Qmusic-dj's Mattie & Domien maken samen de ochtendshow vanuit Parijs

woensdag 29 mei 2024
Foto: Qmusic - © Alek Bruessing 2024

DJ's Mattie Valk en Domien Verschuuren gaan samen de ochtendshow maken tijdens de Olympische Spelen in Parijs. Elke werkdag tussen 6.00 en 10.00 uur en in het weekend tussen 12.00 en 15.00 uur maken zij tijdens de Spelen live radio en zijn zij voor alle Oranjefans de oren en ogen in Parijs.

Met deze programmering brengt Qmusic luisteraars tijdens de Olympische Spelen dicht bij de sport, de sporters en de fans.


Qmusic bundelt krachten
Als grootste zender van Nederland is Qmusic dé mediapartner van TeamNL en zendt haar ochtendshow tijdens de Olympische Spelen live uit vanuit Parijs. Nadat Marieke Elsinga eerder dit jaar bekendmaakte dat zij deze zomer haar tweede kindje verwacht, werd ook duidelijk dat zij Mattie Valk daardoor niet kan vergezellen in Parijs. Met Mattie & Domien als tijdelijk radioduo, bundelt Qmusic de krachten van haar succesvolle ochtend- en middagshow en doen de heren samen verslag van de sportprestaties van TeamNL en de sfeer in de Franse hoofdstad.

Mattie Valk: 'Ik kijk er enorm naar uit om samen met Domien verslag te doen van de sportprestaties van TeamNL in Parijs. We zitten met onze studio midden in het kloppende hart van het TeamNL Huis, waar we samen met de Oranjefans juichen voor de sport en de sporters.'

Domien Verschuuren: 'Ik vind het fantastisch dat ik Mattie mag vergezellen in Parijs en de ogen en oren mag zijn voor onze luisteraars. De sporters van TeamNL gaan ongetwijfeld fantastische prestaties neerzetten, waar we in Parijs uitgebreid bij stilstaan, maar vooral ook de verhalen achter de prestaties delen.'

De weg naar Parijs
Voor het zover is, warmen Mattie & Marieke in aanloop naar de Olympische Spelen Nederland de komende weken op voor het grootste sportevent van het jaar. Samen met Luc van de sportredactie bespreken ze al het nieuws over de Spelen in Parijs en laten ze luisteraars alvast kennis maken met de sporten én sporters van TeamNL.

Al het nieuws met betrekking tot de aanwezigheid van Qmusic tijdens de Olympische Spelen in Parijs is te volgen via updates op de radio, Qmusic.nl, de Qmusic-app en de sociale media van de zender.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Margriet Hermans overleden - Zomerhit 2002

Aan de hand van fragmenten uit haar meest memorabele televisie- en muziekoptredens blikken we terug op Margriets rijkgevulde carrière. Vrienden en collega's delen persoonlijke verhalen en getuigen over haar sprankelende persoonlijkheid en haar impact op het Vlaamse showbizzlandschap. 'Margriet' wordt een hartverwarmende en meeslepende ode aan een vrouw die moeiteloos verschillende generaties wist te raken.

'Margriet', om 20.40 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 07:00
    Karrewiet met VGT
    04:00
    Journaallus
  • 06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
    08:00
    Zomerbeelden
  • 07:00
    Mojo Wisseltop
    06:00
    Tik Tak
  • 07:05
    LEGO Friends: The Next Chapter
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:05
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:00
    Qmusic
    01:40
    Breeders
  • 07:00
    Willy
    01:50
    Geen uitzending
  • 00:40
    Geen uitzending
    15:20
    La Brea
  • 06:00
    Joe
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
    04:50
    Geen uitzending
  • 05:00
    Geen uitzending
    02:05
    Criminal Minds
  • 07:05
    Two and a Half Men
    02:25
    Geen uitzending
  • 07:00
    911 Crisis Center
    02:45
    Billion Dollar Playground
  • 05:00
    Geen uitzending
    02:15
    CSI: Crime Scene Investigation
  • 02:15
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 07:04
    Publireportage
    05:55
    Sixties To Six
  • 06:35
    Lekker Messy - Weekmenu
    02:20
    Vanavond bij ons
  • 07:00
    Call the Midwife
    02:30
    Midsomer Murders
  • 06:50
    Storage Wars
    02:25
    Grey's Anatomy
  • 07:00
    NOS Journaal 07.00 uur
    02:25
    NOS FIFA WK Voetbal 2026
  • 07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
    08:00
    Petrus in het land
  • 07:00
    Ta-daaa!
    04:30
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal