Radio 538 voor tweede maand op rij best beluisterde online station

Ruim 2,2 miljoen keer werd de online stream van Radio 538 gemiddeld per week gestart in de periode 1 tot en met 28 maart. Dit is een stijging van 6% ten opzichte van de vorige maand en daarmee is 538 online voor de tweede periode op rij het best beluisterde radiostation van Nederland.
Radio 10, Sky Radio en Radio Veronica staan respectievelijk op plek 4, 5 en 8. Alle radiostations van Talpa Network, Radio samen zorgen voor ruim 6,7 miljoen streamstarts per week. Dat blijkt uit de meest recente rapportage NLO Streaming Audio Standaard.
In de maand maart stond Radio 538 in het teken van ‘Win Met De Zin’, luisteraars zaten aan de radio en digitale kanalen gekluisterd op zoek naar de stemmen van de vier bekende sterren om zo kans te maken op €100.000. Op Radio 10 konden luisteraars genieten van de 80’s Top 810. Niet alleen het hoofdstation van Radio 10 wordt online goed beluisterd, maar ook drie verschillende themastations van Radio 10 zijn terug te vinden in de Top 25. 'Radio 10 60’s & 70’s hits' is zelfs het best beluisterde themastation van Nederland.
In totaal realiseerde het verkoopnetwerk van Talpa Network afgelopen maand ruim 8,7 miljoen sessies per week. Dit is ruim 3,2 miljoen per week meer dan de nummer 2 in de lijst.
Marc Adriani, Directeur Radio Talpa Network: 'Het afgelopen jaar hebben we gezien dat de luisterplaats van veel luisteraars is verplaatst van de auto naar huis. Dat heeft gezorgd voor een verschuiving in de markt. Dat we met Radio 538 nu voor de tweede periode de nummer één positie hebben behaald in het NLO Streaming Audio Standaard zien we als een positief signaal. Met onze radiozenders en aanvullende themakanalen is ons doel om het grootste deel van Nederland te bereiken. We voeren hierin een portfoliostrategie. Mooi om te zien dat ook onze themakanalen terugkomen in de Top 25 van het NLO Streaming Audio Standaard.'
Bron: NLO-SAS, Triton Digital, censusdata per week in maart 2021
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Mensen die stotteren, verkeersslachtoffers en personen met OCD: Philippe Geubels zoekt getuigen voor vierde seizoen van 'Taboe'
- Streamz Original ‘Putain’ wint de Ha! van HUMO 2025
- Suzy Hendrikx, pionier van VTM Nieuws, overleden
- KRO-NCRV maakt thema 'The Passion 2026' bekend en opent inschrijvingen voor kruisdragers
- Mis niets van de Olympische Winterspelen Milaan Cortina bij Sporza
- Limburgse ex-drugsbaron klapt uit de biecht over drugslozing
- Dit zie je dinsdag in 'Vier Handen op één Buik'
- Dit zie je maandag in 'Opsporing Verzocht'
- Vrouw die vriendin van ex-partner aanviel staat terecht in derde aflevering van 'De Rechtbank'
- 'Focus' over de anticonceptiepil: Het gebruik daalt, is dat erg?
- NPO 3FM lanceert twee veelbelovende 3FM Talents tijdens Eurosonic Noorderslag
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag live vanuit Leeuwarden
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Q-dj’s Maarten & Dorothee verdubbelen het netto jaarloon van een Q-luisteraar in slechts 60 seconden
- Joris van den Berg wint Theo Koomen Award 2025
Multimedia SPOTLIGHT
-
'A Knight of the Seven Kingdoms' vanaf maandag te streamen op HBO Max -
Zelfs de bus heeft twee gezichten in 'Bestemming X' -
Even slikken voor Bart Appeltans in 'Een Echte Job' -
Verdubbel je jaarloon in 60 seconden! -
Zijn Q-gezichten Gerben Tuerlinckx en Clémentine Caron 'Twins?!' -
Disney+ onthult teaser voor tweede seizoen van 'Paradise' -
Derde seizoen van 'Euphoria' binnenkort op HBO Max -
Eric Goens laat professionele huurmoordenaar aan het woord -
Exclusieve kijk achter de schermen van BK-winst Thibau Nys -
'De Tafel van Gert' is terug vanaf 19 januari -
Aster Nzeyimana bekent: 'Bestemming X' blijft in België -
Kijk dit voorjaar naar het laatste seizoen van 'The Boys' op Prime Video -
Kijk het nieuwe seizoen van 'Industry' op HBO Max -
Frustraties steken de kop op in 'Bestemming X' -
Kijk de eerste beelden van 'De Twaalf: De Botoxmoorden' -
Tante Rita keert terug in de midseizoensfinale van 'Familie' -
Dit zie je in 2026 op Netflix
-
Kijk de eerste beelden van de nieuwe fictiereeks 'All in' -
Netflix deelt de officiële trailer van 'Agatha Christie’s Seven Dials' -
Ontdek de eerste beelden van 'Juliet' seizoen 2 -
'Welkom Aan Boord' vliegt weer uit! -
Netflix kondigt zesde seizoen 'Emily in Paris' aan -
Netflix lost trailer van 'The Rip' met Ben Affleck en Matt Damon
-
Ode aan Circus Camillein 'JAMES & Co' -
'De Rechtbank' opent opnieuw de deuren -
Benjamin maakt geen goede beurt in 'Winter Vol Liefde' -
Het verboden woord is terug! -
Maarten & Dorothee verdubbelen jaarloon in 60 seconden -
Ontdek de officiële trailer van 'Megan', seizoen 2 -
Dit is de eerste afvaller van 'Bestemming X'
Kijktip van de dag

Exact 1 jaar na de eedaflegging van Donald Trump blikt VTM NIEUWS terug op een verrassend, boeiend en soms ronduit hallucinant jaar. Een jaar met een wereldwijde handelsoorlog, een inval in Venezuela, bombardementen in Iran, ruzie met Oekraïne en de NAVO-bondgenoten en een vredesakkoord in Gaza. Gaat de storm liggen of woedt hij in 2026 nog heviger? En wat is de impact op ons leven? Exporten beantwoorden uw vragen over de Amerikaanse en wereldpolitiek.
'VTM NIEUWS Special: 1 jaar Trump', om 21.50 uur op VTM.



































