Richard Groenendijk, Jan Mulder en Philip Freriks te gast bij 'Tijd voor MAX'

maandag 22 april 2019

Van dinsdag 23 tot en met vrijdag 26 april ontvangen Sybrand en Martine bij 'Tijd voor MAX' weer leuke gasten. Onder anderen cabaretier Richard Groenendijk, presentator en oud-voetballer Jan Mulder en presentator Philip Freriks zijn te gast.

In verband met tweede paasdag start de week van 'Tijd voor MAX' op dinsdag 23 april. Te gast is cabaretier Richard Groenendijk. Hij presenteert op zaterdag 27 april om 19.35 uur op NPO 2 een nieuwe aflevering van de MAX-serie 'Nederland op Film', waarin oud filmmateriaal van Nederlandse amateurfilmers is te zien. Het thema op deze Koningsdag is, niet geheel toevallig, Koninginnedag.


Op woensdag 24 april is oud-voetballer en televisiepersoonlijkheid Jan Mulder te gast. Op 26 april begint om 22.20 uur op NPO 1 de zesdelige MAX-serie 'Het Eeuwige Leven van Jan Mulder', waarin Jan op zoek gaat naar een methode om eeuwig te kunnen blijven leven. Zijn zoektocht voert hem langs de wetenschap, de kunst, en oude vrienden, en leidt tot confronterende gesprekken en nieuwe inzichten.

Lucas Bolsius, de burgemeester van Amersfoort, schuift op donderdag 25 april aan in de studio van 'Tijd voor MAX'. Komende zaterdag begeleidt hij de koninklijke familie tijdens hun feestelijke bezoek aan zijn stad, ter gelegenheid van Koningsdag. Hij vertelt over hoe de voorbereidingen lopen. Verder: een optreden van zanger Django Wagner, die opgroeide in een muzikale zigeunerfamilie, en tegenwoordig de successen aaneenrijgt.

We sluiten de week op vrijdag 26 april af met Philip Freriks, presentator van de nieuwe MAX-serie 'In de Voetsporen van D-Day'. De serie gaat dezelfde avond om 21.10 uur van start op NPO 2. In 'In de Voetsporen van D-Day' reist Philip 75 jaar na D-Day mee met de hoofdrolspelers van Operatie Overlord. Hij reconstrueert aan de hand van archiefmateriaal, dagboekfragmenten en persoonlijke ervaringen van geallieerden en Duitsers, de voorbereidingen, het verloop en de nasleep van de dag die onze geschiedenis voorgoed heeft veranderd.

'Tijd voor MAX', dinsdag 23 tot en met vrijdag 26 april om 17.10 uur op NPO 1.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

In de toekomst woedt er oorlog tussen de mens en een AI-leger. Joshua is een voormalig agent van de speciale eenheid die rouwt om de verdwijning van zijn vrouw. Hij wordt gerekruteerd om de Schepper, de architect van de geavanceerde AI, op te sporen en te doden. Deze architect heeft een mysterieus wapen ontwikkeld dat niet alleen de oorlog maar ook de mensheid kan beëindigen.

'The Creator', film uit 2023 met oa. John David Washington en Gemma Chan, om 20.30 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 08:35
    De Hoppers
    13:00
    VRT NWS journaal 13u
  • 06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
    10:00
    Winterbeelden
  • 08:45
    Karrewiet met VGT
    12:55
    Mega Mindy
  • 08:35
    Maya de Bij
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:00
    Geen uitzending
    12:25
    De alarmcentrale: pech onderweg
  • 06:00
    Qmusic
    12:10
    Geen uitzending
  • 07:00
    Willy
    10:00
    Geen uitzending
  • 01:00
    Geen uitzending
    15:25
    The Endgame
  • 06:00
    Joe
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:00
    Nostalgie: The Warming-up Show & Sta Op! met Véronique De Kock
    13:00
    Toasted!
  • 08:45
    New Girl
    13:00
    Big Sky
  • 08:30
    Seal Team
    12:55
    Bar Rescue
  • 08:20
    Piet Patron
    12:20
    A Place in the Sun
  • 08:15
    Cold Justice
    12:15
    Snapped
  • 04:11
    Herhalingslus
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:39
    Publireportage
    12:38
    Hallo Roger
  • 08:45
    De Chalet, Hollandse Maatjes
    12:30
    Het Weekmenu
  • 08:05
    Midsomer Murders
    12:25
    New Tricks
  • 08:30
    Below Deck Mediterranean
    12:55
    Storage Wars
  • 08:40
    Goedemorgen Nederland
    13:00
    NOS Journaal
  • 08:35
    MAX Geheugentrainer
    13:00
    NOS Journaal
  • 08:40
    Brandweerman Sam
    12:40
    Mega Mindy