Oudjaar én nieuwjaar bij BNNVARA

We zien Nederland op zijn betoverendst in een speciale 'Vroege Vogels' uitzending. Vier seizoenen passeren de revue, met een rijkdom aan fantastische landschappen en bijzondere momenten.
We duiken, zwemmen, glibberen, klimmen en struinen door de wateren, duinen, moerassen en bossen die Nederland rijk is. We zien jonge kiekendieven, bevers, dassen en nog veel meer van het moois dat onze natuur te bieden heeft.
'Vroege Vogels Oudjaars Special', om 19.15 uur bij BNNVARA op NPO 2.
'DWDD Oud & Nieuw 2019'
21.25 uur bij BNNVARA op NPO 1
De leukste momenten van 2019 komen voorbij. Met o.a. Marc-Marie Huijbregts, Soundos El Ahmadi, Erik Dijkstra, Frank Evenblij en uiteraard de hoogtepunten uit De TV Draait Door.
Claudia de Breij: Oudejaarsconference 2019
22.20 uur bij BNNVARA op NPO 1
Een oudejaarsconference. Is dat nog wel van deze tijd? Claudia: 'Hold my beer...' Heeft Wim Kan nooit opgeschreven hoe je oudejaarsvoorstelling maakt? Verkoopt bol.com geen Cabaretschrijven voor Dummies? Of staat er niet een handige tutorial op YouTube? '5 waanzinnige tips voor de perfecte cabaretvoorstelling!' Niet? Dan moet het toch weer allemaal van Claudia de Breij zelf komen. Zij neemt deze avond het jaar 2019 onder de loep.
Woensdag 1 januari
Nieuwjaarsconcert
18.55 uur bij BNNVARA op NPO 2
Net als voorgaande jaren brengt BNNVARA, in samenwerking met het Nederlands Blazers Ensemble, op 1 januari 2020 het Nieuwjaarsconcert vanuit het Concertgebouw in Amsterdam. Het concert heeft deze keer als thema 'Roll over Beethoven'. Wie denkt aan mannen in ongemakkelijke zwarte pakken en een Weense wals, kent de Nieuwjaarstraditie van het Nederlands Blazers Ensemble niet. Vol overgave blazen de Blazers het publiek het nieuwe jaar in. Ze zorgen voor verrassing, verrukking en ontroering met jonge talenten en muzikanten uit dichtbije en verre streken. Net als ieder jaar schreef het NBE een wedstrijd uit voor componisten tot en met 18 jaar. De Blazers nodigden jongeren uit om een stuk te schrijven rond het thema 'Roll over Beethoven'. De winnaars spelen op 1 januari hun compositie samen met het NBE.
'First Dates NL'
19.25 uur bij BNNVARA op NPO 3
Waar vind je de echte liefde? Het 'First Dates' restaurant onderscheidt zich van andere eetgelegenheden omdat de gasten single zijn en op zoek naar de ware. De vrijgezellen komen uit het hele land en zijn van alle leeftijden. In iedere aflevering van dit vijfde seizoen zien we singles die dromen van een geschikte partner. Leidt een eerste date tot een tweede? En wie vindt de perfecte match?
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Van advocatenkoppel tot vader en dochter: dit zijn de 10 advocaten in het nieuwe seizoen van 'Justice For All'
- 'NPO Cultuur' met Rachel Pouwer wegens succes verlengd
- Nadia Moussaid naar bezette Palestijnse gebieden voor NTR-documentaire 'Gevangen in Palestina'
- 'Brief aan de Paus': Drie jaar na 'Godvergeten' maken overlevers van kerkelijk misbruik de balans op
- 'Gene Paniek!': Philippe Geubels helpt als angstcoach Vlamingen omgaan met hun angsten
- 'Zembla' focust donderdag op verslavende pijnstillers
- Hoe makkelijk geraak je in België aan een vuurwapen? 'Kan je gewoon ophalen bij een postpunt'
- Stilte van klusser Nick is te snijden in 'Help, Mijn Man is Klusser'
- Maandag in 'Opsporing Verzocht': Wat gebeurde er met Jerzy in Schiedam?
- Man wordt veroordeeld voor rijden onder invloed in Dendermonde, maar ontkent in 'De Rechtbank'
- WK-wedstrijd Oranje live op groot scherm tijdens pre-show Qmusic Foute Party - The Big One
- NPO Klassiek verdubbelt 'Filmmuziek Toplijst': grootste editie ooit met 400 scores
- Arno voert met 'Les yeux de ma mère' voor vijfde keer op rij 'Radio 1 Belpop 100' aan
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag vanuit Katwijk aan Zee
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
Multimedia SPOTLIGHT
-
Kijk het tweede seizoen van 'Cross' bij Prime Video -
Siska Schoeters overmand door emoties in 'Een Echte Job' -
Tinneke trekt ten strijde in 'Bestemming X' -
Konvooi-families op proef gesteld met 'schimmelteenwijn' van Bockie -
'Paul McCartney: Man on the Run' binnenkort te zien op Prime Video -
Kijk de trailer van Guy Ritchie's 'Young Sherlock' -
Netflix toont eerste beelden van tweede deel van 'Bridgerton' seizoen 4 -
De tijd dringt voor Lisa in 'Help, Mijn Man is Klusser' -
Stijn uit Oosterzele verdubbelde zijn jaarloon -
Zon, luxe en totale chaos in 'All In' op Streamz -
'Potverdikke, wie smijten ze hier binnen?' -
'Becoming Meewis' vanaf 1 februari nieuw op njam! -
Eerste bommetje in 'Konvooi' -
Dit is de jury van 'So You Think You Can Dance' -
Het nieuwe seizoen van 'The Voice van Vlaanderen' komt eraan! -
'Help, Mijn Man Is Klusser' nieuw op VTM 2 -
Maakt Kurt Rogiers de overstap naar Play? -
De Jordy kaapt wekelijks de Q-Foute Radio -
Kijk naar het leven van Tanja Dexters op Streamz -
Kijk nu de trailer van 'The Wrecking Crew' -
Komt 'grapje' van 'Bestemming X'-kandidaat hem duur te staan? -
Koen Wauters en Wesley Sonck presenteren 'De Box' -
K3 eert Karen, Kristel en Kathleen tijdens de Kastaars -
'Stukken Van Mensen' viert feest in het KMSKA -
De Lach van JOE is geraden! -
Jens Dendoncker maakt acteerdebuut als hofnar Diederik in 'ZOT!' -
Kijk 'Heated Rivalry' vanaf vrijdag op HBO Max -
'Loena Hendrickx - Chasing Grace' nu te bekijken op VTM GO -
Peter Van de Veire openhartig in 'Maison Verhulst' -
'A Knight of the Seven Kingdoms' vanaf maandag te streamen op HBO Max
Kijktip van de dag

Niels ontvangt Imane Boudadi, Wannes Lacroix, Aaron Blommaert, Petra De Sutter en Daphne Agten. Voor Aaron is de song 'Ben' van Michael Jackson voor eeuwig verbonden met de dag waarop hun trouwe viervoeter Ben stierf. En het Gentse collectief Lézard zet de studio op zijn kop met het geweldige Rock Lobster' van The B-52’s. Komen ook: Judith, Alice Mae, Natalia en Portland. Niels zingt 'Visiting Hours' van Ed Sheeran voor Jolien uit het publiek.
'Ik Vraag Het Aan', om 20.50 uur op VRT 1.



































