Pepijn Gunneweg, Erik van Lieshout, Gülşah Doğan in 'Kunststof Radio'

zondag 19 januari 2020

Acteur Pepijn Gunneweg is sinds 5 januari terug in de theaters. Dit keer niet met zijn theatergroep de Ashton Brothers maar met een eerste soloshow 'The Great Wonder'.

In deze show gaat hij, met behulp van poëtische acts en goocheltrucs, op zoek naar het Grote Wonder. Gunneweg is vooral bekend als presentator van de 'BZT Show'. Ook speelt hij mee in 'Het Klokhuis'.


Presentatie: Frénk van der Linden

Dinsdag 21 januari: Erik van Lieshout, kunstenaar
Kunstenaar Erik van Lieshout is schilder en hij maakt films, maar hij staat vooral bekend om zijn multimediale installaties. Nu heeft hij een nieuwe film gemaakt Beer (bier), die op 23 januari in première zal gaan op het IFFR (Filmfestival in Rotterdam). In Beer houdt van Lieshout zich vooral bezig met de vraag hoe je als westerse kunstenaar nog vrij en compromisloos kunt zijn wanneer je een grote hoeveelheid geld ontvangt van een groot bedrijf als je een prijs wint. Hij refereert hiermee naar zijn eigen situatie, toen hij veel geld ontving na het winnen van de Heinekenprijs voor de Kunst.

Presentatie: Elisabeth van Nimwegen

Woensdag 22 januari: Gülşah Doğan, documentairemaker
Documentairemaker Gülşah Doğan heeft het nieuwe tweeluik 'Terug naar de Akbarstraat' gemaakt, dat op 22 en 23 januari wordt uitgezonden. In de documentaire keert presentator Felix Rottenberg terug naar de Akbarstraat, waar hij in 2002 al een documentaire over maakte. Toen was het 'de slechtste wijk van Nederland', nu is dat beeld veranderd door veel vernieuwingen. Doğan heeft al vele documentaires op haar naam staan, waarmee zij verschillende prijzen won.

Presentatie: Jellie Brouwer

Donderdag 23 januari: Nog niet bekend
Presentatie: Jellie Brouwer

'Kunststof Radio', maandag 20 t/m donderdag 23 januari tussen 19.30 en 20.30 uur op NPO Radio 1.


TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT Canvas logo

Februari 1954: Marilyn Monroe onderbreekt haar huwelijksreis in Japan en vliegt naar het door oorlog verscheurde Korea. Voor meer dan 100.000 uitgeputte soldaten staat ze op het podium - voor het eerst in haar leven écht op een podium - en zingt ze zich de ziel uit haar lijf in de ijzige kou. Het is het moment waarop Marilyn Monroe ophoudt een filmster te zijn en zichzelf ontdekt als iets veel groters. Via gerestaureerde archiefbeelden duikt deze documentaire in een weinig bekend maar bepalend hoofdstuk uit haar leven.

'Marilyn Monroe: The Rise of an Icon', om 20.15 uur op VRT Canvas.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 11:00
    Lentebeelden
    12:10
    Dagelijkse kost
  • 09:00
    Lentebeelden
    17:35
    Scotland: The New Wild
  • 11:25
    Vos en Haas
    11:40
    Sarah & Zola koken
  • 09:45
    Geen uitzending
    11:45
    Familie
  • 01:30
    Geen uitzending
    12:25
    Urk!
  • 09:20
    Geen uitzending
    14:15
    Bel-Air
  • 10:00
    Geen uitzending
    14:30
    Police Interceptors
  • 09:25
    Geen uitzending
    16:00
    Baywatch
  • 10:00
    Joe
    15:05
    Geen uitzending
  • 11:00
    Geen uitzending
    13:00
    Two and a Half Men
  • 11:05
    The Rookie
    11:55
    FBI: International
  • 11:15
    Pawn Stars
    12:10
    Geen uitzending
  • 11:15
    Million Dollar Listing Los Angeles
    12:00
    Next Level Chef
  • 11:35
    World's Most Evil Killers
  • 09:23
    Herhalingslus
    13:00
    Z-Extra
  • 11:33
    Kan ik het ook?
    11:55
    5-voor-12
  • 11:30
    Open Vuur
    12:15
    Het Weekmenu
  • 11:25
    The Marlow Murder Club
    12:20
    The Doctor Blake Mysteries
  • 11:25
    First Dates Australia
    12:20
    Scrubs
  • 10:10
    Musical Awards Gala 2026
    12:00
    NOS Journaal
  • 10:55
    Buitenhof
    11:50
    Nu te Zien!
  • 11:35
    Meneer Papier
    11:40
    Zin in Zappelin