Rapper Donnie en Marco Schuitmaker maken line-up Foute Party van Qmusic compleet

Na het nieuws over de eenmalige Telekids-comeback van Carlo & Irene op de Foute Party, is maandag tijdens de middagshow van Qmusic bekend geworden dat ook rapper Donnie en Marco Schuitmaker hun opwachting maken in de Brabanthallen.
Hiermee is de line-up van de Foute Party op vrijdag 28 en zaterdag 29 juni 2024 compleet. Donnie zal, in navolging op het succes van 'Schültenbrau' met Chantal Janzen, ook dit jaar het Foute Anthem voor zijn rekening nemen. Met wie hij dit gaat doen, maken Donnie en Qmusic later bekend.
Line-up Foute Party compleet
Eerder maakte Qmusic al bekend dat Jan Smit zijn Foute Party-debuut maakt in juni en ook O-Zone, Snollebollekes, Ch!pz, Mental Theo en A'Fever zijn aanwezig op het grootste foute feest van het jaar. Met Carlo & Irene, rapper Donnie en Marco Schuitmaker is de line-up van de Foute Party compleet. Marco Schuitmaker sleepte eerder dit jaar de Qmusic Top 40-award binnen voor ‘Beste Nieuwkomer Nationaal’ en behaalde vorig jaar met zijn hit ‘Engelbewaarder’ uit het niets de tweede plek in de Foute 1500 van Qmusic. Met dit nummer stond hij 8 weken in de Nederlandse Top 40.
Foute Anthem
Traditiegetrouw bekroont Qmusic altijd één nummer tot ‘Foute Anthem’. Een nummer dat de hele maand juni gedraaid wordt op Qmusic om te vieren dat het de ‘Foute Maand’ is. Op verzoek van Domien Verschuuren maakte rapper Donnie vorig jaar het Foute Anthem. En niet zonder succes. Het nummer ‘Schultenbräu’ in samenwerking met Chantal Janzen kwam op nummer 1 binnen in de Foute 1500 en is inmiddels bijna 16 miljoen keer gestreamd op Spotify. Reden genoeg voor Donnie om vandaag tijdens de middagshow op Qmusic aan Domien te vragen of hij nogmaals het Foute Anthem mag maken, met de belofte dit samen met een grote artiest uit de Foute 1500 te doen. Wie dat gaat zijn, wordt later bekend gemaakt op Qmusic.
Foute traditie
Direct na de oprichting van Qmusic in 2005 introduceerde de feelgood-zender het Foute Uur, met nummers waarop iedereen meezingt of -danst. Al snel vond de eerste Foute Party plaats in de toenmalige kantine van de radiozender. In 2008 verhuisde het feest naar de Brabanthallen, waar het uitgroeide tot een jaarlijks festijn met 25.000 bezoekers en artiesten van wereldformaat. Onder anderen Peter Andre, ToyBox, 5ive, Rednex, Cascada en een scala aan Nederlandse artiesten traden er al op. Juni is traditiegetrouw de Foute Maand, met als klap op de vuurpijl de Foute 1500, die samengesteld wordt door de luisteraars.
De laatste tickets voor de Foute Party op vrijdag 28 juni 2024 zijn verkrijgbaar op Qmusic.nl. Zaterdag 29 juni is inmiddels uitverkocht.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Kijkcijfers: maandag 31 augustus 2026
- Dan start het veertiende seizoen van 'Heel Holland Bakt'
- Joost Niemöller per direct weg als hoofdredacteur van Ongehoord Nederland
- 'Dit kan iets worden': Denzel valt als een blok voor dansdocente Elke in 'Blind Getrouwd'
- 'Kristel' duikt in de sterke verhalen van moedige vrouwen
- Alienbaby’s, onverklaarbare implantaten & bigfoots in 'Axel Terug Naar Amerika'
- 'Ik heb het schijt aan tradities': Marjan gooit roet in het eten bij 'Blind Getrouwd'
- Ontdek alles wat Cartoonito in september voor je in petto heeft
- Duik vanaf september het nieuwe schooljaar in met Cartoon Network
- Dit serveren Disney Channel & Disney Jr. in september
- Nieuwe ochtendshow 'Radio 10 Staat Op! met Jan-Willem Roodbeen en Jeroen Kijk in de Vegte' begint maandag
- Bijzondere wensen en exclusieve optredens tijdens de NPO Radio 2 Wensweek voor KWF
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' vanaf de Oude Markt in Enschede
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
Multimedia SPOTLIGHT
-
Kijk de laatste aflevering van 'A-typisch' met Ella Leyers -
Barbara ontfermt zich over Leandro -
Marjan gooit roet in het eten bij 'Blind Getrouwd' -
Celien Hermans onthult anekdote over mama Margriet -
Bockie sukkelt tijdens spreekbeurt Frans -
Dina krijgt het moeilijk in 'Ze Zeggen Dat: terug naar school' -
Dominique Persoone en Tom Degroote op roadtrip naar Zweden -
Ruben Van Gucht praat voor het eerst over zijn dochter in 'Happy Hour' -
Tara en Sam zijn verliefd! -
'Florentina' worstelt met liefde, verraad en burn-out -
Netflix onthult trailer van 'The Gentlemen' S2 -
Jade Mintjens over haar gênantste wc-bezoek ooit op de trein -
Kijk het laatste seizoen van 'Nonkels' volledig op Streamz! -
Frances Lefebure overvalt Elke in 'Blind Getrouwd' -
Qmusic trapt het najaar af met 'Elke Beller Wint…' -
Chaos troef in nieuw seizoen van 'Kamp Jeroom' -
Axel Daeseleire bedreigd aan de Mexicaanse grens -
Ruben Van Gucht toont het decor van zijn nieuwe talkshow 'Happy Hour' -
Check de trailer van 'Good Luck Guys: Overleven Zonder Filter' seizoen 4 -
Bockie in volle stress op eerste schooldag -
National Geographic presenteert nieuwe docuserie '9/11 Reunited' -
National Geographic presenteert nieuwe docuserie '9/11 Reunited' -
Ontstaat er een romantische klik tussen Steven en Greet? -
De cast van 'De Verraders' is compleet! -
Streamz lost een eerste teaser van 'Breendonk' -
Kijk de eerste beelden van 'Bockie Gaat Naar School' -
Iconisch spelprogramma 'Zeg eens Euh!' is terug! -
Dina krijgt het moeilijk in 'Ze Zeggen Dat: terug naar school' -
Kijk nu de trailer van 'Blind Getrouwd', seizoen 11! -
'Kotmadam Sarafian' is terug bij VTM!
Kijktip van de dag

Vandaag trouwen Mattias en Marjan, waarna we kennismaken met Ellen en Matti. Kan Matti, een vader van twee jonge kinderen, het hart veroveren van Ellen, een vrouw die na een intens kankertraject weer op zoek gaat naar liefdesgeluk?
'Blind Getrouwd', om 20.35 uur op VTM.



































