Qmusic stuurt luisteraars naar Adele in München

vrijdag 26 april 2024

Van maandag 29 april t/m donderdag 2 mei maken luisteraars bij Qmusic kans op het winnen van tickets voor de show van Adele in München op vrijdag 23 augustus 2024.

Het is voor het eerst sinds 8 jaar dat de Britse superster weer gaat optreden in Europa. Aangezien Adele niet naar Nederland komt, zorgt Qmusic er met deze winactie voor dat fans van de zangeres haar toch live kunnen zien optreden.


Begin dit jaar kondigde de Britse zangeres Adele weer Europese shows aan. 'Ik heb sinds 2016 niet meer in Europa gespeeld! Ik kon geen mooiere manier bedenken om mijn zomer door te brengen en deze mooie fase van mijn leven en carrière af te sluiten met shows dicht bij huis', aldus Adele in een bericht op Instagram. De show in augustus vindt plaats in een speciaal voor Adele gebouwd openluchtstadion in München, die dezelfde sfeer zal ademen als haar residency shows in Las Vegas.

Adele is vooral bekend van hits als Easy On Me, Hello, Nobody Like You en Rolling in the Deep, en van albums die vernoemd zijn naar de leeftijd die ze had toen ze werden opgenomen: 19, 21, 25 en 30. Deze week was de award winning zangeres ook meermaals te horen in de 'Q-top 500 van de 00s' op Qmusic.

Horen luisteraars van maandag 29 april t/m donderdag 2 mei tussen 7.00 en 19.00 uur een hit van de wereldster op Qmusic, dan kunnen zij 'ADELE' appen in de Qmusic-app om kans te maken op tickets voor de show op vrijdag 23 augustus 2024 én een verzorgde reis voor twee personen naar München, inclusief vlucht en hotel.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm logo

April 1912. De Titanic verlaat de haven van Queenstown. Meer dan 2.000 passagiers zullen de overtocht over de Atlantische Oceaan meemaken. Het vaartuig is voor velen het schip der dromen, maar de jonge Rose beschouwt de Titanic als een slavenschip dat haar geketend terug naar huis terug zal brengen. Om de financiële problemen van haar ouders op te lossen is ze immers verplicht om met de rijke Cal te trouwen. Rose houdt niet van haar verloofde en besluit overboord te springen.

'Titanic', film uit 1997 met Kate Winslet en Leonardo DiCaprio, om 20.30 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 11:30
    Zomerbeelden
    12:05
    De week van Bruzz
  • 10:00
    Zomerbeelden
    17:25
    Jamie Cooks the Mediterranean
  • 11:25
    Vos en Haas
    11:35
    Yetili vertelt
  • 09:45
    Geen uitzending
    11:45
    Heel Mijn Hart
  • 11:05
    GPs: Behind Closed Doors
    12:00
    Secrets of the World's Most Expensive Cruise Ship
  • 05:25
    Geen uitzending
    13:45
    The Irrational
  • 10:00
    Geen uitzending
    15:00
    Airwolf
  • 08:55
    Geen uitzending
    15:50
    La Brea
  • 09:55
    Joe
    14:20
    Geen uitzending
  • 11:20
    Foodies & The City
    11:55
    De douane in actie
  • 11:10
    Fire Country
    14:50
    NCIS
  • 11:30
    Geen uitzending
    12:30
    Storage Wars
  • 11:10
    Property Brothers
    15:15
    The Block Australia
  • 10:10
    Abducted: The Mary Stauffer Story: Extras
    11:45
    Hashtag Homicide
  • 11:30
    Z-Weekoverzicht
    12:04
    Trends Talk
  • 11:31
    Het perfecte terras
    12:00
    Request
  • 11:10
    Op de Rooster
    11:35
    Het Weekmenu
  • 11:30
    Beyond Paradise
    12:30
    Sister Boniface Mysteries
  • 11:20
    Below Deck Mediterranean
    12:10
    Below Deck
  • 10:30
    Openingsceremonie Nederlandse Veteranendag
    11:35
    Bak mee met MAX
  • 10:55
    Michael Palin in Nigeria
    11:45
    Iedereen Verlicht
  • 11:25
    Coop Troop
    11:40
    Molmans