Qmusic en NU.nl komen met eigen radionieuws

woensdag 23 december 2020

Qmusic en NU.nl slaan hun handen ineen voor de nieuwsbulletins op Qmusic. De nieuwslezers van Qmusic Anne-Marie Rozing (ochtendshow), Fien Vermeulen (overdag) en Anton Griep (middagshow en avond) werken vanaf januari samen met de redactie van NU.nl om luisteraars het laatste nieuws te bieden.

Het 'Qmusic nieuws door NU.nl' is elk uur op de zender te horen en tijdens de ochtend- en middagshow elk half uur.


Dave Minneboo, programmadirecteur Qmusic: 'Nu dat NU.nl onderdeel is geworden van ons moederbedrijf DPG Media, voelt het als een prachtige en logische stap om gebruik te maken van de expertise en mogelijkheden van het grootste digitale nieuwsmerk van Nederland. Ik kijk erg uit naar deze samenwerking om de luisteraars nog beter te voorzien van het laatste nieuws.'

Gert-Jaap Hoekman, hoofdredacteur van NU.nl: 'NU.nl is online al jaren dé plek voor het laatste nieuws. Het maakt me trots dat we door deze samenwerking nóg meer Nederlanders kunnen bereiken met het nieuws van NU.nl. Zowel NU.nl als Qmusic heeft haar publiek centraal staan in alles wat er gedaan wordt. Dat maakt dat we dingen op onze eigen manier kunnen doen en ik zie dat alleen maar versterkt in deze samenwerking.'

Qmusic is de grootste radiozender van Nederland. Als feelgood-zender met bekende pijlers als de 'Top 40', 'Het Geluid' en het 'Foute Uur' weet Qmusic al sinds 2005 veel luisteraars aan zich te binden. NU.nl is het grootste digitale nieuwsmerk van Nederland, met  een gemiddeld bereik van ruim 7,5 miljoen unieke bezoekers en meer dan 850 miljoen pageviews per maand. Dit jaar doorbrak NU.nl zelfs al twee keer de magische grens van 1 miljard pageviews per maand.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'So You Think You Can Dance' (VTM)

De studioshows gaan verder en opnieuw dansen de kandidaten in duo's, vaak in stijlen die niet de hunne zijn. Niet alleen de jury, maar ook honderd dansliefhebbers uit Nederland en Vlaanderen hebben inspraak in wie doorgaat.

'So You Think You Can Dance', om 19.55 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 22:50
    Andermans zaken
    23:40
    Thuis
  • 22:20
    Casa Susanna
    00:00
    Nachtlus
  • 22:15
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 22:50
    Moordzaken: Liefde is geen Alibi
    00:05
    The Floor
  • 22:45
    Als de brandweer
    00:25
    Kees van der Spek: Oplichters Aangepakt
  • 23:00
    9-1-1
    00:35
    The Endgame
  • 22:30
    The Untouchables
    00:40
    Call the Bailiffs: Time To Pay Up
  • 22:15
    ER
    00:35
    Murder in a Small Town
  • 22:40
    Pa heeft een lief
    23:15
    Columbo
  • 23:00
    De Mol
    00:10
    De Tafel van de Week
  • 23:00
    Matlock
    00:00
    Watson
  • 22:15
    The Dark Knight Rises
    01:20
    The Fugitive
  • 22:20
    Junior Bake Off Vlaanderen
    00:00
    Zo Man Zo Vrouw
  • 22:30
    Aurora Teagarden Mysteries: Something New
    00:10
    My Life is Murder
  • 22:33
    De CFO podcast
    23:07
    Fleet TV
  • 22:52
    Het appartement
    00:00
    Oh What A Night
  • 23:00
    Meat Timon
    23:30
    Lekker Messy - Weekmenu
  • 22:05
    Foyle's War
  • 22:50
    White Collar
    23:45
    NCIS
  • 22:35
    NOS Studio Voetbal
    23:30
    NOS Journaal Laat
  • 22:35
    NPO Doc: Het bloed van mijn vader
    23:30
    The Zone of Interest
  • 22:30
    Reizen Waes: 10 jaar onderweg
    23:10
    Louis Theroux