Radio-dj Stephan Bouwman vertelt hilarisch verhaal in 'Eerste Hulp bij Tattoo Disasters'

In 'Eerste Hulp bij Tattoo Disasters' deelt Alexander het bizarre verhaal achter zijn tattoo met Dennis Weening, Bella Hay en tattoo-experts Robert Aalbers, Hans Pasztjerik en Kristel Met.
Alexander had namelijk samen met zijn toenmalige vriendin afgesproken om elkaar een tattoo als cadeau te geven. Ze hadden vooraf wel een paar regels afgesproken, maar verder zou het een verrassing blijven. Toen Alexander het eindresultaat zag, bleek dat zijn vriendin zich aan geen enkele regel had gehouden, en het allerergste; de volgende dag beëindigde ze de relatie van drie jaar. Alexander wil dit hoofdstuk zo snel mogelijk afsluiten en weer positief naar de toekomst kunnen kijken. Ook de 22-jarige Sasha brengt een bezoekje aan de pop-up kliniek. Sasha heeft van haar ouders groen licht gekregen op haar 18de verjaardag voor het laten zetten van tattoos. Waarom daar dan niet optimaal gebruik van maken? Samen met haar vader kwam ze op een beurs het perfecte ontwerp tegen, dacht ze. Nu een paar jaar later is Sasha moeder van een dochter en vindt zij de tattoo niet meer bij haar passen als persoon en als moeder. Sasha is op zoek naar een vrolijkere en vrouwelijkere tattoo die ze met trots kan laten zien.
Tot slot gaat Bella langs bij radio-dj Stephan Bouwman. Hij vertelt het hilarische verhaal achter zijn tattoomisser. Deze tattoo heeft hij laten zetten voor een challenge op de radio met Streetlab. Na wat wikken en wegen kon hij eigenlijk niet meer terug en heeft hij geblinddoekt een tattoo laten zetten op zijn bovenarm. Stephan zelf kan er de lol wel van inzien, maar hij weet niet zeker of er inmiddels een straatverbod tegen hem is aangevraagd....
Dennis Weening nieuwe voice-over stem van Spike
Spike krijgt met ingang vanaf deze maand een nieuwe sound met Dennis Weening als vaste station voice om alle Spike programma's aan te kondigen.
Dennis: 'Naast het presenteren voor Spike, heb ik nu een nieuwe klus erbij waar ik erg naar uit kijk! Vanaf januari 2021 neem ik het voice-over stokje over van Jay Jay Boske als stem van ViacomCBS zender Spike.'
'Eerste Hulp bij Tattoo Disasters', vrijdag 8 januari om 19.30 uur op Spike.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Drie broers gaan na 30 jaar opnieuw samen in bad voor Viktor Verhulst in 'Brieven Aan Samson'
- Wanneer bescherming faalt, rest alleen nog verzet: de indringende dramaserie 'L’affaire Laura Stern'
- Nieuw seizoen 'Amsterdam Centraal 24/7' op National Geographic
- 'Sterren op het Doek' keert terug met presentatrice Carrie ten Napel
- Dit is de winnaar van 'Project Dans 2026'
- 'NPO Doc: Alles moet beter' op NPO 3
- Donderdag in 'Zembla': Gokkers in je tijdlijn
- 'Een sok op de werf?': Cerina wijst Marthe en Matthias terecht in 'Huis Gemaakt'
- Alcohol in het ziekenhuis en vrouwen op het voetbalveld: 'Ze Zeggen Dat' legt pijnpunten en clichés bloot
- 'VRT NWS Pano' onderzoekt: Niet naar school
- Radio 1-luisteraars maken opnieuw statement voor vrede: 'Imagine' van John Lennon op nummer 1 in 'Radio 1 Classics 1000'
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Henkjan Smits valt in bij 'FM op 5'
- DINO wint MNM Start to dj 2026
Multimedia SPOTLIGHT
-
Kijk nu de hilarische trailer van 'STRIKE!' op Streamz -
Aster Nzeyimana over zijn mediatransfer in 'Achter de Schermen' -
Cerina wijst Marthe en Matthias terecht in 'Huis Gemaakt' -
Kijk nu de trailer van het nieuwe seizoen 'Temptation Island' -
'Flashback' duikt in de wilde jaren van JIM -
Dit is de afvaller na aflevering 4 van De Mol -
'De Container Cup' is back baby! -
Fehmy wordt opvallend stil in nieuwe woning -
Kijk binnenkort het nieuwe seizoen van 'Amsterdam Centraal 24/7' -
Het verjaardagsfeest van Kiki loopt volledig uit de hand -
Ex-coaches grijpen de macht in 'The Voice' -
Laura Tesoro zet haar twee kanonnen tegenover elkaar in 'The Voice' -
Netflix deelt officiële trailer van nieuwe actiethriller 'Man on Fire'
-
'Welkom in de praktijk van dokter Lemmelijn' -
'MasterChef'-jury krijgt het aan de stok met Ruben Van Gucht -
Netflix dropt trailer van tweede seizoen 'Haantjes' -
'True Crime Belgium' over de Bende van horen, zien en zwijgen -
Marco Borsato negende gast in 'Sergio in Italië' -
Deze 'Mol'-kandidaat moet na de derde aflevering naar huis -
Eerste 'Blind Gekocht'-koppel zorgt meteen voor verwarring -
Is deze 'kleine Bambi' de hiphoprevelatie van 'SYTYCD'? -
Kijk nu de trailer van 'Half Man' op HBO Max -
Emotionele Natassia past haar trouwjurk -
Het gaat stuiven in 'Thuis'! -
'Hakken over de Sloot' seizoen 2 is terug op Prime Video -
'Malcolm in the Middle: Life's Still Unfair' nieuw op Disney+ -
Bekim uit 'De Trein' krijgt oproep over gewapende man in station -
Dit zie je deze week in 'Hacked' op Streamz -
Ezra brengt zijn 94-jarige steunpilaar mee op het podium in 'SYTYCD' -
Matteo Simoni te gast in eerste 'A-typisch' op Streamz
Kijktip van de dag

Vijf jaar na hun eerste culinaire ontmoeting voor het programma 'Sergio over de grens' trekken Sergio Herman en Marco Borsato terug naar Toscane. In Firenze duiken ze in de wereld van gelato en gaan ze op zoek naar de perfecte fiore di latte. Met een eigen machine en artisanale melk probeert Marco het ultieme ijs te maken.
'Sergio in Italië: Marco 2026', om 21.50 uur op VTM.



































