Qmusic stuurt luisteraars naar Adele in München

vrijdag 26 april 2024

Van maandag 29 april t/m donderdag 2 mei maken luisteraars bij Qmusic kans op het winnen van tickets voor de show van Adele in München op vrijdag 23 augustus 2024.

Het is voor het eerst sinds 8 jaar dat de Britse superster weer gaat optreden in Europa. Aangezien Adele niet naar Nederland komt, zorgt Qmusic er met deze winactie voor dat fans van de zangeres haar toch live kunnen zien optreden.


Begin dit jaar kondigde de Britse zangeres Adele weer Europese shows aan. 'Ik heb sinds 2016 niet meer in Europa gespeeld! Ik kon geen mooiere manier bedenken om mijn zomer door te brengen en deze mooie fase van mijn leven en carrière af te sluiten met shows dicht bij huis', aldus Adele in een bericht op Instagram. De show in augustus vindt plaats in een speciaal voor Adele gebouwd openluchtstadion in München, die dezelfde sfeer zal ademen als haar residency shows in Las Vegas.

Adele is vooral bekend van hits als Easy On Me, Hello, Nobody Like You en Rolling in the Deep, en van albums die vernoemd zijn naar de leeftijd die ze had toen ze werden opgenomen: 19, 21, 25 en 30. Deze week was de award winning zangeres ook meermaals te horen in de 'Q-top 500 van de 00s' op Qmusic.

Horen luisteraars van maandag 29 april t/m donderdag 2 mei tussen 7.00 en 19.00 uur een hit van de wereldster op Qmusic, dan kunnen zij 'ADELE' appen in de Qmusic-app om kans te maken op tickets voor de show op vrijdag 23 augustus 2024 én een verzorgde reis voor twee personen naar München, inclusief vlucht en hotel.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm3 logo

Richard, een Amerikaanse rugzaktoerist, maakt in Bangkok kennis met de toogfilosoof Daffy, die hem vertelt over een paradijselijk strand en hem een kaart nalaat om de plek te vinden. Richard overtuigt het Franse koppel Étienne en Françoise om mee op zoek te gaan naar deze tuin van Eden. Na lange omzwervingen vinden ze het bewuste paradijs, maar het wordt door een commune bezet.

'The Beach ', film uit 2000 met oa. Leonardo DiCaprio, om 20.30 uur op VTM 3.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:10
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 01:35
    Het weer
    06:00
    Sta op met Radio 2
  • 20:55
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 02:10
    Geen uitzending
    05:30
    Kabouter Plop
  • 01:50
    Geen uitzending
    10:35
    My Kitchen Rules
  • 01:05
    Geen uitzending
    01:05
    S.W.A.T.
  • 00:50
    Geen uitzending
    01:20
    Motorway Cops: Catching Britain's Speeders
  • 00:55
    Geen uitzending
    15:30
    Matlock
  • 00:40
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 02:05
    Geen uitzending
    02:10
    Lang Leve de Liefde
  • 02:25
    Geen uitzending
    06:45
    Friends
  • 03:30
    Pawn Stars
    03:00
    Geen uitzending
  • 02:50
    Geen uitzending
    02:00
    First on Scene
  • 01:40
    Geen uitzending
    07:45
    Without a Trace
  • 00:21
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 03:40
    Het appartement
    05:55
    Sixties To Six
  • 03:35
    Vietnjam, met Quyên
    02:10
    De Dagschotel
  • 03:05
    Murdoch Mysteries
    02:15
    Shakespeare and Hathaway: Private Investigators
  • 03:40
    Grey's Anatomy
  • 03:15
    NOS Journaal
    02:25
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 00:20
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 01:50
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal
    06:01
    Timmy tijd