Raven van Dorst start weer de motor van diens Mustang voor een nieuw seizoen 'Nachtdieren'

maandag 3 januari 2022
Foto: © BNNVARA 2021

De nacht is voor velen het moment om hun bed op te zoeken en te herstellen van een drukke werkdag. Toch brandt er in sommigen huizen in Nederland nog steeds licht en dwalen mensen op straat, terwijl de rest van het land al lang op één oor ligt.

Wie zijn deze mensen? En waarom zijn ze nog wakker? Kunnen ze niet slapen of willen ze niet slapen? In 'Nachtdieren' zoekt Raven van Dorst ze op in het holst van de nacht voor mooie, bijzondere en ontroerende ontmoetingen.


Raven: 'Zelfs wanneer je denkt dat het door alle maatregelen overal uitgestorven moet zijn: de nacht blijft maar geven. Het begint een beetje een verslaving te worden zelfs, die ritten door de kleine uurtjes! Een donkere dwang.'

Raven begint diens nachtelijke tocht in Breda, waar die stripper Diana ontmoet. Zij heeft net een klus achter de rug: een topless bediening bij een vrijgezellenfeest. Ook komt Raven Thomas tegen. Hij geeft die een rondleiding door zijn tuin, waar hij psychedelische cactussen kweekt. Op de weg komt Raven drifters tegen en wordt die uitgenodigd om mee te gaan naar een industrieterrein. Hier stuit Raven op een homo-ontmoetingsplaats, waar een fervente bezoeker op zoek is naar seks. En eenmaal terug in de straten van Breda loopt Raven Sandra tegen het lijf, terwijl ze haar PTSS-hond uitlaat. Sandra was militair verpleegkundige en heeft tijdens een missie in Afghanistan heftige dingen gezien. Hierdoor heeft ze een slechte verhouding met de nacht; ze is bang dat de heftige beelden weer terugkomen als ze slaapt.

Het vierde seizoen van 'Nachtdieren' is vanaf 5 januari om 21.20 uur te zien bij BNNVARA op NPO 3.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT Canvas logo

Van kleuter op het podium tot wereldster: het verhaal van Michael Jackson begint met glitter, maar ook met angst. Achter de succesvolle Jackson 5 schuilt een gezin dat meer door druk dan door liefde werd samengehouden, met een controlerende vader die diepe sporen nalaat. Na de release van het album 'Thriller' in 1982 verovert Michael Jackson de wereld, maar intussen zoekt hij wanhopig naar echte verbinding. Vrienden, familie - onder wie zijn zus La Toya - én collega's schetsen een verontrustend beeld: hoe groter de roem, hoe eenzamer de man achter de mythe.

'The Michael Jackson Story', om 22.15 uur op VRT Canvas.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:10
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 01:05
    Nachtlus
    08:00
    Radio 2: Weekwatchers
  • 21:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 01:00
    Geen uitzending
    06:40
    Plop & de Peppers
  • 01:00
    Geen uitzending
    12:30
    GPs: Behind Closed Doors
  • 01:15
    Geen uitzending
    13:30
    The Irrational
  • 00:55
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 00:45
    Geen uitzending
    15:20
    Murder in a Small Town
  • 01:00
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 01:55
    De Tafel van Tine
    02:10
    Geen uitzending
  • 02:25
    This Is Us
    02:15
    Geen uitzending
  • 02:20
    Bar Rescue
    02:20
    Geen uitzending
  • 02:05
    Geen uitzending
    06:20
    Botched
  • 01:45
    Geen uitzending
    06:50
    Shades of Blue
  • 00:17
    Herhalingslus
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 02:47
    Alles over je terras
    05:55
    Sixties To Six
  • 02:45
    Becoming Meewis
    02:25
    Loïc: Zot van Koken
  • 01:35
    Signora Volpe
    02:05
    Inspector George Gently
  • 02:35
    Cougar Town
    02:40
    First Dates Australia
  • 02:25
    Pauw & De Wit
    02:00
    NOS Gesprek minister-president
  • 00:50
    Nieuwsuur
    08:10
    Vroege Vogels
  • 01:55
    NPO Doc: Alles moet beter
    02:30
    First Dates