Richard Groenendijk, Jan Mulder en Philip Freriks te gast bij 'Tijd voor MAX'

maandag 22 april 2019

Van dinsdag 23 tot en met vrijdag 26 april ontvangen Sybrand en Martine bij 'Tijd voor MAX' weer leuke gasten. Onder anderen cabaretier Richard Groenendijk, presentator en oud-voetballer Jan Mulder en presentator Philip Freriks zijn te gast.

In verband met tweede paasdag start de week van 'Tijd voor MAX' op dinsdag 23 april. Te gast is cabaretier Richard Groenendijk. Hij presenteert op zaterdag 27 april om 19.35 uur op NPO 2 een nieuwe aflevering van de MAX-serie 'Nederland op Film', waarin oud filmmateriaal van Nederlandse amateurfilmers is te zien. Het thema op deze Koningsdag is, niet geheel toevallig, Koninginnedag.


Op woensdag 24 april is oud-voetballer en televisiepersoonlijkheid Jan Mulder te gast. Op 26 april begint om 22.20 uur op NPO 1 de zesdelige MAX-serie 'Het Eeuwige Leven van Jan Mulder', waarin Jan op zoek gaat naar een methode om eeuwig te kunnen blijven leven. Zijn zoektocht voert hem langs de wetenschap, de kunst, en oude vrienden, en leidt tot confronterende gesprekken en nieuwe inzichten.

Lucas Bolsius, de burgemeester van Amersfoort, schuift op donderdag 25 april aan in de studio van 'Tijd voor MAX'. Komende zaterdag begeleidt hij de koninklijke familie tijdens hun feestelijke bezoek aan zijn stad, ter gelegenheid van Koningsdag. Hij vertelt over hoe de voorbereidingen lopen. Verder: een optreden van zanger Django Wagner, die opgroeide in een muzikale zigeunerfamilie, en tegenwoordig de successen aaneenrijgt.

We sluiten de week op vrijdag 26 april af met Philip Freriks, presentator van de nieuwe MAX-serie 'In de Voetsporen van D-Day'. De serie gaat dezelfde avond om 21.10 uur van start op NPO 2. In 'In de Voetsporen van D-Day' reist Philip 75 jaar na D-Day mee met de hoofdrolspelers van Operatie Overlord. Hij reconstrueert aan de hand van archiefmateriaal, dagboekfragmenten en persoonlijke ervaringen van geallieerden en Duitsers, de voorbereidingen, het verloop en de nasleep van de dag die onze geschiedenis voorgoed heeft veranderd.

'Tijd voor MAX', dinsdag 23 tot en met vrijdag 26 april om 17.10 uur op NPO 1.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Gene paniek' (VRT 1)

Philippe stoomt zijn raceteam verder klaar en neemt hen mee naar Lommel voor een slipcursus. Mies en Nel, de tweeling met podiumangst, worden geconfronteerd met hun grootste angst: zingen voor een volle AFAS Dome tijdens de Night of the Proms. Philippe wil Evi en Jorn van hun hoogtevrees afhelpen en ontdekt opnieuw dat hij nog met angsten worstelt.

'Gene paniek', om 20.05 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 16:45
    Sporza: Beker van België Basketbal
    19:00
    VRT NWS journaal 19u
  • 16:35
    Rebirth
    17:30
    De Bourgondiërs
  • 16:30
    Sune's midzomermissie
  • 16:30
    The Voice van Vlaanderen
    18:15
    Het echte leven in de ZOO
  • 13:00
    Darts
    17:05
    Benidorm Bastards
  • 15:30
    Dirty Dancing
    17:25
    The Big Bang Theory
  • 16:05
    Baywatch Hawaii
    16:50
    Walker, Texas Ranger
  • 16:40
    ER
    00:35
    Geen uitzending
  • 16:30
    SOS Piet
    19:20
    Hallo België!
  • 16:45
    Komen Eten
    20:00
    Konvooi
  • 16:40
    Criminal Minds
    20:25
    FBI: International
  • 16:20
    Family Matters
    20:35
    Dumb and Dumber
  • 16:35
    MasterChef UK
    17:45
    Het Beste Bod
  • 16:30
    Cold Case Killers
    20:30
    Demons and Saviors
  • 16:38
    CEO van mijn leven
    17:04
    De CFO podcast
  • 16:29
    Mijn tuin
    17:00
    Concert
  • 16:25
    Guillaume's Paris
  • 16:25
    The Chelsea Detective
    17:20
    Murdoch Mysteries
  • 16:10
    Fright Night
    18:05
    Hudson & Rex
  • 16:20
    NOS Studio Sport Live
    18:00
    NOS Journaal 18.00 uur
  • 16:25
    Iedereen Verlicht
    16:51
    Socutera
  • 15:25
    Vier kinderen en Het
    17:10
    Freeks Jungle School