Radio 538 en NOC*NSF verlengen samenwerking: exclusief radiopartner tijdens de Spelen

Radio 538 verlengt zijn succesvolle samenwerking met sportorganisatie NOC*NSF. Het radiostation wordt daarmee exclusief radiopartner van de Olympische Zomerspelen in Tokyo.
De zender is sinds de Spelen van 2000 al officieel partner van de sportkoepel en stimuleert met locatie-uitzendingen, spraakmakende interviews en exclusieve content de promotie van sport en TeamNL in Nederland. De samenwerking met NOC*NSF past in de traditie om prominent aanwezig te zijn bij grote nationale en internationale sportevenementen, zo werd eerder dit jaar het contract met de KNVB verlengd.
Marc Adriani, Directeur Radio: 'Radio 538 brengt de Zomerspelen met deze exclusieve samenwerking van Tokyo naar Nederland. Samen met onze luisteraars staan we traditiegetrouw achter onze sporters en brengen de oranjesfeer via de radio bij hen thuis. Radio 538 werkt al ruim 20 jaar samen met NOC*NSF, om precies te zijn vijf Winterspelen en vijf Zomerspelen, en we zetten dit met veel plezier voort.'
Gerard Dielessen, Algemeen Directeur NOC*NSF: 'Radio 538 is al meer dan 20 jaar met succes onze mediapartner. We verlengen dit partnership graag tot tenminste einde van dit jaar. 538 is een prachtig vooruitstrevend radiostation in Nederland en voor ons een zeer belangrijk platform om TeamNL vanaf locatie onder de aandacht te brengen bij de fans. En dat geldt zeker nu er geen Nederlandse fans in Tokyo mogen zijn. Fijn dat de 538-studio tijdens de Olympische Spelen op het TeamNL Olympic Festival in Scheveningen aanwezig zal zijn.'
Radio 538 omarmt sportevents waar nationale Oranje-ploegen en individuele sporters aan meedoen. Als opmaat naar de Olympische Spelen in Tokyo zijn nu al regelmatig Nederlandse atleten te horen in de uitzendingen, zodat luisteraars ook de voorbereidingen volop meekrijgen. Na het Europees Kampioenschap voetbal blijft het radiostation in oranjesferen en staat volledig in het teken van de Spelen. In 2000 ging Radio 538 voor het eerst naar de Olympische Spelen en sindsdien heeft de zender geen editie van het internationaal sportevenement overgeslagen. Tijdens de Zomerspelen van dit jaar zendt Radio 538 exclusief uit vanaf het Olympic Festival in Scheveningen waar de sporters gehuldigd worden, bezoekers de Spelen met elkaar kunnen volgen via grote TV schermen en diverse sporten te beoefenen zijn. Over de speciale locatie-uitzendingen vanaf het sportstrand wordt binnenkort meer bekendgemaakt.
Daarnaast introduceert 'De 538 Ochtendshow' voor de start van de Olympische Spelen een unieke podcast in samenwerking met topsporters en staat de zender in de aanloop naar het sportevent in het teken van de Spelen. Ook hierover brengt Radio 538 binnenkort meer nieuws.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Jurre Geluk is op zoek naar deelnemers voor nieuw tv-programma
- 'Kindig Customs: Road to the Ridler' vanaf donderdag op Discovery
- 'Suddenly Amish' donderdag nieuw op TLC
- Kijkcijfers: maandag 2 en dinsdag 3 februari 2026
- Eric Goens verkoopt ‘Het Conclaaf’ internationaal, toekomst van ‘Bar Goens’ bij VTM meer dan onzeker
- De tijd dringt voor Lisa in 'Help, Mijn Man is Klusser'
- Hoe een drugsbaron de touwtjes in handen heeft in de Antwerpse haven
- Warm deze winter lekker op met de heetste MTV-shows in februari
- Dit zie je dinsdag in 'Vier Handen Op Eén Buik'
- Dit zie je maandag in 'Opsporing Verzocht'
- Luistercijfers: Qmusic start 2026 als de grootste radiozender van Nederland
- Internationale ster Myles Smith komt naar 'Qmusic Top 40 Live'
- Chauffeur Stijn verdubbelt zijn netto jaarloon bij Maarten & Dorothee
- NPO Radio 1 zit boven op de Spelen met 'RadiOlympia'
- Radiozender JOE en NS lanceren exclusieve Singalong Trein met ABBA-tribute
Multimedia SPOTLIGHT
-
Netflix toont eerste beelden van tweede deel van 'Bridgerton' seizoen 4 -
De tijd dringt voor Lisa in 'Help, Mijn Man is Klusser' -
Stijn uit Oosterzele verdubbelde zijn jaarloon -
Zon, luxe en totale chaos in 'All In' op Streamz -
'Potverdikke, wie smijten ze hier binnen?' -
'Becoming Meewis' vanaf 1 februari nieuw op njam! -
Eerste bommetje in 'Konvooi' -
Dit is de jury van 'So You Think You Can Dance' -
Het nieuwe seizoen van 'The Voice van Vlaanderen' komt eraan! -
'Help, Mijn Man Is Klusser' nieuw op VTM 2 -
Maakt Kurt Rogiers de overstap naar Play? -
De Jordy kaapt wekelijks de Q-Foute Radio -
Kijk naar het leven van Tanja Dexters op Streamz -
Kijk nu de trailer van 'The Wrecking Crew' -
Komt 'grapje' van 'Bestemming X'-kandidaat hem duur te staan? -
Koen Wauters en Wesley Sonck presenteren 'De Box' -
K3 eert Karen, Kristel en Kathleen tijdens de Kastaars -
'Stukken Van Mensen' viert feest in het KMSKA -
De Lach van JOE is geraden! -
Jens Dendoncker maakt acteerdebuut als hofnar Diederik in 'ZOT!' -
Kijk 'Heated Rivalry' vanaf vrijdag op HBO Max -
'Loena Hendrickx - Chasing Grace' nu te bekijken op VTM GO -
Peter Van de Veire openhartig in 'Maison Verhulst' -
'A Knight of the Seven Kingdoms' vanaf maandag te streamen op HBO Max -
Zelfs de bus heeft twee gezichten in 'Bestemming X' -
Even slikken voor Bart Appeltans in 'Een Echte Job' -
Verdubbel je jaarloon in 60 seconden! -
Zijn Q-gezichten Gerben Tuerlinckx en Clémentine Caron 'Twins?!' -
Disney+ onthult teaser voor tweede seizoen van 'Paradise' -
Derde seizoen van 'Euphoria' binnenkort op HBO Max
Kijktip van de dag

Vastbesloten zijn leven te beteren, vertrekt Kamal vanuit België naar Syrië om oorlogsslachtoffers te helpen. Maar eenmaal daar wordt hij ingelijfd in het leger. Thuis valt ondertussen zijn jongere broer Nassim ten prooi aan radicalisten. Hun moeder Leila wil koste wat het kost voorkomen dat Nassim in de voetsporen van Kamal treedt.
'Rebel', film uit 2022 van Adil El Arbi en Bilall Fallah met oa. Aboubakr Bensaihi, om 21.25 uur op VRT Canvas.



































