'Qmusic Top 40 Awards' uitgereikt: dit zijn de winnaars!

zaterdag 4 februari 2023
Foto: © Qmusic - Vincent van Dordrecht 2023

Zojuist zijn in een afgeladen Rotterdam Ahoy de 'Qmusic Top 40 Awards' uitgereikt. Antoon werd bekroond tot Beste Artiest en de award voor Grootste Hit van het afgelopen jaar ging naar Flemming met het nummer 'Automatisch'.

Hij kreeg de felbegeerde prijs uitgereikt door Qmusic-dj's Mattie Valk en Marieke Elsinga. Presentator Domien Verschuuren kon ook direct bekendmaken dat de 'Qmusic Top 40 Awards' volgend jaar terugkeren in Rotterdam Ahoy.


De Haagse band Son Mieux mocht de award voor Beste Nieuwkomer in ontvangst nemen. Op de publieksprijzen van dit jaar werd massaal gestemd en deze gingen naar Suzan & Freek voor Beste Live Act en naar Kris Kross Amsterdam voor Beste DJ-act. Internationaal vielen Harry Styles, David Guetta, Coldplay, Ed Sheeran en Rosa Linn in de prijzen. Met uitzondering van de publieksprijzen worden alle awards uitgereikt op basis van het succes van de nummers en artiesten in de meest toonaangevende hitlijst van Nederland.

Alle winnaars:
Grootste Hit Nationaal: 'Automatisch' – Flemming
Grootste Hit Internationaal: 'As it Was' – Harry Styles
Beste Artiest Nationaal: Antoon
Beste Artiest Internationaal: Ed Sheeran
Beste Nieuwkomer Nationaal: Son Mieux
Beste Nieuwkomer Internationaal: Rosa Linn

Publieksprijzen:
Beste Live Act Nationaal: Suzan & Freek
Beste Live Act Internationaal: Coldplay
Beste DJ-act Nationaal: Kris Kross Amsterdam
Beste DJ-act Internationaal: David Guetta

Tijdens de ruim twee uur-durende liveshow waren er optredens van onder andere internationale hitzangeres Becky Hill, Duncan Laurence en Suzan & Freek. Armin van Buuren opende samen met Davina Michelle de awardshow. Kris Kross Amsterdam sloot de show af met een enorme medley vol gastopredens van Tino Martin, Donnie, Roxeanne Hazes, Conor Maynard, Zoë Tauran en Sigourney K.

'Qmusic Top 40 Awards' terug in 2024
De host van de avond, Qmusic-dj Domien Verschuuren, sloot de show af met een vooruitzicht op volgend jaar. Volgend jaar op zaterdag 3 februari 2024 keren de 'Qmusic Top 40 Awards' terug in Rotterdam Ahoy. Tickets zijn vanaf nu beschikbaar op Qmusic.nl.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Special Forces' (VTM)

Na intense dagen en nachten, begint de allerlaatste opdracht die bepaalt of de overgebleven rekruten slagen in hun opleiding. Wie is fysiek en mentaal nog sterk genoeg om de zwaarste beproeving uit hun leven tot een goed einde te brengen?

'Special Forces', om 20.40 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 01:00
    Journaallus
    06:00
    In bed met Olly
  • 23:35
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2 op VRT Canvas: sta op met Radio 2
  • 22:15
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 01:00
    Geen uitzending
    07:00
    Jokie
  • 02:30
    Geen uitzending
    00:10
    Blind Getrouwd UK
  • 00:35
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 02:05
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 01:05
    Joe
    05:40
    'Tis the Season to Be Irish
  • 01:40
    Geen uitzending
    01:00
    SOS Piet
  • 02:55
    Geen uitzending
    06:00
    Radio Nostalgie
  • 02:10
    Geen uitzending
    01:10
    Neighbours: A New Chapter
  • 03:30
    Geen uitzending
    07:30
    The Fresh Prince of Bel-Air
  • 02:35
    Geen uitzending
    06:55
    The Block Australia
  • 02:05
    Geen uitzending
    06:25
    Cold Case
  • 02:21
    Herhalingslus
    08:00
    Wijzer Wonen
  • 03:25
    Roger
    05:55
    Sixties To Six
  • 03:25
    Winterse Kost
    06:55
    Puur Oosters - Japans
  • 03:15
    DCI Banks
    01:10
    Smother
  • 02:55
    Nancy Drew
    07:00
    Storage Wars
  • 03:30
    NOS Journaal
    07:00
    NOS Nederland Kiest: De Uitslagen
  • 02:25
    Nieuwsuur
    06:30
    NOS Nederland Kiest: De Uitslagen
  • 03:25
    NOS Studio Sport
    06:55
    Pop Papierstad