Reddende engel Fred van Leer schiet te hulp op TLC

maandag 21 oktober 2019

In een nieuw seizoen van het TLC-programma 'Alles uit de Kast' is Fred van Leer de reddende engel voor vrouwen die wegens de meest uiteenlopende vormen, maten én budgetten moeite hebben om zich te kleden.

Fred doet waarvoor hij in de wieg is gelegd: stylen. Met zijn stylingadvies, zijn luisterende oor en een flinke dosis humor, geeft hij de kandidaten naast een complete make-over ook weer een flinke portie zelfvertrouwen. Met een lach en een traan helpt hij de vrouwen, die stuk voor stuk een bijzonder, emotioneel en inspirerend verhaal hebben.


In dit seizoen helpt Fred achttien vrouwen aan een nieuwe outfit, maar belangrijker nog; hij helpt ze om de beste versie van zichzelf terug te vinden. Iets dat Fred met zijn gevoel voor styling en zijn charisma weer ‘uit de kast’ weet te trekken. 'Ik vind het zo’n bijzonder programma en ik ben blij dat ik ook weer een tweede seizoen mocht maken! Deze vrouwen zijn stuk voor stuk prachtig wat ze helaas niet altijd willen of kunnen zien. En daar ligt mijn dankbare taak. Door ze opnieuw naar zichzelf te laten kijken, gebeurt er een hoop moois. Geloof me!', aldus Fred van Leer over het nieuwe seizoen.

Special seizoen 1
Hoe gaat het nu – ruim een jaar later - met enkele van de kandidaten uit het eerste seizoen? Dat Fred meer heeft gedaan dan alleen een nieuwe garderobe aanmeten, blijkt wel uit het feit dat de vrouwen stuk voor stuk een ander mens zijn geworden. Ze zijn Fred intens dankbaar voor de verandering in hun leven. In een special – die exclusief te zien is op Dplay – ontmoet Fred Daisy, Leontine, Arlette, Inge, Marlinda, Maartje, Nienke, Charlotte en Jessie en zij vertellen over hoe ze zijn veranderd tijdens en na afloop van het programma.

Aflevering 1- Niki & Jolanda
In de eerste aflevering zien we hoe Fred kennismaakt met de 32-jarige Niki, moeder van 5 kinderen. Doordat zij in de afgelopen tien jaar zwanger is geweest, schaamt zij zich voor haar lichaam en is zij totaal niet blij meer met haar lijf. Zelf omschrijft ze zich als een echte ‘fashion-disaster’ en ze weet niet meer hoe zij zich naast moeder ook als sexy vrouw kan kleden. Ook zien we Jolanda (51) die 12 jaar geleden een beenprothese heeft gekregen en extreem onzeker is over haar lichaam. Door haar beenprothese heeft zij ook voldoende ruimte nodig om zich aan te kleden of om te kleden, iets dat bij het passen in de winkel al snel onmogelijk is, waardoor shoppen een opgave is geworden. Jolanda’s kast bestaat voornamelijk uit mannelijke kleding, maar ze wil zich graag weer vrouw voelen. Fred weet wel raad en gaat met beiden dames aan de slag! Wordt de verandering net zo life-changing als bij de dames uit het eerste seizoen?

'Fred van Leer: Alles uit de Kast' is vanaf dinsdag 22 oktober t/m 17 december om 20.30 uur te zien bij TLC. Op Dplay kan elke aflevering 7 dagen vooruit worden bekeken: de eerste aflevering is vanaf dinsdag 15 oktober te zien.


Persbericht TLC
https://dplay.nl/tlc/

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Zwangere Guy: Dansen op de vulkaan' (BNNVARA/VRT)

Gorik van Oudheusden staat op een keerpunt in zijn leven. Een jeugd vol trauma's, jaren van alcoholgebruik en het gewicht van succes hebben diepe sporen nagelaten. Hij besluit rigoureus in te grijpen en kiest voor therapie, nuchterheid en zelfonderzoek, in een poging relaties te herstellen en zichzelf opnieuw uit te vinden. Welke obstakels en inzichten komen kijken bij een transformatie als deze? Welke man keert terug op het podium als de strijd met zijn demonen is gestreden?

'Zwangere Guy: Dansen op de vulkaan', om 21.25 uur op VRT Canvas.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 19:00
    VRT NWS journaal 19u
    19:45
    Man bijt hond
  • 18:25
    Three Mothers, Two Babies and a Scandal
    19:20
    De ideale wereld
  • 19:05
    De Raad van Soekie
    19:20
    Diede-Skate: compilaties
  • 19:00
    VTM Nieuws
    19:55
    Het Weer
  • 18:20
    UEFA Champions League
    21:00
    Schiphol Airport
  • 19:00
    Animal Control
    19:25
    The Simpsons
  • 18:45
    All New Traffic Cops
    20:35
    Star Trek Beyond
  • 18:30
    ER
    19:20
    The Irrational
  • 18:20
    Sturm der Liebe
    19:20
    De keuken van Sofie
  • 19:00
    Huizenjagers
    20:00
    De Tafel van Gert
  • 18:45
    Family Law
    19:40
    FBI
  • 18:45
    Bar Rescue
    19:40
    Borderforce USA: The Bridges
  • 18:50
    Retour Masters
    19:45
    Chateau Meiland
  • 19:00
    Forensic Files II
    19:30
    Snapped
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 19:00
    Geen Nieuws - Goed Nieuws
    19:55
    Dit Zijn De Classics van MENTpop-radio
  • 18:45
    Guten Appetit
    19:40
    Wordt aangekondigd
  • 18:55
    Death in Paradise
    19:55
    The Doctor Blake Mysteries
  • 18:50
    Grey's Anatomy
  • 19:05
    Eva
    20:00
    NOS Journaal 20.00 uur
  • 19:05
    BinnensteBuiten
    19:50
    Met het Mes op Tafel
  • 19:00
    NOS Jeugdjournaal
    19:25
    First Dates