Radio 10 komt met 'Stars in Heaven Top 110' op Hemelvaartdag

woensdag 20 mei 2020

'Who Want's To Live Forever' van Queen staat op nummer 1 in de 'Stars in Heaven Top 110' van Radio 10. De Britse rockband bleef vorig jaar nog steken op de tweede positie, maar dit jaar kreeg het nummer afkomstig van het album 'A Kind of Magic' de meeste stemmen.

De hitlijst, die samengesteld is door luisteraars en voor het derde jaar op rij op Hemelvaartsdag wordt uitgezonden, is een eerbetoon aan overleden poplegendes. Donderdag 21 mei komen van 9.00 tot 19.00 uur popklassiekers voorbij van onder andere Avicii, Prince, George Michael, Michael Jackson en Amy Winehouse.


Top 10

1. Queen – Who Wants To Live Forever
2. Prince – Purple Rain
3. Amy Winehouse – Valerie
4. Queen & David Bowie – Under Pressure
5. The Beatles – Hey Jude
6. George Michael – Careless Whisper
7. Avicii – Wake Me Up
8. David Bowie – Heroes
9. Michael Jackson – Billie Jean
10. Falco – Jeanny

George Michael is in de 'Stars in Heaven Top 110' de meest genoteerde artiest met acht noteringen, waarvan zijn hoogste notering 'Carless Whisper' op positie zes en 'Faith' zijn laagste notering op positie 101. Ook Michael Jackson scoort goed in de hitlijst. De King of Pop heeft zeven noteringen, waaronder 'Billie Jean' op positie negen, 'Smooth Criminal' op positie dertien en 'Man In The Mirror' op 27. Prince maakt de top drie meeste noteringen compleet met zes noteringen. Vorig jaar kreeg zijn hit 'Purple Rain' nog de meeste stemmen, maar dit jaar staat de klassieker 'slechts' op de tweede plaats. Ook de onlangs overleden Bill Withers heeft twee noteringen gekregen in de hitlijst. Op 23 staat zijn nummer 'Ain't No Sunshine' en 'Lovely Day' is terug te vinden op de 76e positie.

De 'Stars in Heaven Top 110' is donderdag 21 mei tussen 9.00 uur en 19.00 uur te horen bij Radio 10.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

Na zijn gevecht met Voldemort wordt Harry Potter bij de Duffelingen opgehaald door een groep tovenaars van de Orde van de Feniks, opgericht door Perkamentus om Voldemorts plannen te dwarsbomen. Maar binnen de tovenaarsgemeenschap gelooft bijna niemand dat Voldemort is teruggekeerd. Op Zweinstein is er een nieuwe lerares Verweer tegen de Zwarte Kunsten aangesteld. Ook zij ontkent de terugkeer van Voldemort en wil haar leerlingen niets van waarde bijbrengen.

'Harry Potter and the Order of the Phoenix', film uit 2007 met oa. Daniel Radcliffe en Emma Watson, om 20.00 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 08:15
    United
    01:10
    Het weer (laat)
  • 08:00
    Radio 2: Weekwatchers
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 08:00
    Waiko
    06:00
    Tik Tak
  • 08:05
    Trolls World Tour
    23:55
    Mijn Restaurant
  • 01:30
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 05:45
    Geen uitzending
    00:55
    The Big Bang Theory
  • 07:00
    Willy
    00:15
    Police Interceptors
  • 07:05
    Once Upon a Holiday
    01:35
    JOE XMAS
  • 06:00
    Joe
    01:20
    Binnenstebuiten
  • 08:10
    Zo doe je het!
    02:05
    Geen uitzending
  • 07:50
    Elsbeth
    01:00
    NCIS: Hawaii
  • 08:10
    Storage Wars
    01:15
    See No Evil
  • 07:55
    Property Brothers
    01:55
    A Place in the Sun
  • 07:55
    Without a Trace
    01:30
    Cold Case
  • 04:19
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:14
    Publireportage
    05:55
    Sixties To Six
  • 08:00
    Foodies & The City
    01:20
    Puur Oosters - Japans
  • 07:35
    Death in Paradise
    01:35
    Outrageous
  • 08:10
    The Resident
    01:10
    NCIS: Los Angeles
  • 07:25
    Compilatie Tijd voor MAX
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:00
    Vroege Vogels
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:15
    Beestenbrigade bingo
    00:30
    Boerderij van Dorst