Richard Groenendijk, Jan Mulder en Philip Freriks te gast bij 'Tijd voor MAX'

Van dinsdag 23 tot en met vrijdag 26 april ontvangen Sybrand en Martine bij 'Tijd voor MAX' weer leuke gasten. Onder anderen cabaretier Richard Groenendijk, presentator en oud-voetballer Jan Mulder en presentator Philip Freriks zijn te gast.
In verband met tweede paasdag start de week van 'Tijd voor MAX' op dinsdag 23 april. Te gast is cabaretier Richard Groenendijk. Hij presenteert op zaterdag 27 april om 19.35 uur op NPO 2 een nieuwe aflevering van de MAX-serie 'Nederland op Film', waarin oud filmmateriaal van Nederlandse amateurfilmers is te zien. Het thema op deze Koningsdag is, niet geheel toevallig, Koninginnedag.
Op woensdag 24 april is oud-voetballer en televisiepersoonlijkheid Jan Mulder te gast. Op 26 april begint om 22.20 uur op NPO 1 de zesdelige MAX-serie 'Het Eeuwige Leven van Jan Mulder', waarin Jan op zoek gaat naar een methode om eeuwig te kunnen blijven leven. Zijn zoektocht voert hem langs de wetenschap, de kunst, en oude vrienden, en leidt tot confronterende gesprekken en nieuwe inzichten.
Lucas Bolsius, de burgemeester van Amersfoort, schuift op donderdag 25 april aan in de studio van 'Tijd voor MAX'. Komende zaterdag begeleidt hij de koninklijke familie tijdens hun feestelijke bezoek aan zijn stad, ter gelegenheid van Koningsdag. Hij vertelt over hoe de voorbereidingen lopen. Verder: een optreden van zanger Django Wagner, die opgroeide in een muzikale zigeunerfamilie, en tegenwoordig de successen aaneenrijgt.
We sluiten de week op vrijdag 26 april af met Philip Freriks, presentator van de nieuwe MAX-serie 'In de Voetsporen van D-Day'. De serie gaat dezelfde avond om 21.10 uur van start op NPO 2. In 'In de Voetsporen van D-Day' reist Philip 75 jaar na D-Day mee met de hoofdrolspelers van Operatie Overlord. Hij reconstrueert aan de hand van archiefmateriaal, dagboekfragmenten en persoonlijke ervaringen van geallieerden en Duitsers, de voorbereidingen, het verloop en de nasleep van de dag die onze geschiedenis voorgoed heeft veranderd.
'Tijd voor MAX', dinsdag 23 tot en met vrijdag 26 april om 17.10 uur op NPO 1.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- 'JAMES & co' stuurt Hanne undercover naar het optreden van de K3 Originals als mogelijke vervangster voor Karen
- Van dagschotels naar dementie: Danni 'Pascalleke' Heylen speelt tante Cleo in 'Florentina'
- 'Over de A4': de mensen achter het werk op de drukste snelweg van Nederland
- 'Je Zal Het Maar Hebben' viert 25ste seizoen
- Vijf nieuwe afleveringen KRO-NCRV's 'Carnavalshart' over feest, veerkracht en traditie
- Man wordt veroordeeld voor rijden onder invloed in Dendermonde, maar ontkent in 'De Rechtbank'
- Siska Schoeters overmand door emoties in 'Een Echte Job'
- 'Focus' onderzoekt: kan medisch onderzoek proefaapvrij?
- Dit zie je dinsdag in 'Geheimen van het Museum'
- NPO Doc: 'Daten voor Beginners' op NPO 2
- NPO Klassiek verdubbelt 'Filmmuziek Toplijst': grootste editie ooit met 400 scores
- Arno voert met 'Les yeux de ma mère' voor vijfde keer op rij 'Radio 1 Belpop 100' aan
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag vanuit Katwijk aan Zee
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Radio-dj’s Tom & Joe terug met eigen show op Qmusic
Multimedia SPOTLIGHT
-
Siska Schoeters overmand door emoties in 'Een Echte Job' -
Tinneke trekt ten strijde in 'Bestemming X' -
Konvooi-families op proef gesteld met 'schimmelteenwijn' van Bockie -
'Paul McCartney: Man on the Run' binnenkort te zien op Prime Video -
Kijk de trailer van Guy Ritchie's 'Young Sherlock' -
Netflix toont eerste beelden van tweede deel van 'Bridgerton' seizoen 4 -
De tijd dringt voor Lisa in 'Help, Mijn Man is Klusser' -
Stijn uit Oosterzele verdubbelde zijn jaarloon -
Zon, luxe en totale chaos in 'All In' op Streamz -
'Potverdikke, wie smijten ze hier binnen?' -
'Becoming Meewis' vanaf 1 februari nieuw op njam! -
Eerste bommetje in 'Konvooi' -
Dit is de jury van 'So You Think You Can Dance' -
Het nieuwe seizoen van 'The Voice van Vlaanderen' komt eraan! -
'Help, Mijn Man Is Klusser' nieuw op VTM 2 -
Maakt Kurt Rogiers de overstap naar Play? -
De Jordy kaapt wekelijks de Q-Foute Radio -
Kijk naar het leven van Tanja Dexters op Streamz -
Kijk nu de trailer van 'The Wrecking Crew' -
Komt 'grapje' van 'Bestemming X'-kandidaat hem duur te staan? -
Koen Wauters en Wesley Sonck presenteren 'De Box' -
K3 eert Karen, Kristel en Kathleen tijdens de Kastaars -
'Stukken Van Mensen' viert feest in het KMSKA -
De Lach van JOE is geraden! -
Jens Dendoncker maakt acteerdebuut als hofnar Diederik in 'ZOT!' -
Kijk 'Heated Rivalry' vanaf vrijdag op HBO Max -
'Loena Hendrickx - Chasing Grace' nu te bekijken op VTM GO -
Peter Van de Veire openhartig in 'Maison Verhulst' -
'A Knight of the Seven Kingdoms' vanaf maandag te streamen op HBO Max -
Zelfs de bus heeft twee gezichten in 'Bestemming X'
Kijktip van de dag

Journalist Marijn Trio reist naar Oekraïne, waar na vier jaar oorlog nog elke dag talloze gewonde militairen terugkomen van het front. Velen zijn zwaargehavend, fysiek en mentaal. Elk van hen begint thuis aan een nieuw verhaal, aan een leven ná het front. Marijn volgt enkele Oekraïners in hun persoonlijke strijd en wil weten of Oekraïne wel klaar is voor dit titanenwerk.
'Oekraïne na het Front', om 21.25 uur op VRT Canvas.



































