Qmusic-dj's Mattie & Domien maken samen de ochtendshow vanuit Parijs

woensdag 29 mei 2024
Foto: Qmusic - © Alek Bruessing 2024

DJ's Mattie Valk en Domien Verschuuren gaan samen de ochtendshow maken tijdens de Olympische Spelen in Parijs. Elke werkdag tussen 6.00 en 10.00 uur en in het weekend tussen 12.00 en 15.00 uur maken zij tijdens de Spelen live radio en zijn zij voor alle Oranjefans de oren en ogen in Parijs.

Met deze programmering brengt Qmusic luisteraars tijdens de Olympische Spelen dicht bij de sport, de sporters en de fans.


Qmusic bundelt krachten
Als grootste zender van Nederland is Qmusic dé mediapartner van TeamNL en zendt haar ochtendshow tijdens de Olympische Spelen live uit vanuit Parijs. Nadat Marieke Elsinga eerder dit jaar bekendmaakte dat zij deze zomer haar tweede kindje verwacht, werd ook duidelijk dat zij Mattie Valk daardoor niet kan vergezellen in Parijs. Met Mattie & Domien als tijdelijk radioduo, bundelt Qmusic de krachten van haar succesvolle ochtend- en middagshow en doen de heren samen verslag van de sportprestaties van TeamNL en de sfeer in de Franse hoofdstad.

Mattie Valk: 'Ik kijk er enorm naar uit om samen met Domien verslag te doen van de sportprestaties van TeamNL in Parijs. We zitten met onze studio midden in het kloppende hart van het TeamNL Huis, waar we samen met de Oranjefans juichen voor de sport en de sporters.'

Domien Verschuuren: 'Ik vind het fantastisch dat ik Mattie mag vergezellen in Parijs en de ogen en oren mag zijn voor onze luisteraars. De sporters van TeamNL gaan ongetwijfeld fantastische prestaties neerzetten, waar we in Parijs uitgebreid bij stilstaan, maar vooral ook de verhalen achter de prestaties delen.'

De weg naar Parijs
Voor het zover is, warmen Mattie & Marieke in aanloop naar de Olympische Spelen Nederland de komende weken op voor het grootste sportevent van het jaar. Samen met Luc van de sportredactie bespreken ze al het nieuws over de Spelen in Parijs en laten ze luisteraars alvast kennis maken met de sporten én sporters van TeamNL.

Al het nieuws met betrekking tot de aanwezigheid van Qmusic tijdens de Olympische Spelen in Parijs is te volgen via updates op de radio, Qmusic.nl, de Qmusic-app en de sociale media van de zender.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Carmen - 'F.C. De Kampioenen'

Carmen is haar winkeltje beu en in samenspraak met Boma besluit ze ermee te stoppen. Fernand stelt voor haar inboedel en resterende stock op de rommelmarkt te verkopen. Doortje en Pol willen verhuizen. Hiermee komt Pascal alleen te staan en moet er personeel worden gezocht voor het café. Fernand stelt zich kandidaat, samen met twee jonge vrouwen, waarvan één door Boma is gestuurd. Er worden selectieproeven gehouden in het café.

'FC De Kampioenen', om 20.20 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 11:20
    Sporza: Milaan Cortina 2026
    13:00
    VRT NWS journaal 13u
  • 10:00
    Winterbeelden
    12:56
    Sporza: Milaan Cortina 2026
  • 11:25
    Vos en Haas
    11:35
    Kaatje en de emoties
  • 09:55
    Geen uitzending
    11:55
    9-1-1
  • 10:00
    Geen uitzending
    13:10
    De alarmcentrale: pech onderweg
  • 09:00
    Geen uitzending
    12:10
    Zorro
  • 10:00
    Geen uitzending
    15:20
    Baywatch
  • 08:50
    Geen uitzending
    15:35
    The Endgame
  • 10:00
    Joe
    15:10
    Geen uitzending
  • 11:25
    Toasted!
    11:50
    Peppe's Sicilië
  • 11:20
    Big Sky
    14:20
    NCIS
  • 10:55
    Bar Rescue
    11:45
    Geen uitzending
  • 11:25
    A Place in the Sun
    16:05
    Chateau Meiland
  • 11:20
    Murder: Fight for the Truth
    13:10
    Snapped
  • 11:24
    Z-Weekoverzicht
    11:58
    Trends Talk
  • 11:28
    Roger
    12:00
    Request
  • 11:20
    Tot op het Bot: Het Rund
    11:40
    Chris Cooks Cymru
  • 11:15
    Shakespeare and Hathaway: Private Investigators
    12:10
    New Tricks
  • 10:40
    Below Deck
    13:20
    Grey's Anatomy
  • 11:20
    NOS Olympische Winterspelen
    21:30
    NOS Olympische Winterspelen Studio Olimpico
  • 10:40
    Podium Klassiek
    11:45
    Wij kinderen van Suriname
  • 11:20
    Coop Troop
    11:35
    Herrie op zolder