Rob Stenders versterkt AVROTROS op NPO Radio 2

maandag 13 juli 2015

Radio-dj Rob Stenders heeft een contract getekend bij AVROTROS. Stenders maakt hiermee de overstap van 3FM naar NPO Radio 2.

Vanaf 1 september is hij te horen met twee programma's: 'One Night Stenders', iedere vrijdagavond tussen 23.00 en 02.00 uur, en 'Rob Standards' op zaterdagmiddag tussen 14.00 en 16.00 uur.


Rob Stenders: 'Met het radiostation KX Radio zit ik al jaren bij AVROTROS en dat bevalt uitstekend. Voor mij een logische stap om juist bij AVROTROS ook mijn Radio 2-programma's onder te brengen.'

Daniel Dekker, eindredacteur radio AVROTROS: 'Ik ben heel blij dat Rob z'n roemruchte carrière nu vervolgt bij AVROTROS. Hij is absoluut een toegevoegde waarde en een reden om de radio aan te zetten.'

Jurre Bosman, zendermanager NPO Radio 2: 'Rob Stenders is een van de iconen van de Nederlandse radio en hoort thuis op NPO Radio 2. Rob slaagt er altijd in te verrassen met zijn verhalen en muziekkeuze. Ik zie uit naar meer Rob Stenders op NPO Radio 2 en feliciteer AVROTROS met deze geweldige dj!'

Rob Stenders
Rob Stenders wordt geboren op 18 april in 1965 Tilburg. Na eerst op enkele piratenzenders in Nederland en België te hebben gedraaid, begint hij in 1985 aan zijn landelijke radiocarrière. Van de VARA (Radio 3) via Veronica (waar hij onder andere het legendarische radio programma 'Stenders & Van Inkel' presenteerde met Jeroen van Inkel) naar Kink FM, het alternatieve popzender dat Stenders in 1995 met Jan Hoogesteijn opricht. Daarna is Rob onder meer te horen bij Yorin FM, de VARA (op 3FM) en Powned. Rob Stenders is niet meer weg te denken van de Nederlandse radio! In 2005 richt Rob het webradiostation KX Radio op. Wekelijks is Rob te horen op het freeformat radiostation dat uitzendt vanuit VondelCS in Amsterdam.

'One Night Stenders', iedere vrijdagavond tussen 23.00 en 02.00 uur en 'Rob Standards' op zaterdagmiddag tussen 14.00 en 16.00 uur bij AVROTROS op NPO Radio 2.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm logo

Na veertien jaar wordt psychopaat Max Cady vrijgelaten. Hij heeft vanaf nu één doel: zich wreken op zijn advocaat Sam Bowden, die volgens hem verantwoordelijk is voor zijn lange verblijf in de gevangenis. Bowden heeft tijdens het proces immers belangrijke gegevens verzwegen over het meisje dat door Cady verkracht werd. De psychopaat begint de familie Bowden te treiteren en te pesten.

'Cape Fear', film uit 1991 met oa. Robert De Niro, om 23.30 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 20:15
    F.C. De Kampioenen
    20:50
    VRT Zomerhit
  • 20:15
    Mystery Road: Origin
    22:05
    The Worst Person in the World
  • 20:15
    VRT NWS journaal met VGT
    20:50
    Flikken Maastricht
  • 20:30
    Code van Coppens
    21:35
    Arthur the King
  • 20:30
    The Woman King
    22:50
    Margaux
  • 20:30
    Peter Rabbit 2: The Runaway
    22:05
    Taxi
  • 20:35
    The Last Sharknado: It's About Time
  • 20:35
    24
    00:30
    Suits
  • 20:20
    Bompa
    22:55
    Tegen de Sterren Op
  • 20:00
    Blind Gekocht NL
    21:20
    Kopen Of Slopen?
  • 20:20
    NCIS
    23:00
    Criminal Minds
  • 20:35
    Interstellar
    23:40
    Great White Waters
  • 20:35
    The Real Housewives van het Zuiden
    22:25
    Paradise Hotel
  • 20:30
    The Suitcase Murders
    22:30
    Bond of Silence
  • 20:38
    Z-Weekoverzicht
    21:11
    Trends Talk
  • 20:48
    Publireportage
    21:00
    Play That Song
  • 20:40
    Open Vuur
    21:30
    Becoming Meewis
  • 20:00
    Silent Witness
    21:00
    Luther
  • 20:00
    The Maze Runner
    22:05
    A Murder at the End of the World
  • 20:30
    Bij Van Duin op de Achterbank
    21:20
    NOS De Avondetappe
  • 20:35
    De verborgen strijd van Myanmar
    21:30
    Zinzoekers
  • 20:25
    Karen Pirie
    22:00
    Pride Amsterdam - Canal Parade 2026 compilatie