'Puberruil Xtra': stoere etherpiraat Rob ruilt met typische Masai-jongen Peter

maandag 6 augustus 2012

In 'Puberruil Xtra' ruilen twee pubers met een totaal verschillende achtergrond een weekje van leven. In deze aflevering ruilt de stoere etherpiraat Rob uit het Drentse Klazienaveen met Peter, een typische Masai-jongen uit Kenia. Hoe bevalt het Rob om seksuele voorlichting te geven aan Afrikaanse leeftijdgenoten? En kan Peter de Hollandse hits een beetje waarderen?

De 18-jarige Peter is een echte Masai-jongen die met zijn ouders, broertjes en zusjes in het noorden van Kenia woont. Peter woont in een typische Masai-gemeenschap in het Amboseli National Park. Olifanten, giraffes, zebra’s, ze lopen er allemaal in het wild rond. Hij woont samen met zijn familie in een zelfgemaakt huis. Ze houden vee en leven daarvan. Ze eten het vlees en drinken de melk. Peter gaat naar de middelbare school waar hij doordeweeks slaapt. Sinds een aantal jaar is Peter ook werkzaam voor AMREF Flying Doctors; hij is peer educator en geeft seksuele voorlichting aan zijn leeftijdsgenoten. Peter vindt het belangrijk dat jongeren goed worden voorgelicht over bijvoorbeeld het gebruik van condooms.
 
Rob is 18 jaar oud en woont samen met zijn vader en zusje in het dorpje Klazienaveen. Zijn ouders zijn gescheiden, maar hij ziet zijn moeder ook regelmatig. De taken in huis zijn keurig verdeeld. Rob omschrijft zich als ‘een wilde’. En Rob is volgens zijn vrienden ‘de gekste’. Het bewijs; een tatoeage op zijn billen met de naam van de geheime zender ‘Malle in de Warre’. Deze etherpiraat draait graag Hollandse Hits die hij het liefst aankondigt met een biertje in zijn hand. Rob is een stoere jongen met oorbellen in beide oren. In Klazienaveen geldt wie de grootste oorbellen draagt is de stoerste. In het dorp wonen geen allochtonen. 'Ja eentje die geadopteerd is, maar die praat zo plat als een dubbeltje, dus die telt niet mee.' In zijn vrije tijd speelt hij accordeon of is hij te vinden op het voetbalveld met zijn vrienden. Rob is nog nooit buiten Europa geweest, dus Afrika wordt een groot avontuur. In Afrika verwacht Rob 'mensen in onderbroeken of tarzanpakjes' en veel wilde dieren.
 
Hoe reageert Peter als hij van zijn nieuwe vader aan de afwas moet? En hoe bevallen hem de Hollandse hits? Lukt het Rob om als een echte krijger een geit te slachten voor het avondeten? En zal hij de seksuele voorlichting goed kunnen overbrengen aan zijn Keniaanse leeftijdsgenoten?

'Puberruil Xtra', dinsdag 7 augustus om 21.20 uur op Nederland 3.



TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Ze Zeggen Dat' (VTM)

Zetten Andy en Dina hun relatie met de AI-liefjes verder? Ze buigen zich ook over de orgasmekloof. Een onderzoek met veel hoogtepunten en een climax met een heuse 'sekstafette'. Vervolgens gaat het duo verder met hun digitale scam via phishing aan huis.

'Ze Zeggen Dat', om 20.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 19:45
    Homo Universalis
    06:00
    Mr. Magoo
  • 19:10
    De Campus Cup
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 19:55
    Zo Cool!
    05:00
    Geen uitzending
  • 19:55
    Het Weer
    05:15
    Geen uitzending
  • 19:10
    Blind getrouwd: Australië
    02:00
    Geen uitzending
  • 19:35
    How I Met Your Mother
    01:10
    Geen uitzending
  • 19:35
    Police Interceptors
    00:35
    Geen uitzending
  • 19:10
    S.W.A.T.
    08:50
    Geen uitzending
  • 19:30
    David
    06:00
    Joe
  • 19:10
    De Container Cup
    02:20
    De Tafel van Gert
  • 19:40
    FBI: International
    02:35
    Geen uitzending
  • 19:45
    Lost Car Rescue
    02:05
    Geen uitzending
  • 19:40
    Chateau Meiland
    02:25
    Geen uitzending
  • 19:45
    Snapped
    02:15
    Geen uitzending
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 19:48
    Simple diy
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 19:25
    Lekker Messy
    02:10
    Loïc: Zot van Koken
  • 19:05
    Father Brown
    02:05
    Darby and Joan
  • 19:45
    NCIS: Los Angeles
    02:00
    American Housewife
  • 19:05
    Eva
    02:25
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 19:50
    Met het Mes op Tafel
    01:45
    Nieuwsuur
  • 19:25
    First Dates
    02:30
    Eva