Qmusic verrast miljoenste Q-member met een jaar lang toegang tot alle Q-evenementen

donderdag 29 september 2022
Foto: © Qmusic 2022

Vandaag viert Qmusic de mijlpaal van 1.000.000 Q-members. Wessel (22) uit Eindhoven werd vanmiddag verrast door radio-dj Domien Verschuuren. Hij krijgt een jaar lang toegang tot alle Q-evenementen waaronder, Q-hotel in de sneeuw, de Top 40 Awards, De Foute Party en alle Qube concerten.

Met de vage boodschap 'je hebt wat gewonnen' werd Wessel naar het hoofdkantoor van Qmusic gelokt. Daar stond Qmusic-dj Domien Verschuuren hem op te wachten.


'Ik had geen flauw idee, misschien een mok en een keycord?', reageerde Wessel toen Domien hem vroeg waarom hij dacht dat hij vandaag bij Qmusic was. Het bleek een hoop meer dan dat. Wessel wint als miljoenste Q-member een jaar lang toegang tot alle Q-evenementen. Zo gaat hij begin volgend jaar direct mee naar het Q-hotel in de sneeuw. Vier dagen lang op wintersport met activiteiten, Q-dj's en verschillende optredens van artiesten.

In 2013 startte Qmusic met het registratiesysteem waarbij mensen via de website en de Qmusic-app een account kunnen aanmaken. De afgelopen jaren groeide het aantal Q-members constant en vandaag werd de miljoen aangetikt. Q-members kunnen via de app onder andere meedoen aan acties, berichten sturen en meespelen met het populairste radiospel van Nederland: Het Geluid. Bovendien kunnen Q-members lid worden van het Q-panel. Dit panel wordt regelmatig geraadpleegd voor hun mening over programma's, acties of nieuwe spellen. Zo staat de radiozender in nauw contact met de doelgroep.

Qmusic behaalde deze week nog recordcijfers voor de ochtendshow met Mattie Valk en Marieke Elsinga en is al maanden lang de grootste zender van het land. Het laatst behaalde marktaandeel is 21,2% in de belangrijke doelgroep 20-49 jaar. Binnenkort lanceert Qmusic een compleet vernieuwde app die geheel gefocust zal zijn op de Q-members.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Telefacts Zomer' - Birgit Van Mol (VTM)

Een vader en zoon uit de UK, Andrew en Macauly Dodd, willen veel geld verdienen. Ze rollen de business van de illegale steroïden in: importeren grondstoffen, bouwen een lab en een dsitributienetwerk op. Heel lang gaat het goed, tot ze opgepakt worden en de cel in vliegen. Ze vertellen uitgebreid hoe ze te werk zijn gegaan en welke mensen ze allemaal gebruikt hebben om hun doel te bereiken.

'Telefacts Zomer', om 21.55 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 20:45
    Ons huis, nieuw huis
    21:50
    De repair shop
  • 21:25
    De Campus Cup
    22:15
    Deep Deception
  • 21:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 20:35
    Huis Gemaakt
    21:55
    Telefacts Zomer
  • 21:25
    Overtreders
    22:20
    Crime Scene Cleaners
  • 20:35
    Robin Hood: Prince of Thieves
    23:10
    Departure
  • 20:35
    K-19: The Widowmaker
    22:50
    One Shot
  • 21:45
    Fair Trade
    22:45
    ER
  • 21:35
    De Planckaerts
    22:50
    Airwolf
  • 21:15
    Gert & James Zomershow: beste vrienden
    22:15
    RAUW: Nick Bril
  • 20:35
    The Hating Game
    22:35
    Friends
  • 21:30
    SEAL Team
    22:25
    Leverage: Redemption
  • 21:20
    Komen Eten
    22:15
    Huizenjagers
  • 21:20
    World's Most Evil Killers
  • 21:40
    Car Upd8te
    21:49
    Z-Nieuws
  • 21:47
    De Branche-Expert
    22:00
    ¡Vive!
  • 21:25
    Ware Delicatessen
    22:00
    BBQ Vanavond?!
  • 21:00
    Wild Cherry
    22:00
    The Chelsea Detective
  • 21:30
    The Resident
    22:25
    Law & Order: Special Victims Unit
  • 20:30
    NOS Voetbal: Oefeninterland Mannen
    23:00
    NOS Voetbal
  • 21:25
    De dag dat
    22:00
    Nieuwsuur
  • 21:20
    Parels voor de zwijnen
    22:15
    Die Andere Late Night