Onverwachte onthullingen van BN'ers in 'Make Up Your Mind'

vrijdag 8 april 2022
Foto: RTL 4 - © RTL 2022

Na het grote succes van de eenmalige aflevering in 2021, presenteert Carlo Boszhard vanaf zaterdagavond 9 april een heel seizoen van 'Make Up Your Mind'.

In het kader van mogen zijn wie je bent, laten BN’ers waarvan niemand het ooit verwacht zich omtoveren tot beeldschone dragqueens. Aan teamcaptains Fred van Leer en Nikkie de Jager en de kijker thuis de taak om te raden wie er verborgen zit achter de make-up, nepwimpers en pruiken. Wie van de 20 BN’ers schopt het tot de zinderende finale?                                                               


In vijf afleveringen begeleidt presentator Carlo Boszhard de meest verbazingwekkende transformaties over de catwalk. Elke aflevering stralen vijf BN’ers als flamboyante dragqueens die in drie rondes de strijd met elkaar aangaan. Wekelijks worden vier afvallers onthuld; de winnaar is terug te zien in de finale van aflevering 5. Aan het eind van elke aflevering ontvangt de winnaar de ‘maak je op voor de finale’-award uit handen van een Mystery Guest. Naast de vier winnaars uit de afleveringen wordt de vijfde finalist met een wildcard bepaald, door de zogenaamde ‘hakken in het zand’-knop van de jury. Met 20 deelnemers en 5 Mystery Guests zijn er in totaal dit seizoen dus 25 getransformeerde BN’ers te zien.

'Make Up Your Mind' is bedacht door Herald Adolfs, de partner van Carlo Boszhard die het programma presenteert. Carlo over 'Make Up Your Mind':

'Dit seizoen wordt niet alleen spectaculair en verrassend - het draagt door de veelzijdigheid van iedereen die meedoet ook bij aan het omarmen van elke versie van jezelf. Doordat Peter R. de Vries vorig jaar zo dapper was, hebben we ontzettend veel goede namen bereid gevonden om mee te doen dit jaar.'

Afvalrace
Een dragqueen ziet er niet alleen fantastisch uit, maar weet ook het publiek te vermaken. Wekelijks laten vijf BN’ers hun dragqueen kwaliteiten zien in drie rondes. In de eerste ronde presenteren ze zich op de catwalk, waarna de eerste afvaller zichzelf zal onthullen. Vervolgens gaan de overige vier dragqueens een lipsync duel aan, waarbij er twee verliezers afvallen. Ten slotte spreken de laatste twee dragqueens uit waarom zij moeten winnen in hun victory speech. De winnaar is terug te zien in de finale.

Teams & jury
Teamcaptains Fred van Leer en Nikkie de Jager proberen samen met een wekelijks wisselde gast-deskundige, te ontrafelen wie er verborgen gaan achter de flamboyante metamorfoses. Daarnaast komt de jury terug onder leiding van Miss Envy Peru. Samen met ChelseaBoy, Nickie Nicole, Vanessa van Cartier en Megan Schoonbrood wordt bepaald wie de beste drag performance neerzet. Envy en Vanessa wonnen eerder 'Drag Race Holland', waar we Megan en ChelseaBoy ook nog van kennen. Nickie Nicole maakt na 25 jaar afwezigheid haar comeback op de Nederlandse TV. Ze werd landelijk bekend als juryvoorzitter in het door Robert ten Brink gepresenteerde programma 'De Travestieshow'.

Internationaal succes
Het succes van de eerste aflevering van 'Make Up Your Mind' werd direct opgemerkt in het buitenland. Het format is inmiddels verkocht, waarover binnenkort meer bekend zal worden.

Peter van der Vorst, Directeur Content bij RTL: ''Make Up Your Mind' was vorig seizoen uitermate succesvol bij RTL4. Ook door jongeren werd het programma zeer goed bekeken én gewaardeerd. Het was dan ook een ‘no brainer’ om nu met een serie te komen. Dit is topamusement met een sterke boodschap, die we als RTL graag uitdragen: iedereen mag zijn wie hij of zij wil zijn. Knap hoe Carlo en Herald dat thema in dit sprankelende programma hebben kunnen vatten.'

'Make Up Your Mind' wordt geproduceerd door Herriemakers en is vanaf zaterdag 9 april wekelijks om 21.35 uur te zien bij RTL 4 en de dag erna bij Videoland.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Telefacts' - Birgit Van Mol (VTM)

Het online platform OnlyFans bestaat sinds 2016. Het was bedoeld als een platform waar creatievelingen hun content konden delen tegen betaling. Maar plots, mee door corona, werd het razend populair bij sekswerkers. Vijf jonge vrouwelijke sekswerkers die via OnlyFans werken, vertellen openhartig waarom ze kiezen voor hun job. Daar hebben ze zo hun eigen redenen voor. Goed verdienen is een reden, maar sommigen willen op die manier opnieuw controle krijgen over hun eigen lichaam en hoe mensen naar hen kijken.

'Telefacts', om 22.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 02:30
    Journaallus
    01:00
    Het weer (laat)
  • 23:45
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2 op VRT Canvas: Goeiemorgen Morgen!
  • 22:40
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 02:05
    Geen uitzending
    07:00
    Jabaloe
  • 03:10
    Geen uitzending
    00:50
    Gestrand op Honeymoon Island - Australië
  • 00:45
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 01:10
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 01:00
    JOE XMAS
    23:50
    Last Christmas At Home
  • 01:20
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 05:00
    Geen uitzending
    02:00
    De Tafel van Tine
  • 05:00
    Geen uitzending
    01:05
    FBI
  • 05:00
    Geen uitzending
    01:20
    Cobra Kai
  • 05:00
    Geen uitzending
    01:10
    Send Nudes: Body SOS
  • 05:00
    Geen uitzending
    01:05
    My Life is Murder
  • 00:22
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 05:08
    Maand van de duurzaamheid
    05:55
    Sixties To Six
  • 04:40
    Guten Appetit
    01:20
    Winterse Kost
  • 04:30
    Midsomer Murders
    01:35
    The Madame Blanc Mysteries
  • 04:55
    Station 19
    03:25
    The Secret Lives of Mormon Wives
  • 03:10
    NOS Journaal
    01:05
    Pauw & De Wit
  • 01:35
    Nieuwsuur
    01:00
    Ongehoord Nieuws
  • 05:06
    Tekst-TV
    01:15
    Bij ons op de Wallen