Qmusic-dj's Mattie & Domien maken samen de ochtendshow vanuit Parijs

woensdag 29 mei 2024
Foto: Qmusic - © Alek Bruessing 2024

DJ's Mattie Valk en Domien Verschuuren gaan samen de ochtendshow maken tijdens de Olympische Spelen in Parijs. Elke werkdag tussen 6.00 en 10.00 uur en in het weekend tussen 12.00 en 15.00 uur maken zij tijdens de Spelen live radio en zijn zij voor alle Oranjefans de oren en ogen in Parijs.

Met deze programmering brengt Qmusic luisteraars tijdens de Olympische Spelen dicht bij de sport, de sporters en de fans.


Qmusic bundelt krachten
Als grootste zender van Nederland is Qmusic dé mediapartner van TeamNL en zendt haar ochtendshow tijdens de Olympische Spelen live uit vanuit Parijs. Nadat Marieke Elsinga eerder dit jaar bekendmaakte dat zij deze zomer haar tweede kindje verwacht, werd ook duidelijk dat zij Mattie Valk daardoor niet kan vergezellen in Parijs. Met Mattie & Domien als tijdelijk radioduo, bundelt Qmusic de krachten van haar succesvolle ochtend- en middagshow en doen de heren samen verslag van de sportprestaties van TeamNL en de sfeer in de Franse hoofdstad.

Mattie Valk: 'Ik kijk er enorm naar uit om samen met Domien verslag te doen van de sportprestaties van TeamNL in Parijs. We zitten met onze studio midden in het kloppende hart van het TeamNL Huis, waar we samen met de Oranjefans juichen voor de sport en de sporters.'

Domien Verschuuren: 'Ik vind het fantastisch dat ik Mattie mag vergezellen in Parijs en de ogen en oren mag zijn voor onze luisteraars. De sporters van TeamNL gaan ongetwijfeld fantastische prestaties neerzetten, waar we in Parijs uitgebreid bij stilstaan, maar vooral ook de verhalen achter de prestaties delen.'

De weg naar Parijs
Voor het zover is, warmen Mattie & Marieke in aanloop naar de Olympische Spelen Nederland de komende weken op voor het grootste sportevent van het jaar. Samen met Luc van de sportredactie bespreken ze al het nieuws over de Spelen in Parijs en laten ze luisteraars alvast kennis maken met de sporten én sporters van TeamNL.

Al het nieuws met betrekking tot de aanwezigheid van Qmusic tijdens de Olympische Spelen in Parijs is te volgen via updates op de radio, Qmusic.nl, de Qmusic-app en de sociale media van de zender.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Radio 2 Eregalerij 2025

Isabelle A wordt geëerd voor ‘Een leven vol muziek’. Daarnaast zijn er optredens van Bart Peeters, K3, Gustaph en Nathalie Meskens. Ook het iconische nummer ‘Je t’adore’ van Kate Ryan kreeg zijn verdiende plekje in de Eregalerij. Het slotmoment is een pakkend eerbetoon aan Fred Bekky van The Pebbles met een gezamenlijke uitvoering van 'Seven Horses in the Sky'.

'Radio 2 Eregalerij 2025', om 21.45 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:06
    Euromillions
    06:00
    In bed met Olly
  • 00:00
    For the record
    06:00
    Radio 2 Top 2000
  • 20:55
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 00:05
    NYPD Blue
    01:15
    Geen uitzending
  • 00:00
    Kitchen Nightmares
    01:00
    Geen uitzending
  • 23:20
    Narcos
    01:20
    Geen uitzending
  • 22:55
    Jingle All the Way
    01:35
    Geen uitzending
  • 23:40
    A Christmas Comeback
    01:35
    JOE XMAS
  • 00:00
    SOS Piet
    06:00
    Joe
  • 23:50
    Bake Off Vlaanderen
    01:15
    Huizenjagers
  • 23:40
    New Girl
    01:20
    New Amsterdam
  • 23:45
    Storage Wars
    01:20
    The Simpsons
  • 22:25
    The Christmas Card
    02:00
    Play kerst haardvuur 2025
  • 23:20
    C.S.I. New York
    01:15
    My Life is Murder
  • 00:04
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 23:55
    Zo doe je het!
    05:55
    Sixties To Six
  • 23:40
    De Smaaktoerist
    01:25
    Bon Appetit
  • 00:05
    Inspector George Gently
    01:35
    Death in Paradise
  • 23:20
    Hudson & Rex
    01:50
    First Dates Australia
  • 23:40
    NOS Journaal Laat
    01:20
    Eva & Dijkgraaf: Het college van 2025
  • 00:00
    De Nachtzoen
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 00:05
    NPO Radio 2 Top 2000
    05:25
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal