Radio Veronica duikt een week lang in de allerbeste muziek van de jaren '90

Van 26 tot en met 30 juni waant Radio Veronica zich volledig in de jaren '90. Met 'Het Basispakket van de Nineties' herbeleven de radio-dj's samen met hun luisteraars dit spraakmakende decennium met artiesten als R.E.M., Oasis en The Verve.
'Het Basispakket' start op maandag 26 juni om 9.00 uur en is vanaf dan elke werkdag te horen op Radio Veronica. 'Het Basispakket' eindigt op 30 juni om 9.00 uur, waarna de 'Nineties Top 99' te horen is.
'Het Basispakket van de Nineties'
Wie bij de jaren ‘90 alleen maar denkt aan Volumia!, Gabbertje en Whitney Houston, zal de komende week oren te kort komen. Onder het motto WE.LOVE.MUSIC nemen de dj's van Radio Veronica hun luisteraars namelijk mee in de állerbeste platen van dit decennium, dat op muzikaal niveau zo veel rijker is dan velen op het eerste gehoor denken.
'Het Basispakket van de Nineties' is traditiegetrouw gevuld met onverwoestbare klassiekers, maar ook met wonderschone liedjes die nooit het absolute hoofdpodium haalden. Met bands die hele stromingen veroorzaakten tot artiesten die op hun eigen eiland uitgroeiden tot de iconen van hun tijd. Denk bijvoorbeeld aan artiesten als R.E.M., Oasis, The Verve, Alanis Morrisette en TLC.
De tracks uit 'Het Basispakket' worden binnen de gebruikelijke programmering gedraaid op alfabetische volgorde van titel. Luisteraars kunnen één keer per uur met een belletje naar de studio een wildcard inzetten om live in de uitzending de lijst aan te vullen. Iedere luisteraar die live in de uitzending een wildcard aan 'Het Basispakket' toevoegt, maakt kans op een DAB+ radio.
'Nineties Top 99'
Ook kunnen luisteraars de hele week hun favoriete 90’s platen tippen bij Rob Stenders en Caroline Brouwer tijdens 'De Bonanza'. Op basis van deze suggesties wordt door de muziekredactie de 'Nineties Top 99' samengesteld, die vrijdag 30 juni vanaf 9.00 uur te horen is.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- 'Tien Om Te Zien' gaat ‘back to the 90s’ met groots concert in de AFAS Dome
- De dag dat ik mijn vrouw verloor aan een depressie: nieuwe docuserie KRO-NCRV
- Zapp Zomerfeest keert terug met indrukwekkende line-up
- Ketnet lanceert 'No Yap!' onderzoeksmagazine voor én door kinderen
- Kijkcijfers: 29, 30 en 31 mei 2026
- Dit zie je maandag in 'Opsporing Verzocht'
- Nieuwe 'Blind Gekocht'-zoektocht dreigt te mislukken: 'Hun droomwoning bestaat niet'
- Joke Devynck dinsdag in 'Door de Bomen'
- Zomerse avonturen in juni op Cartoon Network
- Juni wordt één groot kijkfeest met je favoriete Cartoonito-vrienden
- Cathérine Moerkerke duikt in de wereld van protestsongs met ‘Sunday Bloody Sunday’ bij Willy
- Nostalgie Plus katapulteert Vlaanderen een hele maand lang terug naar de seventies
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' is zondag in Maastricht
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
Multimedia SPOTLIGHT
-
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten -
Erik Van Looy kondigt eerste namen aan van 'De Slimste Mens ter Wereld' -
VTM haalt 'Expeditie Robinson' terug naar Vlaanderen! -
Belle Perez komt naar De Foute Party -
Viktor Verhulst brengt laatste brieven aan Samson terug -
Maak het mee! De seizoensfinale van 'Familie' -
'Ex On The Beach: Double Dutch' exclusief te zien op Streamz -
Kijk eerste beelden van nieuw seizoen 'Ex on the Beach: Double Dutch' -
Laura krijgt het moeilijk in 'Huis Gemaakt' -
Jade Mintjens in gloednieuw Play-programma 'Jade & de Belgen' -
'Ze Zeggen Dat' Dina Tersago nog nooit zo gestrest was -
'Heel Mijn Hart' toont een emotionele onthulling -
'Spider-Noir' nieuw te zien op Prime Video -
'RAUW': een openhartig portret van sterrenchef Nick Bril -
Stan Van Samang brengt 'een ster' naar 'Florentina' -
Haar in de boter bij Spor-voorzitters Rik en Sam -
EOdoc 'Het Corioliseffect': een weergaloze ode aan het leven op aarde -
Dit was de Q-Lift Off met Berre! -
Coaches van 'The Voice' reageren op gemene comments over zichzelf -
Same city, final chapter. merci, Paris. -
Een heel weekend K3 bij VTM! -
Viktor Verhulst deelt eigen nostalgische herinneringen -
Joshua en Noah gooien traditioneel rollenpatroon om in 'SYTYCD' -
Kijk nu de officiële trailer van 'KYLIE' -
'Jack Ryan: Ghost War' nieuw te zien op Prime Video
Kijktip van de dag

Joke Devynck stapt het bos in op een vreemd moment in haar leven. Tien dagen eerder stond de tijd voor haar stil toen haar papa plots overleed. Nog geen twee jaar na het verlies van haar mama voelt ze zich voor het eerst in haar leven een wees. De natuur zet haar zintuigen op scherp en in de stilte van het bos vindt ze de rust om haar diepe verdriet toe te laten. Maar door de milde herinnering aan haar vrije kindertijd overvalt haar vooral een gevoel van grote dankbaarheid.
'Door de Bomen', om 20.40 uur op VRT 1.



































