Qmusic lanceert Het Geluid op de grootste NS-stations

maandag 12 augustus 2024

Het Geluid is maandag op een ludieke en bijzondere manier van start gegaan tijdens de ochtendshow op Qmusic, die momenteel gepresenteerd wordt door Joost Swinkels.

Het Geluid is voor het eerst hoorbaar geweest, via het intercomsysteem, op de 6 grootste NS-stations Amsterdam Centraal, Schiphol, Rotterdam Centraal, Den Haag Centraal, Utrecht Centraal en Eindhoven Centraal. De reizigers kregen de 'dienstmededeling' dat Het Geluid gestart is en hoorden als allereerste Het Geluid van 2024. Qmusic-dj Judith Eijk was aanwezig op Utrecht Centraal om verslag te doen vanaf het station.


36ste editie
Het Geluid wordt al sinds 2007 bij Qmusic gespeeld en is het uitgegroeid tot het populairste en spannendste radiospel van Nederland. Inmiddels is dit het 36ste Geluid van Qmusic welke geraden moet gaan worden. Net als voorgaande jaren begint het spel met een startbedrag van €2.500 en wordt Het Geluid per fout antwoord €100 meer waard. Luisteraars kunnen meedoen door zich in de app aan te melden via de aanmeldknop. In 2019 won de 36-jarige Kirsten het recordbedrag van €100.000 met het geluid van 'het verstellen van een wereldstekker in de juiste stand.' Het snelst geraden geluid werd in 2010 binnen een dag geraden met als antwoord ‘het terughangen van een haak in een telefooncel’. Dat geluid was toen €3.200 waard. Het Geluid wordt elke werkdag gespeeld tussen 7.00 uur 's ochtends en 19.00 uur 's avonds. Het Geluid is altijd een handeling die je uit kunt voeren.

SuperRonde
De SuperRonde is ook dit jaar weer terug. Tijdens de SuperRonde krijgt de luisteraar een verdubbelaar. Die verdubbelaar houdt in dat de luisteraar mag kiezen: óf twee pogingen om Het Geluid te raden óf twee keer zoveel prijzengeld als het antwoord goed is. Wanneer de SuperRonde wordt gespeeld is een verrassing. Als het SuperRonde-alarm gaat, betekent dat de eerstvolgende ronde de SuperRonde is. De vraag is dan: verdubbelt de luisteraar zijn of haar kansen of het geldbedrag?


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Camping Coppens' (VTM)

In Zweden verloopt het zesde campingseizoen allesbehalve rustig. Nora studeert af en traint voor haar schaatsdroom. Beau krijgt een beugel en oma Agnes herstelt van een rugoperatie. Dan slaat het noodlot toe wanneer Staf betrokken raakt bij een ongeluk.

'Camping Coppens', om 20.40 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 11:00
    Herfstbeelden
    12:10
    Dagelijkse kost
  • 10:00
    Radio 1 Boekenfeest
    12:00
    Radio 1: Nieuwe Feiten
  • 11:00
    Kaatje en de emoties
    11:05
    Ridder Muis
  • 09:35
    Geen uitzending
    11:40
    Familie
  • 01:40
    Geen uitzending
    12:15
    MasterChef Australië
  • 09:00
    Geen uitzending
    14:40
    Ghosts
  • 10:00
    Geen uitzending
    14:15
    Police Interceptors
  • 10:30
    A Biltmore Christmas
    11:55
    The Christmas Quest
  • 09:30
    Geen uitzending
    16:25
    Binnenstebuiten
  • 11:00
    Geen uitzending
    11:45
    That '70s Show
  • 10:20
    Castle
    11:10
    Elsbeth
  • 10:45
    Geen uitzending
    11:45
    The Neighborhood
  • 10:45
    Love It or List It UK
    11:40
    Say Yes to the Dress: Atlanta
  • 10:30
    World's Most Evil Killers
  • 10:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 11:00
    De tip
    12:00
    Brasserie 55
  • 10:55
    Winterse Kost
    11:45
    De Eregast
  • 10:15
    Murdoch Mysteries
    11:10
    Death in Paradise
  • 10:35
    Below Deck Mediterranean
    12:15
    Below Deck Down Under
  • 11:00
    NOS Journaal
    11:15
    Tijd voor Max
  • 10:39
    Buitenhof
    11:40
    MAX Maakt Mogelijk Helpt
  • 11:00
    Olly, het kleine witte busje
    11:05
    Sesamstraat: 10 voor...