Radio Veronica Pop-Up Platenzaak geopend op Utrecht Centraal

maandag 14 november 2022
Foto: Radio Veronica - © Ben Houdijk 2022

Vanaf maandag 14 november zijn in de stationshal van Utrecht Centraal de deuren geopend van de Radio Veronica Pop-Up Platenzaak.

Passanten in de stationshal hebben de mogelijkheid te snuffelen tussen honderden platen, muziek te luisteren en even neer te ploffen op de bank. Schuin tegenover de platenzaak is bovendien een fototentoonstelling te bewonderen met foto's van liveoptredens van genoteerde artiesten, geschoten door Nederlandse popfotografen. Onder het motto WE.LOVE.MUSIC biedt Radio Veronica met de Pop-Up Platenzaak en de fototentoonstelling verdieping in hun 'Radio Veronica Top 1000 Allertijden’: de original onder de lijsten die tot en met vrijdag 18 november te horen is op Radio Veronica.


Pop-Up Platenzaak
Wie de televisiecommercial van Radio Veronica voorbij heeft zien komen, zal de platenzaak direct herkennen: helemaal in Veronica-stijl is de vandaag feestelijk geopende pop-up in de Utrechtse stationshal ingericht. Platenzaak Concerto, een begrip voor wie thuis is in vinyl, exploiteert de pop-up. Voorbijgangers kunnen binnenkomen om hun favoriete plaat te zoeken, nieuwe muziek te beluisteren en even neer te ploffen op de bank. 

Fototentoonstelling
Voor wie extra verdieping zoekt in de original onder de lijsten, is in de stationshal ook een fototentoonstelling opgezet. Foto's van liveoptredens van genoteerde artiesten uit de ‘Radio Veronica Top 1000 Allertijden’ zijn hier te zien, caught in the act door Nederlandse popfotografen. De foto's zijn door de fotografen zelf voorzien van tekst en uitleg. 

Henny Vrienten
Een speciaal hoekje in de fototentoonstelling is gewijd aan de dit jaar overleden zanger Henny Vrienten. Zijn Nederlandse groep Doe Maar heeft dit jaar maar liefst drie noteringen meer in de lijst dan voorgaande jaren. Radio Veronica staat zo samen met haar luisteraars stil bij het overlijden van deze bijzondere muzikant.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Kandidaten 'De Mol' 2026 seizoen 14 op Play

Tien onbekende Vlamingen zitten vast op een onbewoond eiland voor de kust van Portugal, klaar voor het avontuur van hun leven. Maar niet iedereen zal het vasteland bereiken.

'De Mol', om 20.00 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 21:45
    De ideale wereld
    22:25
    VRT NWS laat
  • 21:50
    Laura H
    22:40
    Het weer
  • 21:15
    Juliet
    22:05
    Geen uitzending
  • 21:45
    Moordzaken: Liefde is geen Alibi
    22:55
    Schiphol Airport
  • 21:45
    De Trein
    22:55
    De Wereld Van De Marechaussee
  • 20:35
    The Broken Circle Breakdown
    22:25
    S.W.A.T.
  • 21:35
    All New Traffic Cops
    22:30
    Carlito's Way
  • 21:25
    ER
    00:40
    Geen uitzending
  • 21:35
    Tien Om Te Zien
    22:40
    Zorro
  • 21:20
    Café De Mol
    22:10
    Scheire en de Schepping
  • 21:20
    FBI: International
    22:15
    Found
  • 20:35
    Dumb Money
    22:30
    Ocean's Thirteen
  • 21:45
    Bake Off Vlaanderen
    02:35
    Op Een Ander
  • 21:40
    Still Missing Morgan
    22:45
    Aurora Teagarden Mysteries: Reunited and It Feels So Deadly
  • 21:24
    Z-Weekoverzicht
    21:58
    Trends Talk
  • 21:30
    Het zelfbouwhuis
    22:00
    Knuffel Pop
  • 21:10
    Lekker Messy - Weekmenu
    21:55
    De Dagschotel
  • 21:00
    Agatha Christie's Marple
  • 21:00
    From
    21:55
    Under the Banner of Heaven
  • 21:00
    Cruijff
    21:55
    NOS Studio Voetbal
  • 21:25
    Bureau Buitenland
    22:00
    Nieuwsuur
  • 21:40
    Yous & Yay in het wild
    22:15
    De restaurantmoord