Qmusic-sidekick Anton Griep begint ongetraind aan de 4Daagse

De Qmusic-sidekick van Domien Verschuuren, Anton Griep, is slecht in 'nee'-zeggen, waardoor hij regelmatig op de meest gekke plekken terechtkomt. In het radio-item 'Anton zegt Ja' gaat de yes-man op pad met luisteraars van de Qmusic-middagshow die de meest interessante beroepen of gekke hobby's hebben.
Dit keer heeft Anton ja gezegd tegen het ongetraind wandelen van de 4Daagse. Morgen begint hij samen met drie luisteraars aan een van de meest uitdagende wandelprestatietochten ter wereld. Of het Anton gaat lukken deze missie te volbrengen is via de sociale media kanalen van Qmusic te volgen.
'Anton zegt Ja'
Na zijn dierentuin-, drift-, vrachtwagen- en zweefvliegtuigavontuur, verschijnt Anton morgen in Nijmegen ongetraind aan de start van de 4Daagse. De sidekick heeft een marathon op zijn naam staan en riep enkele weken geleden tijdens de Q-middagshow dat het een makkie moet zijn de 4Daagse te wandelen. Deze uitspraak was aanleiding voor luisteraars om hem uit te dagen ongetraind aan de wandelprestatietocht te beginnen.
Anton Griep: 'De laatste keer dat ik een marathon heb gerend is inmiddels een paar jaar geleden en nu moet ik 4 dagen achter elkaar 50 kilometer ongetraind op m’n hardloopschoenen gaan wandelen. Inmiddels zakt de moed me aardig in de schoenen en vraag ik me toch een beetje af waar ik aan begonnen ben. Maar ik ga ervoor!'
Domien Verschuuren: 'Mijn altijd goedlachse radiomaatje zie ik de afgelopen dagen toch wat gespannen naast mij in de studio zitten. Ik heb er uiteraard alle vertrouwen in dat hij het gaat redden, maar hij zal alle aanmoediging nodig hebben. Ik wens alle 4Daagse wandelaars en in het bijzonder Anton veel succes.'
In aanloop naar het wandelevenement, waar jaarlijks tienduizenden wandelaars aan meedoen, werden via Qmusic de laatste startbewijzen weggegeven. Luisteraars Indy, Gijs en Ilonka lopen de eerste meters samen met Anton, om hem een hart onder de riem te steken en mentaal te ondersteunen.
Anton overnacht bij luisteraar
Tijdens de 4Daagse slaapt Anton niet thuis of in een hotel, maar bij Q-luisteraar Niek en zijn vrouw Vera. Na de oproep van Anton tijdens de Q-middagshow, liet Niek via Instagram weten dat hij wel een bed voor Anton over heeft aankomende week. Geen verkeerd optrekje; Anton kan aan het einde van de dag zelfs nog even lekker in de hottub met massagestralen stappen.
Met zijn samengestelde Q-wandelclub begint Anton dinsdag 16 juli om 04.00 uur ‘s ochtends aan de eerste dag van de 4Daagse. Gedurende de dag zijn er enkele in-check momenten vanuit de Qmusic-studio. Het avontuur van Anton is ook te volgen via de sociale media kanalen van de radiozender.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Kijkcijfers: woensdag 23 en donderdag 24 september 2026
- Klaar voor de start? Dit zijn de nieuwe bakkers van 'Heel Holland Bakt Kids'
- Emma Wortelboer en Jurre Geluk jagen bn'ers de stuipen op het lijf in nieuw Zapp-programma 'Gillen & Schrikken'
- Vakbonden VRT gaan over tot staking tijdens Eurovisiesongfestival: 'Medewerkers beschermen'
- Dit zijn de gasten in een nieuw seizoen van 'De Geknipte Gast'
- 'Play that Song' sluit zomer af in De Panne met #LikeMe, 'The Voice'-winnaar Bas Serra en Davina Michelle
- Jade Mintjens probeert het begrip 'Girl math' uit te leggen: 'Mijn vriend snapt het niet!'
- 'Kotmadam Sergeant' krijgt bezoek van haar man Roland
- Vrijdag in 'Meldpunt Actueel': verwaarloosde gebitten bij kwetsbare ouderen
- Seppe staat om 5 uur ’s ochtends al in kamerjas en op pantoffels aan zijn bedrijf in Knokke
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Peter Van de Veire danst opnieuw 24 uur tegen kanker
- Na het verhaal van zussen Femke en Janne in Q-studio: opbrengst van Dorothees Doordenkers Scheurkalender 2027 gaat naar Bednet
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag live vanuit Alkmaar
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
Multimedia SPOTLIGHT
-
Kijk nu 'Toy Story 5' op Disney+ -
Bekijk de trailer van 'Het Bestaat', aflevering 1 -
Willy Sommers verklapt zijn bezoek aan 'Maison Verhulst' -
Man van Ingeborg op bezoek in 'Kotmadam Sergeant' -
'Ochtendstond heeft granola in de mond' -
'Florentina' verwelkomt onverwachte nieuwkomer -
Tweestrijd barst los in 'De Verraders' -
'#LikeMe'-actrice Lotte De Clerck maakt pittige entree in 'Familie' -
Hangt er liefde in de lucht bij 'Blind Getrouwd'? -
Koningin Mathilde steunt STIP IT -
'Slechte chipolata' breekt Bockie zuur op -
Op startfeest 'De Slimste Mens' duikt plots een mysterieuze gast op -
Koop Dorothees Doordenkers Scheurkalender 2027 tvv Bednet! -
Videoland lost trailer van 'Gooische Vrouwen' seizoen 8 -
De eerste verrader ontmaskerd: exit Marc-Marie -
HBO Original-serie 'Youth' vanaf 21 september op HBO Max -
Duo's gooien alles in de strijd om kinderen spruitjes te laten eten -
Onderling verraad in 'De Verraders'? Marc-Marie neemt Kürt onder vuur! -
Annelien Coorevits scherp voor Sydney Sweeney in 'Happy Hour' -
Koor zonder stembanden maakt indruk in 'Got Talent'
-
Netflix onthult nieuwe trailer van 'Animals' met Ben Affleck -
Kotmadam Sergeant zet de puntjes op de i -
Chantal neemt oud recreatiepark onder de loep in 'De Inspecteurs' -
YES DAY bij 'Vincent Live'! -
Vincent Fierens en Emma Salden praten in 'Kraamkost' over maatschappelijke druk op ouderschap -
Margriet en Celien Hermans herbeleven hun eigen ingreep in 'De Operatiekamer' -
Axel Daeseleire wordt dikke zeemeermin -
Danira over RVG in 'De Verraders' -
Ellen en Matti hebben het moeilijk op huwelijksreis -
Bockie loopt gevreesde beeptest
Kijktip van de dag

Nora-Leah toont in de vierde auditieshow dat meisjes net zo goed kunnen breakdancen als jongens. Clown Tof doet dan weer heel erg haar best om de jury aan het lachen te krijgen, terwijl Meermens een wel héél bijzondere ode brengt aan zijn vriendin.
'Got Talent', om 20.40 uur op VTM.



































