Radiozender 'Sublime' groeit en lanceert 'The Sublime Weekend Mix by DJ Rob Manga'

Het marktaandeel van Sublime op vrijdagavond zit flink in de lift. Het bereik van de middagshow 'Funky Friday' en de late night show 'Sublime Smooth' zijn beiden opnieuw sterk gestegen in de laatste metingen.
Om de vrijdagavond compleet te maken, lanceert Sublime op vrijdag 3 juli het nieuwe radioprogramma: 'The Sublime Weekend Mix by Rob Manga'.
'The Sublime Weekend Mix by Rob Manga' zal elke vrijdag te horen zijn na Funky Friday, tussen 19.00 en 21.00 uur. Dj Rob Manga sluit perfect aan bij de muziek van Sublime. De Amsterdamse dj stond eerder in het voorprogramma van onder andere Chaka Khan, Nile Rodgers & Chic, Gregory Porter, Angie Stone, Earth,Wind & Fire en De La Soul. Manga stond 8 keer op North Sea Jazz en creëerde een grote achterban door tien jaar lang zijn eigen clubavonden in Paradiso te organiseren. De nieuwe show brengt een non-stop mix met de lekkerste funky, soulvolle en dansbare vibes.
Het nieuwe radioprogramma completeert naast 'Funky Friday' en 'Sublime Smooth' de vrijdagavond op Sublime. 'Funky Friday', waarin dj Jaap Brienen het weekend feestelijk inluidt met de beste soul-, jazz-, funk- en discoplaten, zag het marktaandeel in een jaar tijd stijgen met 33%. Ook het late night programma 'Sublime Smooth' gepresenteerd door Francis Broekhuijsen, met een mix van relaxte en romantische balads en bijzondere 'spoken word'-items, groeit volgens recente metingen met 43%.
Sebastiaan van Rijnsoever, Managing Director van Sublime: 'We willen met Sublime meegaan met de 'groove' van het leven en de dag van onze luisteraars. De vrijdagmiddag en -avond vormen de overgang tussen de werkweek en het weekend, waarin luisteraars zin hebben in ontspannen en samen een feestje bouwen. We bouwen de avond op Sublime op met 'Funky Friday', dan door met 'The Sublime Weekend Mix' en zorgen met 'Sublime Smooth' voor een zachte en warme landing in de nacht.'
'The Sublime Weekend Mix by Rob Manga' is vanaf vrijdag 3 juli elke week tussen 19.00 en 21.00 uur te beluisteren op Sublime.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- 'Goedemorgen Nederland' maakt plek voor nieuw journalistiek talent
- Barbara Sarafian neemt drastisch besluit in 'Kotmadam Sarafian': 'Ik stop als jullie kotmadam'
- The HISTORY Channel staat stil bij 25 jaar na 9/11 met documentaire '102 Minutes: Inside The Towers'
- Een huis vol nieuwe stappen: van eerste schooldagen tot grote bruiloften
- 'De Grannies van Amsterdam' vallen internationaal in de prijzen
- Jade Mintjens over ongemakkelijk eerste gynaecoloogbezoek: 'Ik had een jumpsuit aan'
- Elke heeft Denzel iets te vertellen in 'Blind Getrouwd'
- Oproep om pensioenschade te repareren in 'Meldpunt Actueel'
- Seppe maakt zijn opwachting in 'Knokke Tof': 'I love the smell of granola in the morning'
- Ruben kent de waarheid, Marc-Marie vreest de genadeslag in 'De Verraders'
- Coen & Sander vieren bijzonder radiohuwelijk op JOE
- Luistercijfers : JOE beleeft beste maand van het jaar, Qmusic stevig op nummer één
- Tim van Wim De Craene verovert eerste plaats in 'Radio 1 Lage Landenlijst'
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag live vanuit Zwammerdam
Multimedia SPOTLIGHT
-
Jade Mintjens over ongemakkelijk eerste gynaecoloogbezoek -
Barbara Sarafian neemt emotioneel afscheid -
Elke heeft Denzel iets te vertellen in 'Blind Getrouwd' -
Seppe maakt zijn opwachting in 'Knokke Tof' -
Anke Buckinx over bizar tv-moment in 'Honderd Hete Vragen' -
Biecht verrader Marc-Marie zijn leugen op? -
Newlyweds Hyndi en Valentijn bezegelen jawoord in het zwembad -
'De Mutti’s Extra: Els Van Doesburg' nu op VTM GO -
De bom barst in 'Kotmadam Sarafian' -
Ontdek de harde realiteit in 'De Inspecteurs' -
Adám danst met een missie in 'Got Talent' -
Ruben Van Gucht 'flikt den boel' in 'De Verraders' -
Nieuwe teaser HBO Original-serie 'Harry Potter en de Steen der Wijzen' -
Videoland toont eerste beelden van 'Gooische Vrouwen' seizoen 8 -
Kijk de laatste aflevering van 'A-typisch' met Ella Leyers -
Barbara ontfermt zich over Leandro -
Marjan gooit roet in het eten bij 'Blind Getrouwd' -
Celien Hermans onthult anekdote over mama Margriet -
Bockie sukkelt tijdens spreekbeurt Frans -
Dina krijgt het moeilijk in 'Ze Zeggen Dat: terug naar school' -
Dominique Persoone en Tom Degroote op roadtrip naar Zweden -
Ruben Van Gucht praat voor het eerst over zijn dochter in 'Happy Hour' -
Tara en Sam zijn verliefd! -
'Florentina' worstelt met liefde, verraad en burn-out -
Netflix onthult trailer van 'The Gentlemen' S2 -
Jade Mintjens over haar gênantste wc-bezoek ooit op de trein -
Kijk het laatste seizoen van 'Nonkels' volledig op Streamz! -
Frances Lefebure overvalt Elke in 'Blind Getrouwd' -
Qmusic trapt het najaar af met 'Elke Beller Wint…' -
Chaos troef in nieuw seizoen van 'Kamp Jeroom'
Kijktip van de dag

Op 11 maart 2011 wordt Japan getroffen door een zware aardbeving en tsunami. Bij de kerncentrale van Fukushima vallen de koelsystemen uit en dreigt een catastrofale meltdown. Deze documentaire reconstrueert voor het eerst de negen dagen waarin technici en hulpverleners vechten om het ergste te voorkomen.
'Fukushima: A Nuclear Nightmare', om 21.25 uur op VRT Canvas.



































