Radio Veronica duikt een week lang in de allerbeste muziek van de jaren '90

zondag 25 juni 2023
Foto: © Radio Veronica 2023

Van 26 tot en met 30 juni waant Radio Veronica zich volledig in de jaren '90. Met 'Het Basispakket van de Nineties' herbeleven de radio-dj's samen met hun luisteraars dit spraakmakende decennium met artiesten als R.E.M., Oasis en The Verve.

'Het Basispakket' start op maandag 26 juni om 9.00 uur en is vanaf dan elke werkdag te horen op Radio Veronica. 'Het Basispakket' eindigt op 30 juni om 9.00 uur, waarna de 'Nineties Top 99' te horen is.  


'Het Basispakket van de Nineties'
Wie bij de jaren ‘90 alleen maar denkt aan Volumia!, Gabbertje en Whitney Houston, zal de komende week oren te kort komen. Onder het motto WE.LOVE.MUSIC nemen de dj's van Radio Veronica hun luisteraars namelijk mee in de állerbeste platen van dit decennium, dat op muzikaal niveau zo veel rijker is dan velen op het eerste gehoor denken.  

'Het Basispakket van de Nineties' is traditiegetrouw gevuld met onverwoestbare klassiekers, maar ook met wonderschone liedjes die nooit het absolute hoofdpodium haalden. Met bands die hele stromingen veroorzaakten tot artiesten die op hun eigen eiland uitgroeiden tot de iconen van hun tijd. Denk bijvoorbeeld aan artiesten als R.E.M., Oasis, The Verve, Alanis Morrisette en TLC.

De tracks uit 'Het Basispakket' worden binnen de gebruikelijke programmering gedraaid op alfabetische volgorde van titel. Luisteraars kunnen één keer per uur met een belletje naar de studio een wildcard inzetten om live in de uitzending de lijst aan te vullen. Iedere luisteraar die live in de uitzending een wildcard aan 'Het Basispakket' toevoegt, maakt kans op een DAB+ radio.

'Nineties Top 99'
Ook kunnen luisteraars de hele week hun favoriete 90’s platen tippen bij Rob Stenders en Caroline Brouwer tijdens 'De Bonanza'. Op basis van deze suggesties wordt door de muziekredactie de 'Nineties Top 99' samengesteld, die vrijdag 30 juni vanaf 9.00 uur te horen is.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Op een Ander' (VRT Canvas)

Catch is een vorm van worstelen die beïnvloed werd door verschillende gevechtstechnieken. De worstelscene in België is veel kleiner dan in de VS of Japan, en je hebt slechts een handvol clubs. We volgen Rob Raw tijdens zijn allerlaatste kamp. De acties van het personage in de shows worden beschouwd als fictief en staan volledig los van het leven van de artiest. Sommige artiesten blijven echter ook buiten de ring in hun rol, zoals in promotievideo's, interviews en zelfs op sociale media.

'Op Een Ander', om 21.30 uur op VRT Canvas.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 15:30
    Sporza: Scheldeprijs
    17:45
    Clips
  • 16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
    17:05
    The Office
  • 16:15
    Robin Hood
    16:25
    De Marsupilami's
  • 16:15
    Cheers
    16:40
    Sara
  • 15:35
    Een Eigen Huis
    16:25
    Achter gesloten deuren
  • 15:35
    Nutty Professor II: The Klumps
    17:25
    S.W.A.T.
  • 15:45
    Baywatch Hawaii
    16:35
    Cheers
  • 16:05
    Baywatch
    16:50
    Suits
  • 16:05
    Geen uitzending
    16:40
    Wat nu weer?
  • 15:40
    De Tafel van Gert
    16:55
    Huizenjagers
  • 15:55
    This Is Us
    16:50
    SkyMed
  • 15:45
    Doom Patrol
    16:45
    Brooklyn Nine-Nine
  • 16:20
    Het Blok
    17:15
    Love Island UK
  • 15:35
    Killer Couples
    16:25
    World's Most Evil Killers
  • 13:29
    Herhalingslus
    17:00
    Z-Extra
  • 16:20
    Tooldokter
    16:55
    Dit Zijn De Classics van MENTpop-radio
  • 16:10
    Meat Timon
    16:40
    DIY
  • 16:00
    New Tricks
    17:05
    Death in Paradise
  • 16:00
    Below Deck Down Under
    18:50
    Grey's Anatomy
  • 16:05
    Pauw & De Wit
    17:00
    NOS Journaal in Makkelijke Taal
  • 16:10
    Kook mee met MAX
    16:35
    Per Seconde Wijzer
  • 16:15
    Waffel de wonderhond
    16:25
    Olga da Polga