Registratie concert 'Strijders voor de liefde on stage' bij RTL 4

vrijdag 16 augustus 2013

RTL 4 zendt op zaterdag 17 augustus de registratie uit van het grote mensenrechtenconcert 'Strijders voor de liefde on stage'.

Bekende artiesten en duizenden toeschouwers zingen tijdens dit concert, dat plaats heeft gevonden tijdens de Gay Pride, gezamenlijk die mensen toe die in hun vaderland veroordeeld worden vanwege hun seksuele geaardheid. Onder anderen Do, Raffaëla, Dance Diva Tara McDonald, Sharon Doorson, Handsome Poets en Charly Luske betreden het podium en sturen een 'Message of love' naar landen waar mannen en vrouwen nog steeds strijden voor acceptatie en gelijke rechten.


TV-makers Sipke Jan Bousema en Marieke Slinkert zijn de initiatiefnemers voor dit concert. Tijdens het maken van de documentaire 'Strijders voor de liefde' merkten zij dat op er op de wereld nog veel homo’s, lesbiennes, biseksuelen en transgenders zijn die steun nodig hebben. 'Wij vieren met Gay Pride dat we in ons land vrij zijn om lief te hebben wie we lief willen hebben en dat we daar trots op zijn. Op heel veel andere plekken in de wereld is het niet eenvoudig om hier openlijk over te zijn', aldus Sipke Jan Bousema.

Het concert 'Strijders voor de liefde on stage' biedt activisten een podium om hun persoonlijke verhalen over de liefde te vertellen. Zoals het verhaal van de Oegandese Sam die het risico loopt op een levenslange gevangenisstraf als hij openlijk als transgender vrouw de straat op gaat. Of dat van Robbie Rogers die zijn succesvolle carrière als profvoetballer stopte toen hij uit de kast kwam.

Tijdens 'Strijders voor de liefde on stage' worden deze mensen nu eens niet veroordeeld om wie ze zijn en wie ze liefhebben maar liefdevol toegezongen door de artiesten en het publiek.

'Strijders voor de Liefde', zaterdag 17 augustus om 23.45 uur bij RTL 4.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

In de toekomst woedt er oorlog tussen de mens en een AI-leger. Joshua is een voormalig agent van de speciale eenheid die rouwt om de verdwijning van zijn vrouw. Hij wordt gerekruteerd om de Schepper, de architect van de geavanceerde AI, op te sporen en te doden. Deze architect heeft een mysterieus wapen ontwikkeld dat niet alleen de oorlog maar ook de mensheid kan beëindigen.

'The Creator', film uit 2023 met oa. John David Washington en Gemma Chan, om 20.30 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 15:20
    Flikken Maastricht
    13:00
    VRT NWS journaal 13u
  • 13:00
    Winterbeelden
    16:55
    Secrets of the Superagers
  • 15:45
    Saïd & Anna
    12:55
    Mega Mindy
  • 15:25
    Gooische Vrouwen
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 15:00
    Blind Getrouwd UK
    12:25
    De alarmcentrale: pech onderweg
  • 14:50
    Exodus: Gods and Kings
    12:10
    Geen uitzending
  • 15:30
    Zorro
    10:00
    Geen uitzending
  • 15:10
    Baywatch
    09:10
    Geen uitzending
  • 15:30
    Joe
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 15:20
    Huizenjagers
    13:00
    Toasted!
  • 15:10
    Fire Country
    13:00
    Big Sky
  • 15:40
    NCIS: Los Angeles
    12:55
    Bar Rescue
  • 15:45
    The Block Australia
    12:20
    A Place in the Sun
  • 15:10
    Buried in the Backyard
    12:15
    Snapped
  • 14:00
    Herhalingslus
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 15:36
    Het appartement
    12:38
    Hallo Roger
  • 15:45
    Sarah's Sweet Table
  • 15:45
    The Doctor Blake Mysteries
    12:25
    New Tricks
  • 15:40
    Below Deck
    12:55
    Storage Wars
  • 15:35
    Pauw & De Wit
    13:00
    NOS Journaal
  • 15:20
    Jongstof
    13:00
    NOS Journaal
  • 15:40
    Dino Daan & Lucy
    12:40
    Mega Mindy