Publiek welkom in 'NPO Radio 2 Top 2000 Café'

De 'NPO Radio 2 Top 2000' wordt dit jaar 'publieker' dan ooit. Luisteraars kunnen eindelijk weer fysiek de uitzending in het Top 2000 Café bijwonen én virtueel via tv-schermen zoals de afgelopen twee jaar.
Voor het eerst is publiek 24 uur per dag live welkom in het 'Top 2000 Café'.
Peter de Vries, zendermanager van NPO Radio 2: 'We verwachten een mooie wisselwerking tussen de tv-schermen en het publiek in het café. De schermen zijn een succes gebleken: de Top 2000 is te gast in de huiskamer en de mensen thuis zijn te gast in het 'Top 2000 Café'. Eigenlijk komt de lijst der lijsten dit jaar een week lang uit het grootste café van Nederland.'
Van eerste kerstdag 00.00 uur tot en met oudejaarsavond is heel Nederland welkom in het 'NPO Radio 2 Top 2000 Café', fysiek in Beeld & Geluid in Hilversum of virtueel via het scherm. Publiek kan tijdens de uitzending van de lijst via de site van NPO Radio 2 met een druk op de knop videobellen om via tv-schermen virtueel aanwezig te zijn in het 'Top 2000 Café'. De kaartverkoop voor live bezoek aan het 'Top 2000 Café' start vrijdag 9 december 10.00 uur via nporadio2.nl.
Stemweek
De stemweek wordt donderdag 1 december om 08.30 uur geopend door Jan-Willem Roodbeen en Jeroen Kijk in de Vegte. Ook toert de 'Top 2000 Stembus' weer door het land. Luisteraars kunnen tot woensdag 7 december 15.00 uur minimaal 5 en maximaal 35 nummers geheel naar eigen keuze aandragen via nporadio2.nl. Zie voor meer informatie dit persbericht.
'NPO Radio 2 Top 2000'
De 'NPO Radio 2 Top 2000' is één van de grootste radio- en muziekevenementen van Nederland, waar jaarlijks circa 10 miljoen mensen naar kijken en luisteren. De lijst der lijsten wordt elk jaar samengesteld door het publiek. De 24e editie van de 'Top 2000' is te horen en te zien vanaf eerste kerstdag 00.00 uur tot en met oudejaarsavond. De uitzending vanuit het 'Top 2000 Café' in Beeld & Geluid in Hilversum is 24 uur per dag te volgen via NPO Radio 2, nporadio2.nl, NPO 1 extra en ’s nachts op NPO 3.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Verrassing! Patrick Van Der Vorst mengt zich opnieuw onder de 'Stukken Van Mensen'-dealers
- Planckendael ontwaakt in 'Het Echte Leven in de ZOO'
- NTR presenteert de eerste ramadanserie voor de hele familie 'All You Can Eid'
- NTR viert ramadan met verhalen die verbinden
- Ruben Van Gucht, Metejoor, Astrid Coppens, Toby Alderweireld openen hun deuren voor nieuw seizoen 'Komen Eten'
- Vernieuwd seizoen voor 'Iedereen Verlicht'
- Minister Femke Wiersma bij Rick Nieman in 'WNL Op Zondag'
- Dit zie je deze week in 'Florentina' - PREVIEW
- Dit zie je deze week in 'Thuis' - PREVIEW
- Dit zie je deze week in 'Familie' - PREVIEW
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' live uit vanuit café Donkerbroek in Ooststellingwerf
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Radio Veronica lanceert (S)Top 520 met War Child
- Sky Radio Valentijn Top 50 te horen tijdens Valentijnsdag
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
Multimedia SPOTLIGHT
-
Vanaf dan zie je 'Rooster' op HBO Max -
Verrassing van formaat in 'Stukken Van Mensen' -
Nieuw seizoen van 'Komen Eten' op Play! -
Planckendael ontwaakt in 'Het Echte Leven in de ZOO' -
Hilarisch! Familie Gooris waagt zich aan de doedelzak. -
De coaches trappen 'The Voice' zélf zingend op gang -
Kijk het tweede seizoen van 'Cross' bij Prime Video -
Siska Schoeters overmand door emoties in 'Een Echte Job' -
Tinneke trekt ten strijde in 'Bestemming X' -
Konvooi-families op proef gesteld met 'schimmelteenwijn' van Bockie -
'Paul McCartney: Man on the Run' binnenkort te zien op Prime Video -
Kijk de trailer van Guy Ritchie's 'Young Sherlock' -
Netflix toont eerste beelden van tweede deel van 'Bridgerton' seizoen 4 -
De tijd dringt voor Lisa in 'Help, Mijn Man is Klusser' -
Stijn uit Oosterzele verdubbelde zijn jaarloon -
Zon, luxe en totale chaos in 'All In' op Streamz -
'Potverdikke, wie smijten ze hier binnen?' -
'Becoming Meewis' vanaf 1 februari nieuw op njam! -
Eerste bommetje in 'Konvooi' -
Dit is de jury van 'So You Think You Can Dance' -
Het nieuwe seizoen van 'The Voice van Vlaanderen' komt eraan! -
'Help, Mijn Man Is Klusser' nieuw op VTM 2 -
Maakt Kurt Rogiers de overstap naar Play? -
De Jordy kaapt wekelijks de Q-Foute Radio -
Kijk naar het leven van Tanja Dexters op Streamz -
Kijk nu de trailer van 'The Wrecking Crew' -
Komt 'grapje' van 'Bestemming X'-kandidaat hem duur te staan? -
Koen Wauters en Wesley Sonck presenteren 'De Box' -
K3 eert Karen, Kristel en Kathleen tijdens de Kastaars -
'Stukken Van Mensen' viert feest in het KMSKA
Kijktip van de dag

In ZOO Planckendael begint de lente met de terugkeer van de ooievaars. Ooievaar Flint bouwt zijn eerste nest, terwijl neushoorn Karamat hoogzwanger is. Ook sneeuwluipaard Diem lijkt drachtig, wat belangrijk is voor het voortbestaan van de soort.
'Het echte leven in de ZOO', om 19.55 uur op VTM.



































