Radio 10 introduceert omgekeerde spelformule

Vanaf aanstaande maandag 6 januari is de Nederlandse radio een nieuw spel rijker. Met een opvallende, nieuwe spelvorm introduceert de 'Radio 10 Ochtendshow met Lex Gaarthuis' een omgekeerd format.
In plaats van te zoeken naar het juiste antwoord, draait het spel ‘De Juiste Vraag’ om het raden van de vraag. Luisteraars krijgen een antwoord te horen en moeten bedenken welke vraag daarbij hoort. Dit nieuwe concept combineert spanning, denkvermogen en originaliteit en biedt luisteraars de kans om een jackpot te winnen die start bij €25.000,- en verder oploopt bij ieder fout antwoord.
Lex Gaarthuis, dj Radio 10: 'Met 'De Juiste Vraag' introduceren we een hele nieuwe spelvorm op de Nederlandse radio die niet alleen leuk is, maar ook nog eens heel ander denkvermogen vraagt. Met de juiste kennis en inzicht is een antwoord op een vraag redelijk goed te beantwoorden. Bijvoorbeeld ‘Welke artiest staat op #1 in de Top 4000?’ Daarvan is het antwoord ‘Bohemian Rhapsody van Queen’. Maar het antwoord ‘Queen’ kan van zoveel vragen het antwoord zijn. De vraag is: welke vraag is juist?! De omkering van vraag en antwoord gaat voor verrassende momenten en onverwachte inzichten zorgen. Ik ben heel benieuwd hoe luisteraars dit nieuwe spel gaan ervaren. Wij hebben er in ieder geval onwijs veel zin in, ik weet zelf ook de vraag niet en ga dus ook zeker mijn hersens hierover kraken!'
Op de ochtend van 6 januari wordt het antwoord bekendgemaakt in 'De Radio 10 Ochtendshow met Lex Gaarthuis'. De vraag die bij dit antwoord hoort, is verzegeld in een envelop in een kluis in de studio van Radio 10. Luisteraars krijgen vervolgens drie keer per ochtendshow de mogelijkheid hun idee van 'De Juiste Vraag' live te delen. De jackpot start bij €25.000,- en loopt bij ieder fout antwoord – of eigenlijk, foute vraag – op met €100,-.
'De Juiste Vraag' wordt vanaf maandag 6 januari in 'De Radio 10 Ochtendshow met Lex Gaarthuis' gespeeld. De show is elke werkdag te horen van 06.00 uur tot 10.00 uur.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- 'Florentina' verwelkomt onverwachte nieuwkomer: weervrouw Jacotte Brokken wordt actrice
- Netflix kondigt de start van productie aan voor 'Knokke Off: De Film'
- #LikeMe-actrice Lotte De Clerck maakt pittige entree in 'Familie'
- Van tv-programma tot community: 'Altijd in de Buurt' brengt mensen samen
- 'Double Lives of Suburban Wives' nieuw op TLC
- 'Emo wint het altijd van ratio': Jinnih en Danira botsen in tweestrijd aan De Ronde Tafel
- VRT NWS-documentaire 'Italië voorbij de droom' gaat op zoek naar migratieverhalen van vroeger en nu
- 'Zembla' onderzoekt gevolgen van stopzetten USAID
- Woensdag in 'Kristel': Ongeneeslijk ziek
- Axel Daeseleire als dragqueen, slecht nieuws van het thuisfront en een moedige bekentenis
- Na het verhaal van zussen Femke en Janne in Q-studio: opbrengst van Dorothees Doordenkers Scheurkalender 2027 gaat naar Bednet
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag live vanuit Alkmaar
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Zaterdag schotelt 'FM op 5' je dit muzikale menu voor
Multimedia SPOTLIGHT
-
'Florentina' verwelkomt onverwachte nieuwkomer -
Tweestrijd barst los in 'De Verraders' -
'#LikeMe'-actrice Lotte De Clerck maakt pittige entree in 'Familie' -
Hangt er liefde in de lucht bij 'Blind Getrouwd'? -
Koningin Mathilde steunt STIP IT -
'Slechte chipolata' breekt Bockie zuur op -
Op startfeest 'De Slimste Mens' duikt plots een mysterieuze gast op -
Koop Dorothees Doordenkers Scheurkalender 2027 tvv Bednet! -
Videoland lost trailer van 'Gooische Vrouwen' seizoen 8 -
De eerste verrader ontmaskerd: exit Marc-Marie -
HBO Original-serie 'Youth' vanaf 21 september op HBO Max -
Duo's gooien alles in de strijd om kinderen spruitjes te laten eten -
Onderling verraad in 'De Verraders'? Marc-Marie neemt Kürt onder vuur! -
Annelien Coorevits scherp voor Sydney Sweeney in 'Happy Hour' -
Koor zonder stembanden maakt indruk in 'Got Talent'
-
Netflix onthult nieuwe trailer van 'Animals' met Ben Affleck -
Kotmadam Sergeant zet de puntjes op de i -
Chantal neemt oud recreatiepark onder de loep in 'De Inspecteurs' -
YES DAY bij 'Vincent Live'! -
Vincent Fierens en Emma Salden praten in 'Kraamkost' over maatschappelijke druk op ouderschap -
Margriet en Celien Hermans herbeleven hun eigen ingreep in 'De Operatiekamer' -
Axel Daeseleire wordt dikke zeemeermin -
Danira over RVG in 'De Verraders' -
Ellen en Matti hebben het moeilijk op huwelijksreis -
Bockie loopt gevreesde beeptest -
Kotmadam Sergeant neemt studenten mee naar trampolinepark -
Krijgt 'Kip Curry' concurrentie van Bo in 'Got Talent'! -
Bekijk de trailer van 'Bankzitters: Overleven In Het Wild' -
Opdracht met een geurtje aan in 'Kamp Jeroom' -
Jury kijkt met open mond naar mysterieuze act in 'Got Talent'
Kijktip van de dag

Wanneer Billy Beane manager wordt van de Oakland A's, een honkbalteam met geldproblemen, gebruikt hij een wel heel onorthodoxe manier om resultaten te halen. Samen met zijn assistent Peter Brand gebruikt hij een compleet door de computer gegenereerde analyse om zijn spelers te vinden en zo een team samen te stellen voor de World Series. Ondanks verzet van de oude garde, de media en de fans slaagt Beane erin om het honkbalteam tot een succes te maken.
'Moneyball', film uit 2011 met oa. Brad Pitt, om 20.35 uur op Play Actie.



































