Online dramaserie 'Herres' keert terug met derde seizoen

zondag 2 oktober 2022
Foto: PowNed - © Wessel de Groot 2022

'Herres' keert terug met nieuwe crazy avonturen op het Marburg College! De PowNed-dramaserie, geproduceerd door NewBe, start 3 oktober met het derde seizoen. Elke maandag om 16.00 uur op het YouTube-kanaal van NPO 3 en op NPO3.NL.

Als de Poolse Nadya op het Marburg arriveert wil Rio er alles aan doen om een goede indruk te maken op haar. Hij laat zich uitdagen voor een Iron Face Challenge met sloopkogel Szymon (Mr. Polska). Ondertussen verzinnen Dex en Jayden een plan om een cadeau voor Kayla te fiksen en komt de vriendschap steeds meer onder druk te staan. Tisha ontdekt dat ze goed is met kids en begint voor de tienermoeders van het Marburg een kinderdagverblijf, waar clowntje Boutman de show steelt. Jayden beschikt volgens juf Visser over een bovennatuurlijke gave en dus ziet hij een mogelijkheid om geld te scoren. Wanneer Rio hoort dat Nadya en haar Poolse medescholieren mogelijk moeten vertrekken, zet hij alles op alles om in de leerlingenraad te komen. Rio for President!


De hoofdrolspelers dit seizoen bestaan uit Mingus Claessen (Dex), Chardonnay Rillen (Tisha), Appie Mussa (Rio), Rida Bouchengour (Jayden), Stefano Keizers (rector Boutman), Mehdi Chafi aka Sjaak (conciërge De Ram), Angelika Szynkiewicz (Nadya), Dominik Groot aka Mr. Polska (Szymon) en Valerie Pos (Mikela).

Seizoen 3 van 'Herres' is vanaf maandag 3 oktober wekelijks om 16.00 uur te zien op het YouTube-kanaal van NPO 3 en op NPO3.NL. Het seizoen bestaat uit 8 afleveringen van ca. 8 minuten.

Over 'Herres'
'Herres' neemt je mee naar het Marburg VMBO College, de slechtste middelbare school van Nederland. Het is het afvoerputje van het Nederlandse schoolsysteem. De docenten hier haten hun werk én hun leerlingen – dus zijn vrienden Dex, Rio, Jayden en Tisha op elkaar aangewezen. Samen proberen ze te chillen, slapend rijk te worden en uit de shit te komen. De serie wordt geproduceerd door NewBe, bekend van o.a. de Netflix Original ‘TOON’ & ‘Meskina’. Het creatief team bestaat uit Wouter van Couwelaar (regie), Paul de Vrijer (scenario) en Maurits Spijkerman (creative producer).


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Huis Gemaakt' - Dina Tersago (VTM)

Acht koppels strijden om een gratis droomhuis. Geblinddoekt ontdekken ze hun potentiële nieuwe thuis. De sloophamers vliegen er al snel in het rond, want de kandidaten gaan meteen aan de slag. Intussen is de jury ook benieuwd naar hun eerste ontwerpen.

'Huis Gemaakt', om 20.40 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 08:20
    De Raad van Soekie
    01:00
    Dagelijkse kost
  • 06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
    08:00
    Radio 2: Weekwatchers
  • 08:20
    Sisters
    05:00
    Geen uitzending
  • 08:15
    Raveleijn
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:00
    Geen uitzending
    07:15
    GPs: Behind Closed Doors
  • 06:00
    Qmusic
    00:50
    The Big Bang Theory
  • 07:00
    Willy
    00:35
    Xena: Warrior Princess
  • 08:30
    Geen uitzending
    15:30
    Law & Order Toronto: Criminal Intent
  • 06:00
    Joe
    01:00
    Wat nu weer?
  • 06:00
    Nostalgie: The Warming-up Show & Sta Op! met Véronique De Kock
    04:50
    Geen uitzending
  • 08:05
    The Way Home
    01:15
    Wordt aangekondigd
  • 08:10
    Orlando Bloom: To the Edge
    01:10
    MacGyver
  • 07:30
    The Block Australia
    02:05
    Botched
  • 08:20
    Forensic Files II
    01:10
    Big Sky
  • 04:02
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:24
    Aan de wand
    05:55
    Sixties To Six
  • 08:00
    Winterse Kost
    01:15
    Puur Oosters - Japans
  • 08:00
    Midsomer Murders
    01:00
    Harry Wild
  • 08:10
    The Kardashians
    02:10
    Grey's Anatomy
  • 08:30
    NOS Journaal
    01:05
    NOS Journaal Laat
  • 08:00
    BinnensteBuiten
    01:00
    Nieuwsuur
  • 08:25
    Grizzy en de Lemmingen
    01:00
    Carrie op Vrijdag