Radio 10 derde radiozender van Nederland

woensdag 21 november 2018

Radio 10 is na 538 en NPO Radio 2 de populairste zender van Nederland. In één jaar tijd stijgt het aandeel in de doelgroep 10+ met maar liefst 43%, van 6,9% naar 9,9%.

In september-oktober '18 bereikte de zender met de grootste hits aller tijden 2,1 miljoen luisteraars. Dat zijn een half miljoen luisteraars meer ten opzichte van dezelfde meetperiode vorig jaar. Dit blijkt uit de luistercijfers die vandaag door NLO/GfK zijn gepubliceerd.


Roland Snoeijer, radio director Radio 10: 'We hebben hier maar één woord voor: Trots! Trots dat we een plek in de top drie veroverd hebben, trots dat de nieuwe programmering aanslaat bij de luisteraars en trots dat marktaandelen van de ochtend- en middagshow blijven groeien. In het tijdvak van Gerard Ekdom (6.00-10.00 uur) stijgt het marktaandeel in één jaar tijd van 7,6% naar 12,7% in de doelgroep 30-59 jaar. Het programma 'Somertijd' heeft een recordaandeel van 13,8% in dezelfde doelgroep en is het best beluisterde middagprogramma bij de doelgroep mannen 30-59 jaar.'

Bron: NLO/GfK, september- oktober 2018, ma-zo 06.00 uur tot 24.00 uur.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT 1 logo

Op het sterfbed van zijn vader krijgt Placide Smellekens de raad om snel te trouwen en kinderen te krijgen. Dat is echter makkelijker gezegd dan gedaan voor Placide, aangezien hij niet moeders mooiste is en enkel op beeldschone vrouwen valt. Wanneer Placide toevallig op de reclameadvertentie voor een modebedrijf belandt, ontstaat er een hype rond zijn persoon. Hij krijgt een contract aangeboden en wordt verliefd op Sarah, de knappe secretaresse. Met de hulp van zijn broer Azère zet Placide alles op alles om haar hart te veroveren.

'Koko Flanel', film uit 1990 met oa. Urbanus, om 21.00 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:40
    Sander tegen de tijd