Radio 538 en NOC*NSF verlengen samenwerking: exclusief radiopartner tijdens de Spelen

Radio 538 verlengt zijn succesvolle samenwerking met sportorganisatie NOC*NSF. Het radiostation wordt daarmee exclusief radiopartner van de Olympische Zomerspelen in Tokyo.
De zender is sinds de Spelen van 2000 al officieel partner van de sportkoepel en stimuleert met locatie-uitzendingen, spraakmakende interviews en exclusieve content de promotie van sport en TeamNL in Nederland. De samenwerking met NOC*NSF past in de traditie om prominent aanwezig te zijn bij grote nationale en internationale sportevenementen, zo werd eerder dit jaar het contract met de KNVB verlengd.
Marc Adriani, Directeur Radio: 'Radio 538 brengt de Zomerspelen met deze exclusieve samenwerking van Tokyo naar Nederland. Samen met onze luisteraars staan we traditiegetrouw achter onze sporters en brengen de oranjesfeer via de radio bij hen thuis. Radio 538 werkt al ruim 20 jaar samen met NOC*NSF, om precies te zijn vijf Winterspelen en vijf Zomerspelen, en we zetten dit met veel plezier voort.'
Gerard Dielessen, Algemeen Directeur NOC*NSF: 'Radio 538 is al meer dan 20 jaar met succes onze mediapartner. We verlengen dit partnership graag tot tenminste einde van dit jaar. 538 is een prachtig vooruitstrevend radiostation in Nederland en voor ons een zeer belangrijk platform om TeamNL vanaf locatie onder de aandacht te brengen bij de fans. En dat geldt zeker nu er geen Nederlandse fans in Tokyo mogen zijn. Fijn dat de 538-studio tijdens de Olympische Spelen op het TeamNL Olympic Festival in Scheveningen aanwezig zal zijn.'
Radio 538 omarmt sportevents waar nationale Oranje-ploegen en individuele sporters aan meedoen. Als opmaat naar de Olympische Spelen in Tokyo zijn nu al regelmatig Nederlandse atleten te horen in de uitzendingen, zodat luisteraars ook de voorbereidingen volop meekrijgen. Na het Europees Kampioenschap voetbal blijft het radiostation in oranjesferen en staat volledig in het teken van de Spelen. In 2000 ging Radio 538 voor het eerst naar de Olympische Spelen en sindsdien heeft de zender geen editie van het internationaal sportevenement overgeslagen. Tijdens de Zomerspelen van dit jaar zendt Radio 538 exclusief uit vanaf het Olympic Festival in Scheveningen waar de sporters gehuldigd worden, bezoekers de Spelen met elkaar kunnen volgen via grote TV schermen en diverse sporten te beoefenen zijn. Over de speciale locatie-uitzendingen vanaf het sportstrand wordt binnenkort meer bekendgemaakt.
Daarnaast introduceert 'De 538 Ochtendshow' voor de start van de Olympische Spelen een unieke podcast in samenwerking met topsporters en staat de zender in de aanloop naar het sportevent in het teken van de Spelen. Ook hierover brengt Radio 538 binnenkort meer nieuws.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Huub Stapel bekijkt het jaar vanuit vogelperspectief
- BN'ers opgejaagd door 'Premiejagers' in nieuwe realitycompetitie op SBS6
- 'De Grannies van Amsterdam' krijgen vierde seizoen en gaan internationaal
- Kijkcijfers: woensdag 7 oktober 2026
- Nationale staking verstoort VRT-programmering: geen 'Thuis' en 'Dwars door de Pyreneeën'
- Maike Meijer is eerste 'Geknipte Gast' van het nieuwe seizoen
- Bloed in deeg dwingt duo uit Oostende tot improvisatie in 'Mijn Restaurant'
- Vrijdag in 'Meldpunt Actueel': alleenstaande AOW'er met klein pensioen de dupe van afschaffen huishoudelijke hulp?
- Veerle Dobbelaere steekt het vuur aan in 'De Verraders'
- 'Oh my god! A nightmare!': Dan Karaty krijgt het zwaar te verduren in 'Got Talent'
- Luistercijfers: JOE grote winnaar met beste maandscore ooit
- Qmusic viert 25ste verjaardag met spectaculair lichtfestival in Mechelen
- KRO-NCRV Radioschool zoekt nieuw radiotalent voor 2027
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag live vanuit Renkum
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
Multimedia SPOTLIGHT
-
Kijk nu de trailer van 'The Altruists' -
Kijk nu de beklijvende trailer van 'Breendonk' -
Netflix onthult trailer van 'Black Doves' seizoen 2 -
'Welkom, bienvenue Chez Dean! Enfin: chez moi!' -
Emotionele Axel Daeseleire breekt bij afscheid revalidatiecentrum -
Dan Karaty krijgt het zwaar te verduren in 'Got Talent'
-
Netflix deelt officiële teaser van 'Steps' -
Bekroonde coming-of-agefilm 'Skiff' komt naar Streamz -
Ontdek hier de 'Patattensmoothie'! -
Kijk de nieuwe serie 'Coven Academy' op Disney+ -
Outfit Francesco Planckaert mikpunt van spot in 'De Slimste Mens' -
Zondag gaat het hard tegen hard in 'De Verraders' -
Een 'verschrikkelijke fout' in 'Mijn Restaurant' -
Zingende kok blaast jury omver in 'Got Talent'
-
'Kotmadam Sergeant' en studenten maken zich klaar voor de Foute Party -
Marc Coucke heeft opvallend advies voor duo in 'Mijn Restaurant' -
Regi en Linda blikken terug op 30 jaar Milk Inc. -
Vrachtwagenchauffeur onder vuur genomen in 'Real Life Patsers' -
'Verboden te Lachen' met Peter Van den Begin nieuw op Streamz -
Axel Daeseleire spreekt met de 'meest gehate familie van Amerika' -
Margriet en Celien Hermans keren terug naar de operatiekamer -
Mattias' papa niet onder de indruk van kersverse schoondochter -
Karen Damen krijgt opvallende 'K2 Zoekt K3'-reünie in 'Got Talent'
-
Farzad getuigt in 'Kotmadam Sergeant' over discriminatie -
Kom in actie voor De Warmste Week! -
De groep valt uiteen in 'De Verraders' -
Erik Van Looy trapt nieuw seizoen 'De Slimste Mens ter Wereld' op gang -
Paniek bij Karen Damen in 'Got Talent' -
Kijk nu 'Toy Story 5' op Disney+ -
Bekijk de trailer van 'Het Bestaat', aflevering 1
Kijktip van de dag
Een accordeonensemble verrast de jury met een gedurfde keuze. Een jonge illusionist zet alles op alles met een persoonlijke act. Louis en Seppe raken iedereen met een intense choreografie. Collective X knalt het podium af met bakken energie. Grote dromen botsen op keiharde keuzes. Wie verovert een plek in de volgende ronde?
'Got Talent', om 20.45 uur op VTM.



































