Prinses Margarita te gast in 'WNL Op Zondag'

zaterdag 2 april 2022

De zondag begint met Rick Nieman. Dit seizoen in 'WNL Op Zondag' nog meer opinie en debat over actuele onderwerpen. Politici, prominente gasten en opiniemakers gaan de discussie aan over brandende kwesties en duivelse dilemma's.

Ook is er dit seizoen extra aandacht voor ondernemers en het bedrijfsleven. 'WNL Op Zondag' van Omroep WNL wordt iedere zondagmorgen live uitgezonden vanuit het Vondelpark in Amsterdam om 10.00 uur op NPO 1.


MINISTER MARK HARBERS
Minister Mark Harbers van Infrastructuur en Waterstaat is te gast bij Rick Nieman. De VVD-bewindsman komt met plannen om aan de ene kant de droogte aan te pakken en aan de andere kant overstromingen te voorkomen

D66-FRACTIEVOORZITTER JAN PATERNOTTE
Fractievoorzitter Jan Paternotte van D66 is te gast in 'WNL Op Zondag'. Over de speech van de Oekraïense president Zelensky in de Tweede Kamer en de strategische keuzes waar Nederland en Europa nu voor staan.

DIRECTEUR-GENERAAL ERIK AKERBOOM
Zondagmorgen is directeur-generaal Erik Akerboom van de AIVD te gast bij Rick Nieman. De baas van de Nederlandse inlichtingendienst wil sneller en efficiënter optreden tegen cyberaanvallen en hackers.

BURGEMEESTER HUBERT BRULS
Burgemeester Hubert Bruls van Nijmegen is te gast in 'WNL Op Zondag'. De voorzitter van het Veiligheidsberaad komt vertellen over de toestroom en opvang  van Oekraïense vluchtelingen.

PRINSES MARGARITA
Prinses Margarita de Bourbon de Parme is te gast bij Rick Nieman. De prinses maakt zich sterk voor de stichting Paard Verbindt. Over de positieve invloed van het paard op de mentale en fysieke gezondheid van de mens.

'WNL Op Zondag', zondag 3 april om 10.00 uur op NPO 1.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Got Talent' (VTM)

De tien finalisten brengen voor de laatste keer een gloednieuwe act. De jury kiest een top drie, waarna het publiek de winnaar bepaalt. Wie kroont zich tot winnaar van 'Got Talent' en gaat naar huis met de prijzenpot van 50.000 euro?

'Got Talent', om 20.45 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 20:30
    Thuis
    21:00
    Milano
  • 20:35
    De Afspraak op vrijdag
    21:30
    Alleen Elvis blijft bestaan
  • 20:15
    VRT NWS journaal met VGT
    21:00
    Geen uitzending
  • 20:05
    Familie
    20:45
    Got Talent
  • 20:35
    57 Seconds
    22:30
    Ghost Rider
  • 20:35
    The Hunger Games: Catching Fire
    23:15
    Fatale
  • 20:35
    A Day to Die
    22:30
    The Silencing
  • 20:35
    Coyote Creek Christmas
    22:10
    Holiday Crashers
  • 20:35
    Zomerrust
    22:45
    Cheers
  • 20:35
    De Verhulstjes
    21:45
    Jani & James doen-het-zelf
  • 20:35
    Criminal Minds
    22:45
    NCIS: Sydney
  • 20:35
    1917
    22:45
    It: Chapter Two
  • 20:35
    Blind Gekocht NL
    21:55
    De Moeite Waard?!
  • 20:30
    Poisoned
    22:40
    Without a Trace
  • 20:23
    Trends Talk
    21:00
    Z-Nieuws
  • 20:27
    De perfecte energieoplossing
    20:55
    Mannenverzorging
  • 20:40
    Winterse Kost
    20:55
    Meat Timon
  • 20:05
    Hudson & Rex
    21:00
    Grantchester
  • 20:35
    Scandal
    21:30
    Below Deck Down Under
  • 20:40
    Flikken Rotterdam
    21:40
    De slimste mens
  • 20:25
    2 voor 12
    21:10
    Café Kockelmann
  • 20:25
    PowNed of View
    21:10
    Motorbendes