Registratie concert 'Strijders voor de liefde on stage' bij RTL 4

RTL 4 zendt op zaterdag 17 augustus de registratie uit van het grote mensenrechtenconcert 'Strijders voor de liefde on stage'.
Bekende artiesten en duizenden toeschouwers zingen tijdens dit concert, dat plaats heeft gevonden tijdens de Gay Pride, gezamenlijk die mensen toe die in hun vaderland veroordeeld worden vanwege hun seksuele geaardheid. Onder anderen Do, Raffaëla, Dance Diva Tara McDonald, Sharon Doorson, Handsome Poets en Charly Luske betreden het podium en sturen een 'Message of love' naar landen waar mannen en vrouwen nog steeds strijden voor acceptatie en gelijke rechten.
TV-makers Sipke Jan Bousema en Marieke Slinkert zijn de initiatiefnemers voor dit concert. Tijdens het maken van de documentaire 'Strijders voor de liefde' merkten zij dat op er op de wereld nog veel homo’s, lesbiennes, biseksuelen en transgenders zijn die steun nodig hebben. 'Wij vieren met Gay Pride dat we in ons land vrij zijn om lief te hebben wie we lief willen hebben en dat we daar trots op zijn. Op heel veel andere plekken in de wereld is het niet eenvoudig om hier openlijk over te zijn', aldus Sipke Jan Bousema.
Het concert 'Strijders voor de liefde on stage' biedt activisten een podium om hun persoonlijke verhalen over de liefde te vertellen. Zoals het verhaal van de Oegandese Sam die het risico loopt op een levenslange gevangenisstraf als hij openlijk als transgender vrouw de straat op gaat. Of dat van Robbie Rogers die zijn succesvolle carrière als profvoetballer stopte toen hij uit de kast kwam.
Tijdens 'Strijders voor de liefde on stage' worden deze mensen nu eens niet veroordeeld om wie ze zijn en wie ze liefhebben maar liefdevol toegezongen door de artiesten en het publiek.
'Strijders voor de Liefde', zaterdag 17 augustus om 23.45 uur bij RTL 4.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Uitreiking Edisons live op NPO 1
- Dit zijn de kandidaten van deze week in ‘De Dag van Vandaag’
- Nieuwe EO-serie 'Klinkt als een sekte' met Israel van Dorsten
- Nieuwe dramaserie 'Rust en Vreugd' bij MAX op NPO 1
- 'Ivo op Zondag' keert terug met nieuwe rubriek over bijzondere vriendschappen
- Beleef wilde en energieke jungleavonturen met de gloednieuwe 3D-animatieserie 'De Marsupilami’s' op Nickelodeon
- Paramount Network presenteert 'Transformers Week' en tv-première van 'Transformers One'
- Beleef wilde en energieke jungleavonturen met de gloednieuwe 3D-animatieserie 'De Marsupilami's' op Nickelodeon
- Elke maandag een Film van de Week bij FilmBox
- In maart bij Film1 Premiere en Film1 on demand
Multimedia SPOTLIGHT
-
Bizar interieurplan verbaast Dina Tersago in 'Huis Gemaakt' -
Kandidaten zetten blijvende herinnering aan 'Bestemming X' -
Kostelijke fout zondag in 'Konvooi' -
Netflix deelt trailer van 'Harry Styles. One Night in Manchester.' -
Q-dj's zeiden nog nooit zo vaak 'Het Verboden Woord' -
Yaro ontmoet zijn celebrity crush in 'The Voice van Vlaanderen' -
Sam Gooris zijn droom komt uit in 'Expeditie Gooris' -
Netflix deelt officiële teaser van 'Pride and Prejudice'
-
Deelnemers begeven zich op glad ijs in 'De Box' -
'Harry Styles. One Night in Manchester.' op Netflix
-
Kijk de nieuwe Blind Auditions van 'The Voice' -
De Camper van Sven & Anke is vertrokken! -
De kleren maken 'De Mol'… Dan start het nieuwe seizoen! -
'Huis Gemaakt' gaat meteen hard van start -
Ruben Van Gucht opent 'Komen Eten' met een bekentenis -
Grote angst in skilift bij Bockie -
Wie wint de finale van 'Bestemming X'? -
Netflix deelt trailer van 'Jo Nesbo’s Detective Hole' -
Nieuwe Q-podcastreeks '1 to 10 Miles' zet 10 BV’s aan het lopen én praten -
Ontdek hier de vibe van 'So You Think You Can Dance' -
Het Verboden Woord is terug bij Qmusic! -
Netflix kondigt start opnames 'Wednesday' S3 aan -
Conrad Janssens openhartig over mama Ilse De Meulemeester -
Kijk naar 'The Bluff' op Prime Video -
'Datenight' nu ook te bekijken op VTM GO -
Koen Wauters zet zijn medecoaches een hak! -
Kijk de emotionele finale van 'Winter Vol Liefde' -
Kijk het tweede seizoen van 'Paradise' op Disney+ -
Geen tijd voor een knuffel in 'Bestemming X' -
Jeroom krijgt niet mis te verstane boodschap
Kijktip van de dag

De ruwbouw gaat in alle vier de panden volop vooruit. Vandaag ontdekken de koppels uit Kessel en Aalst welke maquettes de voorkeur krijgen van de jury. De deadline komt ondertussen steeds dichterbij en Johny laat dat nog eens duidelijk voelen.
'Huis Gemaakt', om 20.40 uur op VTM.


































