Qmusic verrast miljoenste Q-member met een jaar lang toegang tot alle Q-evenementen

Vandaag viert Qmusic de mijlpaal van 1.000.000 Q-members. Wessel (22) uit Eindhoven werd vanmiddag verrast door radio-dj Domien Verschuuren. Hij krijgt een jaar lang toegang tot alle Q-evenementen waaronder, Q-hotel in de sneeuw, de Top 40 Awards, De Foute Party en alle Qube concerten.
Met de vage boodschap 'je hebt wat gewonnen' werd Wessel naar het hoofdkantoor van Qmusic gelokt. Daar stond Qmusic-dj Domien Verschuuren hem op te wachten.
'Ik had geen flauw idee, misschien een mok en een keycord?', reageerde Wessel toen Domien hem vroeg waarom hij dacht dat hij vandaag bij Qmusic was. Het bleek een hoop meer dan dat. Wessel wint als miljoenste Q-member een jaar lang toegang tot alle Q-evenementen. Zo gaat hij begin volgend jaar direct mee naar het Q-hotel in de sneeuw. Vier dagen lang op wintersport met activiteiten, Q-dj's en verschillende optredens van artiesten.
In 2013 startte Qmusic met het registratiesysteem waarbij mensen via de website en de Qmusic-app een account kunnen aanmaken. De afgelopen jaren groeide het aantal Q-members constant en vandaag werd de miljoen aangetikt. Q-members kunnen via de app onder andere meedoen aan acties, berichten sturen en meespelen met het populairste radiospel van Nederland: Het Geluid. Bovendien kunnen Q-members lid worden van het Q-panel. Dit panel wordt regelmatig geraadpleegd voor hun mening over programma's, acties of nieuwe spellen. Zo staat de radiozender in nauw contact met de doelgroep.
Qmusic behaalde deze week nog recordcijfers voor de ochtendshow met Mattie Valk en Marieke Elsinga en is al maanden lang de grootste zender van het land. Het laatst behaalde marktaandeel is 21,2% in de belangrijke doelgroep 20-49 jaar. Binnenkort lanceert Qmusic een compleet vernieuwde app die geheel gefocust zal zijn op de Q-members.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Dan start 'Blokken', het laatste seizoen van Ben Crabbé
- Ontdek de najaarsprogrammering van de Proximus-zenders
- Kijkcijfers: dinsdag 18 augustus 2026
- Amper een jaar na overstap naar Radio 1: Michèle Cuvelier stopt samenwerking met VRT
- Xavier Taveirne krijgt versterking: 'WinWin' keert terug op VRT 1 en Radio 2
- Een verzwegen verleden in de KRO-NCRV documentaire 'Mijn Broer'
- Slapen in de kamer van ex-wielrenner Peter Van Petegem én dineren op topniveau in 'Met Vier In Bed'
- Dit zie je deze week in 'Home and Away' - PREVIEW
- Tommy Wieringa is zondag te gast in 'VPRO Zomergasten'
- 'Ahoy Zingt De Nijs': een muzikale hommage aan Rob de Nijs bij MAX
- Verrassing bij De Tijdloze: Joris Hessels krijgt ochtendshow
- Peter Van de Veire, Brahim en de 'Radio 2 Dansathon': dit is het najaar van Radio 2
- MNM onthult najaarsplannen: 'Sander tegen de tijd' en 'MNM 1000' keren terug, Maureen Vanherberghen verhuist
- Studio Brussel zet na festivalzomer koers naar 'De Warmste Week' en 'De Tijdloze 100'
- VRT zet vol in op audio: dit mag je verwachten van Radio 1, Radio 2, MNM, Studio Brussel en Klara dit najaar
Multimedia SPOTLIGHT
-
Iconisch spelprogramma 'Zeg eens Euh!' is terug! -
Dina krijgt het moeilijk in 'Ze Zeggen Dat: terug naar school' -
Kijk nu de trailer van 'Blind Getrouwd', seizoen 11! -
'Kotmadam Sarafian' is terug bij VTM! -
Ruben Van Gucht windt er geen doekjes om in 'De Verraders' -
Streamz deelt trailer van 'Naked Attraction Vlaanderen' -
Slapen in de kamer van ex-wielrenner Peter Van Petegem in 'Met Vier In Bed' -
Prime Video kondigt nieuw seizoen aan van 'Young Sherlock' -
Nieuwe trailer voor derde seizoen van 'Percy Jackson and the Olympians' -
CAMILLE geeft exclusieve inkijk achter de schermen van 'Tien Om Te Zien' -
Netflix deelt officiële trailer van 'De Eetclub' -
Kijk nu de podcast 'Vik & Marie: Studio 100 Rewind' bij Play -
Netflix deelt officiële teaser van 'Animals' -
'Topgangster' vertelt hoe hij grootste diamantroof ooit minutieus voorbereidde -
'De Kabouterdans'... 'Ik Weet Er Alles Van' -
De lat ligt letterlijk en figuurlijk hoog in 'Met Vier in Bed' -
Jamine vertelt over haar transitie in 'B&B Zoekt Lief' -
Prime Video deelt officiële trailer van 'L*VE KLEINE' -
Check nu de officiële trailer van 'The Last Sunrise' -
Neem samen met VTM een kijkje op 'Kamping Kitsch' -
Goedele Liekens zonder taboes in interviewreeks 'A-typisch' -
'Niet opnemen!': de nepagent die 30 staten in zijn greep hield -
'Niets houdt me tegen' door Celien Hermans, Siska, Niels & Zita tijdens VRT Zomerhit -
100-jarige Annie Geeraerts wordt verrast op de set van 'Familie' -
Tara heeft een zaadje geplant -
CAMILLE & MAKSIM zingen nummer uit Circus Camille exclusief in 'Tien Om Te Zien' -
Kijk vanaf maandag naar 'Furious' op Disney+ -
Kijk naar de bijzondere kasteelweek van 'Met Vier In Bed' -
Wouter laat het strand spreken in 'B&B Zoekt Lief' -
Herinneringen aan Margriet Hermans in 'Tien Om Te Zien'
Kijktip van de dag

In de slotaflevering reist Alice naar Spanje op zoek naar de wortels van het Romeinse rijk. Om de macht te grijpen over de Middellandse Zee moesten de Romeinen eerst afrekenen met de Carthagers - een volk waarvan de ware identiteit pas dit jaar werd onthuld dankzij baanbrekend DNA-onderzoek. Van de ruïnes van Tarragona tot het indrukwekkende Romeinse theater van Cartagena ontmoet Alice archeologen en historici die haar reis naar een onverwacht ontroerend einde brengen.
'Roman Empire by Train', om 21.25 uur op VRT Canvas.



































