Qmusic-dj Mattie Valk zorgt met 'Matties Care-van' voor ontspanning van TeamNL-ers

Aan de vooravond van de Olympische Spelen in Parijs, gaat Qmusic-dj Mattie Valk voor de online videoserie 'Matties Care-van' de komende weken in gesprek met TeamNL-sporters Tes Schouten, Harrie Lavreysen, Felice Albers, Bart Lambriex, Floris van de Werken en Diede de Groot.
In zijn rode Care-van doorkruist hij het land om de TeamNL'ers die zich klaarmaken voor de Spelen een hart onder de riem te steken, voor de nodige ontspanning te zorgen en met ze mee te trainen. De afleveringen zijn te bekijken via Qmusic.nl, de Qmusic-app en het QmusicNL Youtube-account. De eerste aflevering komt vanmiddag om 16.00 uur online.
'Matties Care-van'
'Matties Care-van' biedt een kijkje achter de schermen van de vaak lange en zware weg die de TeamNL- sporters afleggen richting de Spelen in Parijs. Geheel in Franse sferen leert Mattie tijdens een potje petanque de topsporters beter kennen en geeft hij hen een steuntje in de rug door het delen van berichten van het thuisfront. Hij bespreekt de reis die de sporter heeft afgelegd en de kansen die hierbij kwamen kijken om te komen waar hij of zij nu is. Los van wat ontspanning, moet er ook gewoon getraind worden. Mattie krijgt daarom onder andere een tennisracket in zijn hand, een rolstoel onder zijn kont, leert de allerbeste afzet in het zwembad en stapt met knikkende knieën samen met Harrie Lavreysen op de fiets om zelf baanwielrennen te ervaren.
Eerste aflevering: zwemster Tes Schouten
In de eerste aflevering maakt de kijker kennis met zwemster en wereldkampioene op de 200m schoolslag Tes Schouten. Hoe bereidt zij zich voor op het grootste sportevenement ter wereld? En hoe goed is de schoolslag van Mattie? In de daarop volgende afleveringen van 'Matties Care-van' zijn Olympisch kampioen sprint en teamsprint Harrie Lavreysen, hockeyster en wereldkampioene Felice Albers, zeilers en drievoudig wereldkampioenen in de 49er-klasse Bart Lambriex en Floris van de Werken en tot slot rolstoeltennisster en zesvoudig wereldkampioene Diede de Groot te zien.
De weg naar Parijs
Als grootste zender van Nederland is Qmusic dé mediapartner van TeamNL en zendt haar ochtendshow tijdens de Olympische Spelen live uit vanuit het TeamNL Huis in Parijs. Qmusic-dj’s Mattie Valk & Domien Verschuuren maken daar elke werkdag tussen 06.00 en 10.00 uur en in het weekend tussen 12.00 en 15.00 uur live radio en zijn voor alle Oranjefans de oren en ogen in Parijs. Voor het zover is, warmen Mattie & Marieke in aanloop naar De Spelen Nederland de komende weken op voor het grootste sportevent van het jaar. Samen met Luc van de sportredactie bespreken ze al het nieuws over de Spelen in Parijs en laten ze luisteraars alvast kennis maken met de sporten én sporters van TeamNL.
Al het nieuws met betrekking tot de aanwezigheid van Qmusic tijdens de Olympische Spelen in Parijs is te volgen via updates op de radio, Qmusic.nl, de Qmusic-app en de sociale media van de zender.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Pinkpop drie dagen lang overal te volgen bij publieke omroep
- MAX zet koers naar nieuw seizoen 'Skûtsje Journaal'
- Kijkcijfers: dinsdag 16 en woensdsag 17 juni 2026
- 'LUBACH' vanaf najaar een uur eerder te streamen bij Videoland
- Bestuurder Arjan Lock verlaat de EO begin 2027
- 'NPO Cultuur' met Rachel Pouwer op Oerol Festival
- Dit zie je maandag in 'Opsporing Verzocht'
- Ontdek de zomerprogrammering van de Proximus-zenders
- Zoete triomfen en bittere teleurstellingen in 'The Great British Bake Off'
- Maandag in 'Close Up': Kho Liang Ie, ontwerper van zijn tijd
- JOE-dj Coen Swijnenberg maakt opwachting in 'Gooische Vrouwen' na bodywarmer-vergelijking
- Radio 2 Eregalerij eert Bart Peeters en Dana Winner voor hun leven vol muziek
- Ruben Van Gucht openhartig in 'Viva La Vida' op JOE
- 'Dijkstra & Evenblij ter Plekke' vanuit Weesp
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
Multimedia SPOTLIGHT
-
Kijk het sluitstuk van 'Heartstopper' in juli op Neflix! -
Cupido raakt als nooit tevoren in 'B&B Zoekt Lief' -
Ruben Van Gucht openhartig in 'Viva La Vida' -
Kijk 'Suzan & Freek: We Vieren Het Leven' nu bij VTM GO+ -
Eén week voor het WK HYROX stijgt de spanning bij Ward Lemmelijn -
Sherlock is verdwenen! -
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten -
Erik Van Looy kondigt eerste namen aan van 'De Slimste Mens ter Wereld' -
VTM haalt 'Expeditie Robinson' terug naar Vlaanderen! -
Belle Perez komt naar De Foute Party -
Viktor Verhulst brengt laatste brieven aan Samson terug -
Maak het mee! De seizoensfinale van 'Familie' -
'Ex On The Beach: Double Dutch' exclusief te zien op Streamz -
Kijk eerste beelden van nieuw seizoen 'Ex on the Beach: Double Dutch' -
Laura krijgt het moeilijk in 'Huis Gemaakt' -
Jade Mintjens in gloednieuw Play-programma 'Jade & de Belgen'
Kijktip van de dag

Het putje in de veranda stinkt en Victor ergert zich blauw. Jeanne verplicht Jef het meteen op te lossen. Maar Jef maakt het alleen maar veel erger: er ontsnapt nu ook een dikke groene wolk. Victor en Jeanne zijn ervan overtuigd dat het zeer giftig is.
'De Kotmadam', om 18.25 uur op VTM.



































