OranjeLeeuwinnen openen stemperiode 'Sky Radio Christmas Top 50'

woensdag 14 december 2022
Foto: Sky Radio - © Talpa Network 2022

Hoe kan het ook anders in deze tijd: de OranjeLeeuwinnen hebben het stemmen op de Sky Radio Xmas Top 50 geopend met hun favoriete kersthit 'All I Want For Christmas Is You', van Mariah Carey.

Kika, Marisa en Daphne deden dit natuurlijk in het gezelschap van de Sky Radio Kerstman, die hen voor deze gelegenheid verwelkomde in de studio van Sky Radio The Christmas Station. Met deze eerste stem van de OranjeLeeuwinnen, die hiervoor speciaal naar de Sky Radio studio zijn gekomen, is de stemperiode van de 'Sky Radio Xmas Top 50' officieel geopend. Luisteraars kunnen tot en met 13 december stemmen via skyradio.nl en stellen zo dé kerst hitlijst van het jaar samen. De 'Sky Radio Xmas Top 50' is op 16 december te horen van 12:00 uur tot 16:00 uur op Sky Radio The Christmas Station. 


Natuurlijk volgen ze de mannen met spanning, maar ondertussen zijn ze ook al hard aan het trainen voor hun eigen WK volgend jaar. Dat gaat super goed, maar voor een studiosessie met de Sky Kerstman maakten Kika, Daphne en Marisa gelukkig graag tijd. 'Kerst is voor ons een tijd van familie, met z'n allen rond de openhaard, spelletjes doen en uiteraard veel eten!', vertellen de OranjeLeeuwinnen hem.

All I Want For Christmas...  
'Feliz Navidad', 'Mistletoe' of toch 'Last Christmas'? Daphne, Kika en Marisa houden er zo hun eigen voorkeuren op na. Misschien heeft het iets te maken met de nieuwe liefde van Kika dat ze het toch eens worden over hun absolute nummer 1: ‘All I Want For Christmas Is You‘, van Mariah Carey: 'Dit blijft toch wel de allerbeste kerstplaat die er is. Iedereen kent het en zingt het mee, waar je ook bent!'

'Sky Radio The Christmas Station'
Sky Radio is op 28 november door de Backstreet Boys omgedoopt tot Sky Radio The Christmas Station. Luisteraars kunnen sindsdien weer genieten van non-stop de beste kersthits. Sky Radio The Christmas Station is ook te beluisteren via skyradio.nl, JUKE, DAB+ en de gratis Sky-app.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Gene paniek' (VRT 1)

Philippe start als angstcoach een traject met Veronica, die van kinds af aan een panische angst heeft voor water. Hij wil haar laten wennen aan het diepe water én heeft een eerste zwemles voor haar geregeld. Een andere angst die hij wil aanpakken is spinnenangst of arachnofobie. Hiervoor heeft Philippe een groepje samengesteld van zes mensen die hij in enkele korte en krachtige stappen wil helpen hun angst voor spinnen te overwinnen. Hij loodst de deelnemers van een onschuldig lesje over spinnen en voorzichtig contact met een huisspin naar een donkere kelder vol vogelspinnen.

'Gene Paniek!', om 20.05 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 17:05
    Alles in orde!
    18:00
    VRT NWS Update
  • 17:05
    Wild Scandinavia
    17:55
    Ancient Powers
  • 16:30
    Mini Zlatan en oom bestie
    17:50
    Zig & Sharko
  • 16:55
    Goed Geplant
    17:40
    Zot!
  • 16:50
    Waar is Mijn Erfenis
    17:45
    Kitchen Nightmares
  • 17:25
    The Big Bang Theory
    20:35
    Terminator Genisys
  • 17:00
    Motorway Cops: Catching Britain's Speeders
  • 17:30
    ER
    00:35
    Geen uitzending
  • 17:20
    SOS Piet
    19:20
    Hallo België!
  • 17:05
    Nonkels
    18:35
    James & Co
  • 17:35
    Criminal Minds
    20:25
    FBI: Most Wanted
  • 17:30
    Family Matters
    19:15
    The Summit Nederland
  • 17:15
    Komen eten
    20:35
    Bake Off Vlaanderen
  • 17:15
    Forensic Files II
    20:30
    Panic 9-1-1
  • 17:09
    Trends Talk
    17:43
    Trends Doc
  • 17:31
    Jong geleerd
    18:00
    Classics 55
  • 16:40
    Guten Appetit
    17:40
    Loïc zot van koken weekmenu
  • 17:15
    Murdoch Mysteries
    18:10
    Hope Street
  • 16:20
    Dodgeball: A True Underdog Story
    18:05
    Hudson & Rex
  • 17:10
    NOS Olympische Winterspelen
    18:00
    NOS Journaal 18.00 uur
  • 17:35
    VPRO Boeken
    18:10
    Podium Klassiek
  • 17:25
    Hein
    17:50
    Taarten van Babel