Radio Veronica Pop-Up Platenzaak geopend op Utrecht Centraal

maandag 14 november 2022
Foto: Radio Veronica - © Ben Houdijk 2022

Vanaf maandag 14 november zijn in de stationshal van Utrecht Centraal de deuren geopend van de Radio Veronica Pop-Up Platenzaak.

Passanten in de stationshal hebben de mogelijkheid te snuffelen tussen honderden platen, muziek te luisteren en even neer te ploffen op de bank. Schuin tegenover de platenzaak is bovendien een fototentoonstelling te bewonderen met foto's van liveoptredens van genoteerde artiesten, geschoten door Nederlandse popfotografen. Onder het motto WE.LOVE.MUSIC biedt Radio Veronica met de Pop-Up Platenzaak en de fototentoonstelling verdieping in hun 'Radio Veronica Top 1000 Allertijden’: de original onder de lijsten die tot en met vrijdag 18 november te horen is op Radio Veronica.


Pop-Up Platenzaak
Wie de televisiecommercial van Radio Veronica voorbij heeft zien komen, zal de platenzaak direct herkennen: helemaal in Veronica-stijl is de vandaag feestelijk geopende pop-up in de Utrechtse stationshal ingericht. Platenzaak Concerto, een begrip voor wie thuis is in vinyl, exploiteert de pop-up. Voorbijgangers kunnen binnenkomen om hun favoriete plaat te zoeken, nieuwe muziek te beluisteren en even neer te ploffen op de bank. 

Fototentoonstelling
Voor wie extra verdieping zoekt in de original onder de lijsten, is in de stationshal ook een fototentoonstelling opgezet. Foto's van liveoptredens van genoteerde artiesten uit de ‘Radio Veronica Top 1000 Allertijden’ zijn hier te zien, caught in the act door Nederlandse popfotografen. De foto's zijn door de fotografen zelf voorzien van tekst en uitleg. 

Henny Vrienten
Een speciaal hoekje in de fototentoonstelling is gewijd aan de dit jaar overleden zanger Henny Vrienten. Zijn Nederlandse groep Doe Maar heeft dit jaar maar liefst drie noteringen meer in de lijst dan voorgaande jaren. Radio Veronica staat zo samen met haar luisteraars stil bij het overlijden van deze bijzondere muzikant.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT 1 logo

Emma en Gerard komen elkaar na meer dan vijftig jaar weer tegen. Ooit waren ze geliefden, maar het leven liep anders. Zij trouwde met zijn beste vriend. Vijftig jaar later vinden ze elkaar terug en worden opnieuw verliefd. Kan je aanknopen met wat je vijftig jaar eerder achterliet?

'Achter de Wolken', film uit 2016 met oa. Chris Lomme en Jo De Meyere, om 20.45 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 23:05
    The Ninth Gate
    01:15
    Dagelijkse kost
  • 23:00
    Sthlm Requiem: Hostage
    00:30
    Het weer (laat)
  • 22:45
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 23:05
    9-1-1
    00:00
    Huis Gemaakt
  • 20:00
    Darts
    00:00
    3 Days to Kill
  • 22:45
    Fatale
    00:40
    The Big Bang Theory
  • 22:15
    Barb Wire
    00:00
    Xena: Warrior Princess
  • 23:30
    ER
    00:15
    Suits
  • 23:30
    Are You Being Served?
    00:00
    The Golden Girls
  • 22:55
    Konvooi
    00:10
    Daan & Jani
  • 23:20
    FBI: Most Wanted
    00:20
    FBI
  • 22:35
    Live by Night
    01:05
    The Winter King
  • 22:40
    Extreme Makeover: Home Edition
    23:40
    A Place in the Sun
  • 23:35
    Cold Case
    00:30
    C.S.I. New York
  • 23:18
    Trends Talk
    23:52
    Z-Nieuws
  • 23:28
    Hallo Roger
    23:55
    5-voor-12
  • 23:00
    Loïc zot van koken weekmenu
    23:55
    Winterse Kost
  • 23:05
    Silent Witness
    01:05
    Harry Wild
  • 22:25
    NCIS: Los Angeles
    01:20
    Grey's Anatomy
  • 23:20
    NOS Paralympische Winterspelen
    23:45
    NOS Journaal Laat
  • 23:00
    This is not a murder mystery
    00:40
    De Nachtzoen
  • 23:05
    Louis Theroux: Shooting Joe Exotic
    00:35
    De slimste mens