Overval Zahavi en beelden voorbereiding liquidatie in 'Opsporing Verzocht'

dinsdag 11 mei 2021

De politie in Amsterdam wil vanavond met een oproep in het AVROTROS-programma 'Opsporing Verzocht' voorkomen dat bewakingsbeelden verloren gaan, die licht kunnen werpen op de overval op het gezin van voetballer Eran Zahavi.

De vrouw en de jonge kinderen van de PSV'er werden zondag overvallen in hun huis aan de Arenborg in Buitenveldert. Mede door het gebruikte geweld naar de kinderen hoopt de politie op snelle tips over de daders. In de uitzending de laatste stand van zaken in het onderzoek.


Beelden schutter Hedel - afpersingszaak
In 2018 werd in een fruitgroothandel in Hedel 400 kilo cocaïne ontdekt in een partij bananen. Nadat de eigenaren de vondst meldden, zijn zij en onschuldige werknemers slachtoffer van zeer ernstige bedreigingen en concrete aanslagen. Na aanhoudingen van meerdere verdachten, leken de intimidaties te stoppen, maar op zowel 2, 9 als 10 mei zijn woningen beschoten die een link hebben naar werknemers van het fruitbedrijf. Vanavond worden in de uitzending beelden getoond van de schutter die 2 mei een huis aan Hondsneststraat in Hedel beschoot. Bij dezelfde woning werd in juni al de voordeur in brand gestoken.

Politie krijgt informatie over geplande liquidatie
In maart kreeg de politie in Den Haag informatie over een op handen zijnde liquidatie. Het vermoedelijke doelwit zou een man in Soest zijn. Razendsnel werd een aantal verdachten aangehouden, maar een aantal mogelijk betrokkenen bij het voorbereiden van de moord is nog spoorloos. Er zijn beelden van deze verdachten in Soest.

Albert Heijn-filiaal wordt binnen 10 dagen 2 keer overvallen
Een Amsterdamse Albert Heijn-medewerkster van 16 jaar werd 3 april ernstig bedreigd door een man met een vuurwapen. 10 april overkwam hetzelfde een collega van 18 jaar in dat filiaal in de Zeilstraat. Het gaat mogelijk om dezelfde dader. Uit beelden blijkt dat de man een opvallende tatoeage in zijn nek heeft.

'Opsporing Verzocht', dinsdag 11 mei om 21.20 uur bij AVROTROS op NPO 1.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT Canvas logo

Vastbesloten zijn leven te beteren, vertrekt Kamal vanuit België naar Syrië om oorlogsslachtoffers te helpen. Maar eenmaal daar wordt hij ingelijfd in het leger. Thuis valt ondertussen zijn jongere broer Nassim ten prooi aan radicalisten. Hun moeder Leila wil koste wat het kost voorkomen dat Nassim in de voetsporen van Kamal treedt.

'Rebel', film uit 2022 van Adil El Arbi en Bilall Fallah met oa. Aboubakr Bensaihi, om 21.25 uur op VRT Canvas.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 20:45
    Hotel Romantiek
    21:35
    De dag van vandaag
  • 20:35
    De Afspraak
    21:25
    Rebel
  • 21:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 20:40
    Winter Vol Liefde
    21:50
    Alloo bij de Verkeerspolitie
  • 20:00
    Premier League Darts
    00:00
    Help, Mijn Man is Klusser
  • 20:40
    The Bricklayer
    22:40
    Resident Evil: Welcome to Raccoon City
  • 20:35
    Deepwater Horizon
    22:30
    Rude Tube
  • 20:35
    Law & Order Toronto: Criminal Intent
    22:15
    ER
  • 20:35
    The X-Files
    22:25
    Baywatch
  • 20:00
    De Tafel van Gert
    21:15
    Maison Verhulst
  • 20:35
    Doc
    22:30
    Friends
  • 20:35
    The First 48
    21:30
    Seal Team
  • 20:35
    Bake Off Vlaanderen
    21:45
    Komen eten
  • 20:30
    Mark of a Serial Killer
    21:25
    World's Most Evil Killers
  • 21:06
    Z-Beurs
    21:18
    Trends Doc
  • 20:48
    Het appartement
    22:00
    De Tijdlijn met Herbert
  • 20:50
    Wild van Wild
    21:15
    Vietnjam, met Quyên
  • 21:00
    Foyle's War
  • 20:35
    The Kardashians
    21:25
    Below Deck Down Under
  • 20:40
    Als IK het zing
    21:40
    Andere Tijden Sport
  • 20:25
    Wakker in Paraguay
    21:15
    Pointer
  • 20:25
    Kamp Waes
    21:25
    Hoodfights