Radio 538 en NOC*NSF verlengen samenwerking: exclusief radiopartner tijdens de Spelen

woensdag 23 juni 2021

Radio 538 verlengt zijn succesvolle samenwerking met sportorganisatie NOC*NSF. Het radiostation wordt daarmee exclusief radiopartner van de Olympische Zomerspelen in Tokyo.

De zender is sinds de Spelen van 2000 al officieel partner van de sportkoepel en stimuleert met locatie-uitzendingen, spraakmakende interviews en exclusieve content de promotie van sport en TeamNL in Nederland. De samenwerking met NOC*NSF past in de traditie om prominent aanwezig te zijn bij grote nationale en internationale sportevenementen,  zo werd eerder dit jaar het contract met de KNVB verlengd.


Marc Adriani, Directeur Radio: 'Radio 538 brengt de Zomerspelen met deze exclusieve samenwerking van Tokyo naar Nederland. Samen met onze luisteraars staan we traditiegetrouw achter onze sporters en brengen de oranjesfeer via de radio bij hen thuis. Radio 538 werkt al ruim 20 jaar samen met NOC*NSF, om precies te zijn vijf Winterspelen en vijf Zomerspelen, en we zetten dit met veel plezier voort.'

Gerard Dielessen, Algemeen Directeur NOC*NSF: 'Radio 538 is al meer dan 20 jaar met succes onze mediapartner. We verlengen dit partnership graag tot tenminste einde van dit jaar. 538 is een prachtig vooruitstrevend radiostation in Nederland en voor ons een zeer belangrijk platform om TeamNL vanaf locatie onder de aandacht te brengen bij de fans. En dat geldt zeker nu er geen Nederlandse fans in Tokyo mogen zijn. Fijn dat de 538-studio tijdens de Olympische Spelen op het TeamNL Olympic Festival in Scheveningen aanwezig zal zijn.'

Radio 538 omarmt sportevents waar nationale Oranje-ploegen en individuele sporters aan meedoen. Als opmaat naar de Olympische Spelen in Tokyo zijn nu al regelmatig Nederlandse atleten te horen in de uitzendingen, zodat luisteraars ook de voorbereidingen volop meekrijgen. Na het Europees Kampioenschap voetbal blijft het radiostation in oranjesferen en staat volledig in het teken van de Spelen. In 2000 ging Radio 538 voor het eerst naar de Olympische Spelen en sindsdien heeft de zender geen editie van het internationaal sportevenement overgeslagen. Tijdens de Zomerspelen van dit jaar zendt Radio 538 exclusief uit vanaf het Olympic Festival in Scheveningen waar de sporters gehuldigd worden, bezoekers de Spelen met elkaar kunnen volgen via grote TV schermen en diverse sporten te beoefenen zijn. Over de speciale locatie-uitzendingen vanaf het sportstrand wordt binnenkort meer bekendgemaakt.

Daarnaast introduceert 'De 538 Ochtendshow' voor de start van de Olympische Spelen een unieke podcast in samenwerking met topsporters en staat de zender in de aanloop naar het sportevent in het teken van de Spelen. Ook hierover brengt Radio 538 binnenkort meer nieuws.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'De Mol' 2025

De laatste dagen van de reis brengen de finalisten door op het strand, aan de azuurblauwe Golf van Thailand. Vlak voor de finale neemt de mol nog een groot risico. Wie wordt de winnaar van het spel? En wie is de mol?

'De Mol', om 20.00 uur op Play4.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 08:34
    Spellbound
    13:55
    Thuis
  • 08:00
    Lentebeelden
    06:00
    Radio2 op VRT Canvas: Goeiemorgen Morgen!
  • 08:25
    GameKeepers
    11:15
    Toet Toet Cory Carson
  • 08:20
    Het Lichaam van Coppens
    13:40
    Familie
  • 08:00
    Geen uitzending
    13:30
    B&B zoekt Lief NL
  • 01:15
    Geen uitzending
    14:30
    The Goldbergs
  • 07:00
    Willy
    10:00
    Geen uitzending
  • 01:45
    Geen uitzending
    13:40
    Urk!
  • 06:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 07:00
    Geen uitzending
    14:00
    Stukken van mensen
  • 08:30
    The Rookie
    13:15
    The Nanny
  • 08:25
    Undercover Boss
    14:05
    Lost Car Rescue
  • 08:05
    Property Brothers
    13:30
    Open Vuur
  • 08:05
    Without a Trace
    13:15
    Deadly Kin
  • 03:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 08:33
    Roger
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:00
    Snel, Makkelijk & Lekker - Het Weekmenu
    13:20
    Vlaamse Klassiekers
  • 07:35
    Death in Paradise
    07:50
    Shakespeare and Hathaway: Private Investigators
  • 08:20
    Below Deck
    14:00
    Hudson & Rex
  • 08:15
    Ivo op zaterdag
    14:00
    NOS Journaal
  • 08:35
    De verwondering
    13:50
    De Ongelooflijke
  • 08:40
    Zappsport Kantine
    13:55
    De Smurfen