Podcast 'Kalm met Klassiek' lanceert speciale 100ste aflevering

donderdag 21 januari 2021

De AVROTROS-podcast 'Kalm met Klassiek', je dagelijkse klassieke rustpunt, viert feest! Ter ere van de 100ste aflevering deze week is er een speciale, extra lange aflevering live op het podium van het Concertgebouw opgenomen.

Jeroen en Sandra van Veen spelen de Canto Ostinato, een meditatief stuk bij uitstek. Voorafgaand aan het optreden, gaat Ab in gesprek met de musici. De opname van deze live-special  is vanavond om 18.00 uur te zien op de Facebookpagina van AVROTROS Klassiek en vanaf dit weekend als podcast te beluisteren op alle podcastplatforms.


In 'Kalm met Klassiek' kiest Ab Nieuwdorp iedere werkdag een rustig en kalmerend klassiek werk uit. In sommige afleveringen geeft de NPO Radio 4-presentator daarbij tips voor een goede ademhaling, leert hij je de beginselen van meditatie aan of vertelt hij meer over mindfulness. Alles voor de dagelijkse dosis ontspanning van de luisteraar.  Een steeds groter groeiende groep luisteraars - samen goed voor bijna 150.000 streams - weet zich met de podcast even uit de hectiek van alledag te onttrekken. Een heel jaar lang, tot en met augustus 2021, verschijnt er iedere werkdag een nieuwe aflevering. Meerdere keren per jaar heeft 'Kalm met Klassiek' ook een themaweek.

Wil je meer weten over de stukken die je hoort? Een keer per week, op de woensdagochtend, vertelt Ab Nieuwdorp in zijn programma 'De Klassieken' op NPO Radio 4 interessante achtergrondverhalen bij één van de stukken uit de podcast.

De special van 'Kalm met Klassiek' van AVROTROS in het Concertebouw is vanavond om 18.00 uur te zien via de AVROTROS klassiek Facebookpagina en vanaf dit weekend te beluisteren via nporadio4.nl/podcasts en alle populaire podcast-apps.

'De Klassieken' hoor je iedere werkdag van 09.00 uur tot 12.00 uur bij AVROTROS op NPO Radio 4.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

WK Fifa Voetbal 2026 - Sporza

Liveverslag van Mexico - Zuid-Afrika, wedstrijd op speeldag één in groep A van het WK voetbal 2026 in de VS, Mexico en Canada, vanuit het Mexico City Stadium in Mexico-Stad, Mexico. Presentatie: Karl Vannieuwkerke. Commentaar: Peter Vandenbempt.

'Sporza: FIFA WK voetbal 2026', om 20.20 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 11:00
    Lentebeelden
    12:10
    Dagelijkse kost
  • 12:00
    Radio 1: Nieuwe Feiten
    13:00
    Lentebeelden
  • 12:00
    De mini's
  • 11:50
    Familie
    12:25
    Sara
  • 11:30
    Project Runway
    12:25
    My Kitchen Rules
  • 09:20
    Geen uitzending
    14:25
    The Goldbergs
  • 10:00
    Geen uitzending
    14:45
    All New Traffic Cops
  • 09:05
    Geen uitzending
    15:50
    Matlock
  • 10:00
    Joe
    15:10
    Geen uitzending
  • 11:55
    Huizenjagers
    12:50
    De Container Cup
  • 11:50
    FBI: International
    12:40
    NCIS
  • 11:20
    Geen uitzending
    12:20
    Highway Thru Hell
  • 11:15
    Next Level Chef
    12:05
    Chateau Meiland: En Route
  • 11:45
    The Mysterious Murder Of Ann Heron
    13:35
    Killer at the Crime Scene
  • 09:25
    Herhalingslus
    13:00
    Z-Extra
  • 11:50
    Jong geleerd
    12:55
    De Classics van MENTpopradio
  • 11:40
    Over (h)eerlijke groenten
    12:15
    Foodies & The City
  • 12:00
    The Doctor Blake Mysteries
    13:10
    Hudson & Rex
  • 12:00
    Grey's Anatomy
  • 12:00
    NOS Journaal
    12:15
    Ongehoord Nieuws
  • 12:00
    NOS Journaal
    12:20
    Kook mee met MAX
  • 11:50
    Jojo & Ouma
    12:05
    Simon