Qmusic lanceert Het Geluid op de grootste NS-stations

Het Geluid is maandag op een ludieke en bijzondere manier van start gegaan tijdens de ochtendshow op Qmusic, die momenteel gepresenteerd wordt door Joost Swinkels.
Het Geluid is voor het eerst hoorbaar geweest, via het intercomsysteem, op de 6 grootste NS-stations Amsterdam Centraal, Schiphol, Rotterdam Centraal, Den Haag Centraal, Utrecht Centraal en Eindhoven Centraal. De reizigers kregen de 'dienstmededeling' dat Het Geluid gestart is en hoorden als allereerste Het Geluid van 2024. Qmusic-dj Judith Eijk was aanwezig op Utrecht Centraal om verslag te doen vanaf het station.
36ste editie
Het Geluid wordt al sinds 2007 bij Qmusic gespeeld en is het uitgegroeid tot het populairste en spannendste radiospel van Nederland. Inmiddels is dit het 36ste Geluid van Qmusic welke geraden moet gaan worden. Net als voorgaande jaren begint het spel met een startbedrag van €2.500 en wordt Het Geluid per fout antwoord €100 meer waard. Luisteraars kunnen meedoen door zich in de app aan te melden via de aanmeldknop. In 2019 won de 36-jarige Kirsten het recordbedrag van €100.000 met het geluid van 'het verstellen van een wereldstekker in de juiste stand.' Het snelst geraden geluid werd in 2010 binnen een dag geraden met als antwoord ‘het terughangen van een haak in een telefooncel’. Dat geluid was toen €3.200 waard. Het Geluid wordt elke werkdag gespeeld tussen 7.00 uur 's ochtends en 19.00 uur 's avonds. Het Geluid is altijd een handeling die je uit kunt voeren.
SuperRonde
De SuperRonde is ook dit jaar weer terug. Tijdens de SuperRonde krijgt de luisteraar een verdubbelaar. Die verdubbelaar houdt in dat de luisteraar mag kiezen: óf twee pogingen om Het Geluid te raden óf twee keer zoveel prijzengeld als het antwoord goed is. Wanneer de SuperRonde wordt gespeeld is een verrassing. Als het SuperRonde-alarm gaat, betekent dat de eerstvolgende ronde de SuperRonde is. De vraag is dan: verdubbelt de luisteraar zijn of haar kansen of het geldbedrag?
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Zapp Zomerfeest keert terug met indrukwekkende line-up
- Ketnet lanceert 'No Yap!' onderzoeksmagazine voor én door kinderen
- Kijkcijfers: 29, 30 en 31 mei 2026
- Birgit Van Mol opent 'Telefacts Zomer' met Michael Jackson en een blik in de illegale steroïdenwereld
- VRT trapt sportzomer 2026 af met WK voetbal, Tour de France en vernieuwde Sporza-look
- Dit zie je maandag in 'Opsporing Verzocht'
- Nieuwe 'Blind Gekocht'-zoektocht dreigt te mislukken: 'Hun droomwoning bestaat niet'
- Joke Devynck dinsdag in 'Door de Bomen'
- Zomerse avonturen in juni op Cartoon Network
- Juni wordt één groot kijkfeest met je favoriete Cartoonito-vrienden
- Cathérine Moerkerke duikt in de wereld van protestsongs met ‘Sunday Bloody Sunday’ bij Willy
- Nostalgie Plus katapulteert Vlaanderen een hele maand lang terug naar de seventies
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' is zondag in Maastricht
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
Multimedia SPOTLIGHT
-
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten -
Erik Van Looy kondigt eerste namen aan van 'De Slimste Mens ter Wereld' -
VTM haalt 'Expeditie Robinson' terug naar Vlaanderen! -
Belle Perez komt naar De Foute Party -
Viktor Verhulst brengt laatste brieven aan Samson terug -
Maak het mee! De seizoensfinale van 'Familie' -
'Ex On The Beach: Double Dutch' exclusief te zien op Streamz -
Kijk eerste beelden van nieuw seizoen 'Ex on the Beach: Double Dutch' -
Laura krijgt het moeilijk in 'Huis Gemaakt' -
Jade Mintjens in gloednieuw Play-programma 'Jade & de Belgen' -
'Ze Zeggen Dat' Dina Tersago nog nooit zo gestrest was -
'Heel Mijn Hart' toont een emotionele onthulling -
'Spider-Noir' nieuw te zien op Prime Video -
'RAUW': een openhartig portret van sterrenchef Nick Bril -
Stan Van Samang brengt 'een ster' naar 'Florentina' -
Haar in de boter bij Spor-voorzitters Rik en Sam -
EOdoc 'Het Corioliseffect': een weergaloze ode aan het leven op aarde -
Dit was de Q-Lift Off met Berre! -
Coaches van 'The Voice' reageren op gemene comments over zichzelf -
Same city, final chapter. merci, Paris. -
Een heel weekend K3 bij VTM! -
Viktor Verhulst deelt eigen nostalgische herinneringen -
Joshua en Noah gooien traditioneel rollenpatroon om in 'SYTYCD' -
Kijk nu de officiële trailer van 'KYLIE' -
'Jack Ryan: Ghost War' nieuw te zien op Prime Video -
'Ze Zeggen Dat' onderzoekt de orgasmekloof -
Kijk naar de reünie van 'The Real Housewives of Antwerp'
Kijktip van de dag

Joke Devynck stapt het bos in op een vreemd moment in haar leven. Tien dagen eerder stond de tijd voor haar stil toen haar papa plots overleed. Nog geen twee jaar na het verlies van haar mama voelt ze zich voor het eerst in haar leven een wees. De natuur zet haar zintuigen op scherp en in de stilte van het bos vindt ze de rust om haar diepe verdriet toe te laten. Maar door de milde herinnering aan haar vrije kindertijd overvalt haar vooral een gevoel van grote dankbaarheid.
'Door de Bomen', om 20.40 uur op VRT 1.



































