'Opsporing Verzocht' over vastgehouden en mishandelde zakenman

dinsdag 15 april 2025
Foto: AVROTROS - © Elvin Boer 2022

In 'Opsporing Verzocht' worden vanavond meer details naar buiten gebracht over de brute vrijheidsberoving van een zakenman van 44. De man dacht in Beverwijk een gesprek te hebben over een stuk grond in Suriname, maar werd ruim zes uur lang tegen zijn wil vastgehouden door een groep van zo'n zeven mannen en sadistisch bedreigd en mishandeld.

Zo speelden de daders Russisch roulette met een wapen gericht op zijn hoofd en is gedreigd om zijn vingers af te snijden. Uiteindelijk ontsnapte het slachtoffer op een stil moment. Het onderzoek naar de vrijheidsberoving loopt al sinds 14 oktober 2023, maar door ontwikkelingen in het onderzoek is besloten nu meer te vertellen over de daders. Ook deelt de politie vanavond beelden van één van de verdachten.


Man steekt kinderkamers in brand
Op bewakingsbeelden uit Soest is te zien hoe een man op 17 februari brandbare vloeistof sprenkelt in twee kinderkamertjes in Soest. Even later zou het pand aan de Burgemeester Grothestraat afbranden, ook de uitbater van het restaurant op de begane grond raakte alles kwijt. In de uitzending bewakingsbeelden en nieuwe details.

Utrecht
Op 25 februari is een juwelier aan de Voorstraat in Utrecht zwaar mishandeld bij een overval door twee mannen. Op bewakingsbeelden is te zien hoe één van hen zelf vermoedelijk ook gewond is geraakt. Omdat de juwelier er zo slecht aan toe was dat hij de deur niet voor de daders kon openen, sloeg één van hen zichzelf naar buiten door het glas.

Verder onder andere het verhaal van een marktkoopvrouw die in Apeldoorn zo'n 20.000 euro aan sieraden kwijtraakte aan een snelle dief en bewakingsbeelden van de man die een explosie veroorzaakte bij het appartement van een jonge moeder in Den Haag. Ook wordt stilgestaan bij een aantal mooie ontwikkelingen na de vorige uitzending.

'Opsporing Verzocht', dinsdag 15 april om 20.25 uur bij AVROTROS op NPO 2.


Opsporing Verzocht op tv
Maandag 6 juli om 21u15  »
NPO 2
Opsporingsprogramma in samenwerking met politie en justitie. Uw tips maken het verschil. Actuele opsporing met Anniko van Santen.
Dinsdag 7 juli om 15u15  »
NPO 2
Opsporingsprogramma in samenwerking met politie en justitie. Uw tips maken het verschil. Actuele opsporing met Anniko van Santen.
Maandag 13 juli om 21u15  »
NPO 2
Opsporingsprogramma in samenwerking met politie en justitie. Uw tips maken het verschil. Actuele opsporing met Anniko van Santen.

Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Only Joling'

Iedereen weet dat Gerard graag uitslaapt, maar soms moet Wino hem toch uit bed zien te krijgen. Dit keer is daar een goede reden voor: ze gaan een urne uitzoeken voor Janny. Later op de dag brengen Gerard, Wino en Glenn samen een bezoek aan de cardioloog, omdat Gerards vader een hartpatiënt was.

'Only Joling', om 21.55 uur op VTM 2.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 22:35
    Sporza: FIFA WK Voetbal 2026
    06:00
    Mr. Magoo
  • 21:45
    La mécanique du crime
    06:00
    Radio 2 Zomerweekend
  • 22:30
    VRT NWS Journaal
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 22:35
    Telefacts Zomer
    02:40
    Geen uitzending
  • 21:55
    Only Joling
    09:45
    Wordt aangekondigd
  • 22:25
    The Irrational
    09:05
    Geen uitzending
  • 22:30
    VTM Docu: The Amazon Review Killer
    07:00
    Willy
  • 21:45
    The Couple Next Door
    09:35
    Geen uitzending
  • 22:25
    Airwolf
    06:00
    Joe
  • 22:20
    Lang Leve de Liefde
    02:10
    Geen uitzending
  • 22:35
    Friends
    02:20
    Geen uitzending
  • 20:35
    Alive
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 21:30
    Celebrity MasterChef Vlaanderen
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 22:10
    Without a Trace
    02:40
    FBI: International
  • 22:24
    Trends Doc
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 22:27
    De perfecte tuin
    05:55
    Sixties To Six
  • 22:20
    Becoming Meewis
    02:05
    Culinair Thailand
  • 22:00
    Foyle's War
  • 22:25
    Law & Order: Special Victims Unit
    02:30
    Below Deck
  • 22:20
    NOS FIFA WK Voetbal 2026
    02:10
    NOS Journaal
  • 22:35
    Rutgers Lobby
    08:20
    Natuur in de Cariben
  • 22:25
    Dertigers
    05:30
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal