Podcast 'Kalm met Klassiek' lanceert speciale 100ste aflevering

donderdag 21 januari 2021

De AVROTROS-podcast 'Kalm met Klassiek', je dagelijkse klassieke rustpunt, viert feest! Ter ere van de 100ste aflevering deze week is er een speciale, extra lange aflevering live op het podium van het Concertgebouw opgenomen.

Jeroen en Sandra van Veen spelen de Canto Ostinato, een meditatief stuk bij uitstek. Voorafgaand aan het optreden, gaat Ab in gesprek met de musici. De opname van deze live-special  is vanavond om 18.00 uur te zien op de Facebookpagina van AVROTROS Klassiek en vanaf dit weekend als podcast te beluisteren op alle podcastplatforms.


In 'Kalm met Klassiek' kiest Ab Nieuwdorp iedere werkdag een rustig en kalmerend klassiek werk uit. In sommige afleveringen geeft de NPO Radio 4-presentator daarbij tips voor een goede ademhaling, leert hij je de beginselen van meditatie aan of vertelt hij meer over mindfulness. Alles voor de dagelijkse dosis ontspanning van de luisteraar.  Een steeds groter groeiende groep luisteraars - samen goed voor bijna 150.000 streams - weet zich met de podcast even uit de hectiek van alledag te onttrekken. Een heel jaar lang, tot en met augustus 2021, verschijnt er iedere werkdag een nieuwe aflevering. Meerdere keren per jaar heeft 'Kalm met Klassiek' ook een themaweek.

Wil je meer weten over de stukken die je hoort? Een keer per week, op de woensdagochtend, vertelt Ab Nieuwdorp in zijn programma 'De Klassieken' op NPO Radio 4 interessante achtergrondverhalen bij één van de stukken uit de podcast.

De special van 'Kalm met Klassiek' van AVROTROS in het Concertebouw is vanavond om 18.00 uur te zien via de AVROTROS klassiek Facebookpagina en vanaf dit weekend te beluisteren via nporadio4.nl/podcasts en alle populaire podcast-apps.

'De Klassieken' hoor je iedere werkdag van 09.00 uur tot 12.00 uur bij AVROTROS op NPO Radio 4.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm4 vtm

Geheim agent Robert Scott en zijn collega Curtis krijgen de opdracht de dochter van een politicus te bevrijden. Tijdens het onderzoek wordt duidelijk dat de ontvoering slechts een klein onderdeel is van een veel groter complot. Heel wat aanwijzingen leiden naar het Witte Huis.

'Spartan', film uit 2004 met oa. Val Kilmer, om 20/35 uur op VTM 4.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 06:15
    Sisters
    06:00
    Mr. Magoo
  • 06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
    08:00
    Radio 2: Weekwatchers
  • 06:20
    Sarah zingt
    05:00
    Geen uitzending
  • 06:20
    Kabouter Plop
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:20
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:00
    Qmusic
    01:50
    Geen uitzending
  • 01:40
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 01:20
    Geen uitzending
    15:35
    Accused
  • 06:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
    04:50
    Geen uitzending
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:40
    Sullivan's Crossing
  • 05:00
    Geen uitzending
    02:10
    Blood & Treasure
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:35
    Botched
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:45
    Without a Trace
  • 06:00
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:17
    Aan de wand
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:20
    Guillaume's Paris
  • 06:00
    Shakespeare and Hathaway: Private Investigators
    02:10
    Inspector George Gently
  • 06:00
    First Dates Australia
    02:15
    American Housewife
  • 06:10
    MAX Geheugentrainer
    02:05
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 03:25
    Nieuwsuur
    08:15
    Vroege Vogels
  • 06:15
    Sesamstraat
    02:15
    First Dates