'Opsporing Verzocht': schutter stond slachtoffer bij basisschool dochter op te wachten

dinsdag 9 maart 2021

De 56-jarige Martin van de Pol werd op donderdag 4 maart rond 14.00 uur doodgeschoten aan de Alexander Dumaslaan in Amsterdam.

Van de Pol, die ook wel Polletje werd genoemd, had toen net zijn dochtertje van school gehaald. Het meisje zag haar vader voor haar ogen overlijden. Veel ouders en kinderen waren getuige van de moord. Vanavond heeft de politie in het AVROTROS-programma 'Opsporing Verzocht' belangrijke informatie over de schutter. Zo denkt de politie dat de dader al een dag eerder in de omgeving van de school stond te posten, maar toen afhaakte omdat het meisje door iemand anders werd afgehaald.


Bewakingsbeelden explosie Hoorn
Een explosie bij een woonhuis aan het Gerritsland in Hoorn op dinsdag 1 december veroorzaakte grote schade. Nieuwe bewakingsbeelden van twee mannen die rond het tijdstip van de explosie in de buurt waren, werpen hopelijk nieuw licht op de zaak.

Anonieme brief bezorgd bij politie over moord Zwolle
Op Oudejaarsnacht 2019 werd de 52-jarige Henk Wolters in Zwolle bij zijn huis neergeschoten. Pas na een uur werd hij gevonden, omdat buurtbewoners dachten dat het geluid van de pistoolschoten vuurwerk was. Er is een anonieme brief bij de politie bezorgd met mogelijk belangrijke informatie. In dit onderzoek is er 15.000 euro beloning.

Verdachten avondklokrellen
In een livestream worden vanavond om 20.30 uur meer dan 80 verdachten van de avondklokrellen uit onder andere Venlo, Rotterdam, Amsterdam, Den Bosch en Eindhoven getoond. De livestream is te volgen via de website van 'Opsporing Verzocht'. 

'Opsporing Verzocht', dinsdag 9 maart om 21.20 uur bij AVROTROS op NPO 1.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Margriet Hermans overleden - Zomerhit 2002

Aan de hand van fragmenten uit haar meest memorabele televisie- en muziekoptredens blikken we terug op Margriets rijkgevulde carrière. Vrienden en collega's delen persoonlijke verhalen en getuigen over haar sprankelende persoonlijkheid en haar impact op het Vlaamse showbizzlandschap. 'Margriet' wordt een hartverwarmende en meeslepende ode aan een vrouw die moeiteloos verschillende generaties wist te raken.

'Margriet', om 20.40 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 10:00
    Radio 2 op VRT 1: ann&daan
    11:00
    Lentebeelden
  • 09:00
    Lentebeelden
    12:00
    Radio 1: Nieuwe Feiten
  • 10:35
    Ridder Muis
    10:45
    Edmond & Lucy
  • 09:45
    Geen uitzending
    11:45
    Familie
  • 01:05
    Geen uitzending
    10:55
    Rich Kids Go Skint
  • 09:20
    Geen uitzending
    14:10
    The Goldbergs
  • 10:00
    Geen uitzending
    14:40
    All New Traffic Cops
  • 08:40
    Geen uitzending
    15:55
    Matlock
  • 10:00
    Joe
    15:10
    Geen uitzending
  • 09:00
    Geen uitzending
    12:30
    Huizenjagers
  • 10:05
    Manifest
    11:00
    The Rookie
  • 10:30
    Storage Wars
    11:00
    Geen uitzending
  • 10:25
    Hello Goodbye
    11:15
    Next Level Chef
  • 10:25
    Snapped: Killer Couples
    11:15
    World's Most Evil Killers
  • 09:25
    Herhalingslus
    13:00
    Z-Extra
  • 10:27
    De kunstenaar
    10:55
    De Classics van MENTpopradio
  • 10:25
    De Garde van Gert
    10:55
    Snel, Makkelijk & Lekker
  • 10:00
    Murdoch Mysteries
    10:55
    Death in Paradise
  • 10:20
    Below Deck Mediterranean
    12:00
    Grey's Anatomy
  • 10:30
    MAX Geheugentrainer
    10:45
    NOS Journaal
  • 09:50
    Nieuwsuur
    10:40
    Expeditie Nederland
  • 10:35
    No-No
    10:45
    Hoi Duggee