Rapper Donnie en Marco Schuitmaker maken line-up Foute Party van Qmusic compleet

Na het nieuws over de eenmalige Telekids-comeback van Carlo & Irene op de Foute Party, is maandag tijdens de middagshow van Qmusic bekend geworden dat ook rapper Donnie en Marco Schuitmaker hun opwachting maken in de Brabanthallen.
Hiermee is de line-up van de Foute Party op vrijdag 28 en zaterdag 29 juni 2024 compleet. Donnie zal, in navolging op het succes van 'Schültenbrau' met Chantal Janzen, ook dit jaar het Foute Anthem voor zijn rekening nemen. Met wie hij dit gaat doen, maken Donnie en Qmusic later bekend.
Line-up Foute Party compleet
Eerder maakte Qmusic al bekend dat Jan Smit zijn Foute Party-debuut maakt in juni en ook O-Zone, Snollebollekes, Ch!pz, Mental Theo en A'Fever zijn aanwezig op het grootste foute feest van het jaar. Met Carlo & Irene, rapper Donnie en Marco Schuitmaker is de line-up van de Foute Party compleet. Marco Schuitmaker sleepte eerder dit jaar de Qmusic Top 40-award binnen voor ‘Beste Nieuwkomer Nationaal’ en behaalde vorig jaar met zijn hit ‘Engelbewaarder’ uit het niets de tweede plek in de Foute 1500 van Qmusic. Met dit nummer stond hij 8 weken in de Nederlandse Top 40.
Foute Anthem
Traditiegetrouw bekroont Qmusic altijd één nummer tot ‘Foute Anthem’. Een nummer dat de hele maand juni gedraaid wordt op Qmusic om te vieren dat het de ‘Foute Maand’ is. Op verzoek van Domien Verschuuren maakte rapper Donnie vorig jaar het Foute Anthem. En niet zonder succes. Het nummer ‘Schultenbräu’ in samenwerking met Chantal Janzen kwam op nummer 1 binnen in de Foute 1500 en is inmiddels bijna 16 miljoen keer gestreamd op Spotify. Reden genoeg voor Donnie om vandaag tijdens de middagshow op Qmusic aan Domien te vragen of hij nogmaals het Foute Anthem mag maken, met de belofte dit samen met een grote artiest uit de Foute 1500 te doen. Wie dat gaat zijn, wordt later bekend gemaakt op Qmusic.
Foute traditie
Direct na de oprichting van Qmusic in 2005 introduceerde de feelgood-zender het Foute Uur, met nummers waarop iedereen meezingt of -danst. Al snel vond de eerste Foute Party plaats in de toenmalige kantine van de radiozender. In 2008 verhuisde het feest naar de Brabanthallen, waar het uitgroeide tot een jaarlijks festijn met 25.000 bezoekers en artiesten van wereldformaat. Onder anderen Peter Andre, ToyBox, 5ive, Rednex, Cascada en een scala aan Nederlandse artiesten traden er al op. Juni is traditiegetrouw de Foute Maand, met als klap op de vuurpijl de Foute 1500, die samengesteld wordt door de luisteraars.
De laatste tickets voor de Foute Party op vrijdag 28 juni 2024 zijn verkrijgbaar op Qmusic.nl. Zaterdag 29 juni is inmiddels uitverkocht.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Kijkcijfers: dit zijn de 20 populairste programma's van Vlaanderen
- Kijkcijfers: dit zijn de 20 populairste programma's van Wallonië
- Plots duikt hij weer op: Gunther Levi keert terug naar 'Familie'
- Nog exact 1 week tot de seizoensfinale van 'Thuis': wat moet je weten?
- Kijkcijfers: donderdag 18 juni 2026
- Bekroonde jeugdfilm 'Koning van de Zwervers' bij KRO-NCRV op Zapp
- 'Vroege Vogels' bezoekt zondag de Noardlike Fryske Wâlden
- Dit zie je deze week in 'Florentina' - FINALEWEEK!
- Dit zie je deze week in 'Thuis' - FINALEWEEK!
- Dit zie je deze week in 'Familie' - FINALEWEEK!
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' is zondag in Epe
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Zomer bij Nostalgie: ex-Miss België Ellen Petri en treinconducteur Kristof nemen je mee op reis
- 'FM op 5' zaterdag over de Hoogmis van het Zuiden
- Luistercijfers! Qmusic zet succesverhaal verder en behoudt toppositie
Multimedia SPOTLIGHT
-
Ward Lemmelijn reageert op deelname na WK Hyrox -
Ward Lemmelijn gaat nog een laatste keer Hard! -
Kijk het sluitstuk van 'Heartstopper' in juli op Neflix! -
Cupido raakt als nooit tevoren in 'B&B Zoekt Lief' -
Ruben Van Gucht openhartig in 'Viva La Vida' -
Kijk 'Suzan & Freek: We Vieren Het Leven' nu bij VTM GO+ -
Eén week voor het WK HYROX stijgt de spanning bij Ward Lemmelijn -
Sherlock is verdwenen! -
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten -
Erik Van Looy kondigt eerste namen aan van 'De Slimste Mens ter Wereld' -
VTM haalt 'Expeditie Robinson' terug naar Vlaanderen! -
Belle Perez komt naar De Foute Party -
Viktor Verhulst brengt laatste brieven aan Samson terug -
Maak het mee! De seizoensfinale van 'Familie' -
'Ex On The Beach: Double Dutch' exclusief te zien op Streamz -
Kijk eerste beelden van nieuw seizoen 'Ex on the Beach: Double Dutch'
Kijktip van de dag

Liveverslag van België - Iran, wedstrijd op speeldag twee in groep G van het WK voetbal in de VS, Mexico en Canada, vanuit het Los Angeles Stadium in Inglewood, Californië in de VS. Iran mag voor de Rode Duivels geen obstakel vormen. 'Haal het telraam er maar bij', voorspelde Peter Vandenbempt zelfs in zijn voorbeschouwing op Sporza. Commentaar: Filip Joos. Presentatie: Karl Vannieuwkerke. Studiogasten: Gert Verheyen, Steven Defour en Wesley Sonck.
'Sporza FIFA WK voetbal 2026: België - Iran', om 20.05 uur op VRT 1.



































