Podcast 'Kalm met Klassiek' lanceert speciale 100ste aflevering

donderdag 21 januari 2021

De AVROTROS-podcast 'Kalm met Klassiek', je dagelijkse klassieke rustpunt, viert feest! Ter ere van de 100ste aflevering deze week is er een speciale, extra lange aflevering live op het podium van het Concertgebouw opgenomen.

Jeroen en Sandra van Veen spelen de Canto Ostinato, een meditatief stuk bij uitstek. Voorafgaand aan het optreden, gaat Ab in gesprek met de musici. De opname van deze live-special  is vanavond om 18.00 uur te zien op de Facebookpagina van AVROTROS Klassiek en vanaf dit weekend als podcast te beluisteren op alle podcastplatforms.


In 'Kalm met Klassiek' kiest Ab Nieuwdorp iedere werkdag een rustig en kalmerend klassiek werk uit. In sommige afleveringen geeft de NPO Radio 4-presentator daarbij tips voor een goede ademhaling, leert hij je de beginselen van meditatie aan of vertelt hij meer over mindfulness. Alles voor de dagelijkse dosis ontspanning van de luisteraar.  Een steeds groter groeiende groep luisteraars - samen goed voor bijna 150.000 streams - weet zich met de podcast even uit de hectiek van alledag te onttrekken. Een heel jaar lang, tot en met augustus 2021, verschijnt er iedere werkdag een nieuwe aflevering. Meerdere keren per jaar heeft 'Kalm met Klassiek' ook een themaweek.

Wil je meer weten over de stukken die je hoort? Een keer per week, op de woensdagochtend, vertelt Ab Nieuwdorp in zijn programma 'De Klassieken' op NPO Radio 4 interessante achtergrondverhalen bij één van de stukken uit de podcast.

De special van 'Kalm met Klassiek' van AVROTROS in het Concertebouw is vanavond om 18.00 uur te zien via de AVROTROS klassiek Facebookpagina en vanaf dit weekend te beluisteren via nporadio4.nl/podcasts en alle populaire podcast-apps.

'De Klassieken' hoor je iedere werkdag van 09.00 uur tot 12.00 uur bij AVROTROS op NPO Radio 4.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

Na een jarenlange, vruchteloze zoektocht naar de ware ontmoet Charlie Cantilini eindelijk de man van haar dromen: chirurg Kevin Fields. Het koppel laat er geen gras over groeien en wil zo snel mogelijk in het huwelijksbootje stappen. Charlies toekomstige schoonmoeder Viola is echter niet te spreken over de verloving. Ze besluit er alles aan te doen om Charlie het leven zuur te maken en krijgt hierbij de hulp van haar vroegere assistente Ruby. Charlie laat zich echter niet afschrikken en vecht vastberaden terug.

'Monster-in-Law', film uit 2005 met oa. Jane Fonda, om 20.35 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 13:00
    VRT NWS journaal 13u
    13:25
    Het weer (middag)
  • 13:00
    Zomerbeelden
    16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
  • 12:55
    Mega Mindy
    13:20
    Geitenmeid
  • 13:00
    VTM Nieuws
    13:30
    Het Weer (middag)
  • 12:55
    My Kitchen Rules
    14:15
    Rich Kids Go Skint
  • 09:20
    Geen uitzending
    14:30
    The Goldbergs
  • 13:00
    Geen uitzending
    14:45
    Stargate SG-1
  • 08:50
    Geen uitzending
    15:45
    Matlock
  • 10:00
    Joe
    14:55
    Geen uitzending
  • 12:40
    Het Blok
    13:30
    De Container Cup
  • 12:45
    FBI: International
    13:30
    NCIS
  • 12:25
    Blue Bloods
    14:05
    The First 48
  • 12:00
    The Block Australia
    13:15
    Botched
  • 12:25
    Abducted: The Mary Stauffer Story: Extras
    14:00
    Killer at the Crime Scene
  • 10:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 12:57
    Kan ik het ook?
    13:55
    Met Nederlandse hits naar het komende uur
  • 12:55
    De Zomertafel
    13:30
    Lekker Messy
  • 13:05
    Hudson & Rex
    13:55
    Hope Street
  • 13:00
    Grey's Anatomy
  • 13:00
    NOS Journaal
    13:25
    Bak mee met MAX
  • 13:00
    NOS Journaal
    13:30
    De vrouwen van ..
  • 13:05
    Vegesauriërs
    13:11
    Zin in Zappelin