Qmusic en NU.nl komen met eigen radionieuws

woensdag 23 december 2020

Qmusic en NU.nl slaan hun handen ineen voor de nieuwsbulletins op Qmusic. De nieuwslezers van Qmusic Anne-Marie Rozing (ochtendshow), Fien Vermeulen (overdag) en Anton Griep (middagshow en avond) werken vanaf januari samen met de redactie van NU.nl om luisteraars het laatste nieuws te bieden.

Het 'Qmusic nieuws door NU.nl' is elk uur op de zender te horen en tijdens de ochtend- en middagshow elk half uur.


Dave Minneboo, programmadirecteur Qmusic: 'Nu dat NU.nl onderdeel is geworden van ons moederbedrijf DPG Media, voelt het als een prachtige en logische stap om gebruik te maken van de expertise en mogelijkheden van het grootste digitale nieuwsmerk van Nederland. Ik kijk erg uit naar deze samenwerking om de luisteraars nog beter te voorzien van het laatste nieuws.'

Gert-Jaap Hoekman, hoofdredacteur van NU.nl: 'NU.nl is online al jaren dé plek voor het laatste nieuws. Het maakt me trots dat we door deze samenwerking nóg meer Nederlanders kunnen bereiken met het nieuws van NU.nl. Zowel NU.nl als Qmusic heeft haar publiek centraal staan in alles wat er gedaan wordt. Dat maakt dat we dingen op onze eigen manier kunnen doen en ik zie dat alleen maar versterkt in deze samenwerking.'

Qmusic is de grootste radiozender van Nederland. Als feelgood-zender met bekende pijlers als de 'Top 40', 'Het Geluid' en het 'Foute Uur' weet Qmusic al sinds 2005 veel luisteraars aan zich te binden. NU.nl is het grootste digitale nieuwsmerk van Nederland, met  een gemiddeld bereik van ruim 7,5 miljoen unieke bezoekers en meer dan 850 miljoen pageviews per maand. Dit jaar doorbrak NU.nl zelfs al twee keer de magische grens van 1 miljard pageviews per maand.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

Wanneer Gandalf ontdekt dat de duistere Sauron zijn zinnen heeft gezet op de verovering van Minas Tirith, reist hij in allerijl naar de versterkte stad af. Hij waarschuwt stadhouder Denethor voor het nakende gevaar en hij wil hem overtuigen de hulp in te roepen van de koning van Rohan en zijn trouwe volgelingen. Daar wil Denethor echter niets van weten. Hij wil zijn macht met niemand delen. Ondertussen worstelt Aragorn met zijn lot als leider. Hij moet de bewoners van Midden-Aarde aanvoeren in de strijd tegen de troepen van Sauron.

'The Lord of the Rings: The Return of the King', film uit 2003 met oa. Elijah Wood, om 20.40 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 11:00
    Herfstbeelden
    07:30
    Stresskippen
  • 09:00
    Herfstbeelden
    00:40
    Nachtlus
  • 11:32
    Kaatjes Kameraadjes
    07:00
    Kaatje zingt
  • 09:50
    Geen uitzending
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:40
    Geen uitzending
    07:15
    Secrets of the World's Most Expensive Cruise Ship
  • 11:30
    Schooled
    12:25
    Geen uitzending
  • 10:00
    Geen uitzending
    16:00
    The Golden Girls
  • 10:30
    The Truth About Christmas
    12:15
    Three Wise Men and a Baby
  • 10:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 11:00
    Geen uitzending
    13:00
    De Zussen Coorevits
  • 11:05
    Coroner
    08:55
    Geen uitzending
  • 11:20
    Lethal Weapon 2
    12:30
    Cobra Kai
  • 11:05
    Patti Stanger: The Matchmaker
    12:50
    The Sky is the Limit
  • 11:10
    Social Media Murders
    12:55
    Snapped
  • 10:00
    Herhalingslus
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 11:22
    Roger
    07:00
    Good Morning Sunshine
  • 11:00
    De Eregast
    12:30
    Het Weekmenu
  • 11:05
    Death in Paradise
    08:55
    Murdoch Mysteries
  • 11:05
    American Pickers
    12:55
    Storage Wars
  • 11:15
    Tijd voor Max
    13:00
    NOS Journaal
  • 10:45
    Het Uur van de Wolf
    13:00
    NOS Journaal
  • 11:30
    Sesamstraat
    12:35
    Peperbollen