Onderzoek naar dood meisje (14) in 'Opsporing Verzocht'

Het onderzoeksteam dat de dood van de 14-jarige Esmee uit Hazerswoude-Rijndijk onderzoekt wil in 'Opsporing Verzocht' nog een aantal belangrijke vragen aan het publiek voorleggen.
Met tips hoopt de recherche meer duidelijkheid te krijgen over wat er precies is gebeurd in de uren voor haar dood.
Slachtoffer woningoverval: 'Ze dreigden ons in brand te steken'
Op donderdagavond 25 november is een ouder echtpaar aan de Haaksbergerstraat in Enschede slachtoffer geworden van een woningoverval door drie daders. Daarbij werd voor een groot bedrag aan sieraden en horloges buitgemaakt. De groep blijkt beide slachtoffers zeer ernstig bedreigd te hebben, zo vertelt het mannelijke slachtoffer vanavond in de uitzending. Hij en zijn vrouw werden, nadat de mannen drie kwartier hun huis hadden doorzocht, vastgebonden en overgoten met een vloeistof. 'Mijn vrouw raakte in paniek. Die zei: 'Wat gaan jullie nu doen?' En toen zeiden ze: 'We gaan nu vuur halen en we gaan jullie aansteken.'' In 'Opsporing' Verzocht wordt informatie over de daders gegeven.
Actueel: dood van 31-jarige man op Oudjaarsdag in Rotterdam
Op vrijdagavond 31 december werd op de Westerbeekstraat in Rotterdam een 31-jarige man beschoten. Hij overleed ter plekke. Hoewel zondag een 20-jarige verdachte werd aangehouden, wordt nog onderzocht welke rol hij heeft gespeeld. In de uitzending wordt onder andere meer informatie gegeven over de mogelijke vluchtauto van de dader(s).
Meer dan 250 tips over coldcase 2010
Een woordvoerder van de politie Rotterdam geeft een update over het onderzoek naar de dader van een aantal zedenmisdrijven in Schiedam en Vlaardingen in 2010. In augustus en september van dat jaar werden in totaal drie meisjes van 13 en 15 jaar benaderd door een man in de kelderboxen van de flats waar de slachtoffers woonden. Twee van hen werden seksueel misbruikt, onder bedreiging van een mes. Op basis van de compositietekeningen uit 2010 werd een 3D-animatie van de dader gemaakt. Deze werd afgelopen december zowel op locaties in Schiedam en Vlaardingen als in 'Opsporing Verzocht' getoond. Ook is er een strip over de zaak gemaakt, om zo tips te genereren. Inmiddels zijn dat er al meer dan 250. Is er daarmee al zicht op een dader?
Verder in de uitzending onder andere beelden van de verdachten van een schietincident in Rotterdam, van een man die bij minimaal twee kerken heeft ingebroken en van de zware
mishandeling in een Amsterdams restaurant.
'Opsporing Verzocht', dinsdag 4 januari om 21.35 uur bij AVROTROS op NPO 1.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- VRT 1 brengt ontroerende ode aan Margriet Hermans
- Pickx+ Sport presenteert 'Herinneringen aan 2018'
- Kijk 'Rookie Truckers' vanaf dinsdag op Discovery
- Dina Tersago roept kijkers van 'Huis Gemaakt' op tot meer respect: 'Niemand verdient haat'
- Erik Dijkstra duikt in spraakmakende non-fictieverhalen in nieuw programma 'Goed Verhaal'
- 'Telefacts Zomer'-docu 'Ye, geniaal of gek?' onthult de man achter de mythe
- Soe Nsuki in de laatste aflevering van 'Door de Bomen'
- Derde seizoen van 'Batwheels' op Cartoonito
- Liefhebbers van 'South Park' opgelet: seizoen 29 vanaf september op Comedy Central
- Veel actie en spanning maandag in 'Blauw'
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' vanuit de Kunstkerk in Dordrecht
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie in nieuwe reeks op JOE Gold
- Luistercijfers: JOE noteert recordmaand, Qmusic zes jaar op rij nummer één
Multimedia SPOTLIGHT
-
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten -
Erik Van Looy kondigt eerste namen aan van 'De Slimste Mens ter Wereld' -
VTM haalt 'Expeditie Robinson' terug naar Vlaanderen! -
Belle Perez komt naar De Foute Party -
Viktor Verhulst brengt laatste brieven aan Samson terug -
Maak het mee! De seizoensfinale van 'Familie' -
'Ex On The Beach: Double Dutch' exclusief te zien op Streamz -
Kijk eerste beelden van nieuw seizoen 'Ex on the Beach: Double Dutch' -
Laura krijgt het moeilijk in 'Huis Gemaakt' -
Jade Mintjens in gloednieuw Play-programma 'Jade & de Belgen' -
'Ze Zeggen Dat' Dina Tersago nog nooit zo gestrest was -
'Heel Mijn Hart' toont een emotionele onthulling -
'Spider-Noir' nieuw te zien op Prime Video -
'RAUW': een openhartig portret van sterrenchef Nick Bril -
Stan Van Samang brengt 'een ster' naar 'Florentina' -
Haar in de boter bij Spor-voorzitters Rik en Sam
Kijktip van de dag

De tweede finalist wordt bekendgemaakt en dat betekent ook dat één koppel vlak voor de finish afvalt. Na maanden keihard werken, trekken de koppels naar een luxe retreat om al het stof voorgoed af te spoelen, maar de rust is van korte duur.
'Huis Gemaakt', om 21.10 uur op VTM.



































