Radio Veronica duikt een week lang in de allerbeste muziek van de jaren '90

zondag 25 juni 2023
Foto: © Radio Veronica 2023

Van 26 tot en met 30 juni waant Radio Veronica zich volledig in de jaren '90. Met 'Het Basispakket van de Nineties' herbeleven de radio-dj's samen met hun luisteraars dit spraakmakende decennium met artiesten als R.E.M., Oasis en The Verve.

'Het Basispakket' start op maandag 26 juni om 9.00 uur en is vanaf dan elke werkdag te horen op Radio Veronica. 'Het Basispakket' eindigt op 30 juni om 9.00 uur, waarna de 'Nineties Top 99' te horen is.  


'Het Basispakket van de Nineties'
Wie bij de jaren ‘90 alleen maar denkt aan Volumia!, Gabbertje en Whitney Houston, zal de komende week oren te kort komen. Onder het motto WE.LOVE.MUSIC nemen de dj's van Radio Veronica hun luisteraars namelijk mee in de állerbeste platen van dit decennium, dat op muzikaal niveau zo veel rijker is dan velen op het eerste gehoor denken.  

'Het Basispakket van de Nineties' is traditiegetrouw gevuld met onverwoestbare klassiekers, maar ook met wonderschone liedjes die nooit het absolute hoofdpodium haalden. Met bands die hele stromingen veroorzaakten tot artiesten die op hun eigen eiland uitgroeiden tot de iconen van hun tijd. Denk bijvoorbeeld aan artiesten als R.E.M., Oasis, The Verve, Alanis Morrisette en TLC.

De tracks uit 'Het Basispakket' worden binnen de gebruikelijke programmering gedraaid op alfabetische volgorde van titel. Luisteraars kunnen één keer per uur met een belletje naar de studio een wildcard inzetten om live in de uitzending de lijst aan te vullen. Iedere luisteraar die live in de uitzending een wildcard aan 'Het Basispakket' toevoegt, maakt kans op een DAB+ radio.

'Nineties Top 99'
Ook kunnen luisteraars de hele week hun favoriete 90’s platen tippen bij Rob Stenders en Caroline Brouwer tijdens 'De Bonanza'. Op basis van deze suggesties wordt door de muziekredactie de 'Nineties Top 99' samengesteld, die vrijdag 30 juni vanaf 9.00 uur te horen is.


TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

De leden van het cryptozoölogische instituut Monarch nemen het op tegen immens grote monsters, waaronder de machtige Godzilla, die in botsing komt met Mothra, Rodan en zijn grootste aartsvijand: de driekoppige koning Ghidorah. Wanneer deze eeuwenoude monsters weer opstaan, strijden ze allemaal om de macht, waardoor het bestaan van de mensheid in gevaar komt.

'Godzilla: King of the Monsters', film uit 2019 met oa. Millie Bobby Brown, om 20.35 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:35
    VRT NWS laat
    01:00
    Het weer (laat)
  • 23:50
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 21:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 00:50
    The Good Doctor
    01:40
    Geen uitzending
  • 00:35
    Blind getrouwd: Australië
    01:45
    Geen uitzending
  • 00:50
    How I Met Your Mother
    01:40
    Geen uitzending
  • 00:00
    Mafia's Greatest Hits
  • 00:55
    Geen uitzending
    15:55
    Baywatch
  • 00:25
    SOS Piet
    01:00
    Geen uitzending
  • 00:15
    De Tafel van Gert
    01:30
    De Container Cup
  • 00:40
    Fuller House
    01:25
    Fire Country
  • 00:40
    Pawn Stars
    01:10
    Bar Rescue
  • 00:10
    Love Triangle Australia
    01:25
    Botched
  • 00:30
    FBI: International
    01:15
    Geen uitzending
  • 00:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 00:41
    Het zelfbouwhuis
    00:56
    Alles over je terras
  • 00:30
    Hidden Gems
    01:20
    Lekker Messy - Weekmenu
  • 00:55
    Reunion
    01:50
    Blue Lights
  • 00:35
    Prison Break
    01:30
    Scrubs
  • 00:20
    Eva
    01:15
    NOS Journaal Laat
  • 00:25
    Nieuwsuur
    01:10
    Ongehoord Nieuws
  • 00:20
    Hunted VIPS
    01:20
    3 op Reis: De reis van je leven