Qmusic-sidekick Anton Griep begint ongetraind aan de 4Daagse

maandag 15 juli 2024
Foto: © Qmusic/Tom Kroon 2024

De Qmusic-sidekick van Domien Verschuuren, Anton Griep, is slecht in 'nee'-zeggen, waardoor hij regelmatig op de meest gekke plekken terechtkomt. In het radio-item 'Anton zegt Ja' gaat de yes-man op pad met luisteraars van de Qmusic-middagshow die de meest interessante beroepen of gekke hobby's hebben.

Dit keer heeft Anton ja gezegd tegen het ongetraind wandelen van de 4Daagse. Morgen begint hij samen met drie luisteraars aan een van de meest uitdagende wandelprestatietochten ter wereld. Of het Anton gaat lukken deze missie te volbrengen is via de sociale media kanalen van Qmusic te volgen.


'Anton zegt Ja'
Na zijn dierentuin-, drift-, vrachtwagen- en zweefvliegtuigavontuur, verschijnt Anton morgen in Nijmegen ongetraind aan de start van de 4Daagse. De sidekick heeft een marathon op zijn naam staan en riep enkele weken geleden tijdens de Q-middagshow dat het een makkie moet zijn de 4Daagse te wandelen. Deze uitspraak was aanleiding voor luisteraars om hem uit te dagen ongetraind aan de wandelprestatietocht te beginnen.

Anton Griep: 'De laatste keer dat ik een marathon heb gerend is inmiddels een paar jaar geleden en nu moet ik 4 dagen achter elkaar 50 kilometer ongetraind op m’n hardloopschoenen gaan wandelen. Inmiddels zakt de moed me aardig in de schoenen en vraag ik me toch een beetje af waar ik aan begonnen ben. Maar ik ga ervoor!'

Domien Verschuuren: 'Mijn altijd goedlachse radiomaatje zie ik de afgelopen dagen toch wat gespannen naast mij in de studio zitten. Ik heb er uiteraard alle vertrouwen in dat hij het gaat redden, maar hij zal alle aanmoediging nodig hebben. Ik wens alle 4Daagse wandelaars en in het bijzonder Anton veel succes.'

In aanloop naar het wandelevenement, waar jaarlijks tienduizenden wandelaars aan meedoen, werden via Qmusic de laatste startbewijzen weggegeven. Luisteraars Indy, Gijs en Ilonka lopen de eerste meters samen met Anton, om hem een hart onder de riem te steken en mentaal te ondersteunen.

Anton overnacht bij luisteraar
Tijdens de 4Daagse slaapt Anton niet thuis of in een hotel, maar bij Q-luisteraar Niek en zijn vrouw Vera. Na de oproep van Anton tijdens de Q-middagshow, liet Niek via Instagram weten dat hij wel een bed voor Anton over heeft aankomende week. Geen verkeerd optrekje; Anton kan aan het einde van de dag zelfs nog even lekker in de hottub met massagestralen stappen.
Met zijn samengestelde Q-wandelclub begint Anton dinsdag 16 juli om 04.00 uur ‘s ochtends aan de eerste dag van de 4Daagse. Gedurende de dag zijn er enkele in-check momenten vanuit de Qmusic-studio. Het avontuur van Anton is ook te volgen via de sociale media kanalen van de radiozender.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm3 logo

De knappe privédetectives Dylan, Natalie en Alex, die voor de mysterieuze Charlie werken, worden ingehuurd door miljonair Eric Knox van Knox Technologies. Het revolutionaire stemherkenningsprogramma dat hij heeft ontwikkeld, werd gestolen. De Angels brengen een bezoek aan Roger Corwin, Knox' grootste concurrent.

'Charlie's Angels', film uit 2000 met oa. Cameron Diaz, om 22.35 uur op VTM 3.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 20:45
    Lichtpuntjes tegen kanker
    21:20
    De repair shop
  • 20:35
    Sporza: Milaan Cortina 2026
    23:05
    Nightsleeper
  • 20:35
    VRT NWS journaal met VGT
    21:20
    Geen uitzending
  • 20:40
    The Voice van Vlaanderen
    22:40
    Zot!
  • 20:35
    The Lord of the Rings: The Rings of Power
    23:10
    Gone in Sixty Seconds
  • 20:35
    Fast & Furious
    22:35
    Charlie's Angels
  • 20:35
    1408
    22:25
    Swamp Shark
  • 21:15
    Niets Te Melden
    22:10
    ER
  • 21:00
    Zorro
    22:20
    Baywatch
  • 20:40
    Meg 2: The Trench
    23:00
    Konvooi
  • 20:35
    Found
    22:30
    FBI: Most Wanted
  • 20:35
    American Psycho
    22:30
    Suicide Squad
  • 20:35
    Bake Off Vlaanderen
    21:45
    Extreme Makeover: Home Edition
  • 20:30
    Murderer Behind the Mask
    22:30
    Cold Case
  • 21:09
    Z-Beurs
    21:22
    Trends Talk
  • 21:09
    Publireportage
    22:00
    More Than A Feeling
  • 20:40
    Becoming Meewis
    21:20
    Meesterlijke Klassiekers
  • 21:00
    Harry Wild
    22:00
    Death in Paradise
  • 20:35
    NCIS
    22:25
    NCIS: Los Angeles
  • 20:55
    NOS Olympische Winterspelen
    22:55
    NOS Olympische Winterspelen Studio Olimpico
  • 21:10
    Café Kockelmann
    22:00
    Nieuwsuur
  • 20:25
    Sergio Over De Grens
    21:30
    Sluipschutters