Qmusic-dj Mattie Valk zorgt met 'Matties Care-van' voor ontspanning van TeamNL-ers

woensdag 3 juli 2024
Foto: Qmusic - © DPG Media 2024

Aan de vooravond van de Olympische Spelen in Parijs, gaat Qmusic-dj Mattie Valk voor de online videoserie 'Matties Care-van' de komende weken in gesprek met TeamNL-sporters Tes Schouten, Harrie Lavreysen, Felice Albers, Bart Lambriex, Floris van de Werken en Diede de Groot.

In zijn rode Care-van doorkruist hij het land om de TeamNL'ers die zich klaarmaken voor de Spelen een hart onder de riem te steken, voor de nodige ontspanning te zorgen en met ze mee te trainen. De afleveringen zijn te bekijken via Qmusic.nl, de Qmusic-app en het QmusicNL Youtube-account. De eerste aflevering komt vanmiddag om 16.00 uur online.


'Matties Care-van'
'Matties Care-van' biedt een kijkje achter de schermen van de vaak lange en zware weg die de TeamNL- sporters afleggen richting de Spelen in Parijs. Geheel in Franse sferen leert Mattie tijdens een potje petanque de topsporters beter kennen en geeft hij hen een steuntje in de rug door het delen van berichten van het thuisfront. Hij bespreekt de reis die de sporter heeft afgelegd en de kansen die hierbij kwamen kijken om te komen waar hij of zij nu is. Los van wat ontspanning, moet er ook gewoon getraind worden. Mattie krijgt daarom onder andere een tennisracket in zijn hand, een rolstoel onder zijn kont, leert de allerbeste afzet in het zwembad en stapt met knikkende knieën samen met Harrie Lavreysen op de fiets om zelf baanwielrennen te ervaren.

Eerste aflevering: zwemster Tes Schouten
In de eerste aflevering maakt de kijker kennis met zwemster en wereldkampioene op de 200m schoolslag Tes Schouten. Hoe bereidt zij zich voor op het grootste sportevenement ter wereld? En hoe goed is de schoolslag van Mattie? In de daarop volgende afleveringen van 'Matties Care-van' zijn Olympisch kampioen sprint en teamsprint Harrie Lavreysen, hockeyster en wereldkampioene Felice Albers, zeilers en drievoudig wereldkampioenen in de 49er-klasse Bart Lambriex en Floris van de Werken en tot slot rolstoeltennisster en zesvoudig wereldkampioene Diede de Groot te zien.

De weg naar Parijs
Als grootste zender van Nederland is Qmusic dé mediapartner van TeamNL en zendt haar ochtendshow tijdens de Olympische Spelen live uit vanuit het TeamNL Huis in Parijs. Qmusic-dj’s Mattie Valk & Domien Verschuuren maken daar elke werkdag tussen 06.00 en 10.00 uur en in het weekend tussen 12.00 en 15.00 uur live radio en zijn voor alle Oranjefans de oren en ogen in Parijs. Voor het zover is, warmen Mattie & Marieke in aanloop naar De Spelen Nederland de komende weken op voor het grootste sportevent van het jaar. Samen met Luc van de sportredactie bespreken ze al het nieuws over de Spelen in Parijs en laten ze luisteraars alvast kennis maken met de sporten én sporters van TeamNL.

Al het nieuws met betrekking tot de aanwezigheid van Qmusic tijdens de Olympische Spelen in Parijs is te volgen via updates op de radio, Qmusic.nl, de Qmusic-app en de sociale media van de zender.


TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Ze Zeggen Dat' (VTM)

Zetten Andy en Dina hun relatie met de AI-liefjes verder? Ze buigen zich ook over de orgasmekloof. Een onderzoek met veel hoogtepunten en een climax met een heuse 'sekstafette'. Vervolgens gaat het duo verder met hun digitale scam via phishing aan huis.

'Ze Zeggen Dat', om 20.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 11:00
    Lentebeelden
    06:00
    Mr. Magoo
  • 09:00
    Lentebeelden
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 11:35
    Yetili vertelt
    05:00
    Geen uitzending
  • 09:40
    Geen uitzending
    06:00
    Kabouter Plop
  • 01:30
    Geen uitzending
    12:15
    Urk!
  • 09:20
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 10:00
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 08:45
    Geen uitzending
    15:35
    Baywatch
  • 10:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 11:00
    Geen uitzending
    02:20
    De Tafel van Gert
  • 11:20
    The Rookie
    02:35
    Geen uitzending
  • 11:25
    Geen uitzending
    06:50
    Blood & Treasure
  • 11:15
    Million Dollar Listing Los Angeles
    02:25
    Geen uitzending
  • 11:35
    World's Most Evil Killers
  • 10:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 11:31
    Buiten spelen
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 11:25
    Vanavond bij ons
    02:10
    Loïc: Zot van Koken
  • 10:35
    Death in Paradise
    02:05
    Darby and Joan
  • 11:25
    First Dates Australia
    02:00
    American Housewife
  • 11:15
    Tijd voor Max
    02:25
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 11:20
    BinnensteBuiten
    01:45
    Nieuwsuur
  • 11:35
    Meneer Papier
    02:30
    Eva