Ontwikkelingen rond overval op realityster Mark Gillis in 'Opsporing Verzocht'

dinsdag 29 maart 2022
Foto: AVROTROS - © Elvin Boer 2022

Maandag werden in het regionale opsporingsprogramma Bureau Brabant voor het eerst beelden getoond van de zeer gewelddadige overval op reality-ster Mark Gillis. Gillis - bekend van het programma 'Massa is Kassa' - werd 7 november door drie mannen overmeesterd voor zijn chalet op vakantiepark Prinsenmeer.

Op de beelden is duidelijk te zien hoe hij daarna werd getaserd en onder andere tegen zijn hoofd is geschopt. In Opsporing Verzocht straks uitgebreid aandacht voor alle sporen naar de drie daders, een interview met Gillis en de ontwikkelingen in het onderzoek de afgelopen dag.


Uitgaansgeweld in Arnhem
De politie zoekt vier jonge mannen die, op de eerste zaterdag dat er weer kon worden uitgegaan, een vriendengroep ernstig heeft mishandeld. Dat gebeurde op zaterdag 26 februari op een parkeerplaats in het centrum van Arnhem. Een 37-jarige man liep daarbij een gebroken heup op. In de uitzending wordt een reconstructie van de confrontatie getoond, en vertelt het slachtoffer hoe extreem de gezochte mannen reageerden.

Man rookt rustig een sigaretje na het plegen van straatroof
De politie van Eindhoven is op zoek naar een gewapende straatrover die 10 oktober een voorbijganger in het centrum een wapen op de buik zette. Op bewakingsbeelden is te zien dat de verdachte nog rustig een sigaretje rookt, vóór hij er in zijn auto vandoor gaat.

Daarnaast wordt gevraagd om tips over onder andere een voetbalrelschopper in Maastricht, een man die extreem agressief reageerde bij een verkeersruzie in Groningen en twee oplichters die diverse bouwmarkten hebben bezocht.

De uitzending van 'Opsporing Verzocht' van dinsdag 22 maart was overigens uiterst effectief. Vanavond wordt meer gemeld over diverse aanhoudingen.

'Opsporing Verzocht', dinsdag 29 maart om 20.30 uur bij AVROTROS op NPO 1.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'De Kotmadam' (foto: VTM - © DPG Media 2020)

Er komt regelmatig een knappe gescheiden piloot langs in het snoephuisje. Mimi denkt dat de man een crush op haar heeft. Jeanne is er echter van overtuigd dat hij eerder een oogje op haar heeft. De twee dames zetten elk hun beste beentje voor om de man te charmeren.

'De Kotmadam', om 18.15 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 13:25
    Het weer (middag)
    13:30
    Thuis
  • 13:00
    Zomerbeelden
    16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
  • 13:20
    Geitenmeid
    13:35
    Buddybot
  • 13:00
    VTM Nieuws
    13:30
    Het Weer (middag)
  • 12:20
    My Kitchen Rules
    13:40
    Rich Kids Go Skint
  • 09:20
    Geen uitzending
    14:35
    The Goldbergs
  • 13:00
    Geen uitzending
    15:05
    Most Daring
  • 09:10
    Geen uitzending
    16:00
    Matlock
  • 10:00
    Joe
    15:10
    Geen uitzending
  • 13:05
    Lang Leve de Liefde
    13:35
    Het Blok
  • 13:10
    NCIS
    13:55
    CSI: Crime Scene Investigation
  • 13:15
    Blue Bloods
    14:10
    The First 48
  • 13:00
    Botched
    13:45
    Roger van Damme: Desserts
  • 12:50
    Snapped
    13:35
    Spring Break Murders
  • 10:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 13:27
    Het perfecte terras
    13:55
    Met Nederlandse hits naar het komende uur
  • 13:25
    Toasted!
    13:55
    Open Vuur
  • 13:00
    The Puzzle Lady
    14:55
    Murdoch Mysteries
  • 12:55
    Grey's Anatomy
  • 13:20
    Kook mee met MAX
    13:35
    NOS Journaal
  • 13:20
    Pointer
    13:55
    Socutera
  • 13:23
    Zin in Zappelin
    13:30
    Lucas de spin