Qmusic geeft één luisteraar een compleet eigen festival

donderdag 12 mei 2022

Een gelukkige luisteraar van Qmusic maakt binnenkort kans om zijn of haar eigen festival te winnen. Het festival zal de naam van de luisteraar dragen en plaatsvinden op vrijdag 27 mei. De eerste act is al bekend: Chef'Special komt voor de winnende luisteraar en alle andere festivalbezoekers optreden.

Bij Qmusic weten ze wel hoe ze een feestje kunnen bouwen. Met vele jaarlijkse concerten in the Qube, de Top 40 Awards en de Foute Party met jaarlijks 40.000 bezoekers, brengt de radiozender het feest naar de luisteraar. En nu doet de zender er zelfs nog een schepje bovenop: een luisteraar maakt kans om zijn of haar eigen festival met een klinkende line-up te winnen.


Qmusic-dj Domien Verschuuren vertelt: 'Nu alles weer open is, willen we extra veel leuke feestjes organiseren. En wat is er nou leuker dan het hebben van je eigen festival? Daarom geven we een luisteraar een geweldige dag, met een fantastische line-up aan artiesten.'

Collega Mattie Valk vult hem aan: 'We willen nog niet te veel weggeven, maar we beloven dat het één grote verrassing wordt waarbij je op het festival écht niet om de winnaar heen kunt. Die winnaar mag ook een hele bus vullen met vrienden en familie.'

Chef'Special is de eerste act die voor die dag bekend is, de overige artiesten en dj's worden later bekendgemaakt.

Luisteraars kunnen winnen door zichzelf via Qmusic.nl op te geven. Horen ze tussen 16 en 20 mei hun voor- en achternaam op de radio, moeten ze binnen 20 minuten terugbellen om kans te maken.  De finale vindt live plaats bij Kai, Tom en Bram op 20 mei. Het festival zelf is de week erop, op vrijdag 27 mei. Overige luisteraars kunnen in die week tickets winnen.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Dag & Nacht' (VRT 1)

De introductie van stagiair Willem verloopt stroef: verloskundige Louise weigert hem te begeleiden. Ella neemt Willem onder haar hoede bij de geplande bevalling van een doodgeboren baby. Arts-assistent Frederik heeft op zijn beurt moeite met de autoritaire anesthesist Jacob. Intussen tobt Ella met haar eigen zwangerschap. Ze maakt een afspraak bij de abortuskliniek, maar vertelt dit niet aan Jerry.

'Dag & Nacht', om 21.30 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 19:40
    Man bijt hond
    20:10
    Het weer
  • 19:20
    De ideale wereld
    20:00
    Terzake
  • 19:45
    Karrewiet
    19:55
    Zo Cool!
  • 19:00
    VTM Nieuws
    19:50
    Het Weer
  • 19:35
    Mr. Frank Visser doet uitspraak
    20:35
    UEFA Champions League
  • 19:35
    The Big Bang Theory
    20:30
    Mirror Mirror
  • 19:40
    All New Traffic Cops
    20:35
    Gasoline Alley
  • 19:10
    Alert: Missing Persons Unit
    20:50
    Departure
  • 19:30
    David
    20:00
    Are You Being Served?
  • 18:55
    Klopjacht
    20:00
    De Tafel van Gert
  • 19:40
    FBI
    20:35
    Wild Cards
  • 19:40
    Borderforce USA: The Bridges
    20:35
    The First 48
  • 19:40
    Chateau Meiland
    20:35
    Bake Off Vlaanderen
  • 19:40
    Snapped
    20:30
    Killer Couples
  • 17:29
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 19:36
    Hobbyklus
    19:55
    Dit Zijn De Classics van MENTpop-radio
  • 19:25
    de Chalet, 3 chefs, een feest
    20:05
    Meesterlijke Klassiekers
  • 19:05
    Hope Street
    20:00
    Beyond Paradise
  • 19:45
    NCIS: Los Angeles
    20:35
    Under the Banner of Heaven
  • 19:05
    Eva
    20:00
    NOS Journaal 20.00 uur
  • 19:10
    BinnensteBuiten
    19:55
    Per Seconde Wijzer
  • 19:25
    First Dates
    20:25
    Break Free