Radiozender 'Sublime' groeit en lanceert 'The Sublime Weekend Mix by DJ Rob Manga'

maandag 29 juni 2020

Het marktaandeel van Sublime op vrijdagavond zit flink in de lift. Het bereik van de middagshow 'Funky Friday' en de late night show 'Sublime Smooth' zijn beiden opnieuw sterk gestegen in de laatste metingen.

Om de vrijdagavond compleet te maken, lanceert Sublime op vrijdag 3 juli het nieuwe radioprogramma: 'The Sublime Weekend Mix by Rob Manga'.


'The Sublime Weekend Mix by Rob Manga' zal elke vrijdag te horen zijn na Funky Friday, tussen 19.00 en 21.00 uur. Dj Rob Manga sluit perfect aan bij de muziek van Sublime. De Amsterdamse dj stond eerder in het voorprogramma van onder andere Chaka Khan, Nile Rodgers & Chic, Gregory Porter, Angie Stone, Earth,Wind & Fire en De La Soul. Manga stond 8 keer op North Sea Jazz en creëerde een grote achterban door tien jaar lang zijn eigen clubavonden in Paradiso te organiseren. De nieuwe show brengt een non-stop mix met de lekkerste funky, soulvolle en dansbare vibes.

Het nieuwe radioprogramma completeert naast 'Funky Friday' en 'Sublime Smooth' de vrijdagavond op Sublime. 'Funky Friday', waarin dj Jaap Brienen het weekend feestelijk inluidt met de beste soul-, jazz-, funk- en discoplaten, zag het marktaandeel in een jaar tijd stijgen met 33%. Ook het late night programma 'Sublime Smooth' gepresenteerd door Francis Broekhuijsen, met een mix van relaxte en romantische balads en bijzondere 'spoken word'-items, groeit volgens recente metingen met 43%.

Sebastiaan van Rijnsoever, Managing Director van Sublime: 'We willen met Sublime meegaan met de 'groove' van het leven en de dag van onze luisteraars. De vrijdagmiddag en -avond vormen de overgang tussen de werkweek en het weekend, waarin luisteraars zin hebben in ontspannen en samen een feestje bouwen. We bouwen de avond op Sublime op met 'Funky Friday', dan door met 'The Sublime Weekend Mix' en zorgen met 'Sublime Smooth' voor een zachte en warme landing in de nacht.'

'The Sublime Weekend Mix by Rob Manga' is vanaf vrijdag 3 juli elke week tussen 19.00 en 21.00 uur te beluisteren op Sublime.


Persbericht Sublime
https://sublime.nl/
Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'De Laatste Lach' - Donald en Janne (VRT 1)

In Wommelgem kent iedereen Donald (66) als de goedlachse friturist, die zelfs na twee maagomleidingoperaties ook nog eens het lekkerste ijs blijft draaien. Na dertig jaar hard werken in hun frituur droomden hij en zijn vrouw Lieve ervan meer tijd in Kreta door te brengen, waar ze hun hart verloren. Maar toen kreeg Donald een harde diagnose. Janne Desmet gaat mee op een van zijn laatste trips naar Kreta.

'De Laatste Lach', om 21.00 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 17:10
    Witse
    18:04
    Het weer (vooravond)
  • 16:50
    VRT NWS Pano
    17:30
    The Price of Truth
  • 17:00
    Ewilan
    17:25
    Athleticus Urban Games
  • 16:40
    Lisa
    17:15
    Vrederechters
  • 16:00
    Blind Getrouwd UK
    17:25
    B&B zoekt Lief NL: Winter
  • 16:20
    Chicago P.D.
    18:10
    How I Met Your Mother
  • 16:45
    MacGyver
    17:45
    Police Interceptors
  • 16:05
    Never Been Chris'd
  • 17:05
    SOS Piet
    17:40
    Slisse & Cesar
  • 16:40
    Huizenjagers
    17:35
    De Slimste Mens Ter Wereld
  • 16:55
    Castle
    17:50
    Elsbeth
  • 17:00
    That '70s Show
  • 16:20
    Property Brothers
    17:15
    Masterchef USA
  • 17:05
    My Name Is Reeva
    18:50
    The Killer in My Family
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 16:56
    Hobbyklus
    17:55
    Sixties To Six
  • 16:50
    A la carte
    17:15
    Comfort Food
  • 17:05
    Death in Paradise
    19:10
    Father Brown
  • 16:55
    The Resident
    18:50
    Below Deck Mediterranean
  • 17:10
    Tijd voor Max
    17:56
    Politieke Partijen
  • 17:10
    De slimste mens
    18:00
    NOS Journaal 18.00 uur
  • 17:05
    Machtige Mike
    17:15
    Grizzy en de Lemmingen