'Puberruil Xtra': stoere etherpiraat Rob ruilt met typische Masai-jongen Peter

In 'Puberruil Xtra' ruilen twee pubers met een totaal verschillende achtergrond een weekje van leven. In deze aflevering ruilt de stoere etherpiraat Rob uit het Drentse Klazienaveen met Peter, een typische Masai-jongen uit Kenia. Hoe bevalt het Rob om seksuele voorlichting te geven aan Afrikaanse leeftijdgenoten? En kan Peter de Hollandse hits een beetje waarderen?
De 18-jarige Peter is een echte Masai-jongen die met zijn ouders, broertjes en zusjes in het noorden van Kenia woont. Peter woont in een typische Masai-gemeenschap in het Amboseli National Park. Olifanten, giraffes, zebra’s, ze lopen er allemaal in het wild rond. Hij woont samen met zijn familie in een zelfgemaakt huis. Ze houden vee en leven daarvan. Ze eten het vlees en drinken de melk. Peter gaat naar de middelbare school waar hij doordeweeks slaapt. Sinds een aantal jaar is Peter ook werkzaam voor AMREF Flying Doctors; hij is peer educator en geeft seksuele voorlichting aan zijn leeftijdsgenoten. Peter vindt het belangrijk dat jongeren goed worden voorgelicht over bijvoorbeeld het gebruik van condooms.
Rob is 18 jaar oud en woont samen met zijn vader en zusje in het dorpje Klazienaveen. Zijn ouders zijn gescheiden, maar hij ziet zijn moeder ook regelmatig. De taken in huis zijn keurig verdeeld. Rob omschrijft zich als ‘een wilde’. En Rob is volgens zijn vrienden ‘de gekste’. Het bewijs; een tatoeage op zijn billen met de naam van de geheime zender ‘Malle in de Warre’. Deze etherpiraat draait graag Hollandse Hits die hij het liefst aankondigt met een biertje in zijn hand. Rob is een stoere jongen met oorbellen in beide oren. In Klazienaveen geldt wie de grootste oorbellen draagt is de stoerste. In het dorp wonen geen allochtonen. 'Ja eentje die geadopteerd is, maar die praat zo plat als een dubbeltje, dus die telt niet mee.' In zijn vrije tijd speelt hij accordeon of is hij te vinden op het voetbalveld met zijn vrienden. Rob is nog nooit buiten Europa geweest, dus Afrika wordt een groot avontuur. In Afrika verwacht Rob 'mensen in onderbroeken of tarzanpakjes' en veel wilde dieren.
Hoe reageert Peter als hij van zijn nieuwe vader aan de afwas moet? En hoe bevallen hem de Hollandse hits? Lukt het Rob om als een echte krijger een geit te slachten voor het avondeten? En zal hij de seksuele voorlichting goed kunnen overbrengen aan zijn Keniaanse leeftijdsgenoten?
'Puberruil Xtra', dinsdag 7 augustus om 21.20 uur op Nederland 3.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Ketnet zet vier stippen tegen pesten met STIP IT
- Kijk de eerste beelden van nieuw RTL 4-programma 'Thuis Aan Tafel'
- Erik Van Looy gaat full Hollywood in eigen microdrama voor 'De Slimste Mens ter Wereld'
- Kijkcijfers: 18, 19 en 20 september 2026
- Videoland en SBS6 lossen trailer van 'Gooische Vrouwen' seizoen 8
- Dit zie je maandag in 'Opsporing Verzocht'
- Mogelijke dienstplicht en strafstudie 'door het eten van slechte chipolata's' in 'Bockie Gaat Naar School'
- 8-jarige Zanger Vito brengt eigen merchandise mee naar 'Got Talent'
- Stefans papa uit Oekraïne komt op bezoek in 'Kotmadam Sergeant': 'Het belangrijkste is overleven'
- 'Ik Vertrek' volgt Isabelle en Robert naar Oost-Duitsland
- Na het verhaal van zussen Femke en Janne in Q-studio: opbrengst van Dorothees Doordenkers Scheurkalender 2027 gaat naar Bednet
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag live vanuit Alkmaar
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Zaterdag schotelt 'FM op 5' je dit muzikale menu voor
Multimedia SPOTLIGHT
-
Koningin Mathilde steunt STIP IT -
'Slechte chipolata' breekt Bockie zuur op -
Op startfeest 'De Slimste Mens' duikt plots een mysterieuze gast op -
Koop Dorothees Doordenkers Scheurkalender 2027 tvv Bednet! -
Videoland lost trailer van 'Gooische Vrouwen' seizoen 8 -
De eerste verrader ontmaskerd: exit Marc-Marie -
HBO Original-serie 'Youth' vanaf 21 september op HBO Max -
Duo's gooien alles in de strijd om kinderen spruitjes te laten eten -
Onderling verraad in 'De Verraders'? Marc-Marie neemt Kürt onder vuur! -
Annelien Coorevits scherp voor Sydney Sweeney in 'Happy Hour' -
Koor zonder stembanden maakt indruk in 'Got Talent'
-
Netflix onthult nieuwe trailer van 'Animals' met Ben Affleck -
Kotmadam Sergeant zet de puntjes op de i -
Chantal neemt oud recreatiepark onder de loep in 'De Inspecteurs' -
YES DAY bij 'Vincent Live'! -
Vincent Fierens en Emma Salden praten in 'Kraamkost' over maatschappelijke druk op ouderschap -
Margriet en Celien Hermans herbeleven hun eigen ingreep in 'De Operatiekamer' -
Axel Daeseleire wordt dikke zeemeermin -
Danira over RVG in 'De Verraders' -
Ellen en Matti hebben het moeilijk op huwelijksreis -
Bockie loopt gevreesde beeptest -
Kotmadam Sergeant neemt studenten mee naar trampolinepark -
Krijgt 'Kip Curry' concurrentie van Bo in 'Got Talent'! -
Bekijk de trailer van 'Bankzitters: Overleven In Het Wild' -
Opdracht met een geurtje aan in 'Kamp Jeroom' -
Jury kijkt met open mond naar mysterieuze act in 'Got Talent'
-
Kotmadam Sergeant in the house! -
Netflix deelt eerste beelden van 'The Mosquito Bowl' -
Jade Mintjens over ongemakkelijk eerste gynaecoloogbezoek -
Barbara Sarafian neemt emotioneel afscheid
Kijktip van de dag

De wegpolitie onderschept twee snelheidsduivels en een man zonder rijbewijs. Ze stuiten ook op een kop-staartaanrijding waar bestuurders geen reddingsstrook vormen. De agenten handelen daadkrachtig en zorgen voor hulpverlening.
'Alloo bij de Wegpolitie', om 21.45 uur op VTM.




































