Qmusic krijgt een (digitaal) broertje: Joe

maandag 1 april 2019

Geen grap: Qmusic heeft er vanaf 1 april een broertje bij. Vanochtend is de digitale radiozender Joe (spreek uit: Djoo) van start gegaan in Nederland.

In België bestaat Joe op 1 april precies 10 jaar. Een mooi moment om Joe internationaal uit te breiden en de Nederlandse luisteraar te verblijden met herkenbare muziek van de jaren '80 tot nu.


Dave Minneboo, Programmadirecteur Qmusic Nederland laat weten: 'Joe is in België al jaren een sterke radiozender voor een wat meer volwassen doelgroep. Joe richt zich op de frisse veertiger en draait herkenbare hitmuziek van de jaren '80 tot nu. We zien dit als een mooie uitbreiding van ons radio-aanbod.'

Ochtendshow
Radio-dj Erik van Roekel, die in het weekend te horen is op Qmusic, gaat de ochtendshow van Joe voor zijn rekening nemen. Elke werkdag tussen 07.00 en 09.00 uur is hij te horen op de nieuwe zender. Van Roekel deed in 2011 mee aan het Q-college, een opleidingstraject van Qmusic voor jong talent. Hij kwam als winnaar uit de bus en kreeg zijn eigen programma in de nacht en later in het weekend.

Erik van Roekel is blij met deze nieuwe stap in zijn carrière: 'Ik heb heel veel zin om de ochtendshow van Joe voor mijn rekening te nemen en de luisteraars wakker te laten worden met muziek die iedereen kent en waar ik zelf ook veel van hou. Het is heel leuk en spannend om als dj bij de start van een nieuwe zender betrokken te zijn!'

Erik blijft in het weekend ook op Qmusic te horen.

Hoe luister ik naar Joe?
De zender is digitaal te beluisteren via Joe.nl en via de site en app van Nederland.fm.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm3 logo

De knappe privédetectives Dylan, Natalie en Alex, die voor de mysterieuze Charlie werken, worden ingehuurd door miljonair Eric Knox van Knox Technologies. Het revolutionaire stemherkenningsprogramma dat hij heeft ontwikkeld, werd gestolen. De Angels brengen een bezoek aan Roger Corwin, Knox' grootste concurrent.

'Charlie's Angels', film uit 2000 met oa. Cameron Diaz, om 22.35 uur op VTM 3.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:25
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 23:25
    Nachtlus
    06:00
    Sta op met Radio 2
  • 23:40
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 00:05
    The Voice van Vlaanderen
    01:50
    Gooische Vrouwen
  • 00:35
    Border Security: Australia's Front Line
  • 00:30
    The Big Bang Theory
    01:10
    Geen uitzending
  • 00:00
    Top 20 Funniest
    00:55
    Xena: Warrior Princess
  • 00:05
    Buffy the Vampire Slayer
    00:50
    Geen uitzending
  • 00:40
    The Golden Girls
    01:05
    Geen uitzending
  • 23:35
    James & Co
    01:00
    De Tafel van Tine
  • 00:35
    Neighbours: A New Chapter
    01:15
    FBI
  • 00:25
    The Winter King
    01:40
    Swamp People
  • 00:40
    Bachelor in Paradise Australia
    02:05
    Botched
  • 00:10
    Family Law
    01:10
    Big Sky
  • 00:27
    CEO van mijn leven
    00:55
    Car Upd8te
  • 00:32
    De ambachter
    00:52
    Het zelfbouwhuis
  • 00:30
    Hidden Gems
    01:15
    Winterse Kost
  • 00:45
    Boiling Point
    01:45
    Marie Antoinette
  • 00:05
    Prison Break
    00:55
    First Dates Australia
  • 00:30
    NOS Olympische Winterspelen Studio Olimpico
    01:55
    NOS Journaal
  • 00:25
    Nieuwsuur
    01:10
    Ongehoord Nieuws
  • 00:25
    Kamp Waes
    01:30
    Hoodfights