Ontwikkelingen rond overval op realityster Mark Gillis in 'Opsporing Verzocht'

dinsdag 29 maart 2022
Foto: AVROTROS - © Elvin Boer 2022

Maandag werden in het regionale opsporingsprogramma Bureau Brabant voor het eerst beelden getoond van de zeer gewelddadige overval op reality-ster Mark Gillis. Gillis - bekend van het programma 'Massa is Kassa' - werd 7 november door drie mannen overmeesterd voor zijn chalet op vakantiepark Prinsenmeer.

Op de beelden is duidelijk te zien hoe hij daarna werd getaserd en onder andere tegen zijn hoofd is geschopt. In Opsporing Verzocht straks uitgebreid aandacht voor alle sporen naar de drie daders, een interview met Gillis en de ontwikkelingen in het onderzoek de afgelopen dag.


Uitgaansgeweld in Arnhem
De politie zoekt vier jonge mannen die, op de eerste zaterdag dat er weer kon worden uitgegaan, een vriendengroep ernstig heeft mishandeld. Dat gebeurde op zaterdag 26 februari op een parkeerplaats in het centrum van Arnhem. Een 37-jarige man liep daarbij een gebroken heup op. In de uitzending wordt een reconstructie van de confrontatie getoond, en vertelt het slachtoffer hoe extreem de gezochte mannen reageerden.

Man rookt rustig een sigaretje na het plegen van straatroof
De politie van Eindhoven is op zoek naar een gewapende straatrover die 10 oktober een voorbijganger in het centrum een wapen op de buik zette. Op bewakingsbeelden is te zien dat de verdachte nog rustig een sigaretje rookt, vóór hij er in zijn auto vandoor gaat.

Daarnaast wordt gevraagd om tips over onder andere een voetbalrelschopper in Maastricht, een man die extreem agressief reageerde bij een verkeersruzie in Groningen en twee oplichters die diverse bouwmarkten hebben bezocht.

De uitzending van 'Opsporing Verzocht' van dinsdag 22 maart was overigens uiterst effectief. Vanavond wordt meer gemeld over diverse aanhoudingen.

'Opsporing Verzocht', dinsdag 29 maart om 20.30 uur bij AVROTROS op NPO 1.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Ze Zeggen Dat' - Terug naar School met Andy Peelman en Dina Tersago

Dina en Andy trekken opnieuw naar de schoolbanken om enkele hardnekkige schoolmythes aan de realiteit te toetsen. Werken leerkrachten wel hard? Gaan kinderen soms met een lege brooddoos naar school? En moeten leerlingen echt stilzitten in de klas?

'Ze zeggen dat: Terug naar school', om 20.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 08:05
    #LikeMe
    00:25
    Journaallus
  • 06:00
    Zomerbeelden
    01:40
    Het weer
  • 08:05
    D5R
    21:25
    Geen uitzending
  • 08:10
    Lego Masters
    01:40
    Geen uitzending
  • 01:30
    Geen uitzending
    00:50
    Blind Getrouwd UK
  • 05:55
    Geen uitzending
    23:45
    Changeling
  • 07:00
    Willy
    01:45
    Geen uitzending
  • 01:05
    Geen uitzending
    15:10
    Matlock
  • 06:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 07:35
    Geen uitzending
    02:00
    De Tafel van Gert
  • 07:40
    Superman & Lois
    02:30
    Geen uitzending
  • 07:40
    NCIS: Los Angeles
    02:10
    Pawn Stars
  • 08:05
    De Zomertafel
    02:35
    Geen uitzending
  • 07:30
    Without a Trace
    02:00
    Geen uitzending
  • 04:13
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:05
    Roger
    05:55
    Sixties To Six
  • 08:00
    Becoming Meewis
    02:10
    Open Vuur
  • 08:00
    Death in Paradise
    02:20
    Art Detectives
  • 07:55
    Below Deck Sailing Yacht
    02:05
    Below Deck Down Under
  • 08:10
    Beste Zangers
    02:15
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 08:00
    Petrus in het land
    02:00
    Nieuwsuur
  • 08:10
    Samson & Marie ijsjestijd
    02:15
    Danny in de medicijnmaffia