Pepijn Gunneweg, Erik van Lieshout, Gülşah Doğan in 'Kunststof Radio'

zondag 19 januari 2020

Acteur Pepijn Gunneweg is sinds 5 januari terug in de theaters. Dit keer niet met zijn theatergroep de Ashton Brothers maar met een eerste soloshow 'The Great Wonder'.

In deze show gaat hij, met behulp van poëtische acts en goocheltrucs, op zoek naar het Grote Wonder. Gunneweg is vooral bekend als presentator van de 'BZT Show'. Ook speelt hij mee in 'Het Klokhuis'.


Presentatie: Frénk van der Linden

Dinsdag 21 januari: Erik van Lieshout, kunstenaar
Kunstenaar Erik van Lieshout is schilder en hij maakt films, maar hij staat vooral bekend om zijn multimediale installaties. Nu heeft hij een nieuwe film gemaakt Beer (bier), die op 23 januari in première zal gaan op het IFFR (Filmfestival in Rotterdam). In Beer houdt van Lieshout zich vooral bezig met de vraag hoe je als westerse kunstenaar nog vrij en compromisloos kunt zijn wanneer je een grote hoeveelheid geld ontvangt van een groot bedrijf als je een prijs wint. Hij refereert hiermee naar zijn eigen situatie, toen hij veel geld ontving na het winnen van de Heinekenprijs voor de Kunst.

Presentatie: Elisabeth van Nimwegen

Woensdag 22 januari: Gülşah Doğan, documentairemaker
Documentairemaker Gülşah Doğan heeft het nieuwe tweeluik 'Terug naar de Akbarstraat' gemaakt, dat op 22 en 23 januari wordt uitgezonden. In de documentaire keert presentator Felix Rottenberg terug naar de Akbarstraat, waar hij in 2002 al een documentaire over maakte. Toen was het 'de slechtste wijk van Nederland', nu is dat beeld veranderd door veel vernieuwingen. Doğan heeft al vele documentaires op haar naam staan, waarmee zij verschillende prijzen won.

Presentatie: Jellie Brouwer

Donderdag 23 januari: Nog niet bekend
Presentatie: Jellie Brouwer

'Kunststof Radio', maandag 20 t/m donderdag 23 januari tussen 19.30 en 20.30 uur op NPO Radio 1.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT Canvas logo

Vastbesloten zijn leven te beteren, vertrekt Kamal vanuit België naar Syrië om oorlogsslachtoffers te helpen. Maar eenmaal daar wordt hij ingelijfd in het leger. Thuis valt ondertussen zijn jongere broer Nassim ten prooi aan radicalisten. Hun moeder Leila wil koste wat het kost voorkomen dat Nassim in de voetsporen van Kamal treedt.

'Rebel', film uit 2022 van Adil El Arbi en Bilall Fallah met oa. Aboubakr Bensaihi, om 21.25 uur op VRT Canvas.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 07:25
    De Faker
    06:00
    Mr. Magoo
  • 06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
    01:00
    Nachtlus
  • 07:35
    De Smurfen
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 07:35
    Echte Verhalen: De Buurtpolitie
    01:00
    Geen uitzending
  • 07:15
    De alarmcentrale: pech onderweg
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:00
    Qmusic
    01:05
    Geen uitzending
  • 07:00
    Willy
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:20
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:00
    Joe
    01:15
    The Golden Girls
  • 06:00
    Nostalgie: The Warming-up Show & Sta Op! met Véronique De Kock
    01:20
    De Tafel van de Week
  • 07:25
    Friends
    01:10
    Doc
  • 07:35
    Family Matters
    03:05
    Geen uitzending
  • 07:30
    De Chalet aan zee
    01:25
    Leef!
  • 07:35
    Cold Case
    01:10
    C.S.I. New York
  • 04:03
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 07:33
    Wonen
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 07:25
    De Garde van Gert
    01:20
    Chris Cooks Cymru
  • 07:05
    Death in Paradise
    01:30
    DCI Banks
  • 07:20
    Grey's Anatomy
  • 07:30
    NOS Journaal
    01:05
    WNL op Zondag
  • 07:15
    Tijd voor Max
    01:35
    Buitenhof
  • 07:34
    Zin in Zappelin
    01:25
    NOS Studio Voetbal