Rapper Donnie en Marco Schuitmaker maken line-up Foute Party van Qmusic compleet

Na het nieuws over de eenmalige Telekids-comeback van Carlo & Irene op de Foute Party, is maandag tijdens de middagshow van Qmusic bekend geworden dat ook rapper Donnie en Marco Schuitmaker hun opwachting maken in de Brabanthallen.
Hiermee is de line-up van de Foute Party op vrijdag 28 en zaterdag 29 juni 2024 compleet. Donnie zal, in navolging op het succes van 'Schültenbrau' met Chantal Janzen, ook dit jaar het Foute Anthem voor zijn rekening nemen. Met wie hij dit gaat doen, maken Donnie en Qmusic later bekend.
Line-up Foute Party compleet
Eerder maakte Qmusic al bekend dat Jan Smit zijn Foute Party-debuut maakt in juni en ook O-Zone, Snollebollekes, Ch!pz, Mental Theo en A'Fever zijn aanwezig op het grootste foute feest van het jaar. Met Carlo & Irene, rapper Donnie en Marco Schuitmaker is de line-up van de Foute Party compleet. Marco Schuitmaker sleepte eerder dit jaar de Qmusic Top 40-award binnen voor ‘Beste Nieuwkomer Nationaal’ en behaalde vorig jaar met zijn hit ‘Engelbewaarder’ uit het niets de tweede plek in de Foute 1500 van Qmusic. Met dit nummer stond hij 8 weken in de Nederlandse Top 40.
Foute Anthem
Traditiegetrouw bekroont Qmusic altijd één nummer tot ‘Foute Anthem’. Een nummer dat de hele maand juni gedraaid wordt op Qmusic om te vieren dat het de ‘Foute Maand’ is. Op verzoek van Domien Verschuuren maakte rapper Donnie vorig jaar het Foute Anthem. En niet zonder succes. Het nummer ‘Schultenbräu’ in samenwerking met Chantal Janzen kwam op nummer 1 binnen in de Foute 1500 en is inmiddels bijna 16 miljoen keer gestreamd op Spotify. Reden genoeg voor Donnie om vandaag tijdens de middagshow op Qmusic aan Domien te vragen of hij nogmaals het Foute Anthem mag maken, met de belofte dit samen met een grote artiest uit de Foute 1500 te doen. Wie dat gaat zijn, wordt later bekend gemaakt op Qmusic.
Foute traditie
Direct na de oprichting van Qmusic in 2005 introduceerde de feelgood-zender het Foute Uur, met nummers waarop iedereen meezingt of -danst. Al snel vond de eerste Foute Party plaats in de toenmalige kantine van de radiozender. In 2008 verhuisde het feest naar de Brabanthallen, waar het uitgroeide tot een jaarlijks festijn met 25.000 bezoekers en artiesten van wereldformaat. Onder anderen Peter Andre, ToyBox, 5ive, Rednex, Cascada en een scala aan Nederlandse artiesten traden er al op. Juni is traditiegetrouw de Foute Maand, met als klap op de vuurpijl de Foute 1500, die samengesteld wordt door de luisteraars.
De laatste tickets voor de Foute Party op vrijdag 28 juni 2024 zijn verkrijgbaar op Qmusic.nl. Zaterdag 29 juni is inmiddels uitverkocht.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Kijkcijfers: donderdag 2 april 2026
- Durf jij de rode box aan? VTM zoekt kandidaten voor nieuw seizoen van 'De Box'
- Opnames ‘The Voice van Vlaanderen’ tijdelijk stilgelegd na incident tussen Joost Klein en Koen Wauters
- Camelia's eerste etentje als nieuwe 'Housewife' loopt meteen uit de hand
- 100 vakken, 100 kandidaten, 0 genade: de strijd barst opnieuw los in 'The Floor'
- Dit zijn zaterdag de onderwerpen van 'Kassa'
- Van VRT naar VTM: An Lemmens verrast Yasmina in laatste Blind Auditions van 'The Voice'
- 'De Trein' onthult verborgen koninklijk erfgoed van Brussel-Centraal
- 'Meldpunt Actueel' over pensioencompensatie
- Ex-Mol Eline kaart mogelijke medische fouten aan bij verlies van pasgeboren kindje in 'Justice For All'
- The Cats ontvangt NPO Radio 5 Evergreen Award
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- 'FM op 5' viert start Evergreen week van de jaren 60
- Estelle Cruijff en Johnny de Mol luiden weekend in met nieuwe radioshow op Radio Noordzee
- Politiek commentator Kees Boonman stopt bij 'Nieuwsweekend'
Multimedia SPOTLIGHT
-
De strijd barst opnieuw los in 'The Floor' -
TAGMAG-ster Amber gaat op zoek naar de liefde in nieuw seizoen van 'LoveMe' -
An Lemmens verrast Yasmina bij de VRT -
'Blind Gekocht' is terug met torenhoge verwachtingen -
'Klopjacht' is terug! -
Kijk nu de trailer van 'Temptation Island' op Streamz -
Axel Daeseleire fluit Sofie Dumont terug in 'Eenmaal Andermaal' -
Komt de waarheid binnenkort bovendrijven in 'Thuis'? -
Arthur danst voor jeugdidool Dan Karaty -
Kijk naar 'The Lady' op Streamz -
Cuteness overload in 'The Voice van Vlaanderen' -
Nicoline Dossche duikt op in 'Familie' -
Dit is de eerste afvaller van 'De Mol' -
Noah zet alles op alles in 'So You Think You Can Dance' -
An Lemmens verrast een kandidaat in 'The Voice van Vlaanderen' -
Joris wint 'De Box' en neemt €17.500 mee naar huis -
Meteen alle hens aan dek in 'De Trein' -
Wie wordt de winnaar van 'De Box'? -
Check de eerste teaser van 'Harry Potter en de Steen der Wijzen' -
Luisteraar Nathalie vindt Q-dj Vincent Fierens -
Dit zie je woensdag in 'Justice For All' -
'Strijder' van Arjen Lubach is binnenkort te zien op Streamz -
Dit zijn de nieuwe 'Celebrity MasterChefs'! -
Jo Vally laat deelnemers van 'De Box' een toontje lager zingen -
Joost Klein breekt de regels in 'The Voice van Vlaanderen' -
'Blind Gekocht' is terug! -
Deze familie wint de finale van 'Konvooi' -
Dit zijn de 10 kandidaten van 'De Mol' seizoen 14 -
HBO Max lanceert teaser van DC Studios-serie 'Lanterns' -
Kijk 'The Comeback' seizoen 3 op HBO Max
Kijktip van de dag

Na een bizar ongeluk waarbij een jongen om het leven kwam, wordt de zeventienjarige Lucinda naar een kostschool gestuurd. Vanaf de allereerste schooldag trekt de mysterieuze en afstandelijke Daniël Grigori haar aandacht. Hij komt haar bekend voor en is de enige afleiding die ze heeft op een plek waar gsm's verboden zijn en camera's elke beweging registreren. Ze voelt zich als een magneet tot hem aangetrokken, maar ook medestudent Cam laat haar niet onberoerd.
'Fallen', film uit 2016 met oa. Jeremy Irvine, om 20.35 uur op VTM 4.



































