'Puberruil Xtra': stoere etherpiraat Rob ruilt met typische Masai-jongen Peter

In 'Puberruil Xtra' ruilen twee pubers met een totaal verschillende achtergrond een weekje van leven. In deze aflevering ruilt de stoere etherpiraat Rob uit het Drentse Klazienaveen met Peter, een typische Masai-jongen uit Kenia. Hoe bevalt het Rob om seksuele voorlichting te geven aan Afrikaanse leeftijdgenoten? En kan Peter de Hollandse hits een beetje waarderen?
De 18-jarige Peter is een echte Masai-jongen die met zijn ouders, broertjes en zusjes in het noorden van Kenia woont. Peter woont in een typische Masai-gemeenschap in het Amboseli National Park. Olifanten, giraffes, zebra’s, ze lopen er allemaal in het wild rond. Hij woont samen met zijn familie in een zelfgemaakt huis. Ze houden vee en leven daarvan. Ze eten het vlees en drinken de melk. Peter gaat naar de middelbare school waar hij doordeweeks slaapt. Sinds een aantal jaar is Peter ook werkzaam voor AMREF Flying Doctors; hij is peer educator en geeft seksuele voorlichting aan zijn leeftijdsgenoten. Peter vindt het belangrijk dat jongeren goed worden voorgelicht over bijvoorbeeld het gebruik van condooms.
Rob is 18 jaar oud en woont samen met zijn vader en zusje in het dorpje Klazienaveen. Zijn ouders zijn gescheiden, maar hij ziet zijn moeder ook regelmatig. De taken in huis zijn keurig verdeeld. Rob omschrijft zich als ‘een wilde’. En Rob is volgens zijn vrienden ‘de gekste’. Het bewijs; een tatoeage op zijn billen met de naam van de geheime zender ‘Malle in de Warre’. Deze etherpiraat draait graag Hollandse Hits die hij het liefst aankondigt met een biertje in zijn hand. Rob is een stoere jongen met oorbellen in beide oren. In Klazienaveen geldt wie de grootste oorbellen draagt is de stoerste. In het dorp wonen geen allochtonen. 'Ja eentje die geadopteerd is, maar die praat zo plat als een dubbeltje, dus die telt niet mee.' In zijn vrije tijd speelt hij accordeon of is hij te vinden op het voetbalveld met zijn vrienden. Rob is nog nooit buiten Europa geweest, dus Afrika wordt een groot avontuur. In Afrika verwacht Rob 'mensen in onderbroeken of tarzanpakjes' en veel wilde dieren.
Hoe reageert Peter als hij van zijn nieuwe vader aan de afwas moet? En hoe bevallen hem de Hollandse hits? Lukt het Rob om als een echte krijger een geit te slachten voor het avondeten? En zal hij de seksuele voorlichting goed kunnen overbrengen aan zijn Keniaanse leeftijdsgenoten?
'Puberruil Xtra', dinsdag 7 augustus om 21.20 uur op Nederland 3.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Een zieke, een mogelijke dode, een vertrek en een onverwachte plottwist? Met deze 4 vragen gaan de 'Thuis'-fans de zomer in
- Warre is nu echt de absolute 'Blokken'-kampioen!
- Kijkcijfers: donderdag 25 juni 2026
- VRT spreekt Filip Joos aan na uitspraken over Iraans regime tijdens WK-commentaar
- Chaima Saysay verlaat ochtendshow van Radio 2 voor nieuwe uitdaging
- Het mooiste motorsportweekend van het jaar: TT van Assen 2026 live op Ziggo Sport
- Dit zie je in 'Opsporing Verzocht'
- Maandag in 'Close Up': Thom Browne - Op maat gemaakte dromen
- Dit zijn de laatste gerechten van 'Dagelijkse Kost' voor dit seizoen
- Dit zie je deze week in 'Home and Away' - PREVIEW
- Deze week zomerse klanken in 'FM op 5'
- Maximum Summer: Qmusic steekt Q-Beach House in nieuw jasje en trapt de zomer af met liveoptreden van CAMILLE
- JOE-luisteraars bepalen starttijd Coen & Sander Show morgen na nachtelijke wedstrijd van Oranje
- Mattie & Marieke stoppen als duo in de ochtend van Qmusic
- Van dance-classics tot latino-vibes: Milk Inc., Aaron Blommaert en Belle Perez op de affiche van JOE Parad’ice Beach in Westende
Multimedia SPOTLIGHT
-
Play brengt iconische spelprogramma 'Zeg eens Euh' terug -
Annie Geeraerts en Ray Verhaeghe officieel in Guinness Book of Records -
'Lil Kleine: Terug' binnenkort nieuw op Prime Video -
Emoties bereiken hoogtepunt in seizoensfinale 'Florentina' -
Kijk het nieuwe seizoen van 'Lekker Messy' op njam! -
Netflix kondigt derde en laatste seizoen van 'Haantjes' aan -
Meyrem Almaci openhartig in 'Viva 50' bij Willy -
Ward Lemmelijn reageert op deelname na WK Hyrox -
Ward Lemmelijn gaat nog een laatste keer Hard! -
Kijk het sluitstuk van 'Heartstopper' in juli op Neflix! -
Cupido raakt als nooit tevoren in 'B&B Zoekt Lief' -
Ruben Van Gucht openhartig in 'Viva La Vida' -
Kijk 'Suzan & Freek: We Vieren Het Leven' nu bij VTM GO+ -
Eén week voor het WK HYROX stijgt de spanning bij Ward Lemmelijn -
Sherlock is verdwenen! -
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten
Kijktip van de dag

April 1912. De Titanic verlaat de haven van Queenstown. Meer dan 2.000 passagiers zullen de overtocht over de Atlantische Oceaan meemaken. Het vaartuig is voor velen het schip der dromen, maar de jonge Rose beschouwt de Titanic als een slavenschip dat haar geketend terug naar huis terug zal brengen. Om de financiële problemen van haar ouders op te lossen is ze immers verplicht om met de rijke Cal te trouwen. Rose houdt niet van haar verloofde en besluit overboord te springen.
'Titanic', film uit 1997 met Kate Winslet en Leonardo DiCaprio, om 20.30 uur op VTM.




































