Reddende engel Fred van Leer schiet te hulp op TLC

maandag 21 oktober 2019

In een nieuw seizoen van het TLC-programma 'Alles uit de Kast' is Fred van Leer de reddende engel voor vrouwen die wegens de meest uiteenlopende vormen, maten én budgetten moeite hebben om zich te kleden.

Fred doet waarvoor hij in de wieg is gelegd: stylen. Met zijn stylingadvies, zijn luisterende oor en een flinke dosis humor, geeft hij de kandidaten naast een complete make-over ook weer een flinke portie zelfvertrouwen. Met een lach en een traan helpt hij de vrouwen, die stuk voor stuk een bijzonder, emotioneel en inspirerend verhaal hebben.


In dit seizoen helpt Fred achttien vrouwen aan een nieuwe outfit, maar belangrijker nog; hij helpt ze om de beste versie van zichzelf terug te vinden. Iets dat Fred met zijn gevoel voor styling en zijn charisma weer ‘uit de kast’ weet te trekken. 'Ik vind het zo’n bijzonder programma en ik ben blij dat ik ook weer een tweede seizoen mocht maken! Deze vrouwen zijn stuk voor stuk prachtig wat ze helaas niet altijd willen of kunnen zien. En daar ligt mijn dankbare taak. Door ze opnieuw naar zichzelf te laten kijken, gebeurt er een hoop moois. Geloof me!', aldus Fred van Leer over het nieuwe seizoen.

Special seizoen 1
Hoe gaat het nu – ruim een jaar later - met enkele van de kandidaten uit het eerste seizoen? Dat Fred meer heeft gedaan dan alleen een nieuwe garderobe aanmeten, blijkt wel uit het feit dat de vrouwen stuk voor stuk een ander mens zijn geworden. Ze zijn Fred intens dankbaar voor de verandering in hun leven. In een special – die exclusief te zien is op Dplay – ontmoet Fred Daisy, Leontine, Arlette, Inge, Marlinda, Maartje, Nienke, Charlotte en Jessie en zij vertellen over hoe ze zijn veranderd tijdens en na afloop van het programma.

Aflevering 1- Niki & Jolanda
In de eerste aflevering zien we hoe Fred kennismaakt met de 32-jarige Niki, moeder van 5 kinderen. Doordat zij in de afgelopen tien jaar zwanger is geweest, schaamt zij zich voor haar lichaam en is zij totaal niet blij meer met haar lijf. Zelf omschrijft ze zich als een echte ‘fashion-disaster’ en ze weet niet meer hoe zij zich naast moeder ook als sexy vrouw kan kleden. Ook zien we Jolanda (51) die 12 jaar geleden een beenprothese heeft gekregen en extreem onzeker is over haar lichaam. Door haar beenprothese heeft zij ook voldoende ruimte nodig om zich aan te kleden of om te kleden, iets dat bij het passen in de winkel al snel onmogelijk is, waardoor shoppen een opgave is geworden. Jolanda’s kast bestaat voornamelijk uit mannelijke kleding, maar ze wil zich graag weer vrouw voelen. Fred weet wel raad en gaat met beiden dames aan de slag! Wordt de verandering net zo life-changing als bij de dames uit het eerste seizoen?

'Fred van Leer: Alles uit de Kast' is vanaf dinsdag 22 oktober t/m 17 december om 20.30 uur te zien bij TLC. Op Dplay kan elke aflevering 7 dagen vooruit worden bekeken: de eerste aflevering is vanaf dinsdag 15 oktober te zien.


Persbericht TLC
https://dplay.nl/tlc/

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm logo

De McCallisters hebben een reis geboekt naar Frankrijk, waar ze Kerstmis zullen vieren. Tijdens de vlucht breekt Kate opeens het angstzweet uit: ze is iets vergeten, maar wat? Het blijkt haar achtjarige zoontje Kevin te zijn. De jongen vindt het helemaal niet akelig in het grote huis. Hij heeft er immers altijd van gedroomd om alleen thuis te zijn. Terwijl Kate al het mogelijke doet om een vlucht naar de Verenigde Staten te bemachtigen, beleeft Kevin de tijd van zijn leven.

'Home Alone', film uit 1990 met oa. Macaulay Culkin, om 21.00 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 09:00
    De Warmste Week
    07:00
    Karrewiet met VGT
  • 09:00
    Winterbeelden
    01:02
    Het weer (laat)
  • 09:00
    Teddy's kerstfeest
  • 09:20
    Jokie
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:00
    Geen uitzending
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 09:00
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 07:00
    Willy
    02:05
    Geen uitzending
  • 08:55
    'Twas the Night Before Christmas
  • 06:00
    Joe
    01:30
    Geen uitzending
  • 09:00
    Geen uitzending
    06:00
    Radio Nostalgie
  • 09:00
    Geen uitzending
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:55
    Hawaii Five-0
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:05
    Creating Christmas
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:50
    Snapped
    05:00
    Play kerst haardvuur 2025
  • 09:00
    Z-Extra
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 09:12
    Roger
    05:55
    Sixties To Six
  • 08:35
    De Chalet, Hollandse Maatjes
    07:45
    Winterse Kost
  • 08:40
    Midsomer Murders
    01:30
    Granite Harbour
  • 09:05
    Below Deck Mediterranean
    06:55
    Storage Wars
  • 09:15
    Het Familiediner
    06:45
    Vacant
  • 09:15
    Nederland in Beweging
    07:00
    Kook mee met MAX
  • 09:00
    Abeltje
    06:50
    Ezel Chiel