Qmusic introduceert Wanted Domien

Qmusic heeft bekendgemaakt dat er op maandag 13 mei om 08.00 uur 's ochtends een grootschalige klopjacht naar Domien Verschuuren van start gaat. Luisteraars kunnen vanaf dat moment volgen of het de DJ lukt om 100 uur uit handen te blijven van Q-collega Bram Krikke.
Luisteraars krijgen de mogelijkheid om te voorspellen wanneer Domien wordt aangetikt door Bram en maken daarmee kans op € 10.000,-. Voorspellingen kunnen doorgegeven worden op Qmusic.nl of in de Qmusic-app.
Wanted Domien
Afgelopen weken zette een onschuldige droom van Domien, waarin hij achterna gezeten werd door Bram, de verhoudingen tussen de twee DJ’s op scherp. Om de vete tussen de mannen bij de wortel aan te pakken, daagde Bram zijn collega live op de radio uit voor een challenge. Het resultaat? Een grootschalige klopjacht. Wanted Domien is een spannend spel, waarbij Bram 100 uur de tijd krijgt om Domien aan te tikken, geholpen door de DJ's van Qmusic en alle luisteraars in het land.
€ 10.000,- voor meest nauwkeurige voorspelling
De luisteraar wiens voorspelling, op de minuut en seconde nauwkeurig, het dichtst bij het moment zit dat Domien getikt wordt door Bram, wint het prijzengeld. Zijn er meerdere juiste inzendingen, dan wint de persoon die de voorspelling als eerste doorgaf aan Qmusic. Als Domien op vrijdag 17 mei om 12.00 uur nog niet is aangetikt, wordt het geldbedrag verloot onder de luisteraars met de voorspelling dat het Domien lukt uit handen te blijven van Bram.
ratio
Opdrachten van de mysterieuze 'W'
De voortvluchtige Domien, die zonder geld en met een telefoon zonder internet het land in gaat, krijgt op willekeurige momenten een 60 minuten challenge van de mysterieuze spelleider genaamd ‘W’. Hier hangen beloningen of consequenties aan. Wat dit precies is en wat hij hier aan heeft weet nog niemand. 'W' is ook degene die bepaalt of de challenge geslaagd is of niet. De opdrachten worden vanuit de Qmusic-studio voorgelezen door de DJ die op dat moment het programma maakt en zijn ook terug te lezen op Qmusic.nl en de Qmusic-app.
100 uur
De speeltijd is dagelijks tussen 08.00 uur en 19.00 uur en stopt uiterlijk op vrijdag 17 mei om 12.00 uur. Elke dag is er tussen 19.00 uur en 08.00 uur een rustperiode waarbij de klok wel doorloopt, maar Domien niet getikt kan worden. Daarmee heeft het spel een maximale duur van 100 uur.
Wanted Domien is vanaf 13 mei om 08.00 uur 's ochtends te volgen via updates op de radio, Qmusic.nl, de Qmusic-app en de sociale media van de zender.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Nieuwe documentaire 'The Cult of the Real Housewife' op TLC
- De WK-koorts begint bij Ziggo Sport
- Wilfred Genee presenteert nieuw programma 'Mi Dushi: Wat is dan liefde?'
- Wie wordt de beste danser van de Lage Landen en wint 'So You Think You Can Dance'?
- Kijkcijfers: dit zijn de 20 populairste programma's van Vlaanderen
- Ontdek wat National Geographic te bieden heeft in juni
- Dit zie je in juni op 24Kitchen
- BBC Belgium in juni: nieuwe verhalen, nieuwe spanning
- Binnenkort bij RTL: nieuwe programma’s, finales en filmweken
- 'Vroege Vogels' is zondag in Zeeuws-Vlaanderen
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' is zondag in Maastricht
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- 'FM op 5' over bijzonder opnames van The Nits
- Belle Perez brengt live haar grootste hits tijdens De Foute Party van Qmusic
Multimedia SPOTLIGHT
-
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten -
Erik Van Looy kondigt eerste namen aan van 'De Slimste Mens ter Wereld' -
VTM haalt 'Expeditie Robinson' terug naar Vlaanderen! -
Belle Perez komt naar De Foute Party -
Viktor Verhulst brengt laatste brieven aan Samson terug -
Maak het mee! De seizoensfinale van 'Familie' -
'Ex On The Beach: Double Dutch' exclusief te zien op Streamz -
Kijk eerste beelden van nieuw seizoen 'Ex on the Beach: Double Dutch' -
Laura krijgt het moeilijk in 'Huis Gemaakt' -
Jade Mintjens in gloednieuw Play-programma 'Jade & de Belgen' -
'Ze Zeggen Dat' Dina Tersago nog nooit zo gestrest was -
'Heel Mijn Hart' toont een emotionele onthulling -
'Spider-Noir' nieuw te zien op Prime Video -
'RAUW': een openhartig portret van sterrenchef Nick Bril -
Stan Van Samang brengt 'een ster' naar 'Florentina' -
Haar in de boter bij Spor-voorzitters Rik en Sam -
EOdoc 'Het Corioliseffect': een weergaloze ode aan het leven op aarde -
Dit was de Q-Lift Off met Berre! -
Coaches van 'The Voice' reageren op gemene comments over zichzelf -
Same city, final chapter. merci, Paris. -
Een heel weekend K3 bij VTM! -
Viktor Verhulst deelt eigen nostalgische herinneringen -
Joshua en Noah gooien traditioneel rollenpatroon om in 'SYTYCD' -
Kijk nu de officiële trailer van 'KYLIE' -
'Jack Ryan: Ghost War' nieuw te zien op Prime Video -
'Ze Zeggen Dat' onderzoekt de orgasmekloof -
Kijk naar de reünie van 'The Real Housewives of Antwerp' -
HBO lanceert eerste beelden van 'Life, Larry and the Pursuit of Unhappiness' -
'Ticket to the Tribes' is binnenkort nieuw op Prime Video
Kijktip van de dag

In deze finale wordt het hard tegen hard tussen de laatste twaalf kandidaten. De hoofdprijs ligt binnen handbereik, maar slechts één kandidaat kan het ultieme quizduel winnen en het prijzengeld mee naar huis nemen. Wie wint het tweede seizoen van 'The Floor'?
'The Floor', om 20.40 uur op VTM.



































