Rapper Donnie en Marco Schuitmaker maken line-up Foute Party van Qmusic compleet

Na het nieuws over de eenmalige Telekids-comeback van Carlo & Irene op de Foute Party, is maandag tijdens de middagshow van Qmusic bekend geworden dat ook rapper Donnie en Marco Schuitmaker hun opwachting maken in de Brabanthallen.
Hiermee is de line-up van de Foute Party op vrijdag 28 en zaterdag 29 juni 2024 compleet. Donnie zal, in navolging op het succes van 'Schültenbrau' met Chantal Janzen, ook dit jaar het Foute Anthem voor zijn rekening nemen. Met wie hij dit gaat doen, maken Donnie en Qmusic later bekend.
Line-up Foute Party compleet
Eerder maakte Qmusic al bekend dat Jan Smit zijn Foute Party-debuut maakt in juni en ook O-Zone, Snollebollekes, Ch!pz, Mental Theo en A'Fever zijn aanwezig op het grootste foute feest van het jaar. Met Carlo & Irene, rapper Donnie en Marco Schuitmaker is de line-up van de Foute Party compleet. Marco Schuitmaker sleepte eerder dit jaar de Qmusic Top 40-award binnen voor ‘Beste Nieuwkomer Nationaal’ en behaalde vorig jaar met zijn hit ‘Engelbewaarder’ uit het niets de tweede plek in de Foute 1500 van Qmusic. Met dit nummer stond hij 8 weken in de Nederlandse Top 40.
Foute Anthem
Traditiegetrouw bekroont Qmusic altijd één nummer tot ‘Foute Anthem’. Een nummer dat de hele maand juni gedraaid wordt op Qmusic om te vieren dat het de ‘Foute Maand’ is. Op verzoek van Domien Verschuuren maakte rapper Donnie vorig jaar het Foute Anthem. En niet zonder succes. Het nummer ‘Schultenbräu’ in samenwerking met Chantal Janzen kwam op nummer 1 binnen in de Foute 1500 en is inmiddels bijna 16 miljoen keer gestreamd op Spotify. Reden genoeg voor Donnie om vandaag tijdens de middagshow op Qmusic aan Domien te vragen of hij nogmaals het Foute Anthem mag maken, met de belofte dit samen met een grote artiest uit de Foute 1500 te doen. Wie dat gaat zijn, wordt later bekend gemaakt op Qmusic.
Foute traditie
Direct na de oprichting van Qmusic in 2005 introduceerde de feelgood-zender het Foute Uur, met nummers waarop iedereen meezingt of -danst. Al snel vond de eerste Foute Party plaats in de toenmalige kantine van de radiozender. In 2008 verhuisde het feest naar de Brabanthallen, waar het uitgroeide tot een jaarlijks festijn met 25.000 bezoekers en artiesten van wereldformaat. Onder anderen Peter Andre, ToyBox, 5ive, Rednex, Cascada en een scala aan Nederlandse artiesten traden er al op. Juni is traditiegetrouw de Foute Maand, met als klap op de vuurpijl de Foute 1500, die samengesteld wordt door de luisteraars.
De laatste tickets voor de Foute Party op vrijdag 28 juni 2024 zijn verkrijgbaar op Qmusic.nl. Zaterdag 29 juni is inmiddels uitverkocht.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- '3 op Reis' voor het laatst de wereld over: van de Molukken tot Finland
- Het kot loopt weer vol: Barbara Sarafian verwelkomt zeven nieuwe studenten
- Kijkcijfers: 14, 15 en 16 augustus 2026
- Welke gasten schuiven aan in het nieuwe seizoen van 'Dit Was Het Nieuws'?
- Nieuw: Eus presenteert 'De Meestergids', met Maarten van Rossem als jurylid
- Een verzwegen verleden in de KRO-NCRV documentaire 'Mijn Broer'
- Slapen in de kamer van ex-wielrenner Peter Van Petegem én dineren op topniveau in 'Met Vier In Bed'
- Dit zie je deze week in 'Home and Away' - PREVIEW
- Tommy Wieringa is zondag te gast in 'VPRO Zomergasten'
- 'Ahoy Zingt De Nijs': een muzikale hommage aan Rob de Nijs bij MAX
- Live vanuit de wasstraat: JOE-dj Kai Merckx verhuist radiostudio naar Nijmegen & trakteert op schone auto’s
- 'De Coen & Sander Show' op JOE verwelkomt nieuwe nieuwslezer
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' vanuit Steenwijkerland
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Nostalgie zet volop in op muziek, persoonlijkheid en nostalgie in het najaar 2026
Multimedia SPOTLIGHT
-
Ruben Van Gucht windt er geen doekjes om in 'De Verraders' -
Streamz deelt trailer van 'Naked Attraction Vlaanderen' -
Slapen in de kamer van ex-wielrenner Peter Van Petegem in 'Met Vier In Bed' -
Prime Video kondigt nieuw seizoen aan van 'Young Sherlock' -
Nieuwe trailer voor derde seizoen van 'Percy Jackson and the Olympians' -
CAMILLE geeft exclusieve inkijk achter de schermen van 'Tien Om Te Zien' -
Netflix deelt officiële trailer van 'De Eetclub' -
Kijk nu de podcast 'Vik & Marie: Studio 100 Rewind' bij Play -
Netflix deelt officiële teaser van 'Animals' -
'Topgangster' vertelt hoe hij grootste diamantroof ooit minutieus voorbereidde -
'De Kabouterdans'... 'Ik Weet Er Alles Van' -
De lat ligt letterlijk en figuurlijk hoog in 'Met Vier in Bed' -
Jamine vertelt over haar transitie in 'B&B Zoekt Lief' -
Prime Video deelt officiële trailer van 'L*VE KLEINE' -
Check nu de officiële trailer van 'The Last Sunrise' -
Neem samen met VTM een kijkje op 'Kamping Kitsch' -
Goedele Liekens zonder taboes in interviewreeks 'A-typisch' -
'Niet opnemen!': de nepagent die 30 staten in zijn greep hield -
'Niets houdt me tegen' door Celien Hermans, Siska, Niels & Zita tijdens VRT Zomerhit -
100-jarige Annie Geeraerts wordt verrast op de set van 'Familie' -
Tara heeft een zaadje geplant -
CAMILLE & MAKSIM zingen nummer uit Circus Camille exclusief in 'Tien Om Te Zien' -
Kijk vanaf maandag naar 'Furious' op Disney+ -
Kijk naar de bijzondere kasteelweek van 'Met Vier In Bed' -
Wouter laat het strand spreken in 'B&B Zoekt Lief' -
Herinneringen aan Margriet Hermans in 'Tien Om Te Zien' -
Kijk nu naar 'Pompeii: Out of Time with Tom Hiddleston' -
Alain Remue getuigt over de hel in Pepinster -
'Charlotte ZKT. Lief' nieuwe Play Short -
'Met Vier In Bed' in het spoor van Brad Pitt
Kijktip van de dag

Michiel laat zich niet tegenhouden door progeria, ook al stelt zijn gezondheid hem steeds meer op de proef. Een gesprek over zijn hart doet hem nadenken over de toekomst. Amber bouwt aan haar droom en bloeit open tijdens de repetities van een musical.
'How to Be Alive: Amber en Michiel', om 21.25 uur op VTM.



































