'Opsporing Verzocht': schutter stond slachtoffer bij basisschool dochter op te wachten

dinsdag 9 maart 2021

De 56-jarige Martin van de Pol werd op donderdag 4 maart rond 14.00 uur doodgeschoten aan de Alexander Dumaslaan in Amsterdam.

Van de Pol, die ook wel Polletje werd genoemd, had toen net zijn dochtertje van school gehaald. Het meisje zag haar vader voor haar ogen overlijden. Veel ouders en kinderen waren getuige van de moord. Vanavond heeft de politie in het AVROTROS-programma 'Opsporing Verzocht' belangrijke informatie over de schutter. Zo denkt de politie dat de dader al een dag eerder in de omgeving van de school stond te posten, maar toen afhaakte omdat het meisje door iemand anders werd afgehaald.


Bewakingsbeelden explosie Hoorn
Een explosie bij een woonhuis aan het Gerritsland in Hoorn op dinsdag 1 december veroorzaakte grote schade. Nieuwe bewakingsbeelden van twee mannen die rond het tijdstip van de explosie in de buurt waren, werpen hopelijk nieuw licht op de zaak.

Anonieme brief bezorgd bij politie over moord Zwolle
Op Oudejaarsnacht 2019 werd de 52-jarige Henk Wolters in Zwolle bij zijn huis neergeschoten. Pas na een uur werd hij gevonden, omdat buurtbewoners dachten dat het geluid van de pistoolschoten vuurwerk was. Er is een anonieme brief bij de politie bezorgd met mogelijk belangrijke informatie. In dit onderzoek is er 15.000 euro beloning.

Verdachten avondklokrellen
In een livestream worden vanavond om 20.30 uur meer dan 80 verdachten van de avondklokrellen uit onder andere Venlo, Rotterdam, Amsterdam, Den Bosch en Eindhoven getoond. De livestream is te volgen via de website van 'Opsporing Verzocht'. 

'Opsporing Verzocht', dinsdag 9 maart om 21.20 uur bij AVROTROS op NPO 1.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'De Kotmadam' (foto: VTM - © DPG Media 2020)

Er komt regelmatig een knappe gescheiden piloot langs in het snoephuisje. Mimi denkt dat de man een crush op haar heeft. Jeanne is er echter van overtuigd dat hij eerder een oogje op haar heeft. De twee dames zetten elk hun beste beentje voor om de man te charmeren.

'De Kotmadam', om 18.15 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 20:15
    Het Huis
    21:25
    Sporza: FIFA WK Voetbal 2026
  • 20:55
    Rise of the Nazis
    21:50
    Sporza: FIFA WK Voetbal 2026
  • 21:00
    Geen uitzending
    22:30
    VRT NWS Journaal
  • 21:05
    Eenmaal Andermaal
    22:15
    Telefacts Zomer
  • 20:30
    Mamma Mia! Here We Go Again
    22:35
    The Boss
  • 20:30
    Jason Bourne
    22:40
    Vantage Point
  • 20:35
    The Illusionist
    22:25
    Foute Vrienden Australië
  • 20:50
    Condor
    22:30
    ER
  • 21:20
    Gina & Chantal
    22:15
    Airwolf
  • 20:35
    Komen Eten
    21:40
    Topdokters van Morgen
  • 21:20
    Brilliant Minds
    22:05
    Friends
  • 20:35
    The First 48
    21:30
    Seal Team
  • 20:35
    Het Blok
    21:30
    Celebrity MasterChef Vlaanderen
  • 21:20
    World's Most Evil Killers
  • 21:14
    Z-Beurs
    21:27
    Trends Doc
  • 21:14
    Het appartement
    22:00
    De Tijdlijn met Herbert
  • 21:05
    Taste of Australia met Hayden Quinn
    21:35
    Vanavond bij ons
  • 21:00
    Call the Midwife
    22:00
    Harry Wild
  • 20:35
    Below Deck
    21:30
    From
  • 21:15
    NOS WK Avond
    21:50
    NOS FIFA WK Voetbal 2026
  • 20:35
    Mocronado's
  • 20:30
    De slimste mens België
    21:30
    KvWeetjes