Qmusic maakt nieuwe namen Foute Party bekend

dinsdag 12 december 2023
Foto: Qmusic - © DPG Media 2023

Na de eerder aangekondigde comeback van 'Dragostea Din Tei'-hitkanon O-Zone maakt Qmusic nieuwe artiesten bekend voor de Foute Party.

Jan Smit maakt zijn Foute Party-debuut en ook Ch!pz, Mental Theo en ABBA Fever prijken op de line-up van het grootste foute feest van het jaar in de Brabanthallen. Dit meldden Mattie en Marieke in de ochtendshow op Qmusic.


Al vanaf zijn eerste hit 'Ik Zing Dit Lied Voor Jou Alleen' staat Jan Smit bekend om zijn populaire meezingers. 'Als De Morgen Is Gekomen', 'Leef Nu Het Kan' en 'Als De Nacht Verdwijnt' zijn stuk voor stuk hits die op menig feest meegezongen worden. Ch!pz staat sinds de comeback op de Foute Party in 2019 weer regelmatig voor volle zalen en zo ook eind juni. Mental Theo is inmiddels een vedette in het foute genre. Zijn 'Wonderful Days' eindigt steevast in de hoogste regionen van de Foute 1500. De artiest die het vaakst voorkomt in die hitlijst is ABBA. De coverband ABBA Fever tourt al sinds jaar en dag door heel Europa en doet komend jaar ook de Brabanthallen aan. Eerder werd al bekend dat O-Zone, bekend van de wereldwijde zomerhit 'Dragostea Din Tei' op komt treden op zaterdag 29 juni 2024.

Foute traditie
Direct na de oprichting van Qmusic in 2005 introduceerde de feelgood-zender het Foute Uur, met nummers waarop iedereen meezingt of -danst. Al snel vond de eerste Foute Party plaats in de toenmalige kantine van de radiozender. In 2008 verhuisde het feest naar de Brabanthallen, waar het uitgroeide tot een jaarlijks festijn met 40.000 bezoekers en artiesten van wereldformaat. Onder anderen Peter Andre, ToyBox, 5ive, Rednex, Cascada en een scala aan Nederlandse artiesten traden er al op. Juni is traditiegetrouw de Foute Maand, met als klap op de vuurpijl de 'Foute 1500', die samengesteld wordt door de luisteraars.

Tickets zijn verkrijgbaar op Qmusic.nl.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Winter Vol Liefde' (VTM)

Saar laat de mannen aan de slag tijdens een Zwitserse culinaire ervaring. Zowel bij Dirk als bij Nicolas duikt plots een nieuwe vrijgezel op. Kevin toont de dames zoveel mogelijk van IJsland, hopend dat ze er net zo verliefd op worden als hij.

'Winter Vol Liefde', om 20.40 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 12:30
    Blokken
    13:00
    VRT NWS journaal 13u
  • 12:00
    Sporza: Milaan Cortina 2026
    13:45
    Winterbeelden
  • 12:30
    Hallo Kroket
    12:45
    Waiko: reis door de ruimte
  • 12:20
    Sara
    13:00
    VTM Nieuws (13 uur)
  • 10:45
    Geen uitzending
    12:45
    Helicopter ER
  • 11:50
    Geen uitzending
    14:35
    S.W.A.T.
  • 10:00
    Geen uitzending
    14:10
    Motorway Cops: Catching Britain's Speeders
  • 09:35
    Geen uitzending
    15:40
    Baywatch
  • 10:00
    Joe
    14:50
    Geen uitzending
  • 12:00
    Huizenjagers
    12:50
    De Tafel van Gert
  • 12:05
    NCIS
    12:55
    Neighbours: A New Chapter
  • 11:55
    Borderforce USA: The Bridges
    12:50
    See
  • 11:45
    Chateau Meiland
    12:35
    Botched
  • 12:30
    Britain's Hotel Murders
  • 10:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 12:27
    Diy on wheels
    12:55
    Dit Zijn De Classics van MENTpop-radio
  • 11:40
    Loïc zot van koken weekmenu
    12:35
    Toasted!
  • 12:05
    The Chelsea Detective
    13:00
    Murdoch Mysteries
  • 12:05
    NCIS: New Orleans
    12:55
    The Real Housewives of Beverly Hills
  • 11:05
    NOS Olympische Winterspelen
    22:35
    NOS Olympische Winterspelen Studio Olimpico
  • 12:20
    Ongehoord Nieuws
    13:00
    NOS Journaal
  • 12:20
    Maya de Bij
    12:35
    Olivia