Record aantal luisteraars voor Sky Radio The Christmas Station

woensdag 3 januari 2024
Foto: Sky Radio - © Talpa Network 2022

In totaal luisterden 8,9 miljoen Nederlanders (13+) in de weken voor en tijdens kerst naar Sky Radio The Christmas Station. Dit is een record; nooit eerder werd er zoveel geluisterd naar de kerstprogrammering van Sky Radio.

Op kerstavond scoorde Sky Radio 37,1% marktaandeel in de doelgroep 20-49 jaar en op eerste kerstdag 24,4%. Dit blijkt uit het Nationaal Media Onderzoek (NMO).


Uunco Cerfontaine, Radio Director Sky Radio: 'We hebben maar liefst 8,9 miljoen luisteraars bereikt met onze kerstprogrammering. Dit betekent dat ruim de helft van alle Nederlanders naar Sky Radio The Christmas Station heeft geluisterd om samen met ons kerst te vieren. In 20-49 jaar ligt dit percentage zelfs nog hoger; twee op de drie luisteraars binnen deze doelgroep (64,8%) heeft naar onze kerstprogrammering geluisterd. Het hartverwarmende enthousiasme van ons publiek vormt de ware magie van de kerstperiode en bevestigt de speciale band die we met onze luisteraars delen. Vanaf nu brengen we weer de beste mix van classics en hits, maar we kijken er alweer naar uit om over elf maanden Sky Radio weer om te dopen in The Christmas Station!'

Sky Radio The Christmas Station
Sky Radio wordt traditiegetrouw vanaf eind november omgedoopt tot The Christmas Station. Tot en met kerst staat de radiozender geheel in het teken van non-stop de beste kersthits. De kerstperiode werd geopend in Disneyland Paris door Mickey Mouse, Guus Meeuwis en Acda en de Munnik brachten de eerste stem uit op de Xmas Top 50 (waar Wham! voor het vierde jaar op #1 stond), de kersttram reed weer door Amsterdam en Den Haag en Play Mental Foundation ging er vandoor met €50.000,- zendtijd tijdens de tweede editie van het Christmas Charity Diner. Dit jaar was er voor het eerst ook een TV-editie van de lijst; de 'Sky Radio Xmas Top 50' die op eerste en tweede kerstdag te zien was op Net5.

Bron: NMO, Ipsos/Kantar, marktaandeel en bereik, ma-zo 06.00-24.00 uur, totaal 13+ en 20-49 jaar, 27 november t/m 26 december 2023. Kerstavond zo 24 dec 18.00-24.00 uur


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Ann Tuts als Doortje in 'F.C. De Kampioenen'

Pascale zou graag eens alleen zijn met Maurice en stelt hem voor om samen een weekendje weg te gaan. Maurice kan echter niet omdat hij zijn moeder niet alleen kan laten. Fernand zet Boma aan om Pascale mee te nemen naar Spanje. Hij hoopt zo Maurice te ontmoedigen nog in het café te komen. Pascale stemt toe, maar enkel om Maurice jaloers te maken en het er eens goed van te nemen. Carmen heeft een auditie gedaan voor een film en heeft een hoofdrol gekregen.

'FC De Kampioenen', om 20.10 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 20:50
    Spoed 24/7
    21:50
    Sporza: FIFA WK Voetbal 2026
  • 21:10
    Terzake
    21:40
    Het weer
  • 20:55
    Geen uitzending
    22:30
    VRT NWS Journaal
  • 20:35
    Met Vier in Bed
    21:25
    Welkom Aan Boord
  • 20:30
    Doctor Odyssey
    22:15
    Will Trent
  • 20:30
    Arrival
    22:35
    West Side Story
  • 20:35
    Mrs. Doubtfire
    22:50
    Ozark Law
  • 20:50
    La Brea
    22:25
    ER
  • 21:05
    Wat Als?
    21:35
    Tegen de Sterren Op
  • 20:35
    Komen Eten bij De Zussen Coorevits
    21:40
    Blind Gekocht NL
  • 20:35
    Free Willy
    22:35
    Friends
  • 20:35
    Detective Knight: Rogue
    22:35
    Leverage: Redemption
  • 20:35
    Het Blok
    21:30
    Celebrity MasterChef Vlaanderen
  • 20:30
    Spring Break Murders
    21:20
    World's Most Evil Killers
  • 21:10
    Trends@ Work Smarter
    21:25
    Z-Extra
  • 21:12
    Kan ik het ook?
    22:55
    Sorry Music Classics
  • 21:05
    Peppe's Toscane
  • 21:00
    Miss Scarlet
    22:00
    Grantchester
  • 20:35
    From
    21:35
    Prison Break
  • 21:10
    NOS WK Avond
    22:20
    NOS FIFA WK Voetbal 2026
  • 21:15
    Opsporing Verzocht
    22:00
    Nieuwsuur
  • 20:35
    De slimste mens België
    21:50
    Who's that girl