Rob Stenders versterkt AVROTROS op NPO Radio 2

Radio-dj Rob Stenders heeft een contract getekend bij AVROTROS. Stenders maakt hiermee de overstap van 3FM naar NPO Radio 2.
Vanaf 1 september is hij te horen met twee programma's: 'One Night Stenders', iedere vrijdagavond tussen 23.00 en 02.00 uur, en 'Rob Standards' op zaterdagmiddag tussen 14.00 en 16.00 uur.
Rob Stenders: 'Met het radiostation KX Radio zit ik al jaren bij AVROTROS en dat bevalt uitstekend. Voor mij een logische stap om juist bij AVROTROS ook mijn Radio 2-programma's onder te brengen.'
Daniel Dekker, eindredacteur radio AVROTROS: 'Ik ben heel blij dat Rob z'n roemruchte carrière nu vervolgt bij AVROTROS. Hij is absoluut een toegevoegde waarde en een reden om de radio aan te zetten.'
Jurre Bosman, zendermanager NPO Radio 2: 'Rob Stenders is een van de iconen van de Nederlandse radio en hoort thuis op NPO Radio 2. Rob slaagt er altijd in te verrassen met zijn verhalen en muziekkeuze. Ik zie uit naar meer Rob Stenders op NPO Radio 2 en feliciteer AVROTROS met deze geweldige dj!'
Rob Stenders
Rob Stenders wordt geboren op 18 april in 1965 Tilburg. Na eerst op enkele piratenzenders in Nederland en België te hebben gedraaid, begint hij in 1985 aan zijn landelijke radiocarrière. Van de VARA (Radio 3) via Veronica (waar hij onder andere het legendarische radio programma 'Stenders & Van Inkel' presenteerde met Jeroen van Inkel) naar Kink FM, het alternatieve popzender dat Stenders in 1995 met Jan Hoogesteijn opricht. Daarna is Rob onder meer te horen bij Yorin FM, de VARA (op 3FM) en Powned. Rob Stenders is niet meer weg te denken van de Nederlandse radio! In 2005 richt Rob het webradiostation KX Radio op. Wekelijks is Rob te horen op het freeformat radiostation dat uitzendt vanuit VondelCS in Amsterdam.
'One Night Stenders', iedere vrijdagavond tussen 23.00 en 02.00 uur en 'Rob Standards' op zaterdagmiddag tussen 14.00 en 16.00 uur bij AVROTROS op NPO Radio 2.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Na alle ophef: VRT stelt in opspraak geraakt onderzoek 'Foto van Vlaanderen' open voor grotere groep experten
- Kijkcijfers: donderdag 21 mei 2026
- Liefde, leugens en loslaten in slotseizoen 'Dertigers'
- Dit is de winnaar van 'Celebrity MasterChef Vlaanderen': 'Een exceptioneel persoon'
- Zoektocht naar dé nieuwe girlband van Nederland in 'WHO’S NXT'
- Coaches van 'The Voice' reageren op gemene comments over zichzelf
- Vrijdag in 'Meldpunt Actueel': post-covid patiënten in de kou door dreigende sluiting expertisecentra
- Nieuwe duo’s en dubbele duetten zorgen voor zenuwslopende halve finale van 'So You Think You Can Dance'
- Wie wint 'Celebrity MasterChef Vlaanderen 2026'?
- Viktor Verhulst deelt eigen nostalgische herinneringen in 'Brieven Aan Samson'
- De lucht kleurt Q: Berre geeft in luchtballon van Qmusic spectaculaire showcase vanuit de lucht
- K3 keert na ruim 16 jaar terug in de Top 40 met het Foute Anthem van Qmusic 'Schaduw'
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Marieke Elsinga wint spectaculaire Qmusic-strijd 'Mattie versus Marieke'
- Qlas en Lil Kleine grote winnaars NPO FunX Awards
Multimedia SPOTLIGHT
-
Dit was de Q-Lift Off met Berre! -
Coaches van 'The Voice' reageren op gemene comments over zichzelf -
Same city, final chapter. merci, Paris. -
Een heel weekend K3 bij VTM! -
Viktor Verhulst deelt eigen nostalgische herinneringen -
Joshua en Noah gooien traditioneel rollenpatroon om in 'SYTYCD' -
Kijk nu de officiële trailer van 'KYLIE' -
'Jack Ryan: Ghost War' nieuw te zien op Prime Video -
'Ze Zeggen Dat' onderzoekt de orgasmekloof -
Kijk naar de reünie van 'The Real Housewives of Antwerp' -
HBO lanceert eerste beelden van 'Life, Larry and the Pursuit of Unhappiness' -
'Ticket to the Tribes' is binnenkort nieuw op Prime Video -
Het wordt heel heet in de studio van 'So You Think You Can Dance' -
Amy's 30ste verjaardag ontploft na verrassende onthullingen in 'The Real Housewives of Antwerp' -
'Vanavond Bij Ons' is nieuw op njam! -
Hoe ver gaat Andreas in 'Thuis'? -
Kijk de trailer van het nieuwe seizoen van 'Rivals' -
Zo klonk Essyla tijdens de halve finale van het Eurovisiesongfestival -
Mathieu Terryn geeft exclusieve inkijk in de backstage van 'The Voice' -
Eerste vrouwelijke dansduo raast over het 'SYTYCD'-podium -
Allesbehalve saai: 'A BORING YEAR'! -
Bartel Van Riet brengt Elie van z’n melk in 'Huis Gemaakt' -
Nieuw seizoen van '3FF' brengt 'D5R' terug! -
Anne en Hannelore moeten toegevingen doen in 'Blind Gekocht' -
Chemie spat van scherm in 'So You Think You Can Dance' -
'The Miniature Wife' is nu nieuw te zien op Streamz -
Er zijn nieuwe verleidsters op 'Temptation Island' -
Thomas Smith en Begijn le Bleu blikken terug op auditie 'SYTYCD' -
Bart De Wever ongewoon in 'A-typisch' -
'Heel Mijn Hart': Verliefdheid na verlies?
Kijktip van de dag

De leden van het cryptozoölogische instituut Monarch nemen het op tegen immens grote monsters, waaronder de machtige Godzilla, die in botsing komt met Mothra, Rodan en zijn grootste aartsvijand: de driekoppige koning Ghidorah. Wanneer deze eeuwenoude monsters weer opstaan, strijden ze allemaal om de macht, waardoor het bestaan van de mensheid in gevaar komt.
'Godzilla: King of the Monsters', film uit 2019 met oa. Millie Bobby Brown, om 20.35 uur op Play.



































