Qmusic laat luisteraars Tomorrowland beleven

Luisteraars van Qmusic krijgen de kans om één van de grootste dancefestivals ter wereld zelf te beleven: Tomorrowland.
De toegang tot het festival is zeer gewild en was binnen 20 minuten uitverkocht, maar Qmusic heeft nog enkele dagtickets liggen. Van maandag 15 t/m vrijdag 19 juli zijn op de radio oproepen van Tomorrowland-dj’s te horen, de cue voor luisteraars om in actie te komen en een dagticket te bemachtigen. Ook thuisblijvers kunnen meegenieten van alles wat er op het Belgische festivalterrein gebeurt, aangezien Qmusic ook dit jaar live uitzendt vanaf Tomorrowland.
's Werelds beste DJ’s
Ruim 200.000 festivalgangers per weekend uit 200 verschillende landen, verspreid over een terrein zo groot als 63 voetbalvelden, komen ieder jaar in het Belgische Boom samen voor één van de grootste dancefestivals ter wereld: Tomorrowland. Dé plek waar ‘s werelds beste DJ’s live te horen zijn. Zo viert Tomorrowland haar 20-jarig jubileum, onder andere met de terugkeer van David Guetta en Swedish House Mafia. In totaal komen ruim 400 artiesten, verdeeld over 16 stages, naar Boom om er voor de danceliefhebber twee onvergetelijke weekenden van te maken.
Qmusic live vanaf Tomorrowland
Ook dit jaar verhuist Qmusic de studio naar het Belgische festivalterrein om daar op zaterdag 20 en 27 juli van 18.00 tot 03.00 uur verslag te doen van Tomorrowland, te spreken met de grootste dj's ter wereld en live-sets te laten horen. Q-dj’s Menno Barreveld, Stephan Bouman, Joost Swinkels en Judith Eijk brengen de festivalsfeer direct naar de luisteraar en gaan vanuit de studio in Boom onder andere in gesprek met Armin van Buuren, Hardwell, Lost Frequencies en Dimitri Vegas & Like Mike.
Beleef Tomorrowland
Q-luisteraars maken van maandag 15 t/m vrijdag 19 juli kans om Tomorrowland zelf te beleven. Horen luisteraars een oproep van een Tomorrowland-dj voorbij komen, dan kunnen zij TOMORROWLAND appen in de Q-app om twee dagtickets en een Mentos-festivalpakket te bemachtigen.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Kijkcijfers: donderdag 5 maart 2026
- PowNed zendt 'Nationaal Plattelandsdebat' uit over groeiende kloof tussen Den Haag en platteland
- Muzikale gameshow 'I’ve Got The Music In Me' op SBS6
- Jan-Willem Roodbeen en Jeroen Kijk in de Vegte sluiten de week af in nieuw tv-programma 'Jan-Willem Ruimt Op!'
- Forse bezuiniging raakt KRO-NCRV met verlies van programma's en 35 arbeidsplaatsen
- Kenneth Herdigein is zaterdag 'De Geknipte Gast'
- 'Kassa' zaterdag over het datalek
- Weer veel muzieknieuws zaterdag in 'FM Op 5'
- Yaro ontmoet zijn celebrity crush Laura Tesoro in 'The Voice van Vlaanderen'
- Sam Gooris schittert als een echte Schot in origineel filmkostuum van Mel Gibson
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Lloyd Byloos nieuwe directeur van RTL Belgium Radio
- Luistercijfers: Qmusic en JOE sluiten februari sterk af met Olympische Winterspelen en 'JOE Singalong Top 500'
- Dubbele winst voor Roxy Dekker bij 3FM Awards
- De Camper van Sven & Anke is vertrokken
Multimedia SPOTLIGHT
-
Yaro ontmoet zijn celebrity crush in 'The Voice van Vlaanderen' -
Sam Gooris zijn droom komt uit in 'Expeditie Gooris' -
Netflix deelt officiële teaser van 'Pride and Prejudice'
-
Deelnemers begeven zich op glad ijs in 'De Box' -
'Harry Styles. One Night in Manchester.' op Netflix
-
Kijk de nieuwe Blind Auditions van 'The Voice' -
De Camper van Sven & Anke is vertrokken! -
De kleren maken 'De Mol'… Dan start het nieuwe seizoen! -
'Huis Gemaakt' gaat meteen hard van start -
Ruben Van Gucht opent 'Komen Eten' met een bekentenis -
Grote angst in skilift bij Bockie -
Wie wint de finale van 'Bestemming X'? -
Netflix deelt trailer van 'Jo Nesbo’s Detective Hole' -
Nieuwe Q-podcastreeks '1 to 10 Miles' zet 10 BV’s aan het lopen én praten -
Ontdek hier de vibe van 'So You Think You Can Dance' -
Het Verboden Woord is terug bij Qmusic! -
Netflix kondigt start opnames 'Wednesday' S3 aan -
Conrad Janssens openhartig over mama Ilse De Meulemeester -
Kijk naar 'The Bluff' op Prime Video -
'Datenight' nu ook te bekijken op VTM GO -
Koen Wauters zet zijn medecoaches een hak! -
Kijk de emotionele finale van 'Winter Vol Liefde' -
Kijk het tweede seizoen van 'Paradise' op Disney+ -
Geen tijd voor een knuffel in 'Bestemming X' -
Jeroom krijgt niet mis te verstane boodschap -
Poetshulp Michelle brengt opera naar 'The Voice' -
Netflix onthult trailer van 'Peaky Blinders: The Immortal Man' -
Sam Gooris doet meteen 'een Sammeke' -
Kijk nieuwe afleveringen van 'Lil" Kleine: Geen Rem' op Prime Video -
Kijk vanaf 3 maart naar 'De Box'
Kijktip van de dag

Een studente modetechnieken biedt een trui van Moschino aan die ze kocht op de rommelmarkt voor amper één euro. Axel Daeseleire komt aankloppen met een werk van Albert Szukalski.
'Stukken van Mensen', om 20.00 uur op Play.



































