'Opsporing Verzocht' helpt mee in zoektocht naar veroordeelde mensensmokkelaar

dinsdag 19 oktober 2021

Vanaf vandaag staat mensensmokkelaar Kidane Habtemariam op de Nationale Opsporings Lijst. Kidane wordt ervan verdacht leiding te geven aan een criminele organisatie die zich richt op migranten die vanuit Eritrea onderweg zijn naar Europa.

Uit een groot internationaal onderzoek van de Koninklijke Marechaussee komt naar voren dat de organisatie uit financieel winstbejag Eritreeërs die onder meer naar Nederland reizen mishandelt, afperst, ontvoert en verkracht. Eén van zijn slachtoffers vertelt in de uitzending van 'Opsporing Verzocht' vanavond over de wreedheden die Kidane beging. De KMAR vermoedt dat er mensen in Nederland verblijven die informatie hebben over zijn
huidige verblijfplaats.


Doodgeschoten Roncherello (20) kwam voor een ander op
Vorige week maandagavond, 11 oktober is in Rotterdam de 20-jarige Roncherello Ellis doodgeschoten. Het blijkt dat hij is neergeschoten, nadat hij na een beroving bij een geldautomaat aan de Putsebocht achter de daders aanging. Inmiddels is een team van 20 rechercheurs achter de daders aan. Vanavond zal een woordvoerder meer details geven over de confrontatie die Roncherello Ellis fataal werd.

Gezin slachtoffer van reeks bedreigingen
Inmiddels is een gezin in Zwolle verhuisd; weg van de Plattenborgstraat waar ze het afgelopen jaar meerdere keren ernstig bedreigd zijn. Hun auto werd in brand gestoken, er was een explosie in hun voortuin, en twee mannen probeerden hun huis in brand te steken. De man des huizes werd daarnaast aangevallen in zijn auto, toen hij terugkwam van een bezoek aan de huisarts. Al deze confrontaties staan op beeld. De politie Oost-Nederland hoopt dat kijkers van 'Opsporing Verzocht' de zes betrokken daders herkennen.

Daarnaast onder andere aandacht voor een straatroof in Lelystad, beelden van pinfraudeurs en resultaten van de vorige uitzending. Zo werden dankzij 'Opsporing Verzocht' twee verdachten van een gewelddadige beroving in Beuningen binnen een aantal dagen herkend.

'Opsporing Verzocht', dinsdag 19 oktober om 21.20 uur bij AVROTROS op NPO 1.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Alles in orde!' (VRT 1)

Bij de familie Brantegem uit Aalst hebben de spullen, en dan vooral het speelgoed, het huis overgenomen. Omdat elk gezinslid een 'labeltje' heeft, slagen ze er zelf niet in om de orde en het overzicht in huis te bewaren. De confrontatie met de spullen in de loods zorgt voor een rollercoaster aan emoties, terwijl in huis alles in het werk wordt gesteld om het gezin de juiste handvatten te bieden om de uitdagingen die leven met een label met zich meebrengt, zo verteerbaar mogelijk te maken.

'Alles In Orde!', om 20.50 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 11:00
    Winterbeelden
    00:45
    Journaallus
  • 09:00
    Winterbeelden
    00:40
    90 minutes
  • 11:25
    Slaapwel
    21:00
    Geen uitzending
  • 09:45
    Geen uitzending
    06:00
    Vegesauriërs
  • 10:45
    Geen uitzending
    00:15
    Mr. Frank Visser doet uitspraak
  • 11:25
    Animal Control
    00:50
    The Big Bang Theory
  • 10:00
    Geen uitzending
    00:10
    60 Days In
  • 08:35
    Geen uitzending
    00:10
    Buffy the Vampire Slayer
  • 10:00
    Joe
    01:00
    The Golden Girls
  • 11:10
    Family Matters
    00:20
    De Tafel van Gert
  • 10:40
    Family Law
    01:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:55
    Bar Rescue
    01:35
    Running Wild With Bear Grylls
  • 11:10
    Retour Masters
    00:35
    The Real Housewives of Amsterdam
  • 11:10
    Mark of a Serial Killer
    00:15
    Family Law
  • 10:00
    Herhalingslus
    22:00
    Wordt aangekondigd
  • 11:20
    Jong geleerd
    00:00
    Oh What A Night
  • 11:15
    Chris Cooks Cymru
    00:05
    Guten Appetit
  • 11:00
    Death in Paradise
    00:40
    Marie Antoinette
  • 11:10
    Shipping Wars
    00:15
    The Resident
  • 11:15
    Tijd voor Max
    00:45
    NOS Journaal Laat
  • 10:35
    Buitenhof
    00:25
    Nieuwsuur
  • 11:25
    Ziggy en de Zootram
    00:40
    Rundfunk: Schwalbe