Qmusic-dj Mattie Valk zorgt met 'Matties Care-van' voor ontspanning van TeamNL-ers

Aan de vooravond van de Olympische Spelen in Parijs, gaat Qmusic-dj Mattie Valk voor de online videoserie 'Matties Care-van' de komende weken in gesprek met TeamNL-sporters Tes Schouten, Harrie Lavreysen, Felice Albers, Bart Lambriex, Floris van de Werken en Diede de Groot.
In zijn rode Care-van doorkruist hij het land om de TeamNL'ers die zich klaarmaken voor de Spelen een hart onder de riem te steken, voor de nodige ontspanning te zorgen en met ze mee te trainen. De afleveringen zijn te bekijken via Qmusic.nl, de Qmusic-app en het QmusicNL Youtube-account. De eerste aflevering komt vanmiddag om 16.00 uur online.
'Matties Care-van'
'Matties Care-van' biedt een kijkje achter de schermen van de vaak lange en zware weg die de TeamNL- sporters afleggen richting de Spelen in Parijs. Geheel in Franse sferen leert Mattie tijdens een potje petanque de topsporters beter kennen en geeft hij hen een steuntje in de rug door het delen van berichten van het thuisfront. Hij bespreekt de reis die de sporter heeft afgelegd en de kansen die hierbij kwamen kijken om te komen waar hij of zij nu is. Los van wat ontspanning, moet er ook gewoon getraind worden. Mattie krijgt daarom onder andere een tennisracket in zijn hand, een rolstoel onder zijn kont, leert de allerbeste afzet in het zwembad en stapt met knikkende knieën samen met Harrie Lavreysen op de fiets om zelf baanwielrennen te ervaren.
Eerste aflevering: zwemster Tes Schouten
In de eerste aflevering maakt de kijker kennis met zwemster en wereldkampioene op de 200m schoolslag Tes Schouten. Hoe bereidt zij zich voor op het grootste sportevenement ter wereld? En hoe goed is de schoolslag van Mattie? In de daarop volgende afleveringen van 'Matties Care-van' zijn Olympisch kampioen sprint en teamsprint Harrie Lavreysen, hockeyster en wereldkampioene Felice Albers, zeilers en drievoudig wereldkampioenen in de 49er-klasse Bart Lambriex en Floris van de Werken en tot slot rolstoeltennisster en zesvoudig wereldkampioene Diede de Groot te zien.
De weg naar Parijs
Als grootste zender van Nederland is Qmusic dé mediapartner van TeamNL en zendt haar ochtendshow tijdens de Olympische Spelen live uit vanuit het TeamNL Huis in Parijs. Qmusic-dj’s Mattie Valk & Domien Verschuuren maken daar elke werkdag tussen 06.00 en 10.00 uur en in het weekend tussen 12.00 en 15.00 uur live radio en zijn voor alle Oranjefans de oren en ogen in Parijs. Voor het zover is, warmen Mattie & Marieke in aanloop naar De Spelen Nederland de komende weken op voor het grootste sportevent van het jaar. Samen met Luc van de sportredactie bespreken ze al het nieuws over de Spelen in Parijs en laten ze luisteraars alvast kennis maken met de sporten én sporters van TeamNL.
Al het nieuws met betrekking tot de aanwezigheid van Qmusic tijdens de Olympische Spelen in Parijs is te volgen via updates op de radio, Qmusic.nl, de Qmusic-app en de sociale media van de zender.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Kijkcijfers: dit zijn de 20 populairste programma's van Vlaanderen
- Kijkcijfers: dit zijn de 20 populairste programma's van Wallonië
- Artiesten halen warme herinneringen op aan Margriet Hermans in 'Tien Om Te Zien': 'Ik voel ze glunderen tot hier'
- Wolter Kroes en zijn gezin krijgen realityserie bij TLC en HBO Max
- Kijkcijfers: woensdag 22 en donderdag 23 juli 2026
- 'Petrus in het Land' met Pride-special over geloof, liefde en acceptatie
- Kijk 'Belgian Party': jaarlijkse apotheose van de Nationale Feestdag met muziek en vuurwerk op Proximus Showcase
- Nieuw seizoen van 'Woeste Grond' van start
- Dit zie je deze week in 'Home and Away' - PREVIEW
- Wellnessmoment tussen Jelle en Sara krijgt onverwachte wending in 'B&B Zoekt Lief': 'Dat is eigenlijk mijn ex'
- Giel Beelen komende weken te horen in de ochtend van Radio Veronica
- Dit hoor je deze week in 'FM op 5'
- Qmusic-dj’s Tom & Bram schudden de Nederlandse zomer op met 'Shake Up Your Day'
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' live vanuit Tilburg
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
Multimedia SPOTLIGHT
-
Herinneringen aan Margriet Hermans in 'Tien Om Te Zien' -
Kijk nu naar 'Pompeii: Out of Time with Tom Hiddleston' -
Alain Remue getuigt over de hel in Pepinster -
'Charlotte ZKT. Lief' nieuwe Play Short -
'Met Vier In Bed' in het spoor van Brad Pitt -
Onverwachte onthulling in 'B&B Zoekt Lief' -
Belle Perez brengt de zomer naar 'Tien Om Te Zien' -
Kijk de trailer van 'Goens Docu: Cel Vermiste Personen' -
Kijk de trailer van 'Echte Jongens op Safari' -
'Familie'-iconen Annie en Ray op audiëntie bij de Koning -
Kijk binnenkort 'The Whisper Man' op Netflix
-
Isaura vertelt openhartig over panseksualiteit in 'B&B Zoekt Lief' -
Veel competitiedrang deze week in 'Met Vier in Bed' -
Check nu de trailer van 'The Gentlemen S2' -
Kijk nu de trailer van 'Koppels in Crisis 2' -
Marc Coucke zonder taboes in interviewreeks 'A-typisch' -
Ruben Van Gucht beleeft de Tour de France op VTM GO -
Dominique Van Malder over gastric bypass in 'Viva 50' -
Kijk naar 'True Crime Belgium: Moord zonder Lijk' op Streamz -
Franse bulldog Mieke steelt de show in 'Met Vier in Bed' -
Jana en Jelle vinden elkaar in 'B&B Zoekt Lief' -
Franse bulldog Mieke steelt de show in 'Met Vier in Bed' -
Glitter, glamour en Nederlandse directheid in 'The Real Housewives van het Zuiden' -
Ruben Van Gucht daagt Tess uit op JOE
-
'Taylor Swift, a love story' in 'Telefacts Zomer' -
Koppels 'Met Vier in Bed' wacht een bijzondere verrassing
-
Jaloezie loert al om de hoek in eerste 'B&B Zoekt Lief' -
Belle Perez is terug! -
Play brengt iconische spelprogramma 'Zeg eens Euh' terug -
Annie Geeraerts en Ray Verhaeghe officieel in Guinness Book of Records
Kijktip van de dag

Peter Parker is ontmaskerd en kan zijn normale leven niet langer scheiden van zijn superheldenbestaan. Hij schakelt de hulp in van Doctor Strange, in de hoop dat hij alles ongedaan kan maken, maar dat brengt risico's met zich mee. Wanneer een spreuk fout gaat, verschijnen er gevaarlijke vijanden uit andere werelden die Peter dwingen om uit te zoeken wat het werkelijk betekent om Spider-Man te zijn.
'Spider-Man: No Way Home', film uit 2021 met oa. Tom Holland en Zendaya, om 20.30 uur op VTM 3.



































