Ook Giel de Winter en Rasti Rostelli zullen roasten tijdens 'The Comedy Central Roast of Hans Klok'

dinsdag 7 december 2021

Naast Karin Bloemen, Henry van Loon, Sjaak, Henk Westbroek, Stefano Keizers en Johan Goossens zijn er nu wederom twee nieuwe namen bekend gemaakt door Comedy Central die plaatsnemen in het Roast Panel van 'The Comedy Central Roast of Hans Klok': Presentator Giel de Winter en hypnotiseur Rasti Rostelli.

Zoals blijkt uit zijn eigen relatie, brengt Hans Klok jong en oud samen. De jonge Giel gaat op jacht naar de illusie achter de illusionist, de ervaren Rasti gebruikt zijn gave om Hans zijn trucs te ontrafelen. Kunnen de mannen hun (leeftijds)verschillen lang genoeg opzij zetten om Hans te pakken voordat de Klok twaalf slaat? Wie er naast Karin, Henry, Sjaak, Henk, Stefano, Johan, Giel en Rasti deel uit gaan maken van het meest gevreesde Panel van de Nederlandse televisie wordt in de komende week bekend gemaakt.


Giel de Winter maakte hoogstpersoonlijk TV as we knew it stuk met het door hem bedachte StukTV, een online sensatie die het medialandschap voorgoed veranderde. En toch mag hij tijdens The Comedy Central Roast of Hans Klok op de grotemensen-tv aantreden om een deel van de dinosauriërs die hij ooit wegvaagde in levenden lijve te roasten. Maar dat is misschien prima te doen met zo'n 9 VEED Awards in je achterzak.

Giel de Winter: 'Op deze plek staan en meewerken aan The Roast van de snelste illusionist ter wereld is super spannend. Hij verbaast iedereen met zijn magische illusie en vliegensvlugge trucs, hopelijk kan ik hem verbazen met mijn vlijmscherpe roast.'

Een van de allerbekendste hypnotiseurs die Nederland ooit heeft gekend. Rasti Rostelli werd als Roland van den Berg geboren op Aruba, en maakte vooral in de jaren ’80 en ’90 furore als hypnotiseur in ons aanvankelijk nogal sceptische kikkerlandje. Rostelli heeft veel opgetreden met Hans Klok, al heeft Hans onverklaarbare zwarte gaten in zijn geheugen omtrent die periode. Hopelijk kan Rasti die leemte weer een beetje opvullen als hij op het podium staat voor wat misschien wel een hypnoroast zal blijken te zijn?

'The Comedy Central Roast of Hans Klok', dinsdag 21 december om 20.30 uur te zien op ViacomCBS zender Comedy Central.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm logo

Van rekkenvuller in de Colruyt tot megacomedyster in Vlaanderen en ver daarbuiten: dat is de switch die Philippe Geubels op enkele jaren tijd heeft gemaakt. De impact van die plotse bekendheid op zijn leven was de inspiratiebron voor zijn theatershow 'Hoe moet het nu verder?'. Goed voor talloze hilarische beslommeringen over het BV-schap, en zoals het iemand betaamt die eenzaam aan de top staat, over de wanhopige zoektocht naar liefde. 'Hoe moet het nu verder?': na 210 uitverkochte voorstellingen overal te lande, nu eindelijk op tv.

'Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder ?', om 21.50 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 01:05
    Journaallus
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 00:30
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2 op VRT Canvas: Goeiemorgen Morgen!
  • 20:50
    Geen uitzending
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:15
    Geen uitzending
    06:55
    Sprookjes van Klaas Vaak
  • 02:10
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:45
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 01:10
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 01:15
    JOE XMAS
    05:40
    Sugarplummed
  • 00:40
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 03:05
    De Tafel van de Week
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 02:25
    Play kerst haardvuur 2025
    01:00
    Fire Country
  • 02:35
    Play kerst haardvuur 2025
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 02:30
    Love Island UK
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:45
    Play kerst haardvuur 2025
    05:00
    Geen uitzending
  • 02:25
    Herhalingslus
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 02:55
    Diy on wheels
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 03:05
    Bon Appetit
    07:00
    Loïc zot van koken weekmenu
  • 02:15
    Midsomer Murders
    01:30
    London Kills
  • 02:35
    Real Girlfriends in Paris
    06:50
    Storage Wars
  • 02:45
    NOS Journaal met gebarentaal
    07:00
    NOS Journaal 07.00 uur
  • 02:50
    Rail Away
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 02:25
    Onderweg naar liefde
    06:55
    Ta-daaa!