'Radar' in de wereld van Healy en huurwaarborgen

In de grote steden waar de huren hoog zijn moeten huurders vaak flinke bedragen aan borg betalen aan de verhuurder. Deze borg moet vaak vooraf worden betaald.
Vaak komt het voor dat de borg niet wordt terugbetaald op het moment dat je gaat verhuizen. Ook al heb je alles netjes achtergelaten. Wat kan je doen als de verhuurder je de borg niet terugbetaald nadat je de woning keurig opgeleverd hebt? Stichting Woon ontvangt vele klachten per jaar over borg geschillen. Paul Smeulders van GroenLinks is in de studio en heeft een pragmatische oplossing bedacht. Thuis je vruchtbaarheid meten met een bloedtest. Kan dat? Met de Grip test kun je volgens het bedrijf Grip Fertility de meest voorkomende oorzaken van verminderde vruchtbaarheid uitsluiten. Maar wat zegt dat? Kun je met de resultaten van deze test met een gerust hart nog een paar jaar wachten om zwanger te worden? Volgens gynaecologen wordt hiermee een verkeerde verwachting gecreëerd bij jonge vrouwen en wordt de indruk gewekt dat vruchtbaarheid voorspelbaar is. Hoe zit het precies? Fons zoekt het uit in 'Radar Checkt'.
'Radar' duikt in de wereld van Healy vol ongefundeerde medische adviezen en vernuftige verdienmodellen. Het beschermt je tegen stress, depressie, ziekten en zelfs tegen kanker. Tenminste, dat beweren de promotors van het ogenschijnlijk medische product de Healy. De prijzen beginnen vanaf 500 en lopen op tot 2500 euro, in een gewone winkel is het product niet verkrijgbaar en al helemaal niet bij een reguliere arts. Alleen via mensen die zelf eerder zo’n peperduur apparaat hebben aangeschaft kun je er een bemachtigen. We leggen een wereld bloot waar zelfverzonnen medische claims je hoger op de verdien ladder brengen.
'Radar', maandag 16 november om 20.35 uur bij AVROTROS op NPO 1.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Nieuwe EO-serie 'Klinkt als een sekte' met Israel van Dorsten
- Nieuwe dramaserie 'Rust en Vreugd' bij MAX op NPO 1
- 'Ivo op Zondag' keert terug met nieuwe rubriek over bijzondere vriendschappen
- Ziggo Sport introduceert nieuwe F1 show 'Race Café: Na de GP'
- Nieuw seizoen van 'Body Cam' op Discovery
- MXGP en MX2 weer van start op Play Sports
- Ziggo Sport zet vrouwen in de spotlight op Internationale Vrouwendag
- Indringende documentaire 'KAMAY' te zien op VRT Canvas op Internationale Vrouwendag
- Dit staat bij de Disney Channels voor je klaar in maart
- 'Je Zal Het Maar Hebben Junior' met Fedde en Xin
Multimedia SPOTLIGHT
-
Netflix deelt trailer van 'Harry Styles. One Night in Manchester.' -
Q-dj's zeiden nog nooit zo vaak 'Het Verboden Woord' -
Yaro ontmoet zijn celebrity crush in 'The Voice van Vlaanderen' -
Sam Gooris zijn droom komt uit in 'Expeditie Gooris' -
Netflix deelt officiële teaser van 'Pride and Prejudice'
-
Deelnemers begeven zich op glad ijs in 'De Box' -
'Harry Styles. One Night in Manchester.' op Netflix
-
Kijk de nieuwe Blind Auditions van 'The Voice' -
De Camper van Sven & Anke is vertrokken! -
De kleren maken 'De Mol'… Dan start het nieuwe seizoen! -
'Huis Gemaakt' gaat meteen hard van start -
Ruben Van Gucht opent 'Komen Eten' met een bekentenis -
Grote angst in skilift bij Bockie -
Wie wint de finale van 'Bestemming X'? -
Netflix deelt trailer van 'Jo Nesbo’s Detective Hole' -
Nieuwe Q-podcastreeks '1 to 10 Miles' zet 10 BV’s aan het lopen én praten -
Ontdek hier de vibe van 'So You Think You Can Dance' -
Het Verboden Woord is terug bij Qmusic! -
Netflix kondigt start opnames 'Wednesday' S3 aan -
Conrad Janssens openhartig over mama Ilse De Meulemeester -
Kijk naar 'The Bluff' op Prime Video -
'Datenight' nu ook te bekijken op VTM GO -
Koen Wauters zet zijn medecoaches een hak! -
Kijk de emotionele finale van 'Winter Vol Liefde' -
Kijk het tweede seizoen van 'Paradise' op Disney+ -
Geen tijd voor een knuffel in 'Bestemming X' -
Jeroom krijgt niet mis te verstane boodschap -
Poetshulp Michelle brengt opera naar 'The Voice' -
Netflix onthult trailer van 'Peaky Blinders: The Immortal Man' -
Sam Gooris doet meteen 'een Sammeke'
Kijktip van de dag

Na overleg met de psychologen beslist Philippe om Veronica op een heel kordate manier bloot te stellen aan haar angst voor water. Peter krijgt steeds meer grip op zijn vliegangst tot hij zijn grootste angst onder ogen moet komen en echt alle controle moet loslaten. Philippe wil Mies en Nel helpen bij het overwinnen van hun podiumangst. De tweeling kan prachtig zingen, alleen niet voor publiek en zeker niet voor een jury. Philippe ziet alvast een eerste logische stap voor hen: meedoen aan een auditie.
'Gene Paniek', om 20.05 uur op VRT 1.



































