Rapper Donnie, boswachter Tim, Miljuschka Witzenhausen e.a. in 'Kinderen voor Kinderen Pakt Uit'

Zaterdag 6 maart start een nieuwe reeks van 'Kinderen voor Kinderen Pakt Uit'. In elke aflevering gaan twee kinderen uit het koor op bezoek bij een bekende Nederlander die alles weet over een liedje van het nieuwste album 'En Toen?'.
Na een leuke dag waarin de koorkinderen meekijken in het leven van de BN'er, wordt deze uitgenodigd om op te treden in een nieuwe videoclip van Kinderen voor Kinderen. Dit seizoen zingen en dansen YouTuber Rutger Vink, presentatrice Eva Cleven, tv-kok Miljuschka Witzenhausen, Rapper Donnie, TikTokker Yazid, gamers Joost en Roedie, hiphopartiest Numidia en boswachter Tim mee met de koorkinderen. De presentatie is in handen van Anne Appelo.
In de eerste aflevering gaan koorkinderen Julian en Helena op bezoek bij Rutger Vink. Met zijn YouTube-kanaal 'Furtjuh' inspireert hij veel kinderen, maar kan hij ook met het nummer 'En Toen?' uit de voeten? De kinderen proberen hem te strikken voor de videoclip. Het lied 'Dierenfreak' staat in de tweede aflevering centraal. Als er iemand een 'dierenfreak' is, dan is het boswachter Tim. Koorkinderen Elske en Janessy vragen hem om mee te doen in de videoclip. Ook gaan de koorkinderen op bezoek bij Joost & Roedie, waarmee ze gaan dansen op het toepasselijke lied 'Ik ben een gamer'. Presentatrice Eva Cleven wordt uitgedaagd in het nummer 'Moeilijke vragen'. TikTokker Yazid krijgt een gevaarlijke uitdaging van koorkinderen Lemay en Tom. Als het hem lukt, mag hij meedansen en zingen in het nummer 'Ik durf alles'. Het nummer 'Hand in Hand' willen de koorkinderen in de handen leggen van hiphopartiest Numidia, rapper Donnie doet mee met het nummer 'Zie je wel' en tv-kok Miljuschka Witzenhausen zingt en danst mee met het nummer 'Kliekjesdag'.
Gouden Plaat album 'En Toen?'
Het 41e album van Kinderen voor Kinderen 'En Toen?' heeft de gouden status bereikt. Het koor ontvangt deze week hun Gouden Plaat voor de inmiddels al meer dan 30.000 verkochte exemplaren. De bekende kinderboekenschrijfster Tosca Menten schreef de tekst voor de titelsong van het album 'En Toen?', en Tjeerd Oosterhuis heeft het album geproduceerd. 'En Toen?' was tevens het thema van de Kinderboekenweek 2020 die een week na de release van de plaat op 23 september '20 begon. Op het album zijn de eerder uitgebrachte hits 'Hand in Hand' en 'Dierenfreak' te vinden. In totaal staan er twaalf eigentijdse liedjes op om mee te zingen en lekker op te dansen.
'Kinderen voor Kinderen Pakt Uit', vanaf 6 maart elke zaterdag om 9.35 uur bij BNNVARA op Zapp.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- 'De Spor XL: kleine jongens dromen groot' zondag nieuw op Play
- AVROTROS presenteert intiem Prinsengrachtconcert met internationale topmusici
- Tom Waes vertelt de verhalen van de gewone Oekraïners in 'Reizen Waes'
- Nieuw EO-programma 'Nieuw Nederland' laat zien hoe Nederland er in 2126 uitziet
- Kijkcijfers: dit zijn de 20 populairste programma's van Vlaanderen
- Dit zie je maandag in een nieuwe aflevering van 'Radar'
- Welke 'Dagelijkse Kost' eten we deze week?
- Dit zie je deze week in 'Sturm der Liebe' - PREVIEW
- Dit zie je deze week in 'Home and Away' - PREVIEW
- Indy 500: de mooiste race ter wereld live op Ziggo Sport
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' is zondag in Berkel en Rodenrijs
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- De lucht kleurt Q: Berre geeft in luchtballon van Qmusic spectaculaire showcase vanuit de lucht
- K3 keert na ruim 16 jaar terug in de Top 40 met het Foute Anthem van Qmusic 'Schaduw'
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
Multimedia SPOTLIGHT
-
Haar in de boter bij Spor-voorzitters Rik en Sam -
EOdoc 'Het Corioliseffect': een weergaloze ode aan het leven op aarde -
Dit was de Q-Lift Off met Berre! -
Coaches van 'The Voice' reageren op gemene comments over zichzelf -
Same city, final chapter. merci, Paris. -
Een heel weekend K3 bij VTM! -
Viktor Verhulst deelt eigen nostalgische herinneringen -
Joshua en Noah gooien traditioneel rollenpatroon om in 'SYTYCD' -
Kijk nu de officiële trailer van 'KYLIE' -
'Jack Ryan: Ghost War' nieuw te zien op Prime Video -
'Ze Zeggen Dat' onderzoekt de orgasmekloof -
Kijk naar de reünie van 'The Real Housewives of Antwerp' -
HBO lanceert eerste beelden van 'Life, Larry and the Pursuit of Unhappiness' -
'Ticket to the Tribes' is binnenkort nieuw op Prime Video -
Het wordt heel heet in de studio van 'So You Think You Can Dance' -
Amy's 30ste verjaardag ontploft na verrassende onthullingen in 'The Real Housewives of Antwerp' -
'Vanavond Bij Ons' is nieuw op njam! -
Hoe ver gaat Andreas in 'Thuis'? -
Kijk de trailer van het nieuwe seizoen van 'Rivals' -
Zo klonk Essyla tijdens de halve finale van het Eurovisiesongfestival -
Mathieu Terryn geeft exclusieve inkijk in de backstage van 'The Voice' -
Eerste vrouwelijke dansduo raast over het 'SYTYCD'-podium -
Allesbehalve saai: 'A BORING YEAR'! -
Bartel Van Riet brengt Elie van z’n melk in 'Huis Gemaakt' -
Nieuw seizoen van '3FF' brengt 'D5R' terug! -
Anne en Hannelore moeten toegevingen doen in 'Blind Gekocht' -
Chemie spat van scherm in 'So You Think You Can Dance' -
'The Miniature Wife' is nu nieuw te zien op Streamz -
Er zijn nieuwe verleidsters op 'Temptation Island' -
Thomas Smith en Begijn le Bleu blikken terug op auditie 'SYTYCD'
Kijktip van de dag

Onderweg naar Oekraïne maakt Tom Waes enkele bijzondere stops. In Hasselt bijvoorbeeld, waar hij een Belgisch-Oekraïens koppel ontmoet dat elkaar leerde kennen dankzij 'Reizen Waes'. In Berlijn worden Tom en zijn ploeg herenigd met een gevlucht Oekraïens gezin dat ze leerden kennen tijdens hun vorige reis naar Oekraïne, zeven jaar geleden. Uiteindelijk steken Tom en zijn team in het Poolse Medyka de grens over naar Oekraïne. Daar bezoekt hij tijdens zijn eerste dagen onder andere een opleiding voor dronepiloten, net als het beroemde Lychakiv kerkhof in de stad Lviv. Een symbolische plek waar duizenden Oekraïense soldaten begraven liggen.
'Reizen Waes: Terug naar Oekraïne', om 20.50 uur op VRT 1.



































