Registratie concert 'Strijders voor de liefde on stage' bij RTL 4

vrijdag 16 augustus 2013

RTL 4 zendt op zaterdag 17 augustus de registratie uit van het grote mensenrechtenconcert 'Strijders voor de liefde on stage'.

Bekende artiesten en duizenden toeschouwers zingen tijdens dit concert, dat plaats heeft gevonden tijdens de Gay Pride, gezamenlijk die mensen toe die in hun vaderland veroordeeld worden vanwege hun seksuele geaardheid. Onder anderen Do, Raffaëla, Dance Diva Tara McDonald, Sharon Doorson, Handsome Poets en Charly Luske betreden het podium en sturen een 'Message of love' naar landen waar mannen en vrouwen nog steeds strijden voor acceptatie en gelijke rechten.


TV-makers Sipke Jan Bousema en Marieke Slinkert zijn de initiatiefnemers voor dit concert. Tijdens het maken van de documentaire 'Strijders voor de liefde' merkten zij dat op er op de wereld nog veel homo’s, lesbiennes, biseksuelen en transgenders zijn die steun nodig hebben. 'Wij vieren met Gay Pride dat we in ons land vrij zijn om lief te hebben wie we lief willen hebben en dat we daar trots op zijn. Op heel veel andere plekken in de wereld is het niet eenvoudig om hier openlijk over te zijn', aldus Sipke Jan Bousema.

Het concert 'Strijders voor de liefde on stage' biedt activisten een podium om hun persoonlijke verhalen over de liefde te vertellen. Zoals het verhaal van de Oegandese Sam die het risico loopt op een levenslange gevangenisstraf als hij openlijk als transgender vrouw de straat op gaat. Of dat van Robbie Rogers die zijn succesvolle carrière als profvoetballer stopte toen hij uit de kast kwam.

Tijdens 'Strijders voor de liefde on stage' worden deze mensen nu eens niet veroordeeld om wie ze zijn en wie ze liefhebben maar liefdevol toegezongen door de artiesten en het publiek.

'Strijders voor de Liefde', zaterdag 17 augustus om 23.45 uur bij RTL 4.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Ik Vraag Het Aan' (VRT 1)

Niels ontvangt Imane Boudadi, Wannes Lacroix, Aaron Blommaert, Petra De Sutter en Daphne Agten. Voor Aaron is de song 'Ben' van Michael Jackson voor eeuwig verbonden met de dag waarop hun trouwe viervoeter Ben stierf. En het Gentse collectief Lézard zet de studio op zijn kop met het geweldige Rock Lobster' van The B-52’s. Komen ook: Judith, Alice Mae, Natalia en Portland. Niels zingt 'Visiting Hours' van Ed Sheeran voor Jolien uit het publiek.

'Ik Vraag Het Aan', om 20.50 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:35
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 00:40
    Nachtlus
    08:00
    Winterbeelden
  • 22:25
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 05:00
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 02:40
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:30
    Geen uitzending
    00:45
    Yellowjackets
  • 01:25
    Geen uitzending
    00:20
    60 Days In
  • 01:15
    Geen uitzending
    15:15
    Law & Order Toronto: Criminal Intent
  • 01:25
    Geen uitzending
    01:00
    The Golden Girls
  • 05:00
    Geen uitzending
    01:40
    De Tafel van de Week
  • 05:00
    Geen uitzending
    01:00
    Criminal Minds
  • 05:00
    Geen uitzending
    01:00
    The Winter King
  • 05:00
    Geen uitzending
    01:45
    Extreme Makeover: Home Edition
  • 05:00
    Geen uitzending
    01:20
    C.S.I. New York
  • 04:01
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 05:04
    Simple diy
    05:55
    Sixties To Six
  • 04:45
    De Smaaktoerist
    01:25
    Becoming Meewis
  • 04:45
    Midsomer Murders
    03:20
    Miss Fisher's Murder Mysteries
  • 04:55
    NCIS: New Orleans
    01:35
    NCIS
  • 03:40
    NOS Journaal
    01:00
    EenVandaag
  • 01:20
    Nieuwsuur
    01:05
    Dit is de Week
  • 02:35
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal
    01:00
    First Dates