Radio-dj Eddy Keur presenteert nieuw NPO Radio 2-programma voor PowNed

dinsdag 21 september 2021

Radio-dj Eddy Keur gaat op NPO Radio 2 aan de slag voor omroep PowNed. Met ingang van oktober presenteert Keur iedere vrijdagnacht het programma 'Eddy's Nachtwacht', een programma over liefde, relaties en seksualiteit en een knipoog naar de radioklassieker van weleer.

Eddy Keur is verheugd met zijn nieuwe avontuur voor PowNed op NPO Radio 2: 'In de periode dat ik als invaller van Ruud de Wild zijn middagshow presenteerde ben ik door veel partijen benaderd. Ik wilde echter graag bij de NPO blijven, omdat ik het een heel warm bad vind. PowNed was een van de eerste die aanklopte en het klikte meteen. Een jonge enthousiaste club die net als ik ervan houd om te schuren en brutaal durft te zijn. Ik ben KRO-NCRV dankbaar voor de geweldige kans die ze mij heeft gegeven en kijk uit naar de samenwerking met PowNed.'


Zijn nieuwe programma 'Eddy’s Nachtwacht' – elke vrijdagnacht te beluisteren tussen 00.00 en 02.00 uur – wordt hét liefdes, relatie- en seksualiteit-programma van Nederland, aldus Keur, die de luisteraar meer wil bieden dan alleen een leuk radioprogramma in de nacht. 'We gaan mensen bij elkaar brengen die een relatie of one night stand zoeken, hulp bieden bij relatieproblemen en mensen elkaar de liefde laten verklaren. Een programma met een groot hart, met intieme en prikkelende gesprekken, humor en de mooiste muziek.'

Over Eddy Keur
Eddy Keur (1958) maakt in 1979 zijn debuut op de radio onder het pseudoniem Sebastiaan Peters op Radio Caroline. Sindsdien is hij uitgegroeid tot een vaste waarde in het Nederlandse radiolandschap. Van 2014 tot 2015 presenteerde hij samen met Edwin Noorlander 'De Show Zonder Naam' op Radio 538. Van 2017 tot 2021 presenteerde hij het programma 'Keur in de Middag' op NH Radio. Sinds maart van dit jaar verving hij Ruud de Wild in 'De Wild in De Middag' op NPO Radio 2. Ook werkte hij als tv-presentator voor onder andere RTL 4, RTL 5 en SBS 6.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'So You Think You Can Dance' (VTM)

Nog veertien dansers, of zeven duo's, zijn in de running. Van een zwoele paso doble tot een klassieke Weense wals: iedereen geeft het beste van zichzelf. De dansers trekken ook naar Carré in Amsterdam voor een inspirerend bezoek aan de musical 'West Side Story'.

'So You Think You Can Dance', om 19.55 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 23:10
    Andermans zaken
    00:00
    Thuis
  • 22:30
    Anorexic
    23:40
    Nachtlus
  • 22:10
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 22:55
    Moordzaken: Liefde is geen Alibi
    00:10
    The Floor
  • 22:45
    De Wereld Van De Marechaussee
    23:40
    Kees van der Spek: Oplichters Aangepakt
  • 23:10
    9-1-1
    00:45
    The Endgame
  • 22:30
    Cross of Iron
    00:50
    Call the Bailiffs: Time To Pay Up
  • 23:05
    ER
    00:35
    Suits
  • 23:10
    Columbo
    00:30
    Hallo België!
  • 23:00
    De Mol
    00:10
    De Tafel van de Week
  • 23:00
    Matlock
    00:00
    Watson
  • 22:55
    Godzilla
    01:10
    Natural Born Killers
  • 23:05
    Junior Bake Off Vlaanderen
    23:55
    Zo Man Zo Vrouw
  • 22:15
    Garage Sale Mystery
    23:45
    My Life is Murder
  • 23:04
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 23:00
    Alles over je terras
    00:00
    Oh What A Night
  • 23:00
    Meat Timon
    23:30
    Lekker Messy - Weekmenu
  • 23:00
    Lynley
    00:00
    DCI Banks
  • 22:50
    White Collar
    23:45
    NCIS
  • 23:10
    Ivo op zondag
    00:05
    NOS Journaal Laat
  • 22:40
    NPO Doc: Dagen met Blue
    23:30
    The Quiet Girl
  • 23:10
    Louis Theroux: By Reason of Insanity
    00:10
    NOS Studio Sport Voetbal