Rob Stenders versterkt AVROTROS op NPO Radio 2

Radio-dj Rob Stenders heeft een contract getekend bij AVROTROS. Stenders maakt hiermee de overstap van 3FM naar NPO Radio 2.
Vanaf 1 september is hij te horen met twee programma's: 'One Night Stenders', iedere vrijdagavond tussen 23.00 en 02.00 uur, en 'Rob Standards' op zaterdagmiddag tussen 14.00 en 16.00 uur.
Rob Stenders: 'Met het radiostation KX Radio zit ik al jaren bij AVROTROS en dat bevalt uitstekend. Voor mij een logische stap om juist bij AVROTROS ook mijn Radio 2-programma's onder te brengen.'
Daniel Dekker, eindredacteur radio AVROTROS: 'Ik ben heel blij dat Rob z'n roemruchte carrière nu vervolgt bij AVROTROS. Hij is absoluut een toegevoegde waarde en een reden om de radio aan te zetten.'
Jurre Bosman, zendermanager NPO Radio 2: 'Rob Stenders is een van de iconen van de Nederlandse radio en hoort thuis op NPO Radio 2. Rob slaagt er altijd in te verrassen met zijn verhalen en muziekkeuze. Ik zie uit naar meer Rob Stenders op NPO Radio 2 en feliciteer AVROTROS met deze geweldige dj!'
Rob Stenders
Rob Stenders wordt geboren op 18 april in 1965 Tilburg. Na eerst op enkele piratenzenders in Nederland en België te hebben gedraaid, begint hij in 1985 aan zijn landelijke radiocarrière. Van de VARA (Radio 3) via Veronica (waar hij onder andere het legendarische radio programma 'Stenders & Van Inkel' presenteerde met Jeroen van Inkel) naar Kink FM, het alternatieve popzender dat Stenders in 1995 met Jan Hoogesteijn opricht. Daarna is Rob onder meer te horen bij Yorin FM, de VARA (op 3FM) en Powned. Rob Stenders is niet meer weg te denken van de Nederlandse radio! In 2005 richt Rob het webradiostation KX Radio op. Wekelijks is Rob te horen op het freeformat radiostation dat uitzendt vanuit VondelCS in Amsterdam.
'One Night Stenders', iedere vrijdagavond tussen 23.00 en 02.00 uur en 'Rob Standards' op zaterdagmiddag tussen 14.00 en 16.00 uur bij AVROTROS op NPO Radio 2.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Deze koppels vallen als eerste af in 'Huis Gemaakt'
- Vijfde editie 'De Nationale Popquiz' te zien op NPO 3
- nws.nws.nws breidt uit naar YouTube en VRT MAX met duidingsformat voor tieners
- Kijkcijfers: dinsdag 31 maart 2026
- Ketnet zet volop in op wetenschap met nieuwe programma’s
- Ex-Mol Eline kaart mogelijke medische fouten aan bij verlies van pasgeboren kindje in 'Justice For All'
- Karine Klaassen gaat 'Op een Ander' in de Ballroom scene
- Oproep rond ernstig mishandelde vrouw in 'Opsporing Verzocht'
- Roosje Pertz serveert nostalgisch communiefeest in 'Komen Eten'
- Dit staat op stapel bij STAR Channel in april
- Politiek commentator Kees Boonman stopt bij 'Nieuwsweekend'
- Unieke liveconcerten tussen de Italiaanse bergtoppen: Willy organiseert de ultieme muzikale escape
- Qmusic-ochtendshow 'Mattie & Marieke' start ruim anderhalf uur te laat door zomertijd
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag live vanuit De Lèghe Polder in Beuningen
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
Multimedia SPOTLIGHT
-
Komt de waarheid binnenkort bovendrijven in 'Thuis'? -
Arthur danst voor jeugdidool Dan Karaty -
Kijk naar 'The Lady' op Streamz -
Cuteness overload in 'The Voice van Vlaanderen' -
Nicoline Dossche duikt op in 'Familie' -
Dit is de eerste afvaller van 'De Mol' -
Noah zet alles op alles in 'So You Think You Can Dance' -
An Lemmens verrast een kandidaat in 'The Voice van Vlaanderen' -
Joris wint 'De Box' en neemt €17.500 mee naar huis -
Meteen alle hens aan dek in 'De Trein' -
Wie wordt de winnaar van 'De Box'? -
Check de eerste teaser van 'Harry Potter en de Steen der Wijzen' -
Luisteraar Nathalie vindt Q-dj Vincent Fierens -
Dit zie je woensdag in 'Justice For All' -
'Strijder' van Arjen Lubach is binnenkort te zien op Streamz -
Dit zijn de nieuwe 'Celebrity MasterChefs'! -
Jo Vally laat deelnemers van 'De Box' een toontje lager zingen -
Joost Klein breekt de regels in 'The Voice van Vlaanderen' -
'Blind Gekocht' is terug! -
Deze familie wint de finale van 'Konvooi' -
Dit zijn de 10 kandidaten van 'De Mol' seizoen 14 -
HBO Max lanceert teaser van DC Studios-serie 'Lanterns' -
Kijk 'The Comeback' seizoen 3 op HBO Max -
Bockie en Jeroom pranken elkaar nog eens goed in finale 'Konvooi' -
Dansende vuilnisman Yusri grijpt zijn kans in 'SYTYCD' -
Carlo Bonte kan Olga Leyers niet bekoren -
De prijs van de De Jacht op Vincent Live is pure luxe -
Zita Wauters verrast vader Koen in 'The Voice' -
Ontdek de trailer van 'The Chestnut Man: Hide and Seek' -
Jean-Marie Pfaff verrast een Griekse taxichauffeur
Kijktip van de dag

Dom Toretto ontsnapt uit de gevangenis dankzij een spectaculaire reddingsactie van zijn zus Mia en haar vriend, ex-agent Brian O'Conner. Met de politie en de FBI op de hielen vluchten ze naar Rio de Janeiro. Daar beseffen ze dat ze nog één grote klus moeten klaren om hun vrijheid af te kopen. Maar de nietsontziende FBI-agent Luke Hobbs is vastbesloten hen een halt toe te roepen.
'Fast Five', film uit 2011 met oa. Vin Diesel, om 20.35 uur VTM 3.



































