Radio-dj Eddy Keur presenteert nieuw NPO Radio 2-programma voor PowNed

dinsdag 21 september 2021

Radio-dj Eddy Keur gaat op NPO Radio 2 aan de slag voor omroep PowNed. Met ingang van oktober presenteert Keur iedere vrijdagnacht het programma 'Eddy's Nachtwacht', een programma over liefde, relaties en seksualiteit en een knipoog naar de radioklassieker van weleer.

Eddy Keur is verheugd met zijn nieuwe avontuur voor PowNed op NPO Radio 2: 'In de periode dat ik als invaller van Ruud de Wild zijn middagshow presenteerde ben ik door veel partijen benaderd. Ik wilde echter graag bij de NPO blijven, omdat ik het een heel warm bad vind. PowNed was een van de eerste die aanklopte en het klikte meteen. Een jonge enthousiaste club die net als ik ervan houd om te schuren en brutaal durft te zijn. Ik ben KRO-NCRV dankbaar voor de geweldige kans die ze mij heeft gegeven en kijk uit naar de samenwerking met PowNed.'


Zijn nieuwe programma 'Eddy’s Nachtwacht' – elke vrijdagnacht te beluisteren tussen 00.00 en 02.00 uur – wordt hét liefdes, relatie- en seksualiteit-programma van Nederland, aldus Keur, die de luisteraar meer wil bieden dan alleen een leuk radioprogramma in de nacht. 'We gaan mensen bij elkaar brengen die een relatie of one night stand zoeken, hulp bieden bij relatieproblemen en mensen elkaar de liefde laten verklaren. Een programma met een groot hart, met intieme en prikkelende gesprekken, humor en de mooiste muziek.'

Over Eddy Keur
Eddy Keur (1958) maakt in 1979 zijn debuut op de radio onder het pseudoniem Sebastiaan Peters op Radio Caroline. Sindsdien is hij uitgegroeid tot een vaste waarde in het Nederlandse radiolandschap. Van 2014 tot 2015 presenteerde hij samen met Edwin Noorlander 'De Show Zonder Naam' op Radio 538. Van 2017 tot 2021 presenteerde hij het programma 'Keur in de Middag' op NH Radio. Sinds maart van dit jaar verving hij Ruud de Wild in 'De Wild in De Middag' op NPO Radio 2. Ook werkte hij als tv-presentator voor onder andere RTL 4, RTL 5 en SBS 6.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Telefacts' - Birgit Van Mol (VTM)

Volgens de recentste cijfers van de WHO zijn 160 miljoen kinderen en jongeren tussen de 5 en de 19 jaar echt obees. In de EU zijn 33% van de kinderen obees. Velen beseffen niet wat ultrabewerkt voedsel met het lichaam doet. En als je overal om je heen reclame ziet voor ongezonde producten, dan is het ook veel moeilijker om andere keuzes te maken. Twee Spanjaarden die naar de VS verhuisden, zagen meteen wat die andere eetcultuur deed met hun lichaam. Ze willen nu anderen helpen om niet in diezelfde val te trappen.

'Telefacts', om 22.50 uur bij VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 22:10
    VRT NWS laat
    06:00
    In bed met Olly
  • 22:25
    De ideale wereld
    06:00
    Radio 2 op VRT Canvas: Goeiemorgen Morgen!
  • 21:55
    VRT NWS journaal met VGT
    06:00
    Tik Tak
  • 21:40
    Helden Van Hier: Op Interventie
    02:10
    Geen uitzending
  • 21:05
    Die Hard
    01:00
    Blind Getrouwd UK
  • 20:35
    As Good as It Gets
    01:40
    Geen uitzending
  • 22:20
    De Gevaarlijkste Gevangenen van Australië
    01:05
    Geen uitzending
  • 22:15
    Mr. Christmas
    05:00
    Christmas in Scotland
  • 22:25
    Walker, Texas Ranger
    06:00
    Joe
  • 22:20
    Jani & James doen-het-zelf
    02:05
    De Tafel van Tine
  • 22:25
    Friends
    02:00
    Neighbours: A New Chapter
  • 22:20
    SurrealEstate
    02:20
    Geen uitzending
  • 22:20
    Huizenjagers
    02:35
    Big Miracles
  • 22:20
    Cold Case
    02:15
    Geen uitzending
  • 22:19
    Z-Nieuws
    04:21
    Herhalingslus
  • 22:30
    Mijn tuin
    05:55
    Sixties To Six
  • 22:20
    Foodies & The City
    02:15
    De Gastentafel
  • 22:00
    Truelove
    02:20
    Where the Wild Men Are With Ben Fogle
  • 22:25
    Station 19
    02:00
    The Real Housewives of Beverly Hills
  • 22:10
    Pauw & De Wit
    02:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 22:20
    NPO Doc: Het Muziekmedicijn
    02:10
    Nieuwsuur
  • 22:20
    Jamali Maddix: Follow the Leader
    02:35
    Verward