Pepijn Gunneweg, Erik van Lieshout, Gülşah Doğan in 'Kunststof Radio'

zondag 19 januari 2020

Acteur Pepijn Gunneweg is sinds 5 januari terug in de theaters. Dit keer niet met zijn theatergroep de Ashton Brothers maar met een eerste soloshow 'The Great Wonder'.

In deze show gaat hij, met behulp van poëtische acts en goocheltrucs, op zoek naar het Grote Wonder. Gunneweg is vooral bekend als presentator van de 'BZT Show'. Ook speelt hij mee in 'Het Klokhuis'.


Presentatie: Frénk van der Linden

Dinsdag 21 januari: Erik van Lieshout, kunstenaar
Kunstenaar Erik van Lieshout is schilder en hij maakt films, maar hij staat vooral bekend om zijn multimediale installaties. Nu heeft hij een nieuwe film gemaakt Beer (bier), die op 23 januari in première zal gaan op het IFFR (Filmfestival in Rotterdam). In Beer houdt van Lieshout zich vooral bezig met de vraag hoe je als westerse kunstenaar nog vrij en compromisloos kunt zijn wanneer je een grote hoeveelheid geld ontvangt van een groot bedrijf als je een prijs wint. Hij refereert hiermee naar zijn eigen situatie, toen hij veel geld ontving na het winnen van de Heinekenprijs voor de Kunst.

Presentatie: Elisabeth van Nimwegen

Woensdag 22 januari: Gülşah Doğan, documentairemaker
Documentairemaker Gülşah Doğan heeft het nieuwe tweeluik 'Terug naar de Akbarstraat' gemaakt, dat op 22 en 23 januari wordt uitgezonden. In de documentaire keert presentator Felix Rottenberg terug naar de Akbarstraat, waar hij in 2002 al een documentaire over maakte. Toen was het 'de slechtste wijk van Nederland', nu is dat beeld veranderd door veel vernieuwingen. Doğan heeft al vele documentaires op haar naam staan, waarmee zij verschillende prijzen won.

Presentatie: Jellie Brouwer

Donderdag 23 januari: Nog niet bekend
Presentatie: Jellie Brouwer

'Kunststof Radio', maandag 20 t/m donderdag 23 januari tussen 19.30 en 20.30 uur op NPO Radio 1.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm4 vtm

Advocate Kate McQuean krijgt doodsbedreigingen. Ze stapt naar de ­politie waar ze kan rekenen op de steun van detective Max Kirkpatrick. Hij besluit haar in veiligheid te brengen in een afgelegen motel, maar ook daar weten haar belagers haar te vinden. Zelfs de hulp van zijn collega-agenten en de FBI mag niet baten. Max vertrouwt niemand meer en neemt zelf de touwtjes in handen om Kate te redden.

'Fair Game', film uit 1995 met oa. Cindy Crawford, om 20.35 uur op VTM 4.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 20:45
    Alles in orde!
    21:45
    Lichtpuntjes tegen kanker
  • 20:35
    De Krokusquiz
    21:35
    Sporza: Milaan Cortina 2026
  • 20:00
    Sporza: Milaan Cortina 2026
    21:40
    VRT NWS journaal met VGT
  • 20:40
    Een Echte Job
    21:50
    Politierechters
  • 20:35
    Tracker
    21:30
    Alert: Missing Persons Unit
  • 20:35
    Rise of the Planet of the Apes
    22:35
    Money Train
  • 20:35
    Fair Game
    22:15
    Fare Dodgers: At War With The Law
  • 20:50
    Snowpiercer
    22:35
    ER
  • 20:35
    The X-Files
    22:20
    Baywatch
  • 20:00
    De Tafel van Tine
    21:15
    James & Co
  • 20:35
    Chicago
    22:45
    Friends
  • 20:35
    The First 48
    21:30
    Seal Team
  • 20:35
    Bake Off Vlaanderen
    21:50
    Komen eten
  • 20:30
    Mark of a Serial Killer
    21:25
    World's Most Evil Killers
  • 20:23
    De CFO podcast
    21:02
    Z-Nieuws
  • 20:32
    Het appartement
    20:55
    Mar10
  • 20:40
    Winterse Kost
    20:55
    Peppe's Emilia-Romagna
  • 19:55
    The Doctor Blake Mysteries
    21:00
    Death in Paradise
  • 20:35
    The Equalizer
    21:30
    Prison Break
  • 20:40
    NOS Olympische Winterspelen
    21:25
    NOS Olympische Winterspelen Studio Olimpico
  • 20:30
    Radar
    21:15
    Opsporing Verzocht
  • 20:25
    In het hart van de zaak: De Vlaardingse pleegkinderen
    22:05
    Kamp Waes