'Opsporing Verzocht' helpt mee in zoektocht naar veroordeelde mensensmokkelaar

dinsdag 19 oktober 2021

Vanaf vandaag staat mensensmokkelaar Kidane Habtemariam op de Nationale Opsporings Lijst. Kidane wordt ervan verdacht leiding te geven aan een criminele organisatie die zich richt op migranten die vanuit Eritrea onderweg zijn naar Europa.

Uit een groot internationaal onderzoek van de Koninklijke Marechaussee komt naar voren dat de organisatie uit financieel winstbejag Eritreeërs die onder meer naar Nederland reizen mishandelt, afperst, ontvoert en verkracht. Eén van zijn slachtoffers vertelt in de uitzending van 'Opsporing Verzocht' vanavond over de wreedheden die Kidane beging. De KMAR vermoedt dat er mensen in Nederland verblijven die informatie hebben over zijn
huidige verblijfplaats.


Doodgeschoten Roncherello (20) kwam voor een ander op
Vorige week maandagavond, 11 oktober is in Rotterdam de 20-jarige Roncherello Ellis doodgeschoten. Het blijkt dat hij is neergeschoten, nadat hij na een beroving bij een geldautomaat aan de Putsebocht achter de daders aanging. Inmiddels is een team van 20 rechercheurs achter de daders aan. Vanavond zal een woordvoerder meer details geven over de confrontatie die Roncherello Ellis fataal werd.

Gezin slachtoffer van reeks bedreigingen
Inmiddels is een gezin in Zwolle verhuisd; weg van de Plattenborgstraat waar ze het afgelopen jaar meerdere keren ernstig bedreigd zijn. Hun auto werd in brand gestoken, er was een explosie in hun voortuin, en twee mannen probeerden hun huis in brand te steken. De man des huizes werd daarnaast aangevallen in zijn auto, toen hij terugkwam van een bezoek aan de huisarts. Al deze confrontaties staan op beeld. De politie Oost-Nederland hoopt dat kijkers van 'Opsporing Verzocht' de zes betrokken daders herkennen.

Daarnaast onder andere aandacht voor een straatroof in Lelystad, beelden van pinfraudeurs en resultaten van de vorige uitzending. Zo werden dankzij 'Opsporing Verzocht' twee verdachten van een gewelddadige beroving in Beuningen binnen een aantal dagen herkend.

'Opsporing Verzocht', dinsdag 19 oktober om 21.20 uur bij AVROTROS op NPO 1.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Alles in orde!' (VRT 1)

Bij de familie Brantegem uit Aalst hebben de spullen, en dan vooral het speelgoed, het huis overgenomen. Omdat elk gezinslid een 'labeltje' heeft, slagen ze er zelf niet in om de orde en het overzicht in huis te bewaren. De confrontatie met de spullen in de loods zorgt voor een rollercoaster aan emoties, terwijl in huis alles in het werk wordt gesteld om het gezin de juiste handvatten te bieden om de uitdagingen die leven met een label met zich meebrengt, zo verteerbaar mogelijk te maken.

'Alles In Orde!', om 20.50 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 23:20
    Mysteriejagers
    00:45
    Journaallus
  • 23:10
    Tiger
    00:40
    90 minutes
  • 20:15
    VRT NWS journaal met VGT
    05:00
    Geen uitzending
  • 23:05
    Winter Vol Liefde
    06:00
    Vegesauriërs
  • 23:20
    9-1-1
    00:15
    Mr. Frank Visser doet uitspraak
  • 22:40
    Patriot Games
    00:50
    The Big Bang Theory
  • 23:15
    60 Days In
    01:10
    Geen uitzending
  • 23:10
    ER
    00:10
    Buffy the Vampire Slayer
  • 23:15
    Nonkel Jef
    01:00
    The Golden Girls
  • 23:25
    De Rechtbank
    00:20
    De Tafel van Gert
  • 23:15
    Friends
    01:00
    Wordt aangekondigd
  • 23:20
    See
    00:35
    Bar Rescue
  • 23:30
    A Place in the Sun
    00:35
    The Real Housewives of Amsterdam
  • 23:05
    C.S.I. New York
    00:15
    Family Law
  • 23:13
    De CFO podcast
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 23:30
    Meesterwerk
    00:00
    Oh What A Night
  • 23:40
    Roger van Damme: Bakken
    00:05
    Guten Appetit
  • 23:00
    Grantchester
    00:40
    Marie Antoinette
  • 23:20
    Hudson & Rex
    00:15
    The Resident
  • 23:43
    Opsporing Verzocht in 1 minuut
    00:45
    NOS Journaal Laat
  • 22:45
    Het Uur van de Wolf
    00:25
    Nieuwsuur
  • 22:55
    Kamp Waes
    00:40
    Rundfunk: Schwalbe