'Opsporing Verzocht' is terug: dit zie je in de eerste aflevering

Op zondagochtend 8 december belde een voorbijganger 112 nadat hij op een parkeerplaats langs de A13 en de Rijksstraatweg een bestelwagen in brand zag staan. Toen de brandweer begon met blussen, kwamen ze tot de gruwelijke ontdekking dat er een man in de auto zat.
Ze konden hem niet meer redden. Het slachtoffer bleek de 45-jarige Atilla te zijn. De bestelwagen gebruikte hij voor zijn werk als pakketbezorger; hij leefde daar praktisch in. De plaats delict staat bekend als mannen-ontmoetingsplek. Kwam Atilla daar de verkeerde tegen? Zo’n 20 rechercheurs kunnen de hulp van het publiek goed gebruiken. In de eerste aflevering van 'Opsporing Verzocht' van 2025 daarom aandacht voor dit onderzoek.
Wie is verantwoordelijk voor explosies bij ziekenhuis Beverwijk?
12 januari werd de goedereningang van het ziekenhuis in Beverwijk doelwit van een explosie. Al een aantal dagen later werd hiervoor een verdachte aangehouden. Maar ook in november was het mis bij het ziekenhuis. Toen werd twee opeenvolgende nachten iets aangestoken bij de hoofdingang, dat leidde tot explosies en brand. Het lijkt om een andere dader dan de al aangehouden verdachte te gaan. De politie hoopt op tips over de man(nen) op de beelden.
Twee tieners in Soest willen juwelier beroven
Op woensdag 4 december werd een juwelier uit Soest opgewacht bij zijn auto door twee overvallers. Apart: de twee stonden op een afgesloten privéparkeerterrein en het waren nog tieners. Wel tieners met een vuurwapen, waarmee ze dreigden de juwelier dood te schieten en zijn gezin wat aan te doen. In de uitzending vertelt de juwelier zelf wat er die 4 december gebeurde. Een woordvoerder vertelt over mogelijke aanknopingspunten richting de daders.
Vermissing Sabir Bouchan: 10.000 euro beloning
Een woordvoerder van de politie Zeeland-West-Brabant vertelt meer over de inmiddels zeer zorgwekkende verdwijning van Sabir Bouchan uit Etten-Leur. Hij verdween in oktober 2023.
Verder onder andere een actuele oproep uit Tilburg waar afgelopen woensdag binnen een kwartier twee vrouwen werden aangevallen. Eén van de vrouwen werd beroofd, bij de andere mislukte de beroving. Ook beelden van een explosie in Den Bosch, een jonge vrouwelijke oplichter en ontwikkelingen rond de zaken uit de vorige uitzending.
'Opsporing Verzocht', dinsdag 21 januari om 20.25 uur bij AVROTROS op NPO 2.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Nieuw gezicht Robèrt van Beckhoven vormt ij(s)ersterk duo met Miljuschka op 24Kitchen
- Winnaars 2e kwalificatieronde 'Gouden Televizier-Ring 2026'
- Kijkcijfers: dinsdag 3 maart 2026
- Kijkcijfers: 'De Mol' best bekeken programma van 2025
- '2050': indringende docureeks rond klimaat met Eric Goens op Antarctica
- Maart vol humor: Comedy Central serveert comedyklassiekers en publieksfavorieten
- Gemeentelijke geldzaken onder de loep in 'Meldpunt Actueel Debat'
- Advocaten over pleiten in assisenzaken in 'Justice For All'
- 'Vol gas door de modder': over de onzekere toekomst van motorcross in Nederland
- Strijd om dorpsbehoud in nieuwe BNNVARA documentaire: 'Knokke in Cadzand'
- Luistercijfers: Qmusic en JOE sluiten februari sterk af met Olympische Winterspelen en 'JOE Singalong Top 500'
- Dubbele winst voor Roxy Dekker bij 3FM Awards
- De Camper van Sven & Anke is vertrokken
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag vanuit Herberg Van Ouds 't Nest
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
Multimedia SPOTLIGHT
-
Netflix deelt officiële teaser van 'Pride and Prejudice'
-
Deelnemers begeven zich op glad ijs in 'De Box' -
'Harry Styles. One Night in Manchester.' op Netflix
-
Kijk de nieuwe Blind Auditions van 'The Voice' -
De Camper van Sven & Anke is vertrokken! -
De kleren maken 'De Mol'… Dan start het nieuwe seizoen! -
'Huis Gemaakt' gaat meteen hard van start -
Ruben Van Gucht opent 'Komen Eten' met een bekentenis -
Grote angst in skilift bij Bockie -
Wie wint de finale van 'Bestemming X'? -
Netflix deelt trailer van 'Jo Nesbo’s Detective Hole' -
Nieuwe Q-podcastreeks '1 to 10 Miles' zet 10 BV’s aan het lopen én praten -
Ontdek hier de vibe van 'So You Think You Can Dance' -
Het Verboden Woord is terug bij Qmusic! -
Netflix kondigt start opnames 'Wednesday' S3 aan -
Conrad Janssens openhartig over mama Ilse De Meulemeester -
Kijk naar 'The Bluff' op Prime Video -
'Datenight' nu ook te bekijken op VTM GO -
Koen Wauters zet zijn medecoaches een hak! -
Kijk de emotionele finale van 'Winter Vol Liefde' -
Kijk het tweede seizoen van 'Paradise' op Disney+ -
Geen tijd voor een knuffel in 'Bestemming X' -
Jeroom krijgt niet mis te verstane boodschap -
Poetshulp Michelle brengt opera naar 'The Voice' -
Netflix onthult trailer van 'Peaky Blinders: The Immortal Man' -
Sam Gooris doet meteen 'een Sammeke' -
Kijk nieuwe afleveringen van 'Lil" Kleine: Geen Rem' op Prime Video -
Kijk vanaf 3 maart naar 'De Box' -
Wie verdient zijn eigen droomhuis in 'Huis Gemaakt'? -
Wat doet Jonathan Medart in de backstage van 'The Voice'?
Kijktip van de dag

Donald Trump wil Groenland kopen. De Denen en de NAVO houden het been stijf. Maar wat vinden de Groenlanders daar eigenlijk zelf van? Karine Claassen trekt naar het grootste eiland ter wereld, op zoek naar een antwoord op die vraag.
'Groenland is van Ons', om 20.45 uur op VRT 1.



































