Ontdek het december-menu van The HISTORY Channel

Moderne technologie stelt ons in staat om ongelooflijke constructies te bouwen, zoals enorme schepen, gigantische wolkenkrabbers en kolossale bruggen. Maar met een enorme omvang komt een enorm risico, en als er iets misgaat, dan gaat het ook goed mis.
'When Big Things Go Wrong' onderzoekt de catastrofale gevolgen van enkele van ‘s werelds ergste technologische rampen die op video zijn vastgelegd. Elke aflevering toont schokkende beelden, van instortingen tot botsingen, om de schokkende antwoorden te onthullen op de vraag: wat is er gebeurd? Met behulp van innovatieve beelden, ooggetuigenverslagen en deskundige kennis, ontrafelt de serie het mysterie achter deze destructieve momenten en hun blijvende impact op de wereld.
WHEN BIG THINGS GO WRONG
Vanaf 17 december op vrijdag om 20.30 uur
WILLIAM SHATNER MEETS ANCIENT ALIENS
Vanaf 27 december op maandag om 21.25 uur
In deze bijzondere, twee uur durende speciale aflevering - 'William Shatner Meets Ancient Aliens' – stelt Shatner tot nadenken stemmende vragen aan de toonaangevende experts van het programma. Ancient Astronaut- theoretici Giorgio Tsoukalos, Erich von Däniken, David Childress, William Henry en Linda Moulton Howe zullen worden vergezeld door de voormalig onderzoeker van het Britse Ministerie van Defensie Nick Pope, raketwetenschapper Dr. Travis Taylor, theoretisch fysicus Dr Michio Kaku en religieuze geschiedenisexperts Rabbi Ariel en Bar Tzadok en dominee Michael Carter. Ze zullen van alles onderzoeken; van de menselijke oorsprong tot baanbrekende archeologische vondsten, nieuwe inzichten in de kosmos en de mogelijkheid dat we niet alleen zijn in het universum. 'William Shatner Meets Ancient Aliens' wordt gevolgd door Ancient Aliens Top Ten.
STORAGE WARS
Vanaf 21 december op dinsdag om 21.25 uur
Veilingen van opslagruimtes zijn de nieuwste en grootste onaangeroerde bron voor verborgen schatten. Opportunistische individuen bieden op niet-opgeëiste eigendommen in de hoop iets van veel waarde te vinden. Welkom bij Storage Wars. In deze schattenjacht variëren bieders van twintigers die uit zijn op plezier en avontuur - bereid om alles te zeggen of te doen om te winnen - tot man-en-vrouwteams die snel en veel geld willen verdienen... En ze zijn allemaal voorbereid op een flinke portie drama. De bieders moeten beoordelen of ze denken dat een product een bod waard is, en hoeveel ze maximaal willen bieden. In elke op zichzelf staande aflevering van Storage Wars gaan mensen naar opslagruimtes en wachten ze vol spanning op het moment dat ze ontdekken wat er zich achter de deur bevindt. (24x30”)
HISTORY'S GREATEST MYSTERIES WITH LAURENCE FISHBURNE
Vanaf 8 november iedere maandag om 20.30 uur
'History’s Greatest Mysteries' is een serie specials die de bekendste mysteries ter wereld onderzoeken en alles wat we erover weten betwisten. De serie, verteld en gepresenteerd door Emmy Award®-winnaar Laurence Fishburne, duikt moedig in een breed scala van enkele van de meest historisch belangrijke mysteries van de afgelopen tijd. In een visueel verbluffende weergave zal dit seizoen proberen de waarheid achter de mysterieuze Bermudadriehoek te ontdekken: waarom blijven er schepen in dit onverklaarbare stukje oceaan verdwijnen? De serie bekijkt ook andere even boeiende mysteries, zoals de dood van krijgskunstenaar Bruce Lee, het verborgen verleden van Harry Houdini en de schokkende en controversiële theorieën over de vermeende ontsnapping van Adolf Hitler. History’s Greatest Mysteries onthult gloednieuwe informatie over enkele van de beroemdste en meest raadselachtige hoofdstukken uit de geschiedenis.
Aflevering 1 - Expedition Bermuda Triangle; Aflevering 2 - Hunting Hitler’s U-Boat; Aflevering 3 - Houdini’s Lost Diaries; Aflevering 4 - The Death of Bruce Lee.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Kijkcijfers: dinsdag 9 juni 2026
- Margriet Hermans binnenkort te zien in nieuw seizoen van ‘De Verraders’
- Alle samenvattingen van het WK voetbal 2026 in SBS6-programma 'Het Oranje Café'
- Laura & Duncan of Dieter & Romy? Wie wint 'Huis Gemaakt 2026'?
- Deze castleden versterken cast romantisch kostuumdrama 'Grand Hotel aan Zee'
- VRT 1 trapt WK 2026 af met vooruitblik en bijzondere terugblik naar Mexico 1986
- Wat gebeurt er achter de schermen bij Forum voor Democratie?
- EO-documentaire 'Generatie Gebed – Wat bezielt Gen Z?' onderzoekt waarom steeds meer jongeren kiezen voor geloof
- 'Curaçao en het wonder van het WK': wat betekent het WK voor Curaçao?
- Vanavond in 'Opsporing Verzocht'
- JOE slingert positiviteit de ether in met 'JOE Oranjedag' voor een winnend Oranje
- TOPradio deelt elke dag 1.000 euro tankbudget uit
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' vanuit de Kunstkerk in Dordrecht
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
Multimedia SPOTLIGHT
-
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten -
Erik Van Looy kondigt eerste namen aan van 'De Slimste Mens ter Wereld' -
VTM haalt 'Expeditie Robinson' terug naar Vlaanderen! -
Belle Perez komt naar De Foute Party -
Viktor Verhulst brengt laatste brieven aan Samson terug -
Maak het mee! De seizoensfinale van 'Familie' -
'Ex On The Beach: Double Dutch' exclusief te zien op Streamz -
Kijk eerste beelden van nieuw seizoen 'Ex on the Beach: Double Dutch' -
Laura krijgt het moeilijk in 'Huis Gemaakt' -
Jade Mintjens in gloednieuw Play-programma 'Jade & de Belgen' -
'Ze Zeggen Dat' Dina Tersago nog nooit zo gestrest was -
'Heel Mijn Hart' toont een emotionele onthulling -
'Spider-Noir' nieuw te zien op Prime Video -
'RAUW': een openhartig portret van sterrenchef Nick Bril -
Stan Van Samang brengt 'een ster' naar 'Florentina' -
Haar in de boter bij Spor-voorzitters Rik en Sam
Kijktip van de dag

Het WK voetbal van deze zomer is er geen zoals alle andere: het wordt groter dan ooit, met meer matchen dan ooit. Maar het toernooi wordt ook omwille van extra-sportieve redenen al druk besproken. Aan de vooravond van het WK voetbal blikken we vooruit op wat dit kampioenschap speciaal maakt: van de verwachtingen rond de Rode Duivels tot de politieke recuperatie van het evenement. Van de favorieten voor de eindzege tot de dure ticketprijzen en de ingewikkelde speelschema's.
'WK 2026: Kick-off', om 20.45 uur op VRT 1.



































