Ook Giel de Winter en Rasti Rostelli zullen roasten tijdens 'The Comedy Central Roast of Hans Klok'

Naast Karin Bloemen, Henry van Loon, Sjaak, Henk Westbroek, Stefano Keizers en Johan Goossens zijn er nu wederom twee nieuwe namen bekend gemaakt door Comedy Central die plaatsnemen in het Roast Panel van 'The Comedy Central Roast of Hans Klok': Presentator Giel de Winter en hypnotiseur Rasti Rostelli.
Zoals blijkt uit zijn eigen relatie, brengt Hans Klok jong en oud samen. De jonge Giel gaat op jacht naar de illusie achter de illusionist, de ervaren Rasti gebruikt zijn gave om Hans zijn trucs te ontrafelen. Kunnen de mannen hun (leeftijds)verschillen lang genoeg opzij zetten om Hans te pakken voordat de Klok twaalf slaat? Wie er naast Karin, Henry, Sjaak, Henk, Stefano, Johan, Giel en Rasti deel uit gaan maken van het meest gevreesde Panel van de Nederlandse televisie wordt in de komende week bekend gemaakt.
Giel de Winter maakte hoogstpersoonlijk TV as we knew it stuk met het door hem bedachte StukTV, een online sensatie die het medialandschap voorgoed veranderde. En toch mag hij tijdens The Comedy Central Roast of Hans Klok op de grotemensen-tv aantreden om een deel van de dinosauriërs die hij ooit wegvaagde in levenden lijve te roasten. Maar dat is misschien prima te doen met zo'n 9 VEED Awards in je achterzak.
Giel de Winter: 'Op deze plek staan en meewerken aan The Roast van de snelste illusionist ter wereld is super spannend. Hij verbaast iedereen met zijn magische illusie en vliegensvlugge trucs, hopelijk kan ik hem verbazen met mijn vlijmscherpe roast.'
Een van de allerbekendste hypnotiseurs die Nederland ooit heeft gekend. Rasti Rostelli werd als Roland van den Berg geboren op Aruba, en maakte vooral in de jaren ’80 en ’90 furore als hypnotiseur in ons aanvankelijk nogal sceptische kikkerlandje. Rostelli heeft veel opgetreden met Hans Klok, al heeft Hans onverklaarbare zwarte gaten in zijn geheugen omtrent die periode. Hopelijk kan Rasti die leemte weer een beetje opvullen als hij op het podium staat voor wat misschien wel een hypnoroast zal blijken te zijn?
'The Comedy Central Roast of Hans Klok', dinsdag 21 december om 20.30 uur te zien op ViacomCBS zender Comedy Central.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- VRT geeft kunst nieuw leven: in eigen huis en in de cultuursector
- Kijkcijfers: 19, 20 en 21 juni 2026
- Merel Westrik presenteert nieuw seizoen 'Project Rembrandt'
- 'Van Onschatbare Waarde' viert tienjarig jubileum
- 'Hello goodbye' keert terug: Manu Van Acker gaat op zoek naar ontroerende luchthavenverhalen
- Dit zie je in 'Opsporing Verzocht'
- Maandag in 'Close Up': Thom Browne - Op maat gemaakte dromen
- Dit zijn de laatste gerechten van 'Dagelijkse Kost' voor dit seizoen
- Dit zie je deze week in 'Home and Away' - PREVIEW
- Bekroonde jeugdfilm 'Koning van de Zwervers' bij KRO-NCRV op Zapp
- Nieuwe ochtendshow: Radio 10 Staat Op! met Jan-Willem Roodbeen en Jeroen Kijk in de Vegte
- Uitverkocht Philips Stadion gaat uit zijn dak tijdens Qmusic Foute Party - The Big One
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' is zondag in Epe
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Zomer bij Nostalgie: ex-Miss België Ellen Petri en treinconducteur Kristof nemen je mee op reis
Multimedia SPOTLIGHT
-
Meyrem Almaci openhartig in 'Viva 50' bij Willy -
Ward Lemmelijn reageert op deelname na WK Hyrox -
Ward Lemmelijn gaat nog een laatste keer Hard! -
Kijk het sluitstuk van 'Heartstopper' in juli op Neflix! -
Cupido raakt als nooit tevoren in 'B&B Zoekt Lief' -
Ruben Van Gucht openhartig in 'Viva La Vida' -
Kijk 'Suzan & Freek: We Vieren Het Leven' nu bij VTM GO+ -
Eén week voor het WK HYROX stijgt de spanning bij Ward Lemmelijn -
Sherlock is verdwenen! -
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten -
Erik Van Looy kondigt eerste namen aan van 'De Slimste Mens ter Wereld' -
VTM haalt 'Expeditie Robinson' terug naar Vlaanderen! -
Belle Perez komt naar De Foute Party -
Viktor Verhulst brengt laatste brieven aan Samson terug -
Maak het mee! De seizoensfinale van 'Familie' -
'Ex On The Beach: Double Dutch' exclusief te zien op Streamz
Kijktip van de dag

Wanneer Luke Horton een dronken ex-medeleerlinge huiswaarts brengt na een schoolreünie, verdwijnt hij spoorloos. Martin ontdekt dat Luke overdag vaak in een hotel te vinden was. Aanvankelijk wordt er vermoed dat hij een affaire heeft met de vrouw van zijn baas, maar nadien blijkt dat hij ook vaak in homobars vertoeft. De storm rond de Reyes-schietpartij waarin Vivian en Martin betrokken waren, lijkt maar niet te gaan liggen. Wanneer beide agenten mogelijk een leugendetectortest moeten afleggen, besluit Martin aan Jack de waarheid op te biechten.
'Without a Trace', om 22.05 uur op Play Crime.



































